• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@baronek No, nepovídej, Ty tajnůstkářko:slight_smile: Tak to moc budu držet palečky a netrpělivě čekat na hlášení //:slight_smile:
26. led 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony určitě se ozvu, ale po minulé zkušenosti nebudu testovat dřív jak za 14 dní. Po ET jsem měla pouze nasazeno Crinone a teď mi tam ještě přidal prednison a estrofan (myslím tedy, že jsou to správné názvy) a připadá mi, že jsem nafouklá, ale spíš pracují nervy ....
26. led 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tak to je fajn, že jsi lékově pěkně podpořená- i pro ten pocit:slight_smile: No, já se obávám, že tentokrát zvládnu vůbec testovat- nejraději bych hned po ET upadla do komatu a probudila se až na verdikt po těch 14 dnech:frowning2:
26. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony to bych si přála taky :grinning: Na pátek jsem si vzala dovolenou, tak budu ležet, ale v sobotu musím na tři hoďky do práce, ale budu jen sedět, tak snad to bude v pohodě :grinning:
A ty prožíváš stimulaci jak??? Cítíš se nafouklá? To já po ET tak trochu byla ....
26. led 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek No,přijde mi, že teď jsem mnohem míň nafouklá než u 1.IVF, ani mě břicho moc nebolí... ale pamatuju si, že u 1.IVF to bylo nejhorší až po OPU- ta bolest a nafouknutí... Takžemě to asi teprve čeká, ale toho se nebojím, to zvládnu! Toho výsledku ale moc:frowning2:
26. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony v pátek na tebe budu moc myslet kočko :grinning:
26. led 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Díky, i já:slight_smile: V kolik na to jdeš? Já v 9hod:slight_smile:
26. led 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony já okolo jedný :grinning:
26. led 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek A to je nám novinka?Že to nevíme.ty,ty,ty at se zadaří.A kolik jich máš?vajíček a ted embryek?Aj na zamražení?napiš.

Jinak z 10 embrijek mi dnes zbyli a zavedli 1x expandující blastocystu,1x blastocystu a to obě jedničkové kvality.A ještě byli 2x trojkové a tak jsem je nechtěla vyhodit,tak mi je k nim šoupli.Takže mám v brůšku 2+2.Zítra se podívu a počtu si vás.Držím všem co mají nějaké vyšetření nebo OPU,KET,ET, atd.Jdu ted spinkat.dobrou noc.
26. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 moc na tebe myslím :grinning:
Já mám dneska ket, máme tři mrazáčky, tak nevím, kolik jich přežije, pokud všechny, tak šup se všema do bříška :grinning:
27. led 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek
@paja1
Držím moc moc pěsti...
27. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tak tfuj,tfuj,tfuj,.At se drží.A líbí se jim u tebe tak moc,že se nepustí.
27. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Jsi strašně pozitivní osobnost,alespon pro mě.Upřímně ti děkuju a věřím ,že se dočkáme všechny a ty hlavně.díky,jdu hajat a navečer kuknu,pokud mě Kačka pustí.Bude muset.
27. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 To mě hrozně moc teď zahřálo, co jsi napsala, děkuji ti. A jasně že se dočkáme, dřív nebo později, ale všechny!!!
27. led 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem 4 v 1 a doufám, že zůstanu alespoň 2 v 1 :grinning: Manžel se o mě poctivě stará, tak je to paráda :grinning:

@tonytony už se ti to blíží, tak tfuj tfuj tfuj ať je počet co nejvyšší a kvalitní :grinning:
28. led 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek To 4v1,znamená co?Taky 4?No my jsme se ,ale rozšoupli.Tak kéžby -jak si přeješ 2v1.To je sila.Holky to by bylo,aby se nezadařilo.A jaké stádijka máš?Já jsem zvědavá-to je u mě normální,lepší už nebudu.Držím pěsti,všechny co mám.jupí....... :slight_smile:
28. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile:

Koukám, jak se tu rozrůstají čekatelky... To je paráda:slight_smile: Všem vám držím palce a přeju, aby se co nejvíc mrňat udrželo :wink: :slight_smile:

Vidím, že diskuse trošku usnula. Ráda bych ji probudila, ale teď se zkrátka necítím. Nejsem dobrá společnice :unamused:

Budu muset rychle zmizet, abych nezačala závidět a nehnala se do toho zase po hlavě. Teď by to fakt nebylo dobrý. U nás žádná hitparáda. Bára měla opět zanícené ucho. Prý po špatném píchnutí v prosinci, takže byla zase 14 dní doma. V pondělí už jde do školky. Se švagrovou to vzalo velmi rychlý spád a ve středu byla v Praze na první chemoterapii. Čeká jí jich ještě 7, pak operace, pak ozařování a pak... se uvidí :unamused: Už po tomto prvním "koktejlku" jí prý začnou padat vlasy, takže jsme jí s manželem koupili paruku. Věděla jsem, že to není levná záležitost, ale za ty prachy... nechápu, že ty vlasy nejsou zlaté!!!!! Nelituji peněz, jen jsem myslela, že tak drahé paruky jsou už z pravých vlasů. Nejsou :confounded: Taky jsem na netu našla několik pěkných šátků na doma, aby se cítila dobře, ty mi teprve dorazí.

No jak čtete, tak fakt nemám pěkné starosti. Ona má vlastně jen rodiče a bráchu (mého manžela). Rodiče jsou úplně na dně a navíc už mají léta a těžko se jim vysvětluje, že tento druh té "morové rány" jde ppřeprat a můžou pomoci i třeba jen úsměvem na tváři... Můj manžel se snaží, jak může, ale třeba starosti s parukou a šátky fakt řešit neuměl. Švagrová je od Ústí nad Labem. Na chemoterapie bude jezdit do Prahy. Na první 4 přijede a odjede vlakem a já budu dělat "taxíka" po Praze. Další 4 budou prý velmi silné a už se nedoporučuje MHD, takže ji budeme vozit nebo bude u nás... Ale spíš to vidím, že budu já u ní, protože aby jí bylo dobře, měla by být v domácím prostředí... Operace vychází na léto. Já myslím, že se všichni musíme vzpamatovat z té rány, kterou pro nás ta diagnóza byla a pak se souběžně budu pokoušet otěhotnět. Nemůžu si dovolit ten luxus odsunout to o rok :frowning2:
28. led 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tAK JSEM SI MYSELA,ŽE TO BUDE o.k. sNAD TO ZVLÁDNETE.Mám v okolí několik známych a fakt se to nějak roznemohlo.Důležité je to hlavně nevzdávat.Držím moc pěsti a máš pravdu tad se na to vrhnout tak to asi nevýjde.Stresy jsou prevíti,taky jsem měla stresy a nic nebylo.Hlavně at ten boj vyhrajete a pak ho určitě vyhraješ i ty.Držte se. :slight_smile:
28. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 ne to znamená, že mám v sobě tři mrazáčky a se mnou je to čtyři né???? Nebo jsem to možná napsala špatně ....
@doufalka držte se, teď musíte držet všichni spolu, i když to bude náročný ...
28. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Díky, já myslím, že jestli se něco nestane, svět na rakovinu vymře :unamused: Mě přijde, že je to horší, než mor. Taky mám v okolí snad 6 případů a kolik toho mají známé osobnosti, což je jen nepatrný vzorek světa... No nic. Tobě držím palce, ať se tentokrát zadaří:slight_smile: Když už čekáš na tu dálnici, tak je to sice strašné, ale z druhé strany tak krásně napínavé a nadějné... Tak tfuj, tfuj:wink:

@baronek Napsala jsi to dobře:wink: Když máš v sobě 3 embrya, tak jste 4v1:wink: Držím palce:slight_smile: A děkuju za podporu:slight_smile: Švagrová je silná a statečná. Horší je to s rodiči, kteří mají neustále příšerný výraz a vypadá to, jako by jí už pohřbívali. Je mi jasný, že je to pro ně strašná zpráva. Prostě zřejmě potřebují víc času. Naštěstí jsou taky z Prahy, takže je švagrová nemá každý den na očích a netrápí se ještě "jejich trápením" :unamused:
28. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek
@paja1
Teda, holčičky, moc gratuluju... a držím palečky!!! To je teda kousků!!!

Já už to mám taky za sebou- teda zatím jen dnešní OPU- Noc byla šílená, malá měla teploty, dělali jsme zábaly, spala jsem asi 2hod. a ještě po kouskách, jela z hrůzou do agentury, ale teplotu jsme ráno srazili, takže nám pohlídali, ale fakt tak zbytečný nervíky a starosti navíc... Teď hl. baych to nechytila já...

Už před OPu mě tentokrát děsně bolelo břicho- to minule vůbec, no a po probuzení teda děsný křeče a na zvracení... Sestra mi říkala, že mi hrozí hyperstimulák, že už mi dali 2 injekce a že mám ještě teď každý den píchat jednu- bdali mi je s sebou, ale k tomu nedali injekce ani stříkačky a jak jsem byla oblblá po narkoze a bylo mi zle, tak jsem si to uvědomila až v autě:frowning2:
No a taky mi dali injekci na bolest... No a výsledek je 21 vajíček- takže o 1 víc než minule, ale narozdíl od minule jsme si nechali oplodnit všechny, tak jsem moc zvědavá, kolik se jich oplodní a kolik Bobíčků z toho bude...

Je mi teda fakt nic moc...to u 1.IVF to bylo lehárko, přitom vajíček prakticky stejně, tak nevím, co a proč je jiné... ale to vem čert, hlavně ať to, BOže, vyjde...
Mám hodně pít a odpočívat, tak se o to jdu snažit... Na všechny moc myslím, ať jsou tady jen hezký věci ke čtení:slight_smile:
28. led 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony, to je ale úroda, tak hlavně at je brzy dobře. a hlavně at jsi zdravá!! často to při OHSS vyjde, tak at ta bolest stojí za to a je pak úspěch! nemáš to vůbec jednoduché.

děvčata, máme tu ted spoustu nadějí, to je krásné :wink: a samé takové početné, tak snad se zadaří a budou naskakovat pěkně týdny. moc vám držím pěsti!!

@doufalka, to je tak těžké. jste zlatí, že tak pomáháte. musí v tobě být hodně dobra, že je kolem tebe tolik lidí co tě potřebují. přeji ti hodně sil a trpělivosti.
neumím si ani představit tu bezmocnost, když si člověk uvědomí co je to za nemoc. tak at to všechno dobře dopadne. šance je naštěstí veliká.
a při těch všech starostech a myšlenkách úplně jiným směrem, třeba na vás přijde požehnání do bříška. někdy, když se psychika opravdu odpojí, tak se stane zázrak ..moc bych ti ho přála
28. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko, jakpak dopadl mužíček na spermiogramu, byl pochválen? ten můj je z toho pokaždé hotový, pěkně mu musím donést přesná čísilka :wink: ale naštěstí tady problém nemáme..
teda ty další výsledky máš až za dlouho, pěkně tě napínají. ale snad vše dobře dopadne!! a pak to zase rozjedeš ve velkém :slight_smile:
28. led 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tak at se tě drží, to je prima...
@tonytony moc držím pěsti, aby jste měli i do zásoby, pro jistotu, tak at se pěkně dělí... :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Tak to je úrodička at se krásně oplodní,moc držím pěsti.Hlavně jak ti nařídili hodně pít.Je to důležité a hlavně at se ti brzy uleví ,aby Ti tam mohli mimísky dát,Drž se. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1
@78marcela Holky, děkuju:slight_smile:
28. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ahojky,manžel nejde na spermio jako takové,ale na imunologii. spermio my máme nadprůměrné,prý nejlepší v caru,co se množství a pohyblivosti týče.
čtvrteční vyšetření jsme posunuli na příští týdn a vyrazili na hory. před chvilkou jsme se vrátili,byli jsme tam 3 dny a dokonalé. byli jsme tam parta několika rodin,dohromady i s dětma asi 30 lidí a fakt super.
28. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Taková relaxace je zapotřebí,.Já mám v plánu,ale až v létě obědnat chalupu ve Velkých Karloicích nebo poblíž a pojedu sama se čtyřma pubertákama od -let.A asi vezmu mamku at nám vaří.Můj muž bude místo mě jezdit ke tchýnce.Ale mám takové akce ráda.Tak si aji ta naše psychika odpočine.Snad. :slight_smile:
29. led 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko, to jsi se měla krásně :slight_smile: skoro závidím. a jak musí být na horách dneska krásně, škoda, že jsem v práci. ale chodím po venku, tak si to počasí taky užívám, jen ráno tu byla strašná syrovina a vymrzla jsem.

@tonytony, jak je? co bříško? hlavně at vám to PGD vyjde co nejlíp.
a @paja1 a @baronek, užívejte si za oknem sluníčko, odpočívejte a at se zavrtávají!!! a hladit a hladit :slight_smile:
29. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si teď volala a jsem trošku zklamaná, z 21 vajíček jen 16 bylo zralých k oplození a z nich se oplodnilo jen 12, což je nakonec stejně jako minule, kdy jsme nechávali oplodnit jen 15... Tak se bojím, že nezbyde po PGD nakonec nic:frowning2: Když minule bylo jen 1 z těch 12 ok... Tak trošku zklamání... ale musíme bojovat dál...

29. led 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek