• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@paja1 a jak jinak se cítíš kromě břicha? mně v týdnu taky bolelo, ale byla to taková divná bolest, jako bych den předtím posilovala.... teď mě bolí už tři dny prsa, ale to je z crinone, včera jsem znovu pročítala příbalové letáky ....
4. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Jo já byla 1x v Brně tam nezbylo ani na transfér-je to 15 let.A řekli,že nebudu mít vlastní.ted lituji že jsem si pak ve zlíne vybrala zbytečně ty pokusy na sobe,už tehdy jsem to měla dělat přes dárkyni.A pak nikdy jsme nebyli v zahraničí-naláká mě to ani muže.Jeli jsme na poznávačku tehdy asi ROH a do HOLANSKA KRÁSA ŽRANICE SÍRY. bylo to jen na 5dní.Pak jsem v práci šílela jak mě bolí břicho a měla jsem nějaký bílý výtok a bolel mě spodek.Jeli jsma k doktorovi první já u nas na gindu-a udělal mi test a byli tam slabé //,řekl at to ještě neberu vážně a odpoledne nás volal do Zlína -měl tam ultrazvuk Ale můj si pořád myslel,že mám zánět.A tam to bylo už i vidět.5íkal ,mi doktor no pěkný zánět.To byl šok,ale nádherný.A ted je to pubertačka.moje nervy. :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Mě boli pořád trochu,nekdy víc břicho jak na menzes.Já jsem dnes 9den po transféru-dělali mi ho ve středu.A zase mám ty 4,ale tak jak psala Tony 2x pěkné 2 hrozné,ale kdo ví .
4. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 tak já už taky začínám věřit na zázraky a třeba se nám taky jednou povede naše vlastní a ne s pomocí dárce ....
4. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nebojte, zázraky se dějí!!! a letos se nám stanou všem a bude to!!! je to naplánované, nebojte :sweat_smile:
to je optimismu, kdyz mám zas tu pitomou menzes.. jejda, ta mě ale naštvala..
tak jsem se ptala na ty kortikoidy. jsou to driáky silné, takže nějaký takový vitamín je nerozhodí. ale ony ty vitamíny likvidují, takže se účinnost vitamínů snižuje, kortikoidu ne. holt do sebe cpeme pořádné jedy..

baronku, pajinko, hladím bříška s vámi. moc v ta vaše těhotenství věřím a tonytony hladím ještě zvlášť, protože je smutná a vystresovaná. a to není dobré.. holčiny, je to náročné.. přineste nám do těch plískanic co nás o víkendu čekají sluníčko :grinning: mooooc na vám myslím
4. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Krásný zázrak!
4. únor 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek My už včera mluvili i o darovaných embryích...
4. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím testování 9. den :angry: ani duch, takže zkusím znovu v pondělí. Musím ale říct, že mě to ani nesebralo, asi jsem to předpokládala. Jedu nakupovat :slight_smile:
5. únor 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Asi mě trefí.Já už zase držela dnes test v ruce,ale odvaha nebyla.Schovala jsem ho a zatím radši nad tím neuvažuju.Dnes má synovec.končí letos 9,třídu,mají ples-škola a u nás tam vždycky devátáci tančí na zahájení polonézu.Tak se jdu kuknout.A kdybych testila,ještě bych třeba měla po náladě.A to nemůžu.Asi až v tu středu,ale nevím.Ták mě bolí spodek břicha úplně na měsíčky a dost,ale přes ty léky to vlastně nemám drží to.Nevypadá to taky slibně.Já nevím co jsme komu udělali.

Tak uvidíš,třeba ještě???????????????????????drž se. :frowning2:
5. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 aahoj jsem tady nová a procházím to tady,snažím se taky o miminko mám už 17 syna taky puberták :slight_smile:Vidím že ty jsi už dál mě teprve čká stimulace teprve budu začínat a vidím že se mám na co těšit :wink:
5. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek To je pitomý:frowning2: A měla jsi 20 nebo 25 citlivost? Jak jsme tady všechny zjistily, tak ještě není nic ztraceno, ale já bych to taky zkusila a tak nějak se připravila na případný nezdar... Dvě čárky v pondělí budou (když budou) jen ten nejkrásnější bonus, co? Stále držím palce:wink:

@paja1 Jsi dobrá!!! Já bych nevydržela ani omylem! Taky ti moc držím palce:wink:

@11112 Vítej a drž se:wink::slight_smile:
5. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka moc děkuju
5. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11112 Tak každopádně máš velké plus,3pokusy na pojištovnu,i když něco doplácíš,tak se to dá.Já jsem ted po 13.a čekám ,ale mám obavy.Jinak ted lituji toho,že jsem si vybrala všechny pokusy na svoji stimulaci,a zbytečně a vlastně pokusy na dárkyně platím v plné výši a to je hrozné..

Tak dávej vědět at ti můžeme držet pěsti a třeba se Ti bude hodit někdy i nějaká rada. :slight_smile:
5. únor 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka měla jsem citlivost 20, ale už jsem si koupila 10 a zítra na to vlítnu :slight_smile:
6. únor 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Moc bych přála at tam na tebe vykukne.//.budu na tebe myslet. :slight_smile:
6. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 já na tebe taky myslím a jsem zvědavá, jestli opravdu vydržíš do středy :slight_smile:
6. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Děkuji ti moc a určitě dám vědět.Dnes mě bolí záda ale tak šíleně že si myslím že už MS musí přijít a dám se do píchání.Je dobře že nám to hradí pojištovna,ale myslím že by měli hradit více je to přece pro dítě,když vidím jak se hradí jiné zbytečné věci tak si říkám,že to není správný,ale nic s tím neuděláme-bohužel.Mám taky strach,že nakonec budu potřebovat dárkyni,ale raději nebudu předbíhat.Držím ti palečky a určitě napiš jak pokračuješ. :slight_smile:
6. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11112 Uvidíš jak ti dopadne první IVF,a doufám,že dobře,ale pokud bys měla problém s vajíčky,neuraž se ,ale zbytečně si pak neplítvej na sebe.Já mám dárkyni a manželovo to je.Jenže mě se nechytá nic,ale je tu hodně holek co mívá dárkyně a chytají se,snad největší uspěšností.Ale nezlob se za mou otevřenost,je to jen rada.Jsi podle mě -mé roky a tudíš rozumná ženská.A já vím člověk chce svoje,ale mě to ani nevadí je z toho pak mimi a odnosíme si ho tak co.Jinak zapomen co jsem psala a držím pěsti.já jdu ve středu na krev.hrůza polévá mě pot.bojím se. :slight_smile:
6. únor 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 máš pravdu taky by mě to nevadilo,nosíš dítě v sobě takže je to tvé a basta.Držím ti na středu všechnypalečky a přeju at to dopadne ...pak dej vědět :wink:
6. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje, tak ta čárka tam je, ale já to neumím vyfotit, takže pokus :slight_smile: Jeto 11. den s mamatestem 10 :slight_smile:
7. únor 2011 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Úžasné!!!!! To vypadá velice dobře, moc a moc gratuluju, jen tak dál a ať sílí :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
7. únor 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela zatím ale potichu, abysme to nezakřikly :wink: ale děkuju
7. únor 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek máš jí tam i na dálku :wink:
7. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Aj já taky potichu gratulace,mám radost-to je krásné překvápko.drž se a šetři se. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek I já brejlovec ji tam krásně vidím:slight_smile: Tak tfuj, tfuj:wink:
7. únor 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jé tebe jsem už dlouho neviděla :grinning: Jak se vede? A jak se připravuješ na porod?
@paja1 tys to ještě vydržela netestit? A ve středu jdeš na krev?
7. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Já se taky připojuji s gratulací :slight_smile: a hlavně přáním,aby vše bylo v pořádku !!!!
7. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Já mám takový strach a test mám,ale odvahu né.to je hrozné.Já jsem prostě blbá a trpná.Taky jsem měla test už 3x na záchodě nachystaný ,ale vrátila jsem ho ze strachu.Já se už asi zblázním,a nejhorší je vědět,,že to fakt bylo po 13,a naposledy.Tak jsme si to i domluvili s manžou jsme na dně už i finančně,stálo tomoc peněz i nervíků.Tobě to přeju jsem ráda.Ale ty už jsi testila a tam to nebylo vidět dříve,že?nebo se pletu? :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 jo testila jsem devátý den s testem s citlivostí 20 a nic tam nebylo :cry: ale nelenila jsem a jela si koupit mamatest 10 :slight_smile:
S těma financeme je to hrozný, nás to taky stálo hodně peněz a po neúspěšné operaci TESe jsem myslela, že se sesypu .... teď jsem ale hrozně natěšená, ale malá dušička ve mně je, ale cítím takovej klid a pohodu, nevadí mi neumytá koupelna a drobky na zemi :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek To ti věřím,a pokolikáte celkem jsi měla transfér?(ET,KET,.-JAKÝKOLIV?) :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek