• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@baronek To jo.Kéž by.
29. led 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 A co ty zlatíčko,dopadla jsi nějak zle,že se na nás nekoukneš?Jak se ti daří?
29. led 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 ahojky kuřátko,omlouvám se,ale nějak mi to nevycházelo,chvíli mi trvalo než jsem se vyrovnala s tou redukcí a chvíli jsem ještě pobyla ve špirále a teď spíše odpočívám.Jeden pokládek nám zbyl,tak snad to zvládne až do konce.No musím vás nějak dočíst,myslím to bude pěkná fuška.Ale všem co se teď snaží přeji hodně štěstíčka a těm co to vyšlo držím pěsti. :slight_smile: .Pěkný večer všem :slight_smile:
29. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Tak jsem moc štastná,že máš miminko v bříšku,já vím píšu to zdrobněle,ale je to dojemné.Měla jsem strach......................držte se.
29. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 a ty jsi na tom jak??
29. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Já jsem ted čekatelka na //.Ale ví Bůh co mě čeká?Mám opět zavedené 4 embryjka-ET.1x blastocystu,1x expandovaná blastocysta a obě byli prý jedničkové kvality.a ještě mám2x asi trojkové-horší,ale nechtěla jsem je vyhodit tak jsme je tam šoupli taky.Uvidíme.Dnes jsem 4den po ET.Ale testit nechci mám obavy.Sice minule jsem taky netestila,a nevyšlo to.no uvidíme.A ty se drž. :slight_smile:
30. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 1 embryjko to už vzdalo, další 3 vypadají, že to taky vzdají... Takže 8 snad zatím bude ještě bojovat, ale je to už tak o 3 míň než minule, tak se fakt mám důvod bát, že nezbyde nic, když minule bylo jen 1( tenkrát z 11) v pořádku po PGD:frowning2:

31. led 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Taky ráda čtu, že je vše ok:slight_smile: a jedete hezky dál:slight_smile:
@paja1 No, ještě je na test brzy:slight_smile: Tak ještě pár dní počkej nebo půjdeš až na krev? Teda to je zásobička v bříšku, ale je to dobře:slight_smile:
31. led 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony No kéž by ,u mě bývá vždycky tková.Ale bolí mě spodek jako na mrchu.No tu nedostanu,mám léky co ji zdrží tak se to dozvím až s krve.A ty se šetři.
31. led 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony tak ať se drží, moc ti to přeju :grinning:
@paja1 mě taky bolí břicho, ale na na mrchu, ale jako po posilování, je to nějak divný :astonished:
31. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 a kdy budeš testovat??? Tys byla na ET 25, viď?
31. led 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Taky mě zajímá, kdy plánuješ testování? Prozradíš?
31. led 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony nejdřív jsem myslela, že ne dřív jak 14. den, ale teď si tím nejsem tak jistá, tak bych zkusila 10???
31. led 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky: jen vas chci pozdravit. U mne nic noveho, chodim k lecitelce ktera mne pripravuje na treti IVF ktere planujeme na kveten. Takze do CARu ted nechodim a jen kdyz je ovulka tak se mazlime doma a nechavame tomu do kvetna volny prubeh!

Vsem snazilkam co se do toho pustili hned po Novem Roce MOC drzim palce a sleduji vas pribeh kazdy den tady na konikovi ikdyz nepridavam trebas zadne moje prispevky :slight_smile:.
31. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek To nemohu posoudit já neposiluju. :grinning:
31. led 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Nene já byla 26.1. takže dnes je to 6den?asi jo moje nervy.testit ne bojim se.
31. led 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek A dnes jsi který?
31. led 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, holky, tady se už finišuje, jen ještě pár dní pěkně vydržte :grinning: to se mi to pěkně radí.. ale stejně ty dny tak utíkají.. baronek do toho pracuje, tak to utíká o to víc :wink: a co paja, taky chodíš do práce, nebo máš neschopenku? ono hodně záleží co má člověk za práci..

@rozmarynek a co s tebou léčitelka děla? já taky chodila k jedné, docela mi pomohla, dokonce jsem i otěhotněla, ale bohužel to šlo pryč.. tat ted zkouším masáže a zelený ječmen.. každé ráno na lačno sklenku. už mi skoro i chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když nic, tak jsem aspon silnější na ty nemoce co jsou ted kolem..
31. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1
@baronek Jsem pro to, aby jsate nám upřesnily, kolikátý den po ET jste a kdy budete testit:slight_smile: ať v tom máme přehled a víme, kdy držet palce:slight_smile:)
31. led 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Já ndes byla taky na masáži u takové léčitelky, masérky, východní medicína a meditace atd... Dávala mi energii do dělohy, ale řekla mi, že tam další mimi vidí, ale až tak za 2 roky, což jsem samozřejmě slyšet nechtěla, takže jsem šla spíš rozladěná místo zrelaxovaná- přitom jsem se jí na to neptala... O IVF jsem jíteda neříkala, jen, že se snažíme a nejde to...
31. led 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Tak já jsem dnes 6den po ET.byla jsem 26.1. ve středu.A testit nechci mám strach tak až 9.2.ráno.Pak jedu zrovna na kontrolu.
1. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony na ket jsem byla 27.1., a testit budu nejdřív 10. den, tj. v neděli 6.2. :grinning:
1. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony A tobě držíme at je dost bojovníčků,a i kdyby jich bylo málo,určitě to budou ti nejlepšíííííííííííííííííííííííííííííííí.A to je vlastně důležité.Raději kvalita a né kvantita. :slight_smile:
1. únor 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek
@paja1 Takže 6. a 9.2.:slight_smile: Fajn:slight_smile: Moc budu držet palce!
@paja1 Jeden kvalitní, co by se udržel až do porodu by mi úplně stačil! Jenže díky tomu, jak to u IVF je, tak by to chtělo aspoň jednoho ještě do zásoby, kdyby náhodou... Ale jak píšeš, kvalita je to, oč tu běží...
1. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Jo tak pak dej vědět.
1. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile:

Přečtu vždycky tak 2 stránky a hned bych se nejraději pustila do akce.

Tak především:
@marty154 Neměla jsi lehkej začátek, ale věřím, že s tímhle bojovníkem už to dotáhneš do zdárného konce:slight_smile::wink: Moc jsem na tebe myslela a držela ti palce. Vím, že to bylo těžké, ale přece víš, že ten tvůj jeden kousek je poklad, za který bychom my ostatní daly první a poslední. Hýčkej si ho a říkej si, že až se narodí, užiješ si ho na 100 %. Tři i dvě jsou samozřejmě taky krásný, ale dozajista hrozně vysilující... Prostě všechno má své pro i proti. Ty se opatruj a pak to malé rozmazluj...:wink:

Vám, čekatelkám na // přeju hodně trpělivosti a pak ten nejlepší výsledek.

@tonytony Nečekej už od začátku to nejhorší a věř:wink: Co se má stát, stane se. ty teď můžeš jen doufat a my ti můžeme jen držet palce. Věř, že já i holky ti je držíme vší silou:wink:

@marcajda Nevím, kolik je ve mě dobra. Věřím, že stejně jako v ostatních lidech, jen mě prostě věci nenechávají klidnou. Často mě moje účast s ostatními hrozně vyčerpává, ale poručit si neumím. Naprosto nesebekriticky musím napsat, že vím, že mám velmi silné sociální cítění, ale někdy bych chtěla být sobcem a myslet jen na sebe. Nejde to. Na druhou stranu na sebe myslet umím taky, a to do té míry, že to, že bych zapomněla na plození asi není možný. Cyklus mám na minuty, přesně vím kdy je ovulace.... Cílené snažení už máme z minulých let za sebou a nechci to už zažívat, protože náš intimní život tím dost trpěl. Manžel neví, kdy je ten pravý čas, nechci ho už víc stresovat. Na druhou stranu naše frekvence je dost častá, takže do ovulky se vždycky minimálně jednou trefíme a tím pádem každý měsíc čekám....
1. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Už nám to chybělo,opravdu tvoje články vyzařují teplo.Věřím,že tebe a tvou rodinu za vše potká štěstí.
1. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ahojky,moc děkuju, vím, že musím doufat... Nic jiného stejně nemůžu dělat...
1. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dnes doma vše připravila, kdyby se jelo na ET už zítra, ale spíš to vidím, pokud teda bude co, na ten čt, jak říkali... Jsem docela grogy... Holky, já mám břicho jak v 6. měsíci- nekecám, vidět mě někdo, tak mi prostě neuvěří, že těhu nejsem:frowning2: Což by mi teď teda fakt nepřidalo:frowning2: To je děsný, kdyby jste to viděly... Kamarádka je v 7, měs. a zdaleka takový pupek nemá... Kdyby to byl těhu pupík, vůbec by mi to nevadilo, ale takhle to je teda docela dostat se do zbytečných problémů a spekulací!
Zítra se tak bojím toho telefonátu... Je to tak dlouhá doba, co tam jsou beze mě, samotný:frowning2:
1. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony čekám na zprávičku, kdy bude ET :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek