• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@baronek Tak k PGD vyšetření jsou jen 4 embryjka... Dnes ET ne... Zítra budu vědět ráno po tel. zase víc a padne pak definit. verdikt... Je mi na nic... Navíc mě od včera pořád škrábe v krku, manžel i malá kašel, rýma:frowning2:
2. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony to chce hodně vitamínků, tohle čekání je na prd, už aby byl zítřek :wink:
2. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Ani mi nemluv:frowning2: Jenže vitamínky, když beru Prednison jsou moc k ničemu... Já nebývám nemocná, to je prostě fakt pech na všech frontách:frowning2:
2. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony prednison a vitamíny nejdou dohromady?
2. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek No, tak prednisonem jakoby cíleně tlumíš imunitu, aby se embryjko nevypudilo, kdežto vitamínky atd. Ti imunitu zvyšují, aby vypudily cizorodý látky( i bacily, ale i mimi)... Tak se to rpistě trochu seká:frowning2:
2. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @tonytony Ale to by snad doktoři nedávali,já nevím,nejsme študovaníMěli by vymyslet nějaký špunty ,zazátkovat nám ji-tu dělohu a basta.No a máme zlepšovací návrh.Já jsem jim to říkala minule a nasmáli jsme se všichni na sále.
2. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony to mám jako nejíst ovoce a zeleninu???
2. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek No, to ne:slight_smile: Zas až tak jsem to nemyslela:slight_smile: Jen asi nějaké vyloženě léky na podporu imunity ne...
2. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Na škrábání v krku doporučuju šťávu z cibule a cukru a pak zábaly. Medikamenty by jsi jednak neměla jíst a druhak by ti asi ani nepomohly. Nevím, jestli ta šťáva vyloženě léčí, ale na krk působí blahodárně. Nebo třeba jitrocelový sirup. Tím taky snad nejde nic zkazit :wink:
2. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jenom na rychlo nakukuji.
Čekatelkám držím palce a těším se na pozitivní zprávičky!!

@tonytony na ten krk je taky dobré teplé mléko s medem :wink:
2. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Zkusím, díky:slight_smile: Spíš mám strach, že ve mě ten bacil je abude na ET( pokud teda bude ET) a mimsíka mi to zahubí:frowning2:
2. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony, ty si ten transfer neužíváš ani malililinko :slight_smile: já se zítra zeptám doktora, jak to je corticoidy kontra vitamíny, ale myslím, že se spolu určitě hádat nebudou.. OHSS se ti teda rozjel ve velkém stylu, ale to se zvládne. a přitom jsi dostala i nějaké ty injekce, že? a piješ určitě taky hodně. myslím na tebe.
rada mléko s medem je výborná a ještě tě to i uklidní a bude se ti líp spat :wink: a šťáva z cibule s cukrem je výborná.my doma nadrobno nakrájíme cibuli, prosypeme ji cukrem v hlubokém talířku, ten podložíme na šikmo a tu v rožku se shromažďující šťávu po lžičkách mlsáme.
a že by to mohlo nějak ovlivnit transfer, to si vůbec nepřipouštěj, protože jestli s touto myšlenkou do toho půjdeš, tak to tak i dopadne. " dávej pozor na to co si přeješ, neboť to se ti splní!" to je citát a je hóóódně pravdivý
2. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky po delší době zdravím a koukám tady nikdo :frowning2:
4. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, že píšu až teď, ale nemám náladu na nic... Nedopadlo to dobře... Nejdřív to vypadalo, že na ET nebude vůbec nic, ale pak dr. navrhl zavést jedno horší embryo, které spíš stejně potratím nebo se neuchytí, ale že to zkusíme, takže ho mám zavedené, ale šance je spíš nula... Kdyby se uchytilo, musím na amniocentézu, prostě vše špatně, takže se sice snažím ležet atd., ale je to spíš marný boj ...Vůbec nevím, co budeme dělat dál, přijde mi, že to je u nás bez šancí...
I přesto Vám moc děkuju za velkou oporu, co jstei mi dávaly...

4. únor 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tonytony zlato to je mě líto,že je vše špatně :frowning2: budu asi vypadat jak debil,ale co je to ta amniocentéza,ale nemusíš odpovídat jestli nemusíš chápu,že nemáš na nic náladu,ale i tak držím palce,aby bylo vše lepší než se zdá :frowning2:
4. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony takže to jedno si necháš zavést????
4. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Kdyby se to embryjko náhodou chytilo a vyvíjelo dál, tak je nutný odběr plodové vody- pak až v pozděším těhu an vyloučení vrozených vývojovývh vad, které u něj hrozí:frowning2: Ale prý se spíš vůbec nechytí nebo se potratí brzy, pokud by se vůbec chytilo než, že by došlo takhle daleko... Pokud by bylo ale v pořádku a drželo se dýl, tak je pravděpodobný, že tam ty vady nebudou...
4. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Mám ho od včera už u sebe...
4. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Moc ti přeju´aby se Ti mimčo uchytilo a už nepustilo.Kéž by.drž se a raděj nic nedělej,tím nic nepokazíš. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Nedělám, snažím se mu dát šanci- velkou, je přece naše, ikdyž ne akorátní... modlím se za zázrak...
4. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony myslím na tebe :pensive:
@paja1 s testováním sis to ještě nerozmyslela??? Já do toho půjdu už zítra, ať vím, na čem jsem ....
4. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony To neřeš,oni vždycky straší,a kdyby jsi otěhotněla normálně taky nic nevíš.a na plodovou vodu chodí skoro všichni po 30roku,nebo 35,už ani nevím.Akorát jsem taky nevěděla ten název.A bojuj,žádné ,že je horší -zrovna to může být bojovník.drž se. :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1
@baronek Vám moc držím palečky při testování! Budu nakukovat...
4. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony drž se kočko, určitě máš v bříšku bojovníka s velkým B :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek A ty jsi který den?Promin já jsem fakt starší a mám sklerozu.a stejně mi to napíšeš a zítra si nebudu jistá.
Já mám strach už jsem test včera držela v ruce na wc nachystaný ale bála jsem se a vzpomenu si na holky vedla na diskuzi a nedaří se.Tak jsem z toho mrzutá.A taky mě bolí to břucho jak na mrchu.No tak nevím.Tak a ted ty.Kolik jich máš ,jaké a kolikátý den,.Mě se nechce hledati po zpátku.Vzpomenu si na tebe a budu držet pěsti. :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony I ty se stávají.Mám důkaz,jsem neplodná a mám Kačku.
4. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 dneska jsem 8. den, mám tři bojovníčky, jedno osmibuněčný a dvě sedmibuněčný :slight_smile:
A Kačka se vám povedla přirozeně?
4. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek