• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@tonytony plašit můžeš až bude konečný verdikt, ale já věřím, že budou OK všechny :grinning:
29. led 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tak to jsi velký optimista, to tak nemají ani normální zdraví smrtelníci- vždy nějaká vada je:slight_smile: Přála jsem si, aby byly aspoň 2 k ET, ale jak to vidím, budu vděčná i za jedno:frowning2:
A jak se cítíš Ty? Jsi plná mimísků, tak jsem zvědavá, kolikaterčata si za pár měsíců vykulíš z bříška:slight_smile:
29. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: @tonytony cítím se úplně normálně :slight_smile: Dopoledne jsem byla v práci, ale jen na tři hoďky a převážně jsem seděla a teď budu odpočívat, i když je venku krásně a svádí to k procházce :slight_smile:
Myslím, že se na "náš" problém musíme dívat s velkým nadhledem, protože jinak se z toho zblázníme :grinning: a jsem zvědavá, jak budu plašit za 14 dní ...
29. led 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek, já tu vykládám cosi o odpočinku za oknem a ty makáš v práci :grinning: ale to je od toho, jak se cítíš, že? mnohdy zůstanou ty co pracují než ty co pečlivě odpočívají. však to není nemoc, aspon ti jdou myšlenky jinam.

@tonytony, vždyt jich máš pořád strašně moc, nestresuj se. to se vyřazují ta špatná a aspon dostaly šanci všechny. a ta kvalitní pokračují a o to víc jich bude v pořádku. vždyt každý cyklus je úplně jiný, neboj. a to PGD se dělá který den? a co tvé bříško?
29. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda kdybych dělala fyzickou práci, tak bych nešla, ale když jenom sedím, tak jsem to vzala místo procházky :sunglasses:
29. led 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
však co, vypadnout z peřinky nemůžou. já poprve pečlivě ležela a pak jsem měla tlaky v břichu.. když jsi na pohyb zvyklá.. když jsem přirozeně otěhotněla, tak jsem ten víkend na kole ujela přes 80km..
ale stejně se trošku šetři, těšíme se na krásné zprávy. dnes jsem koukala na fotky od smirles s trojčaty a je to síla. umíš si to představit? fotky to jsou teda úžasné a ty holky jsou tak fotogenické a tak krásně se tam předvádějí, ale musí to být pořádná dřina.
29. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda taky jsem na trojčata koukala a na kočáru by měla být SPZ, protože zabere celou silnici :sunglasses: vůbec si to nedokážu představit, to musí být na zbláznění a člověk nemá šanci si odpočinout :confounded:
29. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, s tou SPZ máš pravdu :grinning: :grinning: myslíš, že už je nárok i na ošetřovatelku, ne? no, já mám mamku čerstvě v důchodu, takže jednu pomocnici bych měla zajištěnou :slight_smile:
ta únava musí být strašná. jedno usne, druhé na ruce a třetí se vzbudí.. přežít rok a půl a pak je to asi i výhoda, že si spolu pohrají a zabaví se, ale přežít ve zdraví ten začátek..
29. led 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Bříško je ok, až se divím- na to jak mi bylo včera zle... Jen spodek trošku pobolívá hl. na WC... Tohle je ok...
Teď jsme si dokonce sama ďobla tu injekci proti OHSS- do stehna, do zadku by to teda bylo krkolomný:frowning2: tak ještě zítra apozítří...
No, volat si budu v pondělí, kolik embryjek bojuje dál a ve středu bude 1. PGD- dle toho asi pak ve čt evv. druhé a nebo jen jedno v tu středu( podle toho kolik jich na PGD zbyde) a buď ve st spíš až čt ev. na ET( pokud bude nějaké ok- ale to se dovím až tam až tam přijedu- takže to bude zase pěkně stresující až do konce---
29. led 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek To jsi teda fakt šikulka, tak to ale nepřeháněj ahezky odpočívej, ať se jim u Tebe líbí a neříkají si, co to budou mít za pracovitou mamku, která bude ještě po nich chtít, aby taky tak makali jako ona:slight_smile:
29. led 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem nikdy nezjišťovala, zda máš nárok na ošetřovatelku, ale bylo by to k věci, protože chlap musí chodit do práce a kdyby na to byla ženská sama, tak to nemůže zvládnout ....
jo když jsou rodiče v důchodu, tak je to velká výhoda, moje tchýně taky je a ve stejné vesnici, ale řekla, že malé mimino hlídat nebude, až trošku poporoste, tak nevím jestli budu moct chodit na bály :grinning:
Moje mamka teda v důchodu ještě není, ale nepracuje a za rok do toho důchodu snad půjde, ale teď hlída dva vnuky od segry, tak bych jí nechtěla zatěžovat i já, protože vím, jak je to pro ní namáhavý :frowning2: ale spoléhám na 16 neteř, která se zhostí odpoledních procházek jednou , snad ....
29. led 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony hlavně hodně pij, i když chápu, že to ve velkém množství člověku vůbec nechutná :frowning2:
29. led 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tony, vydrž, všechno dobře dopadne!!! a co doma zbytek rodinky, jak se vyvíjí nemoc?

@baronek, tchyně uvidí miminka a bude celá na měkko :wink: hlavně at už jsou pořádně zavrtaní! byla by to nádhera.

29. led 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Věř já tomu věřím,že určitě bude víc,a hlavně kvalita a jedničková.Já mám vlastně 2 horší ,ale ty dvě super a to je důležitější mín a lepších.Uvidíš věř tomu. :slight_smile:
29. led 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Já dnes taky pracovala-upekla jsem buchtu.Už se začínám hýbat,ale pomalu. :slight_smile: To jsem,pracant,že? :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1, to jsi šikulka :wink: pošleš mi kousek ke kávě :wink: ? já za chvíli vyrazím z práce domu, ale něco péct, to určitě nebudu :wink:
máš pravdu, líp méně a kvalitní. a hlavně at se zavrtají a 9měsíců krásně rostou a pak taky bezproblémový porod, klidné šestinedělí....já mohu machrovat, když jsem poprvé vyprodukovala dvě a z toho se vyvíjelo jen jedno..
paji, však pohyb nevadí, jen žádné natahování, dupání a divočení. Kačku už nejspíš v náručí nenosíš :grinning: ta je myslím ve věku, kdy se i po pohlazení utrhne, že?
holky, mějte pěkný večer!
29. led 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Piju jak oživot- to co se edá ovlivnit, v tom jsem 100%, ale bohužel ne vše ovlivnit pílí a snahou jde a to mě na tomhle všem štve, kdybych měla rok trpět na mučidlech a věděla, že to pomůže, udělám to, ale bohužel takhle to nefunguje- je to o náhoděa o štěstí... a to si na mě nikdy moc nesedalo jen tak...
29. led 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 No, uvidíme, já jsem minule fakt jásala po sdělení, že máme taky těch 12 embryjek jako teď, ale bohužel pak na konci se to zkrouhlo jen na to jedniné zdravé z těch všech 12, takže teď se bojím, že to dopadne stejně nebo hůř tj. nebude nic- stačí fakt u nás málo a jsme na nule:frowning2: Takže proto jsem teď zklamaná i z toho relat. velkého čísla, víš:frowning2: U nás to fakt nic neznamená...
29. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony ale tenhle rok má být velice plodnej dle přepovědi :grinning: takže štěstí se na nás určitě usměje :slight_smile:
29. led 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Jo, utěšuju se hodně věcmi- mj. i touto:slight_smile: Navíc je 11 moje šťastné číslo, takže kéž by bylo i nadále, ale víš, jak to je- předchozí zkušenst Ti bere růžové brýle a staví na zem- minule jsem lítala po tomhle sdělení o 12 oplozených vajíčkách na obláčku... Ted to je jiné, no... ale moc chci věřit aještě bojovat...
29. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony to je dobře že věříš, to je nejdůležitější, hlavně nic nevzdávat dopředu :slight_smile: já se tři dny už hrozně cpu a myslím, že za chvíli prasknu :confounded:
29. led 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Říkáš plodný?Holky být to tak ,se ožeru do němoty. :grinning: :grinning: :grinning: To byl žertík.
29. led 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Já bych se taky ožrala a topodotýkám, že alkohol ani nemusím:slight_smile:)
29. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek No, věřím... chci věřit... a snažím se o tom přesvědčovat...
29. led 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 tak si přijeme doufám džusem, až budeme všechny těhotný :slight_smile:
29. led 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Ták počítáš s trojčátkama?Jo na tři už je pečovatelka,ale jen do jednoho roku.A prý to nesmí být rodinný příslušník,ale dá se to prý obejít.U nás mají trojčata,holky a jsou už v první třídě.Chodí s holčičkou od kámošky a jsou to raubířky.Super když nemají kluky tak si užívají. :slight_smile:
29. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Jo to se dá nebo to děcký šampáno-třeba s medvídkem pú. :grinning:
29. led 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 ne že bych se chtěla rouhat, ale dvojčátka by mi stačila :grinning: Trojčata si nedovedu představit, ty jo?
29. led 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Taky bych je brala,ikdyž vím ,že bych šílela,ale to je asi normální,a hlavně Kačka to by dylo to nejhezčí co by měla-konečně sourozence,po kterém touží.
29. led 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 tobě pomůže Kačka, ale kdo mě???
29. led 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek