• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@tonytony Je mi to líto:frowning2: Ale vážně alespoň vidíš, že i po čase se to ujmout chce, takže to snad příště vyjde. Podpoř to zase jak se dá, poraď se s doktory, co všechno jíst a pít na podporu. nebrala bych nic, co by neřekli, protože pak můžou být i bylinky kontraproduktivní a odhodila bych všechen stres. To, že to teď úplně nedopadlo je samo o sobě velká rána, tak se prosím tě nestresuj tím, co bude v práci. Nějak bude:wink: Ty by jsi asi za odborníkem zajít měla, protože takhle velkej stres, kterej z tebe cítím (nevím, jak ostatní holky), může být klidně jedním z důvodů, proč se to nepodaří. Jasně, už od začátku jsi psala, že šance jsou malé, to vím, ale kdo ví? Třeba by to poradily nějaké terapie, odvary nebo co... A třeba by ses pak víc uvolnila.

Asi tě to neuklidní, ale já se pomalu smiřuju s tím, že Bára sourozence mít nebude a já pomalu, ale jistě, pošupajdím do pracovního procesu. Kam, to ještě nevím. Ale je mi to jedno. Udělám všechno pro to, abych byla co nejvíc s holkou i kdyby to mělo znamenat, že budu dělat třeba školnici (nebudu, protože tam si flek po generace zahřívá jedna rodina :wink: ). A jak tu pořád píšu, aby jsi práci hodila za hlavu, tak to nepíšu z pozice zajištěné dámičky!!!! Máme různé splátky, hypotéku... Manžel dělá co může a museli jsme se pořádně uskromnit... Ale zjistila jsem, že se to dá. No a teď mám o starost méně. Žádný zaměstnavatel mě teď nestraší:wink:

Jo a myslím, že IUI bez stimulace a bez dárce snad nestojí nic. Tedy asi 6x.
17. únor 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak to mě šef do práce nahání atlačí už přes rok, malé budou teprve 3, je to někdy psycho, pokud půjdu do práce, bude mi všemožně házet klacky, jen abych zase neodešla, takže bych fakt moc ráda, když už tak navázala a nemusela s ještě navíc bojovat s ním, protože naplno mu říci o IVF, tak mě schválně nepustí nebo bude herozně nepříjemnej, prostě to tam bude v napětí, kdy neotěhotním určitě:frowning2:
17. únor 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak včera jsem byla na kontrole v Artu a vše dopadlo na jedničku, jsem v 5. týdnu a mimi je jedno :slight_smile:
18. únor 2011 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek gratuluji!!!krásná zpráva, to je pěkný začátek dne.

@tonytony a možná právě v tomto stresu, kdy budeš muset myslet víc na práci než na miminko ,se to podaří.moc bych ti to přála. vím za sebe, že zůstat doma, tak se zblázním. ale i proto, že tu jsem sama, tak bych myslela jen na to. a takto mi ten měsíční cyklus uteče jedna dvě a já mám zase tu naději.. je hodně fajn, že o tebe někde v práci takto stojí, většinou holky řeší,že se nemají kam vrátit.a když budeš plánovat další stimulku, tak naštěstí neschopenky nezrušili. a to tě mohou bolet záda, nebo angina..to zvládneš :sweat_smile:
18. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony prvnich 6 je zadara - pripravu sperma a zavedeni jde na manzelovu pojistovnu. Pak to u nas v GESTu stoji 1 500 Kc.
18. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Mě nabízeli asi to ivi ve Zlíně a říkal že potřebujem i nějaké výkony a do 20tis.Jsou tio šmejdi.
18. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, přeji krásný víkend!! my jdeme na oslavu narozenin, tak se docela těším. dám si jedno pivečko s pěnou :grinning: a pak už ne, budu dobrovolně řídit domu, čím jsem starší, tím ten alkohol hůř nesu :wink:
jejda,to je fajn, když se nemusí do práce :wink:
19. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa drž se ,myslím na tebe :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 co se deje s Kessinkou? Ja tady od ni zadne zpravy nevidim???????????????
21. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek má to ve svým albíčku,přišla o Kačenku :frowning2:
21. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 COZE!!!!??????????????????? Vzdyt to mela jiz za par!!!!!!!!!!!!! Uz jsem se sla zrovna divat v jakem je tydnu!!!!!! Hned se tam jdu podivat!!!
21. únor 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 uz jsem se tam byla podivat! No to snad neni mozne???? me to mozek nebere. Jak takove velke mimi a se vsim v poradku ve 30 tt muze ve 36 tt usnout navzdy v brisku???? To je snad to nejhorsi co jsem tady zatim na konikovi cetla!!!!
21. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek taky jsem byla v šoku,po noční jsem zapla notas šla se juknout na přátele a tam toto,četla jsem to snad 3x než mě to došlo,taky to nechápu,taky se divím,že vše bylo ok a pak najednou je konec mám z toho husinu ještě ted,tak dlouho jí nosí pod srdíčkem a pak je všemu konec,nejhorší je,že v tomhle jí nemůže nikdo pomoci musí se s tím vyrovnat sama(pokud se stím vyrovnat vůbec dá) :frowning2: nevím co bych dělala být v její kůži,musí ted prožívat choudě ty nejhorší dny svého života místo ,aby za pár dní prožívala ty nejhezčí :pensive:
21. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 moje kamaradka potratila v 5 mesici a mela takove sny a deprese ze musela najet na silna antidepresiva. nastesti se jim podarilo do pul roku znovu otehotnet ale co od ni vim tak ona mela stavy ze by se i zabila :frowning2: a to vse ty hormony co ti v tele koluji a ty s tim nic nemuzes udelat. No proste hruza!!!!!!!!! nechci delat ukvapene zavery kdyz nevim co se stalo ale kdyz miminko zemre v 36 tt tak mam silne p0odezreni na pochybeni lekaru - vubec bych se nedivila kdyby v tom byl nejaky doktor ktery si nevsiml smury kolem krku a nebo ji poslal domu kdyz nemela vse v poradku namisto aby sla hned na cisare. uz jsem slysela mnoho takovych pribehu ale nastesti to vzdy dopadlo dobre - toto je poprve co slysim o spatnem konci!!!!! V jake byla porodnici, nevis?
21. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek v jaké porodnici byla nevím,ale je mě taky divné,že to bylo tak náhlé moje kamárádka už rodila dokonce v 34tt,protože by to jinak neměla šanci donosit a má chlapečka ,který to všechno hezky dohnal,jestli za to mohou doktoři nebo né je těžko říct výsledek bude stejně stejný,miminko už jí nikdo nevrátí,doufám,že nepřestane bojovat a pokusí se o miminko znova moc bych jí to přála,smutné je že si ani těhotenství neužívala,když jí bylo stále zle a nakonec se ani odměny za to nedočkala :frowning2:
21. únor 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 mas pravdu ze ji to mimi nevrati ale jestli to byla chyba doktoru tak by se do toho mela obout uz jen ze dvou velmi jednoduchych duvodu: 1. aby se to nestalo nejake dalsi mamince kdyz se z toho nevyvodi nasledky 2. dostat odskodne aby se ji alespon zaplatili ty IVF ka a dalo ji to financni prostredky na dalsi zkouseni :rolling_eyes: . To bych udelala ja ale je jasne ze Kessinka ma ted uplne jine myskenky a asi jen tak hned o nejakem racionalnim mysleni nebude rec :frowning2:.
21. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek no já myslím,že je myšlenkama stejně u malé a momentálně na nic jiného nemyslí,natož aby něco řešila jako jestli za to někdo nese vinu,to přijde možná až časem,ale já být na jejím místě tak bych asi nevylezla z bytu a nikoho bych nechtěla vidět a chtěla bych být sama s manželem :frowning2:
21. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsem z toho hotová. takový konec krásné pohádky si nikdo nezaslouží. tolik pro to Kessi udělala.
je to tak smutné.
21. únor 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je to hrozný, mě pořád mrazí a když si na to vzpomenu, tak mám slzy v očích... Je to tak nespravedlivý...
Kessi se teď musí držet, i když je to těžké. Na tohle prostě člověk neví co říct....
21. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zdravím,,,,,,,Kessi mi psala IP - už se mi pár dnů neozvala a já měla obavy co s ní je,dnes ráno mi došla pošta o tom co se stalo - brečela jsem jak želva,jak píšete je to strašně kruté a nespravedlivé.......
21. únor 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 A psala neco (kessi) jak se drzi?????? Jestli ji budes psat zpet tak ji rekni ze na ni vsechny moc myslime a ze jsme v duchu porad s ni!!!!!!!!!!!!!!
21. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jen,že na poradně neslyšeli srdeční ozvi - to bylo v pondělí a ve středu porodila :frowning2: že neví jak dál.......psala jsem ji nazpět - ale jak všechny víme - není co napsat.....napíšu jí,ale i tak si myslím,že četla diskuzi - že ví,že na ní všechny myslíme......
21. únor 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: Posranej, posranej, posranej život! :frowning2: Myslím na tebe. Drž se. Na světě prostě není spravedlnost :frowning2:
21. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 moc dekuji ze jsi napsala za nas.......fakt je ze clovek ani nevi co ji napsat vid???? Tak snad az se jednou za nami prijde podivat tak nam pak rekne co se vse stalo a bude trebas jeste chtit dal zkouset. Do te doby na ni budeme myslet a drzet vsechny palce at ji to nezlomi!!!!!!!!!!!
21. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka vis ja se vzdy v takovych chvilich utesuji ze i kdyz ted moentalne clovek nevi co je dobre na tom spatnem co se stalo (protoze ja jsem zastancem ze vse spatne se stalo i pro nejake to dobro) tak v tomto pripade musim rici ze je vyjimka a nemuze byt nic co by mohlo i s odstupem casu byt pouzito na jakekoliv zadostiucineni nebo i malinkatou utechu. Kdyz se miminko pusti v 8tt tak si clovek rekne stalo se a je to hrozne ale lepsi nez kdyby se mimi narodilo s vadou nebo se narodilo mrtve. Ale v 36 tt????????? Co si muze clovek rici aby to tolik nebolelo?????? tady mi opravdu dochazi vsechna slova a jakekoliv logicke oduvodneni :frowning2: :frowning2: :frowning2: a jedine co muhu rici ze zivot je nekdy hrozna KUR.... :frowning2:
21. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek souhlasím s tebou - já to dnes ráno nemohla vydýchat - sama nevím co se přihodilo,nechtěla jsem se ptát - Kessi psala,že jí říkali,že se to stává......ale.....myslím že pokrok v lékařství je už hoooodně daleko,nechápu co by so mohlo stát.......napadá mě omotání pupečníku,nebo infarkt pupečníku - sraženiny a tím malé znemožnily dýchání - proto si já píchám ten fraxiparin - taky jsem potratila,ale jen ve 12 týdnu a né ted před finišem....to se nedá srovnávat.....jak říkám - jsem z toho špatná.......pořád je mi do breku :frowning2:
21. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ačkoliv rčení, že všechno zlé je pro něco dobré uznávám, tak v tomto případě, kdy nemůžeme absolutně dohlédnout na to dobré, mi přijde absolutně mimo mísu. Nedá se vyslovit, co ženská v takové situaci cítí. Já jsem nebyla ani zdaleka tak daleko jako Kessinka, ale prožili jsme s manželem očistec.Nic dobrého na té zkušenosti nevidím. Teď jsem mohla mít 2 děti. Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy se k tomu nevracím, protože čas sice obrousí hrany, ale je to divný, ta bolest je tam pořád. Kessinkaa musím být pořádně silná a myslet dopředu... Držím jim palce. Kačence jsem zapálila svíčku.
21. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka to je od tebe moc milé -udělála jsem ted totéž......za KAČENKU..........
21. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nezlobte se, že vám tu vstupuju, ale nedá mi to nenapsat, pročítala jsem si kousek vaší diskuse a jen chci říct, že i když kessi a ani vás neznám, tak moc brečím a je mi z toho hrozně smutno a vůbec nechápu, jak se může v dnešní době moderní medicíny stát, že maminka přijde o své miminko ve 36.tt? panebože, vždyť ji měli víc sledovat nebo já nevím, nechápu to...je mi zle :cry: :cry: :cry: :cry:
21. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrlinka presne jak rikas...rozum mi to nebere a nemuzu si pomoct ale jedine co me napada je ze doktori nekde neco zanedbali. proboha jak se trebas muze stat ze poslou maminku domu kdyz ma spatne ozveny. Moji kamaradce se to stalo ale ona mela takovou zlou predtuchu a proste dala na vlastni instinkt a z jedne pohotovosti kde ji poslali domu a rekli ji ze kdyz se miminko do rano samo neozve (nemela jiz 12 hodin zadne pohyby a na ozvenach nejake byli ale velmi slabe) tak ze ma prijit zase rano!!! Ona jela na druhou pohotovost a tam sla rovnou na operacni sal na Cisare a mimi bylo do hodiny venku uz skoro modre ale zive a presne jak rikas pupecni snuru kolem krku. Doktor ji tenkrat rekl ze kdyby cekala do rana tak se mimi udusilo. nerikam ze toto je kessinky pripad - nevim co se stalo u ni - ale diky temto horor pribehum vim ze se takove hrozne doktorske chyby deji!!!!!! ted to Kessince nepomuze, ale mi co jsme jeste cekatelky se muzeme alespon poucit z tohoto desneho pribehu a jak rika moje mamka neni nad vnitrni pocit maminky a podle toho se musime zaridit a kdyz mne vyhodi dverma tak tam vlezu oknem!!!! Ale to jsem ja a je mi jasne ze spousta holek neni tak silnych a kuraznych :frowning2:
21. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek