• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@barbika jj čárka sílí a mám i potvrzeno z krve, ve čtvrtek jsem byla jako samoplátce, protože v našem Artu mě vezmou až teď ve čtvrtek :slight_smile: tak jsem to nevydržela :slight_smile: Vypadá to na jednoho bobánka :grinning:
14. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Super, budu moc držet palce, ať to máš potvrzené z krve a jsi klidnější:slight_smile:

Já dnes plaším- přijde mi, že čárka dnes naskočila dýl než včera a je slabší, takže se bojím, aby to nebylo biochemický, který u nás hrozí- nevím, asi jsem neměla testovat hned další den,ale aspoň obden, zítra jedu do Caru na krev a pro léky...
14. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony určitě je lepší testovat obden, pak je tam vidět i ten rozdíl :slight_smile:
Z krve mám už potvrzeno HCG 305,4 :grinning:
14. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Sory jsem blbá- už i blbě vidím:frowning2: Tak super, gratuluju...
14. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad se mi to povede, tak koukněte- prostě je ta dnešní o fous slabší než ty včera, no...
14. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony už abys měla po krvi, na dvě čárky se tak krásně kouká :grinning:
14. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no, jenež jak mi dnes řekla v Caru paní na tel., ani to ještě není vítězství, což bohužel moc dobře vím a raději ych nevěděla...
14. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony já vím, že budeme mít vyhráno, až když budeme mít mimi v náručí ....
14. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Přesně tak, dřív ne... Ale aktuálně jsem vděčná i za ty dvě //:slight_smile:
14. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky tak po dlouhé době nakukuju a tady taková krása :grinning:
@tonytony potichounku gratuluju a moc držím palce aby to vyšlo až do zdárného konce :wink:
14. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Díky:slight_smile:Byl by to zázrak, ale ten nejhezčí:slight_smile:
14. únor 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vám jdu napsat, jakej jsem debil a je jasný, že jsem těhu, když jsem tohoto schopná... U 1.IVF jsem si nakoupila v druhé várce ještě jedny mamatesty- před tím my tady ve všech lékárnách řekli, že už ty 25 neberou, že už mají jen ty 10ky:frowning2:... Tak jsem to v té druhé várce pak už nezjišťovala, automaticky řekla mamatesty apočítala s tím, že mi dají ty 10ky...No a teď, jak jsem si dělala po ránu ty dva dny ty testy na tajňačku před manželem, tak to bylo ve stresu a chaosu ajá je nějak nestudovala a teď jsem šla kouknout na krabičky a nachystat ten pro manžela a koukám, že ty, co jsem dnes a včera dělala jsou 25ky, takže se mi tak moc ulevilo, že je to takhle vidět na 25kách a ne na 10kách Jen teda na zítra už mám fakt jen ty 10ky, takže nepoznám změnu oproti těm dnešním, ale možná dobře- tam by teda ale měla být jasně tmavší... Já jen, aby jste věděly s jakým blbem si tady píšete a čeho jsem schopná!
A už dám s těmi testy pokoj, slibuju:frowning2:
14. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Já se zblázním a co nás plašíš.Jsme to říkali,že tam je vidět // a pěkně.No to je úžasný pocit.Tak se drž a napiš.tfuj,tfuj,tfuj. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 No, uklidnilo mě to, byť to, že by nebyla tak silná jako včera, by problém být mohl, ale trošku jsem si říkala, že by mohla být i silnější na to,že to je 10ka, tak teď mě to teda trošku uklidnilo, už prostě dnes končím, protože jsem Vás dnes poplašila už tak dost a źaplácala to tady na rok dopředu, takže se jdu zklidnit...
14. únor 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Jo a dej si něco dobrýho-máš na to nárok. :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony jsi úžasná, to je dobře, žes totak zvládnula. a co mužíček na takovou zprávu?asi byl v šoku, že? a dá-li Buh a vše dobře dopadne, tak máte každého Valentína na co vzpomínat.

@evik31 taky tě zdravím.
14. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda No, už to máme za sebou, manžel nejdřív nechápal, pak brečel a já s ním, pak mi vynadal, že jsem mrcha, že jsem mu nic neřekla a když jsem mu řekla, že už to vím od včera, že jsem mrcha, že na mě vůbec nic nepoznal( to teda nechápu)... No apak mi řekl, že se ještě nesmíme předčasně radovat, že víme, jak to je- což potřebuju, aby mě někdo držel nohama na zemi, tak jsem za to ráda... Pak se mi přiznal, že tomu dával tak max. 10% tentokrát díky tomu, co víme a to mě celou dobu utěšoval, že tomu mám věřit... Prostě měl a má taky velkej strach po tom všem:frowning2:
Tak zítra uvidíme, co krev, budu se zase celou noc modlit za mýho Broučka, ať u mě zůstane už napořád...
14. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,teda tady se těhulí :grinning:
@tonytony moc gratuluju ke krásným čárkám. kolikátý den po et jsi?
15. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko děkuju, testy jsou ty první dva z 10.dne po ET a ten třetí z 11.dne po ET, ale s 6 denní PK...
15. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem už doma z Caru- krve mám na obou místech odebraný- byla jsem i na hematolce kvůli těm mým trombofilním mutacím... Po 13.hod. budu volat pro verdikt z krve- to budu pokakaná až za ušima, a na hematolku, když teda bude těhu potvrzeno jedu k dr. zase příští středu, co a jak teda bude a nebude s injekcemi neinjekcemi atd...
No a dnes jsem teda ráno taky testovala- manžel to totiž chtěl vidět, když už ty testy nakoupil, ale asi jsem neměla- ten 10kový mamatest byl tak stejný jako ten 25 ze včera i předvčera, což jsem teda čekala, že jako 10kový bude už čára pořádná, no a pak ten digitální, na který se manžel nejvíc těšil sice + ukázal, ale délku těhu jen 1-2 týdny, což už by měl ukázat 2-3 týdny... Tak nevím, jak moc to je přesný, ale moc mi to nepřidao a obavy, že hcg je nízké a nebo klesá jen posílily... měla jsem se na to už vykašlat, stejně bude směrodatná až ta krev dneska...Bolí mě dnes břicho, asi jak jsem po těch ležících dnech byla poprvé venku a v akci...

Pamatujete si někdo, kolik má ten cca 12.den po ET, co dnes jsem být to HCG( je to od OPU 18.den= jako od početí 18.den, jestli to chápu dobře)... Díky... Už se teď jen modlit, aby to bylo fakt v pořádku... S testy končím:frowning2:
15. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: @tonytony já mám jenom tabulku hcg od poslední menstruace
4 týdny 5-426
5 týdnů 18-7340
6 týdnů 1080-56500
Budu na tebe myslet, ale určitě to tam je :slight_smile:
15. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tak já jsem dnes 4 týdny a 3 dny od PM, takže tam to je pěknej rozptyl, jak tak koukám, no uvidíme, třeba mi raději ani hodnotu neřeknou... aby mě nevyplašili... Děkuju moc:slight_smile:
15. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dva dny tu nejsem a tady se deji takove veci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@tonytony tobe holka drzim palce a pevne nervi - je to DRAMA!!!!!!!!!!!!!!! Drz se a tfuj tfuj tfuj. Hned nam napis jak dopadla krev. Jinak jestli mas ty tromby tak bys mela brat heparim jiz ted a ne cekat na dalsi tyden. Holcina z jine diskuze prave proto potratila ve velmi rannem stadiu protoze emryjko nebylo vyzivovano diky trombum. Tak do sebe ted kazdy den hrn tuny cesneku - to je prirodni redidlo krve a pomuze ti naredit krev nez zacnes brat nejake prasky!! :slight_smile:
15. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek díky, budu česnekovat... beru aspoŇ anopyrin, tak jsem trošku klinější díky němu, dr. se k injekcím moc neměla, tak nevím:frowning2:
15. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony ahojky, tak netrpělivě čekám na zprávy z krve....
15. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je to vhajzlu bohužel to nevypadá dobře, mám jen 21 V Caru říkala paní, že to pozitivní sice je, ale že je to nižší a měla bych to v pátek zkontrolovat, ale je to asi jasně ztracený, tak jak nám hrozilo,že to bude Viděla jsem tabulky, jak má HCG teď být a jsme moc málo, to prostě není šance už Jsem na dněJá to dnes dle těch nesílících těstů tušila, že to bude špatný Jsem hotová, holky

15. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony takže v pátek znovu na krev?
15. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Jo, ale je jasný, že to nemůže už narůst, podle mě to dle těch testů fakt i klesá:frowning2: Jestli mám teď jen 21 a ještě včera mi 25kový ukázal docela hezkou čárku žádnýho douška, tak muselo být víc, ne? Já jsem úplně v prdeli, manžel není doma, jen mi volal, bulím a bulím, tohle prostě je konec:frowning2:
15. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony :frowning2: vybreč se a bude líp, k tomuhle je těžký cokoliv napsat ...
15. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony zlato neblázni. kolikátý jsi dnes den po et?
15. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek