IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
rvasata
1. črc 2010
@tadelka hnus fialovej.Jak já jsem ráda,že máme tůje a ořech.Tak je tady stín.Jinak bych zdechla :-p
evik31autor
1. črc 2010

@doufalka beru všechno,ale abych to pak neměla zas měsíc 😉
já se pojedu asi odpolko vykoupat k našim máme tam taky bazánek 😃
doufalka
1. črc 2010
@tadelka Si piš, vyseděla jsem poslušná vejce 😉 😃

Tak se opět pro tuto chvíli loučím. Jdu to tu trošku pofackovat. Bára se bude asi dopoledne i odpoledne rochnit v bazénu, takže se to horko lépe snáší. Ale jinak bydlíme v podkrovním bytě a máme tu přes den ke 30°C :-|

Tak pááááááá 🙂
evik31autor
1. črc 2010
taky bych brala na sídlišti nějakej stín :-p
tadelka
1. črc 2010
@rvasata tak to se máte, já mám celý den zatažený žaluzie a zavřený okna, jinak by se to nedalo vydržet :-p
tadelka
1. črc 2010
@doufalka pa pa 🙂 a hezky si to užívej
tadelka
1. črc 2010
holky já jdu taky něco dělat, než vyrazím, zatím se tu mějte krásně 🙂
rvasata
1. črc 2010
@tadelka jo v paneláku to musí být fakt katastrofa
doufalka
1. črc 2010
@tadelka Ty si to taky pěkně užívej a pohlaď si za mě bříško, aby se tam malá bobátka cítila už od začátku dobře 🙂
rozmarynek
1. črc 2010
Dobre ranko: no ted jsem teprve docetla co se tu po rano naklabosilo 🙂. No to je produktivita tak poranu 🙂 .
Ja jsem dnes 13 den po ET a testik zase negativni. Uplne snehobilo 😞. Jinak spineni jeste trva ale strasne malinko a je to spise jako kousky tmavehnede. Tak si myslim ze se cistim a utrous jen brani aby to slo normalni cestou jako mrcha. Dnes volam na krev a tak hned jak mi potvrdi ze je to negativni tak vysadim utrous a budu cekat na mrchu. Uvidime jak se mi muj do ted pravidelny cyklus po stimulce rozhazel 🙂.
Takze holciny at se vam emryjka pekne snazi v kultivacnim roztoku a drzim palce na ET. @evik31 od zitrka budu tvoje partacka = cekatelka na mrchu 🙂.
evik31autor
1. črc 2010
@rvasata tak jsem koukala na program porcinkule a jako hlavní host tam bude Arakain tak to manže asi bude chtít jít ,ale my to tady na sídlišti slyšíme jako by jsme byly u podia 🙂
rvasata
1. črc 2010
@rozmarynek Tak to mi je líto,tak uvidíte na krvi..jak říká dr.Dokud není klasická MS naděje je. 😉 🙂
tadelka
1. črc 2010
@doufalka díky moc, provedu 😃 tak zatím pa pa
rvasata
1. črc 2010
@evik31 🙂 no že bychom taky k Vám do těch končin vyrazily 🙂
evik31autor
1. črc 2010
@rozmarynek jasan ,ale hlavně se postav za mě joooooooooo 😃
evik31autor
1. črc 2010
@rvasata klidně tady bude zas takového rambajzu,že mě klepne a jestli b ude takhle vedro :-p
evik31autor
1. črc 2010
no holky já asi taky vyrazím do krámu než bude ještě větší pařák 😎
rvasata
1. črc 2010
@evik31 tak zdechnu.Ale to by šlo.vyrazit 😃 😃
rozmarynek
1. črc 2010
@evik neboj mam slusne vychovani a tak vim ze se ve fronte nepredbiha 😉 ....ale nenech me cekat moc dlouho, to vis jsem stara vetev a tak jiz nemam moc casu 🙂 hahaha
kessinkaa
1. črc 2010
Dobré ranko děvčata 🙂
rvasata
1. črc 2010
@kessinkaa krásný ráno 🙂
rvasata
1. črc 2010
holky pište,pište.Mám teďka klid 😎
kessinkaa
1. črc 2010
@rvasata co to slyším???určitě je BRZO!!!!Co jsi měla za test??
rvasata
1. črc 2010
@kessinkaa no asi jo jsem plašan.Včera to byl 8den od KETU a měla jsem nějak neznámý a dneksa trošku narůžový hlen,ale zase nic a test MAX....
kessinkaa
1. črc 2010
se včera zavrtalo....určitě.
rvasata
1. črc 2010
@kessinkaa Jestli to bylo na mě tak do doufám a obě dvě by bylo ještě lepší.Já si vždycky dvojčata přála 2 kluky a bude to Tom a Jerry (Tomáš a Jeroným) 😃 😃
evik31autor
1. črc 2010
holky mě se nechce ano do toho krámu tady už je hic jsk kráva
evik31autor
1. črc 2010
jak tam mělo být :-o
rvasata
1. črc 2010
@evik31 co a kde?Tak nikam necho´t je tam fakt hnus
evik31autor
1. črc 2010
holky já mám vernera pod oknem a penny 200m a stejně se mě nechce ven asi si zavolám nějakou donášku 😃