• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@sslunicko no tak vytej do klubu prirozeneho snazenicka. Tak to jsme jiz silan ctyrka: Doufalka, Marcajda, ty a ja. To by bylo aby se nezadarilo :slight_smile:.

@doufalko, ono se to odbourat ani neda, kdyz na to nebudes myslet vedome budes na to myslet podvedome :slight_smile: hahaha a tak to ani neres. proste se tes vzdy ze dosla ovulka a mate sanci na dalsi snazenicko a mas to pekne pravidelne. Co by za to nektere holky daly co maji problem vubec ovulovat :sunglasses: . Musime se radovat z toho pozitivniho. takze hura do dalsi ovulace a dalsiho snazenicka!

Jinak ja dnes 27 DC a po mrse ani pamatky tak bojuju dal. Testit budu v patek :slight_smile: - jestli tedy neprijde do te doby ta zla hnusna skareda MRCHA :slight_smile: hahaha
8. únor 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 cetla jsem ze pred 11DC je pouze 43% pozitivnich testu. Tak jeste testni ten 14 den, ju? :sunglasses:
8. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek musíme to zmáknout :slight_smile:
8. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jo už dál nejdem,.My jen platíme a odpíráme si vše i Kačce,má dostmale raděj to užiju s ní.Opravdu 15let pokusů a 13 transférů už to nejde.Budu na vás kukat.držím všem pěsti.
8. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Už nás to stálo skoro půl milionu,už do toho peníze nedáme.Léčím se 15 let z toho 13 transférů tak už stačí.Ale budu vám fandit.
8. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Mrcha není,ale mám léky tak ju nedostanu,a testila jsem včera ráno i večer a mamatestem .Znám to už podle sebe,vím jaké to mám vždy,ale nezoufej.je mi to líto,ale mám Kačku a má ted nějaké trable tak budem řešit jiné věci a v tuto chvíli důležitější.Budu chpdit často a držte se,. :slight_smile:
8. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1, to jsem na ten osud zas jednou naštvaná!! co ti to dělá. ach jo.. ale určitě tu s námi zůstan, potřebujeme posilu.. ale pěsti ti držím dál, dokud to nemáš potvrzené z krve, doufám.

@rozmarynek, tak nejsem blázen sama, pěkně jsi to psala o naději z přirozeného těhu.. a doufalka, já už si tentokrát taky utíkala pro test, ale mrška byla rychlejší :frowning2: holky, ale hlava vypnout nejde.. možná se mi to podaří tento měsíc, miláček tu v inkriminované dny nebude.. takže bude i po doufání.
8. únor 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ty jsi spisovatelka! to, jak jsi popisovala , že se ti při první krvi spočítá v hlavě ovulka..to je uplně přesné..

a jak se daří bábinkám dnes? jsou holky hodné? jak se říká, jsou jako děti, jen přes koleno se přehnout nemůžou :grinning:

@sslunicko, přemýšlím, že se taky pustím zas do nějakých vitamínů. sice cyklus mám pravidelný, ale nějak to podpořit.. momentálně piju ten zelený ječmen a sem tam si vzpomenu na kys. listovou :slight_smile:
tak si tento cyklus udělejte divokou noc a at se daří :grinning:

a rozmarýnek, to je i malinko nadějné, když 27DC a menzes nikde.. teda u mě by to nadějné bylo, já mám 25DC. už bych zmatkovala :grinning: a už si hlava vytvořila nějaké vedlejší příznaky? to ta moje dělá pravidelně.. lítám na WC, bolí prsa, funím do schodů..no a pak zcela bezbolestně měsíčky..
8. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chodím na koníka už několik let, do několika diskuzí, spíš čtu než přispívám. Jen jsem vám chtěla napsat, že tu vaší diskuzi mám nejraději. Vyzařuje z ní totiž něco moc milého a příjemného. Líbí se mi, jak moc se tady povzbuzujete (ne že by to jinde nedělaly, dělají, ale tady je to nějak cítit ještě víc :slight_smile: ). Obzvláště u marcajdy, doufalky a rozmarýnka.).
Já jsem sem psala po mém posledním třetím IVF (měla jsem horečky, IVF nevyšlo). V 35 letech jsem si řekla, že úderem čtyřicátých narozenin se snahou končím. Ten úder byl před třema nedělema :slight_smile: .. a co myslíte? No dala jsem si ještě jeden rok :slight_smile: Do IVF už nejdu, ale přirozeně zkoušet budeme. No, nevzdám to přece tenhle rok, když má být plodný :grinning: Příští měsíc jdu na profouknutí vejcovodu a dostanu nějaký prášky na zlepšení kvality vajíček.
Holky, držím vám všem palečky :wink:
8. únor 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001 , jejda díky, díky :grinning:
když ony se ty roky překulují nějak moc rychle, že? a tak jsi narozky dodatečně oslavila? zvládlas ten smutek a zapila ho :wink: ? ještěrko, letos prý otěhotní každá :grinning: neboj, jdeme do toho!!! jen nevím kdo nás porodí, doufám, že do té doby naši lékaři dostávkují :frowning2:
8. únor 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda hahaha no to je fakt to me nedoslo - ma byt kazda druha tehu a doktori jdou za kopecky :slight_smile: tak to budou mit porodni baby - duly konecne sanci proniknout do tech doktorskych nemocnicnich kasaren a jeste si jich ty zbyvajici doktori budou povazovat :slight_smile:.
8. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001 moc dekujem za moc hezky prispevek. Jojo, ja take chodim jeste na par jinych diskuzi a tady jsem s holkama moc rada.
8. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda no to si pis ze delam vsechny blbiny naseho klubu coz je i vsugerovavani tehu symptomu :slight_smile: hahahaha
8. únor 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslíš, že dávají výpovědi i ti "naši"doktoři? ale v tomto odvětví mám pocit, že musí mít peněz docela dost.... no,uvidíme.

rozmarýnku, ale byl by to úžasný zázrak kdyby menzes nepřišla.. to by byla rotace v zivotním stylu.. konečně mít pro koho dýchat..já si někdy připadám tak zbytečná.. ale pak se na mě pověsí neteře a je mi zas fajn..ještě že byl bráška tak plodný, mám je 3
8. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda jo,jo vitamínků není nikdy dost :grinning:
holky,já vás tu mám také ráda :slight_smile:
8. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001 Co k tomu napsat? Nemůžeme přeci jen brečet, ne? Zkrátka .... Zřejmě slušnej oddíl.... :wink: :grinning: A je mi moc líto, že to nevyšlo a je mi moc milé, že jsi lhůtu prodloužila:wink:

@paja1 Já to docela chápu. S ohledem na Barku to budu zkoušet do 40-ti a pak asi šlus. ALe jak jsem psala, je to tím, že my už vlastně "máme vybráno". Kdyby jí nebylo, asi bych to nevzdala i kdybych se měla jít pást :sunglasses:

@marcajda tak zrovna u tebe jsem měla pocit, že jsi zapřísáhlá netestilka:grinning::grinning::grinning: A ty jsi přitom stejnej magor jako jááááá:grinning::grinning::grinning: S babkama je to výživný. Moje babička je na svoje roky úplně v pořádku a noha se jí hojí hezky. Už chodí bez hole, jen ze schodů jí to jde hůř. Kotník se jí neohýbá :unamused: Pokud jde o pratetu, tak je to bohužel šílený a lepší to nebude. O víkendu si je sem zase vezmu. Bára tu bude mít bratrance a sestřenici, tak nebude strádat, ale jinak... Když tu jsou, tak nejdeme ani ven, protože Báru by nebavilo jít kvůli pratetě krok sun krok. Ono se to dítěti strašně těžce vysvětluje. Ona je má ráda a doma s snimi víc užije i když... Ale to je jedno. Bára tu bude ještě dlóóóuho, tak se všechny tři ještě musí užít:slight_smile:

@sslunicko Pořádně to pojisti a to by bylo, aby nebylo!!!:grinning::wink:

Pokud jde o mě, tak já asi žádného doktora na porod nepotřebuju. Porodila jsem skoro v autě a v porodnici mě doktor jen zašil - což by možná zvládnul i vrátnej:wink:
8. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ,ja bych nejradeji testovala každý měsic, protože si pokaždé vytvořím nejakou tu nadeji, ale za prve strasne nerada nakupuji, tak nez se odhodlám do lékárny, tak ,a to zadruhé,uz mám ty mesicky..takze vlastně žádné bláznění s testováním nemám..
deti prijimaji stare lidi v zivote automaticky, do jejich prostoru patří, to jen jak rostou, tak se objevi sobeckost a nechce se jim prizpusobovat..ja svoji starou tetinku milovala. a Bára urcite taky.ty vase babinky jsou ji blízke. tak budete mit veselý víkend..to je dobře.
8. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a rodilas tak snadno? a to se říka, že čim starši rodička, tim se kosti huř oteviraji? no, jestli te mel zasivat vratnej, tak doufam bývalý krejčí, ta jizvička je na docela duležitém mistě :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahiojky, jo jo pojistila bych,když bude manžel doma,ale to u nás není nikdy jisté,tak uvidíme.
:slight_smile:
9. únor 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všechny zdravím. Dnes to vypadá na krásný den.
Po práci mám nehtíky a večer chorvatštinu na kterou jsem za týden moc nekoukla,to bude masakr :grinning:
9. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko stejně jsi dobrá, že na tu chorvatštinu chodíš, já bych to takhle po práci nedala. Minulý rok jsem jezdila na němčinu a měla jsem toho plné zuby a po měsíci jsem přestala dělat i domácí úkoly, prostě vyhozený peníze :grinning:
9. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak krev negativní.Už nejdu a kdyby náhodou někdy tak bych to skusila v jiném centru.Ale asi ne.pa a já si vás večer dočtu. :slight_smile: Všem držím pěsti
9. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 stejně jsi statečná :wink:
9. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Milá zlatá nic jiného mi nezbývá.Ale jsem štastný člověk mám Kačku. :slight_smile:
9. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ahojky, Ty se teda fakt, holka, nenudíš:slight_smile:

Já jsem dnes 6.den po ET... odmítám se zbytečně pozorovat, neb vše může znamenat vše a navíc u nás ta šance je fakt tentokrát díky ambryjku minimální, jen musím konstatovat, že se stejnými léky mám úplně jiné příznaky než při 1.IVF- tenkrát mě skoro vůbec nebolelo břicho, nebyla jsem vůbec nadmutá, prsa ani trochu nebolely, bylo mi pořád na zvracení, nechuť k jídlu, mdlo a děsně bolela hlava... Teď- první dny po ET jakobych sežrala kýbl čočky- nadmutá, břicho bolelo fest, od včera bolí prsa( před tím ty první 4 dny po ET vůbec nic) a břicho už míň, ale tak nějak pořád jako na MS, pořád bych ale jedla, nic na zvracení, žádný mdlo... Takže koukám, že je to fakt zvláští, jak mi se stejnými léky je úplně jinak? Měly jste to taky někdo takhle úplně jinak?

@paja1 Už jsem Ti psala vedle, je mi to moc líto...:frowning2:
9. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony ahojik, no, vůbec se nepozoruj, ale přiznaky by tu byly :grinning: jejda, bylo by to úžasné. bojuj!!

holky moje, to ted byly nádherné dny, vubec se mi nechce věřit, že se to zítra zas pokazí. máme ty víkendy začarované.
10. únor 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Snažím se nepozorovat a zakázala jsem si to, ale semn tam to fakt nejde- dnes mě bolí výrazně míň prsa a zato břicho teď asi hodinku cítím výrazně víc, ale je fakt,jak mi dnes první den bylo líp, že jsem i víc něco doma podělala a asi se to teď na břichu podepisuje:frowning2:
... No úžasný by to bylo- spíš neskutečně úžásný a neskutečný a já bych fakt začala věřit na zázraky...
10. únor 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem tu a načuhuju.Tonytony drž se moc ti fandím.
Já už jsem smířená.Povyřizujeme ty papíry a jdem do adopce.Akorát u nás je to snad nejdelší čekací doby.Budu vás taky semtam referovat-ikdyž to je na jinou diskuzi,ale nevadí,že jo? :slight_smile:
držte se.Jo počasí se má kazit tak uvidíme.Mějte se. :slight_smile:
10. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 jsi bojovnice. a jasně že nevadí, rády tě "vidíme" hlavne at všechno dobře dopadne.
10. únor 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek