• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka ahoj holky a chci se zeptat,ty jsi byla na laparce?
já právě jdu v dubnu,aby jsme pak mohli také zkoušet IUI.
7. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Ano byla jsem na laparoskopii, ale nemělo to prakticky nic společného se snadnějším otěhotněním. Měla jsem druhou dělohu a myom. Ovšem uprostřed laparky se to málem zvrtlo v pitvu, tak mě nakonec doktor rozřízl. Když jsem to měla podstoupit, vůbec jsem se nebála, nepřipouštěla jsem si žádné tragédie... A po operaci mi doktor řekl, že chvíli myslel, že mi bude muset dělohu vzít!!!:frowning2:(( Ale komplikace byly spojené s druhou dělohou a jejím umístěním, takže to klidně píšu, protože tohle tě fakt potkat nemůže:wink::slight_smile: Nevím, na co konkrétně jdeš ty (nejspíš na zprůchodnění?), tak držím palce, aby to pomohlo:slight_smile: Jak se člověk cítí po laparoskopii říct nemůžu, protože já jsem byla vlastně jak "po císaři" s rozříznutou dělohou, svaly i kůží, a to od kyčle, ke kyčli a pak jsem do toho dostala masívní zánět, takže fakt humus, snad kila hnisu z břicha. Domů jsem šla po více než 14-ti dnech. Ale opakuju, že to píšu proto, že jsem nebyla klasický případ a neznám nikoho jiného, komu by se takhle "poštěstilo". Ba naopak několik holek pak snáze otěhotnělo a nebyly žádné komplikačky:wink::slight_smile:
7. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já laparku neberu jako cestu ke snadnějšímu otěhotnění,ale jestli je vůbec důvod zkoušet přirozeně nebo iui. mám nějaký psychický blok k iui,když nevím,jestli mám průchodné vejcovody.
ty jsi si to tedy pěkně užila,jen co je pravda.
7. bře 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a to ti dělali až po Báře? to je docela síla.. a prý že dvě až tři malilinkaté jizvičky :wink: tak ještě že to nebyla pitva, to bys nám tu chyběla :grinning:
a tvuj popis prací kolem rybek, to si to užíváš :wink: bydlíš daleko, že bych size tři objednala.. ty budou tak rozmazlené :grinning:
já jezdím na návštěvu do Sloupu, to je u Prahy :wink: že bychom vykopali mé vytoužené jezírko a přijeli pro osazenstvo :wink:
8. bře 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek na Evku jsme hodné :grinning: ale z tebe budu do pátku pěkně nervozní, vždyt nějaký trošku zázrak by se nám tu hodil, že jo? a venku je tak krásně, to už by se té dušičce za námi na svět mohlo chtít :grinning:
8. bře 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda no a co mam rikat ja???? ja jsem napnuta jak ksandy!!! To cekani je fakt na odstrel!!!! :fearful:
8. bře 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek já taky pořád čekám čekám :grinning:
8. bře 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
na druhé diskuzi se holky bavily o Jonášově metodě výpočtu pl. dnů. tak jsem na to taky koukala, ale vychází to fakt divně.. ale znamenalo by to, že mě to vycházelo na tuto sobotu a to jsem tu měla miláčka a hooodně se snažil :grinning: :grinning: tak že bych taky začala být nervozní?? ale to jsem stejně skoro každý měsíc.. nemluvě, že podle mě mi plodné dny vychází az na tento další víkend..
no, uvidíme..milý se bude určitě rád snažit i tentokrát, tak pojistíme oba termíny :grinning:
8. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda koukám všichni chlapy stejný že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak pekne cekej cekej cekej...ja taky cekam :slight_smile:
8. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek no né tady to taky občas žije jo a jakpak to vypadá doufám,že je to na dobré cestě? :grinning:
8. bře 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no nevim budu testovat az v patek a kdyz to hodne moc nebudo moct vydrzet tak ve ctvrtek rano. Mrcha ma dorazit az ve ctvrtek/patek
8. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek tak moc přeju,aby si dala 9 měsíční dovolenku někde na Kanárech :grinning:
8. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ne né, to mi dělali 2 roky před Bárou. Pak jsem musela rok čekat, než jsem byla O.K. a pak bylo IVF - Bára:wink: Jsem z Prahy a kdyby nějaké mršky zůstaly, klidně bych je darovala. Já jsem si domluvila ten zverimex, tak je jedno, kde budou. U tebe by jim jistě bylo lépe. Ovšem dočetla jsem se, že se vybarvují až kolem ukončení prvního roku. A taky nevím, jak dlouho trvá, než vůbec vypadají jako ryby. Já už jim vidím ty pidi ploutvičky, ale jinak mi přijde, že spíš chřadnou :frowning2: Na druhou stranu, když vydržely 10 dní, tak asi žerou. Vždycky vyplavou nahoru, asi se nažrou a pak se válí po dně. To válení mi právě dělá vrásky, nevím, jestli to tak má být. Ale snad ano. Když nemají pořádní ploutve, tak je to musí nahoře strašně vyčerpávat, tak asi pak odpočívají. Já jsem nikde nenašla, jestli je to O.K. :confounded:

@rozmarynek Strašně moc ti držím palce:slight_smile: Je nádhera to s někým takhle prožívat (zase po delší době:wink:).

@evik31 Já taky pořád čekám, čeká nás hodně. Ale jsme ženský trpělivý, tak to by bylo, aby to nakonec nebylo:wink:
8. bře 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezke dobre rano. Dneska ma byt v praze nejenom slunicko ale i pry bude teplo 8 stupnu.
Jste zlate jak to se mnou prozivate, to cekani je fakt desne!!!!
Tak ja mam za ukol curnout na papirek jiz zitra rano nebot moje kamaradka z kanady zitra odleta na dovolenou do Thajska kde nebude moc na internetu a tak ji musim dat vedet zda je duch jeste nez odleti. Takze ne v patek ale jiz zitra se Evik musi bat vajicek a skazenych rajcat :slight_smile:...Evi neboj ty virtualni nedelaji takovy binec!!! :slight_smile:
9. bře 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jak se tu máte?Já skončila v nemocnici,byla jsem tam týden.Mraky antibiotik,někde byl zánět,ale nenašli kde.Udělali mi snad všechna vyšetření,ultrazvuk ledvin,srdce,žil,vnitřností...rentgen plic a samodřejmě všechna gynekologická.Jediné plus je,že jsem jinak zdravá jak řepa.Kapku se dávám do kupy,ale mám noční můry....snad to zvládnu nic jiného stejně nejde,ale bylo to hrozné,zase ležet na gyndě...slyšet jak točí monitory,slyšet mimina a vidět těhule.Mám ted už míň kilo,než před těhu a připadá mi,že jsem snad ani nebyla těhotná :frowning2: .
@rozmarynek no to bude paráda,až rozjedeš tu vlnu,já tě určitě budu následovat :wink: ,si to mimino nedám vzít
9. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ahoj holka!!!!!!!!!!!!!! Moc rada te tady vidim a jsi uzasna jak mas chut bojovat dal. Ty nocni mury mela moje kamoska taky - pry se ji stale zdalo jak jeji miminko pada do propasti a ona natahuje ruku aby ho chytla ale stale to koncilo tim ze ho nechytla a to mela asi 3 mesice skoro kazdou noc. To je pry normalni ale neni teda opravdu co zavidet :frowning2:. Moc na tebe myslim a doufam ze tento ruk spolu dame!!!!! A samozrejme s ostatnima tady z konika :slight_smile:
9. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek já musím,jedine sourozenec Kačenky,mi pomůže....jinak skončím u Chocholouška.Svět je hrozně krutej,nikomu to v životě nepřeju zažít,nemělo by se to vůbec stávat!!
9. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tvojí kámošce se to taky stalo???
9. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak jsi si užila,hlavně,že je vše v pořádku.Třeba Tí to ted vše výjde.Drž se.
9. bře 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa teda, máš to pořádně náročné. už aby ses od toho dna konečně odrazila..ty můry, to bude i z těch prášků? ale celkově, je to strašný nápor na psychiku..hlavně to prosim všechno zvládni, jsme s tebou :slight_smile:
9. bře 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat, nemáte některá zkušenost s čínskými bylinkami? Vím, že se to tady jednou probíralo, ale už je to dlouho. Dokonce sem někdo házel odkaz, ale já to nemůžu najít... Ať hledám jak hledám, už tady v tom ležím hodinu :frowning2:
9. bře 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika : já ano :slight_smile:. Po našem společném (nevydařeném) pokusu jsem začala docházet k čínské terapeutce - mám už 3. čínské byliny, sérii akupunktury ... a uvidíme :slight_smile:
9. bře 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka ahojky no neboj však se dočkáme :wink:
@rozmarynek no já doufám,že nebudu mýt doma zaflákáno,no kdo to má pak uklízet :grinning:
@kessinkaa bože holka tobě se ta smůla lepí na paty,tak snad už jsi si to všechno zlé vybrala a budu už jenom dobře moc bych ti to přála,dneska když jsme jely na nákup do Albertu tak před ním dělaly trdelníky tak krásně to vonělo hned jsem si na tebe vzpomněla jak je máš ráda :frowning2:
9. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarýnek No tak jak holka? Doufám, že to natahování nás na skřipec, je způsobeno tvými mdlobami z výsleku testu:wink::grinning:

@kessinkaa nedostaneš prostě nic zadarmo:frowning2: Cítím, že máš sílu a všechno dokážeš ustát. Odměna na sebe, věřím, nedá dlouho čekat:slight_smile:

@sslunicko No určitě je dobré vědět, zda je vůbec nějaká průchodnost. Možnost IUI je pak zase o kus větší šance a ne tak nákladná. Držím moc, moc palce:slight_smile:

@evik31 Je mi jasný, že se dočkáme a já věřím, že hlavně vy všechny budoucí prvomatky se dočkáte a moc vám to přeju:slight_smile:

@paja1 Jj, všechno je, jak se zdá, v pořádku:slight_smile: Užily jsme si všechny, vždyť to tady všechny víme. A je ve hvězdách, jak to všechno skončí. Díky za přání:slight_smile:
10. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky zdravím :grinning:
@doufalka taky si myslím,že to jednou výjde všem,akorát se třeba někdo holt víc načeká :unamused:
@rozmarynek tak kdepak tě máme holka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak bohuzel nic se nekona. Dnes ani duch :frowning2:. A jeste mi vecer bylo nejak divne tak jsem si zmerila tlak (trpim na nizky kolisavy a tak si obcas musim dat frtana slivovice) a namerila jsem si 168/105!!!!!!!!!!!!! Ted rano to je uz dole na 139/96 ale stale je to jeste dost vysoke :frowning2:. A to ja mam normalne 115/78. Docela narez.
10. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek taky mývám vyšší tlak vyhnaly mě ho ty hormony a usel mě doktor nasadit prášky ,aby mě ho držel na normále je to mazec
jinak mě to mooooooc mrzí :frowning2: a jdu si teda vzít pláštěnku až budou lítat ty vajíčka a rajčata atd. od holek :confused: jsem tak věřila,že ti to výjde třeba se ještě ukáže nemyslíš,když sito ještě nedostala tak to snad není ještě ztracené
10. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Chjo :angry: :frowning2:

@evik31 Neboj:wink: Taková malá hezká naděje... Vždyť to bylo hezký. Bohužel pro rozmarýnka hodně krátný :frowning2: Ale... jedeme dáááál:wink:
10. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky zdravím tak jakpak se tu dneska máte :grinning:
@rozmarynek tak co nezkoušela jsi to ještě ani tuk opravdu :frowning2:
11. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek