• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@doufalka tak to potom jooooo,tak at jí to moc nebolí a hezky sejí to zahojí a máte klidné noci
3. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak myslím, že Evička doufala v nějaké veselejší trávení nocí.. no, ale i toto k děťátku patří, my bezdětné si tyto smutné noci moc nepřipouštíme.. taky přeji brzské uzdravení, chuďátku maličkému.foukám na bolístku.
a že očekávání nebudou, to je dobře, že si umíš toto říct, ja to věděla tento měsíc taky a stejně jsem doufala..že třeba byly menzes přes miminko, že třeba, když jsme se milovali krátce po začátku cyklu, tak že vajíčko uzrálo dřív a naopak později, když jsme ovulku prošvihli..no, magorka..ale měsíčky byly zcela na čas a ukázkové, tak momentálně nedoufám, ale vydrží mi to jen pár dní..
3. bře 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31, @marcajda Moc vám děkuju:slight_smile: Dneska byla super noc a dopolede už snad dostane celou sádru, tak by mohlo být po problémech. Tedy když pominu, že ji to bude svědět a stále se nebude moci hýbat...

Marc, to tvé doufání chápu:wink: Když na to přijde a přemýšlím nad tím, tak úplně na konci...., ale to už bylo vejce určitě na cestě ven :unamused: No ale dobře, taky budu doufat:wink: Každopádně nebudu zklamaná, jsem připravená:slight_smile:

Jedeme si pro sádru:slight_smile:
4. bře 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak má plastovou "sádru" a vše je veselejší. Tedy veselejší... pro mě tedy ne!!! Já jsem debil a při zajíždění do garáže jsem si trošku odřela nárazník!!! Už jsem byla uvnitř, ale zdálo se mi, že jsem daleko od zdi, tak jsem zase povyjela ven a dala rejd... jednomže jsem zrovinka najela na spodní rám garážových dveří, tak jsem přidala plyn a díky plnému "rejdu" jsem si trošku odřela blatník o boční rám garážových dveří :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Já mám fakt nějakou nemoc! neumím nechat auto na parkovišti nakřivo, neumím zajet do garáže a stát dál od zdi (máme dvougaráž, takže být u strany je nutnost, ale já to fakt přeháním). Prý je to nějaká obscedantně kompuzivní porucha (nebo jak mi to psychiatrička říkala) a bez léků s tím nejde nic dělat. Takže já si pojedu někam nechat nastříkat blatník, protože ač je to opravdu jen málo, nedokážu to přejít - což je taky důsledek té poruchy :confounded: Grrrrrrr.
4. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a ten latinský název, není to česky náhodou puntičkářství :grinning: :grinning: ? holt jsi důsledná a pečlivá, to je dobře. hlavně, že si umíš poradit!
je a na plastovou sádru se dá malovat, nebo jenom lepit obrázky? že byste každý den něco nalepily? naše holky milují samolepky a hlavně zvířátek..
holky, už za mnou jede můj miláček, to se mám, sice je nemocinkaný, ale to vyléčíme :grinning:
tak přeji pěkný víkend!
4. bře 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ahoj:slight_smile: Tak jak probíhala léčba? Nejlepší je živočišné teplo:wink:

Já jsem si včera zašla s kamarádkou tady u nás do vinárny, tak jsem trošku zrelaxovaná. Jinak se cítím jak koza, uvázaná u řetězu - jak mě Bára pořád potřebuje a nudí se. Už mám oblečení pro Báru trošku vymakané (ta plastová sádra je slabší, než ta klasická, takže se mi vejde do dvou teplých mikin), takže asi dneska asi půjdeme něco dělat na zahradu:slight_smile: Vypadá to krásný, ale mrazivý den. Asi si něco ugrilujeme:wink:
6. bře 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka
@marcajda ahojky holky koukám ,že tu v poslední době drbete jen vy dvě :astonished: ale koukala jsem ,že Rozmarýnkoj vyšel po iui pozitivní testík a ani se tu nepochlubila holka jednaa já myslela jak tu bude o tom nadrbáno a ono nic :confused:
6. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ahoj:slight_smile: No toto!!! No toto!!! A kde jinde to provalila, než tady u nás????

@rozmarýnek Potichu, potichoučku.... :wink:
6. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek děvče, tak to jestli je pravda, to tě obrečím. tolik ti držím pěsti!!!

6. bře 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak už máte ugrilováno? to už přičarováváte leto, že?nemuseli jste na to zhora foukat teplým fénem? já nechala mého maroda v postýlce a jela chvíli pracovat k mamce. tak si taky trochu užiju venek. včera jsme ani nos nevytáhli. jen jsem vařila a jen jsme jedli :slight_smile:

@evik31 však se sem k nám určitě děvčata vrátí :wink: bylo nám tu dobře :slight_smile: a já si s doufalkou moc ráda píšu, tak to tu vydržím :grinning: akorát nemám na net moc času, tak je to povídání občasné. tak nás pěkně taky podpoř :wink: však je to i tvoje diskuze :slight_smile: psala mi na IP Marcelka, že měla v okoli nějaké problemy, tak mi to bylo líto. ale vyřesila to dobře, však to určitě poslala i tobě.

no, jdeme házet dřevo do kulny, dokud tam svítí slunko.
6. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a to živočišné teplo jsme použili a už mu je snad líp :grinning: taky jsem zkoušela cibulový čaj, ale ten takový úspěch neměl :grinning: :grinning:
6. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka no já jí mm v přátelích tak se mě to v jejím albíčku ukázalo samo má tam i fotečku
@marcajda jojo Marcel mě to poslala taky je tohroznýjak se nějaký lidi staraj a mají blbý kecy,mě se to zatím nestalo tak uvidím a co budu chtít ,aby nikdo nečetl napíšu prostě jen pro přátele a je to
jinak určo někdy juknu za chvilku zas budu doma s ledvinou tak bude trošku víc času :grinning:
6. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak uz se to provalilo :slight_smile:. Nedala jsem vam to sem protoze jak jsem si to dala do fotoblogu tak mne napsalo par holek ze to jeste porad muze byt Ovitrelle a nebo ze meli ten samy mammatest a byl vadny. No a vzhledem k tomu ze je strasne desne moc brzo (vcera jsem byla teprve 8 DPO) tak jsem si rekla ze to budu dal rozhlasovat az po zitrejsim testu :slight_smile:. Dneska jsem ani netestila aby bylo videt zda duch sili a necham si tedy od vcera testik skovany a porovnam az se zitrejsim.

Tak se na mne nezlob te ale nechtela jsem sem vhanet plane nadeje :frowning2:.
6. bře 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda zatim setri slzicky :slight_smile:, ja jsem jiz jednou ducha na testiku mela - ale vydrzelo to jen 4 dny a tak zatim zadne gratulace ani velke nadeje!!! :slight_smile:
6. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ty jsi ale potvurka :slight_smile: :grinning:
6. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek však taky zatím negratuluji, to si schovávám až bys hlásila srdíčko, ju? jsme my už ženské skeptické..těma rokama obouchané..

a já už mám dřevo uklizené, teda, za zimu mi cosi vepředu narostlo a nešlo se přes to zohýbat a ta záda taky nejsou co bývala :grinning: mamka má lepší kondičku nez já..
6. bře 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak doufám, že se tady dobré zprávy potvrdí :slight_smile:
Já byla v pátek na ultrazvuku a srdíčko nám bije :slight_smile: Úzasnej pocit, ale člověk se stejně pořád bojí, zatím jsme to nikomu neřekli. Zítra budu volat na gyndu a domluvím návštěvu, v Artu mě už nechtějí .....
@marcajda letos mě veškerá práce u baráku mine, ale doufám, že i tak manžel dodělá ty záhony, abysme něco společně zasadili, hrozně se na to těším :grinning:
6. bře 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek a uz jsi dostala mimi ridicak nebo to az na te gynde??? :slight_smile:
6. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak co dnešní testík????
Mimi řidičák ještě nemám (jinak moc krásný výraz a budu používat), dneska jsem volala na gyndu, ale tenhle týden mají dovolenou :slight_smile: ale myslím, že je na něj stejně ještě brzy .... :sunglasses:
7. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky a zdravím
@baronek velká gratulka :grinning:
@rozmarynek jo holka já nakukuju,ale nic mě neunikne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky: na 99% to byl OVITRLLE protoze v sobotu se duch ukazal za 5 minut a docela zretelny duch ktery se dal i vyfotit za 10 minut a dneska mu to trvalo 3x tak dlouho na foceni to bylo az tak za hodinu - takze HCG klesa. Dnes rano v lekarne mi pani magistra nasla v jejich chytrych knihach ze Ovitrelle muze ovlitnit test jeste 10 den a to je prave dneska u mne. Takze dalsi testik delam az v patek kdy jsem mela poprve oficielne testovat :slight_smile:.

A za ty nervi tady muze Evik, ja jsem vas proto nechtela tak brzo nervovat hahahaha :slight_smile: :slight_smile:
7. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je ta Ovitrelova nadhera :slight_smile:: jsem zase o neco chytrejsi a drive jak 10 den jiz NETESTIM!!! :grinning:
7. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek no jakpak to :astonished: to mě nedělej ,nebo mě tu ukamenujou,že nosím jen blbé zprávy :cry: :wink:
7. bře 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 neboj jeste to muzeme v patek zachranit!!!!! :slight_smile: tehu priznaky nejake mam a dnes jsem teprve 9 den po IUI a to je na testeni jeste desne brzo - ani nevim proc jsem vubec v sobotu testila - hlava mi to nebere ale bylo to nejake vnitrni vnuknuti :slight_smile:. Takze dalsi curaci testik v PATEK!!!!

Holky jeste po Evikovi vajickama nechazejte - kdyztak az po patecnim testeni, ju? :slight_smile:
7. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek tak to budu na pátek držet všechno co mám i nemám :grinning:
7. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem se nasmála nad házení vajíček.
:grinning:

@rozmarynek moc moc držím palce a věřím že to vyjde. :slight_smile:
7. bře 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem se nasmála nad házení vajíček.
:grinning:

@rozmarynek moc moc držím palce a moc přeju aby to vyšlo :slight_smile:
7. bře 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sslunicko tak aspon si tu užijete kousek legrace děvčata
7. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy!:slight_smile:

Celé dopoledne se nemůžu dostat na net!!!! :angry:

@rozmarynek Moc na tebe myslím a držím palce:slight_smile: Jednou to vyjde, takže proč ne zrovna teď:wink: I když mě to věčné čekání na vejce, ET a testování strašně unavuje a stresuje, přesto se zase do toho kolotoče těším a strašně ráda bych ta IUI... My jsme se rozhodli, jak jsem kdysi psala, že to ješte formou IUI zkusíme, ale já teď prostě opravdu nejsem úplně v pohodě, takže nechci plýtvat pokusy.

@baronek Moc krásný, mít tu těhulku. Všechny nás inspiruješ:slight_smile: Držím palce, ať je dobře a vše O.K.:slight_smile:

Jinak zprávy od nás: Rybí potěr vypadá pořád stejně, skoro neroste, ale taky nehyne. Když se podívám ze strany nádržky proti světlu, vidím už u některých jedinců pidimidi přední ploutvičky:slight_smile: Ale jsou to jen takové neznatelné blanky (téměř blaničky), které fakt nejsou běžným pohledem viditelné a i můj chlap má problém je vidět, když ho na ně upozorním. Resp. on je prostě nevidí. Dokonce jsem viděla, že jim asi funguje zažívání, protože už i vylučují... No jestli mi to nepochcípá, budu na sebe hrdá!:wink: Ale je to makačka. Po každém krmení (4x za den) jim po chvilce odsávám zbytky jídla ze dna, aby to tam nehnilo, každý den jim vyměňuji vodu (dávám jim "jetou" z akvária od rodičů a těm pak dopouštím normální "kohoutkovou")... No je to docela záhul. Nejde se na to vyprdnout, protože by se ta voda zkazila a ryby by pošly :frowning2:
7. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek