• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 ahoj curnu zitra rano.
11. bře 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda děvčata :grinning:
11. bře 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata jé ty taky žiješ :grinning:
11. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ráno děvčata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska dorazila mrcha takze jsem 1 DC a jedeme nanovo :slight_smile:. od stredy zacnu zobat clostik a chystat se na dalsi pokus IUI. Takze bojuje se dal, tento rok to dame!!!! :slight_smile:
14. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek a ty nemůžeš jít na IVF, vždyt úspěšnost IUI je snad ještě menší než přirozeně otěhotnět.
14. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek to je dobře, že bojuješ :slight_smile:
14. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 na IVF jdu v kvetnu ale do te doby aby cas nestal chodim i na IUI - co kdyby :sunglasses:
14. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile:

@rozmarynek Hlásím se do klubu. Taky jsem 1. den cyklu. Měla jsem 1 den zpoždění, ale s nervama, které mám s pratetou se nikdo nemůže divit. Já se tedy nedivím. Naděje jsem si nedělala, jak jsem psala, takže jsem jen čekala. Dnes je mi pekelně blbě.

Já mám clostík doma, ale ještě to prostě nedám. Pořád se stavím, jak jsem silná, ale nejsem. Jsem totálně na hromadě a když jdu za pratetou, mám chuť se pořádně posilnit něčím tvrdým (což nemůžu, bo tam jezdím autem), abych to ustála. Nejhorší je vidina, že to nebude lepší. Střídáme se se strejdou. O víkendu tam byla moje máma, která v týdnu fakt nemůže, nestíhá návštěvní hodiny, tak jsem byla pěkně doma a makala na zahradě... Ale hlavu jsem si stejně nevyčistila. Pomalu mám pocit, že to nezvládám. Představa, že tam budeme takhle docházet roky... Nejde o tu docházku tam, jde o to, že je teta už totálně mimo, plácá nesmysly (to nemyslím nijak zle) a vlastně citově vydírá. Když byla doma a jezdila jsem za ní tam, byla klidná a vlastně mi to nevadilo. Teď je to očistec.

Promiňte, ale to jen pro ušetření dotazů, kdy půjdu do dalšího pokusu... Nejraději bych hned, ale protože je to šíleně drahé,l nemůžu podcenit svůj psychický stav. Pořád si říkám, že je mi 38 let a ještě není všem dnům konec. Před 5-ti lety to byl můj strop, kdy budu mít druhé dítě a pak už ne. Teď už je jisté, že v 38 letech už to nestihnu :confounded:

Holky pište. Pište, jak se máte dobře, jak se snažíte, co děláte a pište i co vás trápí, ať vím, že v tom nejsem sama (že nejsem sama to si bohužel bytostně uvědomuju, kdykoliv vzpomenu na Kessi a pak se úplně stydím, že si stěžuju). Sděená bolest, poloviční bolest a sdělená radost, dvojnásobná radost:slight_smile:

Přeju vám pěkný den. Já ho měla mít dnes uklízecí, ale nevím, jestli se dokopu, když se tu svíjím s nahřátým polštářem na břiše...
14. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek určite, tak to chápu, sama vím, jaké to je čekat, jen jsem myslela, jestli není lepší si dát peníze za IUI na stranu na IVF, třeba peníze neřešíte. Já na IUI byla taky sama dvakrát, ale můj manžel má špatný spermiogram, takže tam naděje opravdu nebyla, ale znám asi dve holčiny, kterým IUI vyšlo, tak snad budeš další. Držím palce.
14. bře 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...já měla jít na další KET ted v březnu, ale nějak to nedávám, půjdu asi až na podzim.
14. bře 2011 ve 12:14  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahoj holka a vitej v 1DC klubu :slight_smile:. Holka moje ja fakt nevim co napsat aby jsi se citila trochu lepe ale nejak mne nic nenapada. Moje mamka se starala a babicku 8 let co mela Alzajmra a posledni 2 roky babi vubec nevedela kde je, kdo je mamka a porad povidala veci jako kdyby ji bylo 18 let a ty pribehy z detstvi. Museli ji doma nasi zamykat aby se nevydala na vilety a ztratila se a podobne. pak uz byla posledni rok lezak na plinkach a to si mamka vyzrala tedy paradne. Ale jak to vylepsit jinak nez jen zatnou zuby a starat se opravdu nevim :frowning2: :frowning2:. Ach jo.

Mozna prave ted kdyz se nemas cas soustredit na nejake mimi a tehu by se to povedlo - mas myslenky jinde :slight_smile: ale zase ty nervi mohou byt negativni prinos. No nevim, domaci snazenicko na 100% a nechat to konovi? :rolling_eyes:
14. bře 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 penize take resime ale IUI me stalo jenom 1 500 za sperma darce jinak je 6 pokusu rocne zadara. ted mi trochu zdrazili sperma darce na 2 200 ale zase mi nabehl novy rok se 6 pokusy. mi mame take sperma mooooooc spatne a tak chodim na IUI s darcem a na IVF pouzivame nase.
14. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak to jo, ale obdivuju tvýho manžela, že mu nevadí, kdyby se to povedlo s dárcem, já bych to asi nechtela.
14. bře 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky jak se pořád máte :wink:
@rozmarynek jen hezky bojuj holka já snad brzy začnu taky,zítra mám nástup do nemocnice a pak se uvidí :wink:
@maruzi když se na to necítíš tak je asi vážně lepší počkat :frowning2:
@doufalka z toho si nic nedělej já mám někdy taky hrozné depky :pensive:
a kdepak se toulá Kessi doufám,že někde nesmutní sama v koutku my jsme přeci tuod toho ,aby jsme se jí snažily vyslechnout a podpořit :frowning2: doufám,že už je to malinko lepší,ale to asi né ach jooo :frowning2:
14. bře 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 To já se na to fyzicky cítím, a moc bych chtěla do toho jít...ale okolnosti jsou nějak proti..tak snad se to všešchno do léta nebo do podzimu nějak vyřeší.
14. bře 2011 v 16:58  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maruzi tak to je blbý,to je škoda nevím jestli je to kvly financím,nebo to mezi vámi skřípe,ale držím palce at se to co nejdříve vyřeší
14. bře 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak jdeš rozbíjet atom?? už přisly ny řadu ledvinky? tak to dobře zvládněte, at už mmužeme spolu opět bojovat :grinning: květen se blíží.

@maruzi a kolik máš roků? máš čas čekat? a sněhuláčků máš víc? nebo jen na ten jeden KET?

@rozmarynek tak mrška nezklamala a přišla pěkně v termínu? a jedla jsi po IUI nějaké hormony? tos je pri neg. testu vysadila, nebo jak se to děla..rozmarýnku, jsi bojovnice. jednou to vyjít musí!!!!

@doufalka mrška jedna, nejen že si přijde, kde je nezvaná, ale ještě člověka trápí.. jste mi holky po vánocích c cyklem utekly, já jsem akorát uprostřed..ale taky ju vůůůbec nevyhlížím.. at dá 9měsíců pokoj..
teda, máš to ale hodně náročné. vyžíráš si to taky pořádně. a já si proti tobě žiju v úplné pohodě. já měla takové roky kolem2001 a jsem ráda, že jsou za mnou, to se ty potíže jen kupí, ale pak se to jednoho dne zlomí a je líp, uvidíš.. jen to vydržet.a co rybky? je aspon tam malá radost?pak je zase někdy vyfot, jsem na ne zvědavá..
a když už máš Barunku, tak máš do 40čas, to se stihne, neboj, mrkni na Rozmarýnka.
14. bře 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda jojo ž přišel na řadu ten můj atom :unamused:
14. bře 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Mám 9 mrazáčků, celkem na KETy. A je mi 32, času už moc nemám...
@evik31 Ono se to nahrnulo tak nějak ze všech stran...jednak peníze, jednak práce, v červnu končím u nás v práci, teď už současně částečně pracuji v druhé, respektive dneska jsem začala, a odcházet hned na mateřskou je takové všelijaké...pak si musím dokončit školu, teď sice státnicuju na jedné, a říkala jsem si, že to půjde, protože jsem to měla kousek, ale navazující magisterské si budu dodělávat na VŠ vzdálené 225 km...to už je na přespávání v tom městě a co s dítětem...no a v neposlední řadě neschopenka, výhody z minulého roku už jsou v tahu a já jako OSVČ bych celou dobu, asi rok, prakticky nedostávala žádné peníze, protože platit si měsíčně téměř 7tisíc na sociální a důchodové, abych pak brala 8 tisíc měsíčně...na to fakt nemám...
Takže to v hlavě sumíruju všelijak a opravdu nevím, co dělat.
14. bře 2011 v 18:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maruzi no tak tomu říkám koloběh ze kterého nejde vystoupit leda se něčeho vzdát,nezávidím ti to a co na to tvůj přítel jak ten se k tomu všemu staví :frowning2:
14. bře 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ten právě říká, že počkáme... :frowning2:
14. bře 2011 v 19:39  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maruzi na jednu stránku to chápu,ale na druhou biologycké hodiny ty se přelstít nedají :confounded:
holky já se loučím ve čtvrtek naschle :grinning:
14. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zase doma děvčata,mají to rozbyté takže v pátek zavolají nový termínno mě z toho snad už mrskne :rolling_eyes:
15. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady jeste od rana nikdo??? No ja jsem dnes 2DC, byla jsem na krvi udelat zase hormonalni profil jak jsem jeste na tom a dnes jsme se divali pres 4D UZ na vajecniky jestli tam je jeste zasoba na snazeni - a zasoba zatim pekna :slight_smile:.
15. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek já jsem vzduch či co jako :angry:
15. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tebe jsem nevidela dala jsi to na stranku ve stejnou dobu jako ja :slight_smile:
15. bře 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek však jsem tu správně taky být neměla,nějak nám to tu upadá teda :unamused:
15. bře 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 taky si rikam ze tu cely den KROME TEBE nebyla ani noha :frowning2:
15. bře 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek holky na nás nějak prdákujou a nemají na nás asi náladu :cry:
15. bře 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek