• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@sslunicko Už 12.:frowning2: To je podle mě bez šance:frowning2:
15. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Já vím, že na to není, co napsat:frowning2:
15. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony třeba se bude konat zázrak a HCG poroste :unamused:
15. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Takhle velký zázraky se nedějí:frowning2: Tohle je fakt hodně málo, kdyby bylo 100, tak si řeknu, že naděje ještě nějaká třeba je, ale tohle je prostě konečná:frowning2: Přijde mi to tak nespravedlivý a je mi líto, že vůbec // byly:frowning2: Bylo by to taky bolestivý, ale bez těch 2 dnů na obláčku a v naději a radosti byŤ se strachem- to se nemělo stát... že nenajdu // jsem počítala, naději jsem nedávala skoro žádnou- upřímně, ale pak ty // mi ji moc daly a já tak moc chtěla bojovat:frowning2: Tak to bolí, ale vy víte moc dobře:frowning2:
15. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony vím o čem mluvíš. na obláčku jsem říjnu byla 10dní a pak tvrdý pád na zem. ale věř mi,že to přebolí. mě dokonce nějak moc rychle a zase budeš chtít bojovat dál.
15. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Nejsem si jistá, mně další ev. IVF vychází úplně blbě- na léto, malá do školky, já do práce, kde to prostě bude možná i nereálný dojíždět do Caru:frowning2: Prostě hůř se to časově stát nemohlo:frowning2:
15. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Tak jednak se ještě neví, takže co kdyby... Ale na druhou stranu ti budu oponovat, že ty ě čárky neměly být vůbec. takhle ty bláhová alespoň víš, že to jde a jednou i jistě vyjde! Jen to nevzdat!!! Na práci a školku se prostě vys.r! Se omlouvám, že to píšu tak vulgárně, ale těhotná můžeš být jen určitý čas a po určitém věku už máš peška, takže teď se musí vše podřídit mimču, když o něj tak stojíte. No co myslíš, jak jsem si to plánovala já? MD mi skončila loni v dubnu!!!! Taky jsem si plánovala, jak by bylo dobré, kdyby jsem v té době již byla těhodná, ale prostě to nevyšlo a co se stalo? Nevěším se, nepodřezávám, plánuju dál. Jinou možnost nemám. Buď silná. Počkej do pátku. Pak se uvidí a věřím, že to nevzdáš. Držím palce:slight_smile:
15. únor 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ty to umíš tak pěkně napsat, to jsem ráda, že tu jsi. díky
15. únor 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Já jsem chtěla být drsná a vulgární (někdy to pekelně pomáhá) a ty mi napíšeš, že to umím pěkně napsat:wink::grinning::grinning::grinning: Ba ne, vím, jak to myslíš a věř, že je to oboustranná sympatie:slight_smile: Ráda čtu tvoje řádky:slight_smile:
16. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony doufalka to napsala trefně. chceš dítě? kašli na věci kolem,když chceš,tak se to všechno nějak dá přizpůsobit. za pár let už to nepůjde.
16. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka také se připojuji,napsala jsi to dokonale :slight_smile:
16. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Ty jsi prostě sluníčko óóóóbr bojovník:slight_smile:
16. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka to si o sobě nemyslím,ale mám velkou podporu manžela a to mi pomáhá. říká,že to zvládneme a brzy nás bude víc,tak mu věřím :grinning:
16. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak tady je jeden velky boj za tonytony - chudak se radsi uz dnes ani neozyva aby si to jeste dneska od vas neslizla :slight_smile:.

@tonytony 21 HCG je tehotenstvi (vse co je nad 5) a tak si ty dve carky uzij a nehazej flintu do zita. Videla jsi tabulku ne? takze tam jsi porad v limitu - ikdyz ten limit je tedy pekne ujety :slight_smile:. Do patku se nestresuj a res veci az prijdou coz je v patek. Emryjko si trebas jen dava trochu na cas a v tom zavrtavani neni zas tak rychle jako jini bojovnicci.

Takze hlavu vzhuru a ikdyby se v patek HCG snizilo mas alespon jistotu ze otehotnet muzes a je to jen otazka casu nez se zadari!!!!!
16. únor 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ne, ne, naději si už nedávám a nechci, četla jsem toho od včera na netu dost a i se 100 by to bylo zoufale málo, navíc opravdu byť to někdo neuzná, ty čárky na testech prostě nesílí, jsou tak nějak stále stejné už 4.den a slabé, takže i to podporuje, že to tak je- prostě jsem stále těhu, ale málo, což je ta nejhorší varianta, já se modlím, aby už byl aspoň test bílý ajá měla naději, že to skončí samo bez revize atd...
16. únor 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko
@doufalka Holky, ano, ale právě proto, že je u mě dítě na 1. místě, tak mě štve, že mi to vše kolem musí ještě tolik komplikovat a tak zbytečně... V práci stran dětí opora žádná, spíš naopak, takže tam o nějakém IVF vůbec nejde hovořit... Takže mě to je líto, že budu mít pod nohama další zbytečný klacky:frowning2:
16. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony neboj jestli se to zastavilo na HCG 21 tak to odejde samo a revizi mit nebudes. Moje kamaradka minuly mesic mela HCG az 380 a pak to zacalo jit dolu a jiz ma po mrse (menzes) a vcera byla na dalsim pokusu IUI. tak hlavu vzhuru!
16. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Děkuju, snad máš pravdu...
16. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony zlato drž se. opravdu je to podbný scénář jako já v říjnu. měla jsem hcg přes 100,pak mě krásně lezlo nahoru až k hranici viditelnosti na UZ a pak konec a dolů.
Ukecala jsem dr,že revizi pořešíme po víkendu at mi dá 3dny na vysazení léků,že věřím,že to samo odejde a odešlo. krásně jsem se vyčistila sama a nemusela nikam.
17. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Kéž by to aspoň takhle dopadlo, teď už se modlím aspoň za takhle dobrý konec...
17. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes na testu měla už jen ducha, takže jsem to nevydržela a šla si na krev už dnesmísto zítřka, zda to klesá, ať můžu zavolat do Caru a vysadit, ať zbytečně neprodlužuju to trápení:frowning2: Za pár minut si budu volat na výsledek, tak si přeju, ať je co nejnižší a odejde to samo:frowning2: První neúspěch IVF bolel hodně, neb jsem nečekala, že by to nemělo dopadnout, ale jak nebyly //, bylo to lepší než tohle utrpení... Ty // pro mě jsou bolestivý a dlouho ještě budou...

Holky, nikdy jste nevyužily po neúspěchu nějakého dobrého psychologa? Já nevím, jestli by mi to nepomohlo, je mi fakt zle, vůbec nevím, zda mám sílu do nějakých dalších pokusů- hlavně na to další čekání:frowning2: Jak to přečkat, překonat:frowning2:
Stydím se tady před Vámi, jak jste silné a ikdyž třeab nemáte žádné dítě a za sebou mnohem víc pokůsů a trápení, že to zvládáte, já jsem asi srab:frowning2:
17. únor 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony ahoj holka. Tak co asi jsi uz volala a ted places do polstare? Holka s psychologem zkusenost nemam - ja se vzdy pekne vyrvu pak jsi jdu koupit neco hezkeho a za mesic uz jsem plna elanu a bojuji dale trebas jen domacim snazenickem aby se stale neco delo!!!! Tak az se vybrecis tak za nama zase prijd - prosli jsme si tim kazda , dokonce i nekolikrat a tak se stydes nemusis!!!! :sunglasses:
17. únor 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, HCG kleslo na 7, vysadila jsem léky čekám na MS a je mi bídně...

Holky, můžu se ještě čistě teoreticky zeptat, jak to je s ev. IUI- myslím po IVF- za jak dlouho po IVF by se na ev. IUI mohlo jít a taky zda je pro IUI možné nějakými léky vyvolat ovulaci- já ji nemívám Děkuju, o IUI vím málo
17. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony na IUI jsem byla jiz 7x a tak rada poradim :slight_smile:. Na IUI nemusis cekat jelikoz se dela bez hormonalni stimulace. pojistovna hradi 6 pokusu a neni to omezeno vekem. Take se da delat IUI s ministimulaci a tudiz beres jen velmi slabe davky hormonu aby byli 2 - 3 folikuliky a tudiz vetsi sance ze se neco chytne.

probiha to velmi podobne: 11-12 DC jdes na UZ aby se zjistilo zda tam roste folikul a jak je veliky. Kdyz ma folikul okolo 18 - 19 mm tak dostanes domu injekci Pregnylu a tu si pichnes vecer a za 36 hodin tudiz ne nasledujici ale az ten dalsi den rano jdes na inseminaci. Pregnyl ma za ucinek dozrani a prasknuti folikulu (ovulaci). take se pouziva pripravek Ovitrin nebo tak nejak - je to to same jenom trochu drazssi protoze je to v tom peru co si muzes pichnout sama a nemusis si jit pichnout injekci na kliniku - jako Pregnyl ktery je klasicka injekce a tak chteji aby jsi si to nepichala sama.
No a pak jen vylezes na kozu, zavedou ti dlouhou uzkou trubicku deloznim kreckem az do delohy a striknout do tebe ty ocasaty mrsky. manze jde na radu o hodinu drive aby v laboratori pripravili jeho sperma. :slight_smile: tak snad jsem to popsala dobre :slight_smile:
17. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Moc děkuju... Já si Pregnyl píchala u IVF normálně sama do břicha a ok??? Tady to je jako nějak jinak?

Já postup i vím, ale spíš mi jde o to, zda se dá jít na IUI hned třeba další cyklus po IVF nebo se musí nějak zase taky dýl čekat- třeba taky ty 3 cykly???

Takže, když ovulace není, tak dají léky na stimulaci ovulace( Clostilbegyt nebo co?)... Ale jak budou vědět, že ovu není? Jen, když jim řeknu, že ovulace nemívám?Já bych určitě musela mít tu ministimulaci, když ovu nemívám... Takže i tam právě nevím, kdy pak za té situace( opět stimulace) se může jít po iVF?
17. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony no to asi budes brat ten clostik. S tim ja zatim zkusenost nemam zatim jsem IUI mela vzdy bez hormonu. Takze to se domluv v CARu. Zavolala bych jim hned jak dostanes mrchu aby jsi si eventuelne mohla ten clostik brat hned od zacatku. Nevim jestli to pomuze ale moje kamaradka v Kanade mela minuly mesic HCG 380 - pak to slo dolu - normalne dostala mrchu a hned zase zacala stimulovat clostikem na dalsi IUI - takze vim ze to jde hnedka ale kazdy CAR muze mit jine pravidla :slight_smile:.
17. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek A to měla to HCG po IVF?
17. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No, já se ptám čistě teoreticky teď tenhle cyklus určitě ne i vzhledem k tomu potratu apak spíš ještě taky jednou prostě zkusíme to IVF kvůli té práci, spíš jsem si říkala, až bych pak byla v práci, že by to IUI mohla být schůdnější varianta, teď asi vyčerpáme ty IVF pokusy- ještě nám jeden spoluhrazený zbývá...
17. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony kamaradka zatim chodi jen na IUI ale vzdy s ministimulkou Clostikem a tak ma 2 - 3 folikuly pri ovulce. No a minuly cyklus se zadarilo slo to 87 HCG -? 136 HCG -> 380 a tim to skoncilo :frowning2:. A pak to slo rapidne dolu takze byla 4tt+5 a mela biochemicky tehu.
17. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No, tak to asi jde, ted jsem to taky našla chodit na IUI každý měsíc, ale po IVF to asi bude jinak:frowning2: To právě nevím:frowning2:

Ještě kolik to IUI stojí?
17. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek