• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@paja1 teprve druhý pokus, jeden ET a jeden KET :unamused: V Artu jsme byli poprvé loni v červnu, po necelých dvou letech snažení :angry:
7. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no vede se,osm měsíců stejně....zvracím a zvracím :angry: .No jo,ale ted už to vydržím,mám to za pár,ale ten porod BOJÍÍÍÍÍÍÍÍÍM
7. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tak jsi měla 3 transfér???
7. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to je stejně divný, že prozvracíš celé těhotenství :slight_smile: ale bude to stát za to. Navíc v březnu bude už krásně a budeš trajdat s kočárem venku, to je fajn :slight_smile: a my pracující ti budeme závidět :sunglasses:
7. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ne druhej :slight_smile: a zaváděli mi 3 embrýsky
7. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak jsi byla na KET?
7. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak to je tutovka :slight_smile: :slight_smile: ....já mám v bříšku,taky mraženou Kačenku :grinning:
7. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to zní divně co, mražená Kačenka :astonished:
7. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to jo,ale je to držák,když si představím,co všechno musela podstoupit chudinka :slight_smile:
7. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa stejně jsou doktoři machři :slight_smile:
7. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak to určitě,pořád mi to hlava nebere
7. únor 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no to je uzasna zprava pri pondelnim slunicku nad Prahou! !!!!!!!!!! Holky fakt ten letosni rok to jisti!!!!!! Takze jeste neoficialne ale potichousku tfuj tfuj a vseobecne: tento rok je nas holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek a jak ty pokračuješ u léčitelky?
7. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ahoj ty nase telefonistko, ty si to vyzeres az do uplneho konce vid???? Ale jak rikas tech par tydnu je jiz pohoda :slight_smile:.
7. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jo jo chodim kazdy tyden a jeste delam domaci ukoly :slight_smile:. Jinak mi jsme doma meli snazenicko, bylo to zrovna kolem ovulace a tak porad merim bazalni teploty co kdyby se stal zazrak a bylo na prirodno ale dneska 26DC jsem zacala malinkospinit ikdyz teplota je stale nahore. Tak uvidime jestli se zitra rozjede mrcha a nebo jestli se spojili vsechny sily sveta a trebas se mimi zavrtava :slight_smile:. nadeje umira posledni, no ne? Jinak porad to smerujeme na 3. IVF na kveten a pravdepodobne v jinem CARu aby byla nejaka zmena :slight_smile:.
7. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jasný, že se může zavrtávat :grinning:
A léčitelka asi nebude zrovna levná záležitost, co?
7. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to mas teda pravdu - chodim kazdy tyden a je to 600 za sezeni :frowning2:, ale jen kdyby se povedlo!!!!!!!!!!!!! Tak nebudu litovat ani kacky!
7. únor 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek to je jasný :slight_smile:
7. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek, čtu ani nemukám.. jen to nezakřiknout, to by to tu byl nádherný rozjezd v novém roce. a hned po tobě paja1a to se budeme radovat!
@rozmarynek, ja takto doufam každy měsic.. je to normalně na palici..a i když přijdou menzes, tak si stejně dál namlouvám, že je to třeba přes mimi.. magor..ja chodila k lečitelce přes rok a i jsem otěhotněla, ale šlo to pryč..tak at se ti taky zadaří, ale s lepším koncem!!

holky, to je dnes krásně, člověk by už věřil na jaro..a to jsem byla včera lyžovat :slight_smile:
7. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek @marcajda Ženy, hlásím se do klubu:wink: Každý měsíc (ale opravdu každý) si namlouvám, že snad... Co myslíte tento měsíc? Už jsem testovala!!! A to bych to měla dostat někdy v pátek, takže i kdybych byla opravdu těhotná, tak to tam si nebude vidět... :grinning: Navíc jsem špinila... Ale manžel měl narozeniny, tak jsem doufala v nějakého ducha... k narozeninám.... No jsem prostě padlá na hlavu! :wink:
7. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy.ráno jsem teda testla a nic,takže jak jsem předpokládala,bohužel.je to na prd,ale co naděláme.Budu Vás sledovat a přeju všem //. :slight_smile:
7. únor 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 To mě morzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jak jsi psala, že je to naposledy... Opravdu už to odpískáte? Já mám sice jinej problém než ty, ale zase platím stimulku sobě. Dala jsem si horní hranici 40let. Samozřejmě, když budou peníze. Bohužel je to hlavně o nich, jinak bych byla v CARu pořád! Tu hranici 40 let jsem si dala proto, už mám Báru. Nemít dítě, klidně ji posunu ještě dál. Myslím na tebe.
7. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to mame tenhle cyklus asi nastejno - ja to mam take dostat v patek a tak jsem se rozhodla ze testit budu az v patek rano jestli do te doby mrcha nedorazi. Dneska jsem mela malinko krve - no to ani neda rici - jen zaruzovelou moc na papire ale mrcha se nerozjela a je na ni jeste brzo a tak si take delam plane nadeje zeby se treba zavrtaval bobisek? Takze jsi v tom spravnem klubu :slight_smile: hahahaha ja jsem na tom velmi podobne.
7. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 a kolikaty jsi dnes den? Jestli jiz 14 den po ET tak mozna ze je uz rozhodnuto ale jestli mene tak to jeste nehazej flintu do zita. Mozna ze ma @baronek v pupiku dvojcatka a proto se ji jiz dve carky objevili a ty s jednim bojovnickem mas jeste cas. Nechci ti vhanet plane nadeje ale mozne to klidne je :slight_smile:.
7. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 a k tomu veku - podivej mne je 42 a jeste bojuji takze mas na mne 4 roky naskok :slight_smile: takze proc to jeste nezkusit?
7. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Moc gratuluju! A kochám se nad Tvými//:slight_smile: Je to krása...

Já nic, snažím se odpočívat, abych nemlěa výčitky... Jsem dnes 4.den po ET a děsně to v břiše bublá a vře, jakoby na průjem, ale nic z toho a jsem nějaká zaplynovaná a takový pocit na MS, prsa vůbec nic, no, nevím, nic to neznamená, vím... Jen, aby řeč nestála...
@paja1 Mrzí mě, že // nejsou, hlavně, když vím, jak moc a jak dlouho už bojuješ... Myslíš, že je už fakt ztraceno? Nejsem si jistá,kolikátý, že je to den po ET? Půjdeš i na krev, ne?
7. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No šak nésú blbá!!! Vím, kam patřím néééé?:wink::grinning: Já mám cyklus 30 dní, takže se nám to asi brzy zase rozjede. No vlastně nerozjede - už nebude mít co se rozjet, ne?:wink: U mě je ta touha otěhotnět až patologická. Já prostě nechápu, jak žena, která se roky a roky o dítě snaží a možnost přirozeně otěhotnět není úplně nemožná, pak třeba otěhotní a je překvapená... Možná je to u mě opravdu daný tou pravidelností. Když dorazí mrcha, hned si řeknu, kdy je ovulka a kdy bude další mrcha. Je to naprosto automatický. Ať mám jakýkoli problém, tohle mi prostě prolítne hlavou a i když si moc věcí nepamatuju, tak tohle jo. Chjo.

No nic, musím vstávat. Jedu za babkama. V sobotu jsem si je přivezla k nám a ještě teď jsem plná dojmů... Někdy jsou "holky moje" hodně výživný:wink:
8. únor 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 :cry: a jakej jsi měla test, citlivost 10??? Já totiž dneska testila s 20 a ta čárka je opravdu slabounká, ne jako včera s citlivostí 10 :sweat_smile: a 14. den jsi až zítra, né??? Tak ještě bojuj, když mrcha nedorazila ....
8. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přeji krásný den. Včera jaro a dnes zase humus.
Také ted nic neřeším a každý měsíc sleduji cyklus a doufám :grinning:
Jedno pozitivum už mám a to,že se mi srovnal cyklus. Mám 30dní a ukázkovou ovulaci.
Koupila jsem si totiž Femigrad a věřím,že je to díky němu.
Momentálně jsem 2dc,tak uvidíme jak tento cykus zamakáme.
:grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek