• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek kessi psala,že v pondělí už neslyšeli ozvi a do středy vyvolávali porod - tzn.že Kačenka se už nejspíš v pondělí nehlásila k životu :frowning2: aspon já jsem to tak pochopila,před chvíli psala,že se drží a že chce být zase těhotná - díky bohu......
21. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 no tak to je SUPER sprava!!! Kazdy psycholog by Kessince poradil at hned zacne zkouset znova!!! a take jak je telo nabuzene hormony tak ma i vetsi sanci se chytit - proto se rika ze si maji holky po porodu davat bacha ze je pak to druhe natosup :slight_smile:!!!! No ta to je pozitivni zprava!.

No jestli ji nevzali na Cisare tak asi uz opravdu nebylo co zachranovat - jinak by to snad nenechali na 2 dny vyvolavacce!! :rolling_eyes: . Ale i tak velke pouceni: Kdyz se nam neco nezda - nenechat se odbyt a jit jinam a otravovat az se nas opravdu ujmou a poradne vysetri!!!!! To je moje heslo pro dnesni den!
21. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jak si to ti haj.....i pardon mohli dovolit ji poslat domů???? kde se to proboha stalo? taková nezodpovědnost, bych je zažalovala :angry: to je hrůza, já nemám ani slov....ještě, že byla tak opatrná a šla na tu druhou pohotovost....sice to tu nepatří, ale já jsem bohužel taky zažila jakýsi laxní přístup jedné dr. u mého druhého porodu...tak moje tělo hlásí, že něco není v pořádku(zvracela jsem celý den a měla průjmy, tak sem radši jela do porodky v pondělí 22.3., tak si mně tam teda nechali, ale co z toho, že mi dali kapák a dietu, i přes to že sem měla na monitoru kontrakce dost velké ale protože sem se neotvírala a neměla bolesti, tak si mně dovolily ještě z nedostatku místa přeložit na gyndu :frowning2: a tam mně nechali trápit až do čtvrtka rána, kdy se objevil dr. zachránce a ukončil nás cs, malému museli dávat kyslík, apgar skore 9-9-10.... a vůbec bylo tam dost špatných věcí co jsem bohužel zažila ale to tu nebudu rozepisovat, ať vás budoucí maminky moc nedeptám.... některé holt mají dobrý porod, některé holt ne, ale děkuji bohu, že jsme to vše(oba porody cs) přežili a jsme zdraví, ale třetí už ze zdrav. důvodů nemůžeme a tak mi provedli s mým souhlasem sterilitu.
21. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, to je moc dobrá zpráva, kessi je silná a má chuť dál bojovat, je to super!!!!!!!!moc jí držím palečky a myslím na ni.tak se tu holky mějte a přeji vám všem tady, ať máte taky u sebe co nejdřív ty svoje vytoužená miminečka, protože vy si je nejvíc zasloužíte :dizzy_face:
21. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata, co člověk, to osud. za každými dveřmi je nějaká tragedie. bohužel nás v životě vždy posune dál prožité neštěstí.je to tak těžké.
doufalko, děkuji za tu svíčku, jsem ráda, žes na tu možnost světýlka vzpomněla.taky ji zapálim a budu vzpomínat, jak krásně se Kessi radovala a očekávala.
dobrou noc
21. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, to jsou hrozný zprávy, dneska se bude blbě pracovat...
22. únor 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Máš pravdu. Ale já jsem asi divná. Nevím, jestli mě tato zkušenost posunula dál. Já tuto zkušenost nenávidím. Nechápu, že ač všechny testy byly dobré, jsem nemohla donosit mimino. Byla jsem o polovinu méně než kessinkaa, ale už jsem prostě myslela, že jsem za vodou. Když jsem pak čekala Báru, byla jsem celé těhotenství paralizovaná strachem. Když jsem ve 21tt. ještě necítila pohyby, byla jsem polomrtvá, co se to zase děje. Když pak někdo prožíval těhotenství a mluvil o tom, jak je to krásný a co a jak.... Mě se to prostě neposlouchá hezky. Asi v určitém smyslu závidím, že jsem to nemohla prožít taky, ale někde vzadu se za ty mamči co jsou v klidu, bojím, co když... A připadá mi nezodpovědné se tak těšit a užívat si a nebát se.... Ale to je zkrátka ta moje zkušenost a ještě k tomu léta snažení... Jestli je tohle ten posun někam, tak ho prostě nesnáším a nestála jsem o něj:confounded: Chci být normální a ne ustrašená troska.

Kessinkaa je rozhodně bojovnice a má partnera bojovníka. Psala mi, že se již objednal do CARu a dnes tam jde, tak se jistě dozví, kdy se na to budou smět opět vrhnout. V případě, přirozených početí, není vůbec výjimka, že některé žny otěhotní i v 6-ti nedělí. Myslím, že tohle jim tam nedovolí, ale sama jsem zvědavá, jak dlouho budou muset čekat. Snad krátce.
22. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
už musím do práce, ale budu nad tím přemýšlet a napíšu.
22. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Snad nad tím ani nepřemýšlej. Moje slovní průjmy někdy nemají hlavu ani patu. Ono se mi to ani nedaří napsat tak, jak to cítím. Nejhorší na tom všem je to, že my nemůžeme vědět k čemu je to, co nás potkalo (to zlý) k čemu je dobrý. Poznaly bychom to třeba, kdyby se to zlý nestalo, mě se tenkrát to dítě narodilo a za 20 let z něj byl masovej vrah. Ale takhle já přemýšlet neumím a to zlý je pro mě prostě zlý...no :frowning2:

Já myslím, že pravdy se dopátrat nejde. Nějaká pravda v tomto případě není. Podle mě by se hodným lidem měly dít jen pěkné věci. Stačí trápení, které si člověk způsobí sám vlastní blbostí.... a pak taky, že každý zlý skutek by měl být po zásluze potrestán.

Holky přeju vám všem hezký den. Kessinka se z toho určitě dostane a bude s námi bojovat o 106. Myslím, že tu teď budeme už dvě "tragédky"....
22. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to co se stalo je hrozné. Není ,co k tomu napsat. Snad jen držet palce,aby to zvládla.

:frowning2:
22. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ja tomu, že všechno zlý je pro něco dobrý nevěřím. neštěstí se podle mě nestane záměrně ani to není nějaký trest Boží.. na to nás má Bůh moc rád. prostě se to stane. A já nechci žít v tom, že ted se mám pěkně, to se mi určitě něco stane, to je na mašlu..
já to, že nás neštěstí posílí, myslela tak, že jsme pak mnohem citlivější, vnímavější, že ze sebe dokážeme ve vypjaté situaci dostat i to co bychom o sobě ani netušili. taky jsem se už několikrát dotkla toho svého dna a někdy mi i trvalo než jsem se odrazila, ale pokaždé mě to změnilo. a doufám, že k lepšímu. a má to i druhou stranu, přestala jsem se spolehat na druhé, chráním si své zázemí, jsem opatrnější..
to, že ses pak celé těhotenství bála, to mě čeká taky. ta zkušenost z potratu je strašná. šok a pak nic, jen milion slz.
jsem moc šťastná, že Kessi do toho půjdou znovu, tolik bych jí přála, aby se to povedlo rychle.říkají, že je tělo hormonálně nabuzené, tak snad.. kamarádce to takto vyšlo. měla jít rodit, že už přenášela a ráno se vzbudila a nic necítíla, tak rychle jeli a miminko se udusilo na pup. šňůře.. ale ted už mají dvě děti a naštěstí vše v pohodě.
22. únor 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje,dnes jsem musela na kontrolu,vše je ok,děloha zatáhlá,čistá ale ta psychika :frowning2: .Nechtělo se mi z domu,ale co se dalo dělat,plno lidí to ještě neví,tak mám strach,jak to budu zvládat.Ted jsem na práškách(zatím Diazepam),mám tady manžela,rodinu a hlavně opravdové přátelé.Děkuji,že myslíte na Kačenku,je to můj andílek a vždy bude.Manžel byl dnes v Caru,tak začátkem dubna začnem.Proběhne menstruace a další měsíc mimoušky do bříška.Snad ten kolotoč znovu zvládnu,mám to jako na houpačce,jednou věřím a pak si říkám,že na to snad nemám sílu.
22. únor 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessi drž se!!! Ještě to bude těžké, až budeš potkávat lidi z okolí. Tohle si nikdo z nás co jsme to nezažili nedokážeme představit. Musíš být hodně silná!!!
A v dalším boji s Tebou budeme zase určitě všechny a držet palce!! Myslím, že si to teď zasloužíš z nás všech nejvíc... Ostatní holky se na mě nezlobte, ale tak to prostě cítím já!
23. únor 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa ahoj zlatíčko není den ,abych na tebe a Kačenku nemyslela nějak to prostě nestíhám pobírat a nedovedu si představit jak to pro tebe i tvé blízké musí být strašně bolestné :frowning2:
je dobře,že to manža hnedka začal řešit s carem a má chut do dalšího snažení to by lecjaký chlap nezvládl musíš mýt v něm velkou oporu,když tě takhle podrží a vše vyřídí.
Jinak je dobře,že budete moci na jaře zase začít se snažením,myslela jsem že pauza musí být nejmín půl roku,ale je dobře že budete moc začít takhle brzy čím dřív budeš zase těhulkovat tak to bude pro tebe na psychiku lepší a já doufám a moc bych ti přála ,aby si jsi aspon to další těhu pořádně užila
Posílám ti hodně síly do dalšího boje a moc a moc ti držím palečky ,aby už konečně bylo vše tak jak má.
23. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa AHOOOOOOOJ holko nase!!! My tady na tebe myslime kudy chodime a jezi se nam vsechny chlupy pri pomysleni cim si ted prochazis. na to neni ani slovo utechy ani slovo pro nejake logicke vysvetleni a tak jedine co je potreba se co nejdrive odrazit od toho uplneho dna na ktere jsi holka dopadla a zacit bojovat dal aby se ti myslenky upnuly na budoucnost a nemeli cas brouzdat do minulosti. Moje kamaradka mela to same jen potratila o jeden mesic drive nez ty a nastesti do pul roku cekali nove mimi a dnes maji jiz 3 deti. Takze moc na tebe myslim a posilam vsechnu pozitivni energii co mam tvym smerem!!!!
23. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa , ahojik, no myslím, že ty prášky v počátcích hodně pomohou. přece se trošku uleví. a aspon se dáš pěkně dokupy na ten duben, to by bylo nádherné, kdyby to vyšlo! moc bych ti to přála. to bude KETík, že? aspon se nemusíš trápit s hormony.
na jiné diskuzi jsem četla o Zuzce, taky se jim to bohužel stalo a pak se jim povedla dvojčátka. a holka a kluk.tak se dušička pěkně vrátila.a ještě budou mít v nebíčku maličkého andílka strážného :slight_smile:
23. únor 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak jste se všechny ztratily? vyhříváte se na balkoně na sluníčku? dnes je venku přepychově :slight_smile:
24. únor 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda asijo asi si užívaj sluníčka :grinning:
24. únor 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak u nás už zapadlo, tak uvidíme co se bude dít..
a co ty tvoje kameny..březen se blíží. bojim,bojim?? at se mužeme v květnu doplnovat u stimulování :grinning:
24. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda jojo už se to blíží hrozně se na stimulku těším,ty už jdeš na poslední hrazený pokus vid tak to musí tuplem vyjít :wink:
24. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 na poslední a víc jich ani absolvovat nechci, tak jen doufám..ráda bych, kdyby bylo malinko víc vajuch, že bychom nějaká zkusili bez ISCI, vlastně nevím, jestli by se samy oplodnily, nezkusili jsme to. ale jsem optimista, pořád doufám, že to do května stihneme sami, že najednou zjistím, že jsem těhu..
ale ten pocit, že se těším, mám taky.. asi jak už zmizel ten strach z injekcí a že už víme do čeho jdeme..a taky, že vím, že mi krátký protokol sedí víc..ty víš, jaký tě čeká?
24. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda já si myslím,že budu mýt zase dlouhý počítám,že si budu píchat zase 14dní budou chtít,abych měla co nejvíc vajuch tak zas budou čekat až dorostou všechny a já zas budu jak balon :grinning: ale mám jiný hormony místo puregonu mám gonal tak třeba na něj budu reagovat líp a půjde to rychleji nechám se překvapit
25. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, hlavně že porostou. mě po gonalu skoro nic. pak mi k němu přidali merional a konečně se v břichu začalo něco dít..a slavnostně jsem vyseděla dvě vajucha :grinning: takže gonal nic pro mě..
teda, tady nám to jaksi utichlo. kampak ty holky zmizely, mě se stýská :wink:
a jinak, přeji krásný víkend!!
25. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda já měla puregon bylo jich hodně ale zase pomalu rostly tak jsem zvědavá co semnou uděla ten gonal,jojo nějak to uticho,jinak taky hezký výkend já jdu večeřet smažila jsem řízečky :grinning:
25. únor 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, evik má řízečky, přítel mi na skype pojídá makrelku a já nenažraná před měsíčkama..co mi to děláte??
25. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile: Mám blbou náladu, ale po událostech posledních dní to tu ani nechci ventilovat, chci najet na veselou strunu a dneska jsem se kupodivu hodně nasmála, takže to sem můžu hodit.... Naše hloupoučké, kameny požírající ryby, nás zase překvapily. Myslela jsem, že už to nejde, ale šlo to. Pro objasnění: máme 3 závojnatky, které se jmenují: Hvězdoočka, Adéla a Brůůůsííík~;) Když Hezdoočka dlouho naháněla Adélu, usoudili jsme, že z to není Hvězdoočka, ale Hvězdoočko!!! (podotýkám, že jména dala Barunka) když jsem z Adély nedávno tahala další polknutý kámen, podařilo s mi stiskem z ní vymáčknout jikry. z čehož jsem usoudila, že to není mládě, ale je jí víc než 2 roky. No a dneska se k našemu údivu z Brůsíka stala Brusinka!!!~8~ Máme plné akvárium jiker. Tak se prostě pokouším o odchov. Jikry jsem podle rad akvaristů odsála a odstavila do vedlejší nádrže (aby je ta podařená partička nesežrala) a budeme několik dní čekat, jestli se vylíhnou... Pro jistotu jsem do nádržky vymáčkla z Hvězdoočka trochu mlíčí (to je jeden z postupů, které se provádějí k zvýšení pravděpodobnosti, že se jikry oplodní).

Takže ženy, my budeme mít doma asi další blbé ryby (no jaké jiné by mohly být, když mají tak "chytré" rodiče)!!!~t~ Manžel na mě koukal jak na blázna, ale nakonec to nějak pobral a uznal, že by to pro Báru byla docela poučná ukázka, jak se (mmj.) ryby rodí. Zároveň jsem jí ale upozornila, že jsme amatéři a nemusí to taky vůbec vyjít, takže snad je na to připravená~6~

Takže pokud by měl někdo zájem o závojnatky... tak jestli se narodí a přežijí naši následnou péči, budou volně k dispozici a dokonce i budou moci slavit narozeniny, protože bude jasné, jak staré jsou a kdy se vykulily z jiker~;)~R^
26. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka ahojky teda vy se doma nenudíte :grinning:
26. únor 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to držím pěsti, aby pokus vyšel :grinning:
27. únor 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem se pobavila :slight_smile: at jste úspěšné chovatelky! mě se doma daří jen živorodky..já bych se to bála zmáčknout, že ublížím. jsem zvyklá na ty krávy a to je trochu jiná velikost..
holky, já v noci porodila dvojčata a poslali mě s nima domů a já je neuměla nakojit..pořád na mě otevírali pusinky.. no, nakonec se mi to povadlo, tak jsem si i prožila, jak se přicucli :grinning: :grinning: byli to kluci.. a to jsem vstávala na ráno do práce a ještě stíhám takové sny..
27. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jaký je víkend? My včera lyžovali,bylo nádherně,jěště že jsem měla lyžařské brýle,jinak bych se jistě spálila.
Dnes jsem nevařila,byli jsme se známýma na obídku a ted tu máme jejich malou.
Náš tatínek šel jěště vyspá¨vat včerejší pařbu,holky si hrají,tak mám čas pro sebe.
27. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek