• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 sak oni prijdou ..... vecer urcite pokecame vice...tak ja taky jdu.
15. bře 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek tak zatím
15. bře 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Nemůůůůůžu tu býýýýt, když ti celé dopoledne a odpoledne držím palce na to štěpení atomu!!!!!! Jak bych asi psala? A ty jsi nakonec tady!!! Dám ti radu. Ty si raději NIKDY nekupuj trpaslíka!:wink: TO snad není možný!!!! Tak já jsem tedy ty palce pustila a nechám to na jindy:slight_smile:

My jsme s Bárou po obědě odešly na zahradu a makaly až do 16,30h.. Manžel přišel akorát z práce a když viděl Bářinu krásnou sádru tak se ptal, jestli ta holčička musela tou ručičkou kydat hnůj:grinning::grinning::grinning: No tak co, no. Mě absolutně nenapadlo dát jí nějakou rukavici. Takže teď jí deratizoval (měla na sobě několik berušek) a už si hezky hraje. Já musím jít dělat něco k jídlu, takže se zatím loučím. DOcela jsem si opět dala do těla, takže to vidím, že večer asi nenakouknu, bo padnu za vlast:slight_smile:

@rozmarynek Gratuluju k dobré líhni:slight_smile: A můžu se zeptat? Když jdeš na IUI a bereš clostík, dělá se ti víc vajíček? Mě totiž po clostíku, co si pamatuju před Bárou, uzrálo vždy "jen" jedno :unamused:
15. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka nevim, bo ho ted budu brat poprve :slight_smile:.
15. bře 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka jé tak to jsi hodná za ty palce,ale co se dá dělat mě samotnou to už taky nebaví :rolling_eyes: takvy jste holky kydaly jooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Co se dá dělat. Někdo dostene všechno na podnose a někdo si všechno vyžere ode dna :angry: A jinak: kydaly, kydaly... tedy skoro:wink: O víkendu chlapi zlikvidovali sušák na prádlo. Takovej ten, které bývaly před domy kdysi dávno. Vůběc nechápu, jak architekta napadlo, umístit ho před nové, poměrně moderní domy. Ne, že bych byla proti sušákům venku. Naopak. Ale tenhle byl opravdu ošklivej a na blbém místě. No a jak to odstranili, zůstala v trávě taková prohlubeň po dlaždicích cca 4x2m. Tak soused navozil zeminu z kompostu a my to roztahaly a zadupaly a zasily jsme trávu... Já to dělala hráběma, Bára chvilkama rukama :grinning: :grinning: :grinning: A jak se s tou zeminou mazlila, nacházela své oblíbené žížaly a dělala jim domečky... No jsem blbec, měla jsem jí dát gumovou rukavici, ale mě to vůbec nedocvaklo. Jestli se můžu pochlubit, tak jsem vysekala ze země kořen po 100 leté tůji, přeskládala dřevo z prořezanách stromů a navozila na ohniště ulámané větve. Jéééé, to byl kráááásnej den:slight_smile: Tak snad to jaro už neuteče:slight_smile:
15. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka pane jotak to jsi byla teda akční,já mám ted výkendy docela pořád pracovní pomáhám v naší sportovní hale s manžou jsme si na akce co tam jsou vzaly bufet aspon nějaký kačkynavíc to se hodí ,když člověk šetří na ivfka že :confounded:
ni jinak musela být na malou pěkná podívaná teda jak si hraje s žížalkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Teda ty jsi byla pilná dneska...docela ti závidím tu práci venku. Já dnes učila skoro v tahu 10 hodin. Hlavu mám jak škopek a chtěla bych ji provětrat...jenže je tam už zimenka, ale odpolko bylo krásně.

@rozmarynek Ty máš dobrou líheň teda...mě ani tuk...teda něco by tam bylo, ale narůst to a uzrát, to ani náhodou. Ani po clostylu:frowning2:
15. bře 2011 v 19:28  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a když se za vámi konečně dohrabu, tak už určitě spinkáte..já byla dnes taky šikovná, přežila jsem zubaře :grinning: já se tak bála..a taky mi vrtal kazík pod blombou.. ale večer jsem byla na kosmetice a tam to bolelo víc :wink: ale strach ze zubaře holt musí být..
a mezi tím jsme u kamarádky stříhaly jabloně. zvládla jsem tři stromy, tk jsem spokojená :slight_smile: no, na to, že jsem vstávala ve 4, zvladla jsem to docela v pohodě. ale už se těším na spaní..

@evik31 teda, kdepak se tu bereš.. tak jsi psychicky nachystaná a pak tohle, br..kdy teda pujdeš, at stihneš se mnou ten květen :wink:

@rozmarynek tys jeste neměla clostík, děláte IUI na přirozeno? to jsi fakt dobra.to se těším, jak zareaguješ..

@doufalka aspon si mladá poňuhňala hlínu, vždyt děti ji dnes ani neznají.. a taky se pěkně unavila a určitě už krásně spinká a zdá se ji o žížalách :grinning:

@maruzi jestli máš takové problémy, tak to miminkování zas tak dlouho neodkládej..ty jsi učitelka?to musíš mít nervy..a ještě tolik aktivit. šikulka :slight_smile:
15. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda jo jo vzdy prirozene a vzdy byl jeden pekny kulikulik krome jednoho cyklu (z 8 IUI pokusu). Takze tento cyklus poprve z Clostikem, nechapu ze jsem to uz neskusila drive :frowning2:, ale u nas v CATu o co si nereknes to nemas.
16. bře 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,moc vás zdravím.

@rozmarynek držím palce na další pokus a věřím,že když je to jaro,tak to vyjde.
16. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda ahojky kdy půjdu nevím májí my volat v pátek,ale už mě to vážně nebaví je to strašnej stres :unamused: no mám strach,že ten květen fakt nestihnu
16. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Evi, stihneš!! vždyt naši doktoři jsou přece tak šikovní a vytížení a pracovití.. a ted, jak si vymohli ty požadavky, tak budou přece ještě šikovnější :wink:
@sslunicko ahojik, tak jak dopadly ty výsledky z imuna? jaké plánuješ pokračování?
16. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ahojky, výsledky imuna dopadly tak,že mám trochu hůř prostupný ovulační hlen a nějaké protilátky nebo něco jiného na embryo,proto možná ty mé ZT.
Mám předepsaný prednison a pak beru vitamin B, zinek,selen a jěště něco,nevím jak se to jmenuje a je toho jen půlka prášku.
Příští týden jsem objednaná do laparoskopické poradny na konzultaci a někdy v dubnu po ms na laparku.

Ale vypadá to že nepůjdu.
17. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko japak to, že nepůjdeš, že by nějaká dobrá zpráva??? to by se nám tu moc líbilo, to tu pořebujeme :grinning:
holky, to je počasí, já už 5xzmokla, už se těším domů. a záda mě bolí.. to je den.
neznáte někdo recept, jak se přemluvit k malování kuchyně? už to dělám půl roku a pořád nic..
17. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sem nakukuju a zdravím :slight_smile: Jak se máte? Doufám, že nějaké nové těhulky přibyly!!!!! :wink:
Já minulý týden konečně oslavila svoje kulaté narozeniny, zdárně jsem je zapila rumem, bylo to super :grinning: Teď jsem 6 DC a beru Clostilbegyt. Nic si od toho neslibuju, ale naděje umírá poslední, že jo? :slight_smile:
17. bře 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001 paráda, tak opět začínáš od nuly :grinning: to máš před sebou zase spoustu času..a chystáš tělíčko na IUI nebo minimálku? to je dobře, že jsi to úplně nevzdala. máme tu těhulku baronka. ale už sem moc nechodí. už řeší jiné radosti :wink:

jinak se pochlubím, že jsem kuchyn vystěhovala, polepila a prstem nacpala do prasklinek tmel. takže ted už jen vymalovat...ale to už budu muset, když je nachystáno..takže jsem to dokázala :grinning: :grinning: bude žlutá.
17. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata se ztratila. asi si užíváte pěkný vikend. tak at se daří. já ho mam pracovni :grinning:
jo, v kuchyni jsem moc nepostoupila, raději sem chodím jen přespat než bych malovala..hrůza se mnou
19. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: a tady nikdo nebyl a není :frowning2:
21. bře 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
všichni se nekde ztratili.. a já maluji a maluji.. máme to tam samý výklenek, šíííílené..

@evik31 evičko, co ti páni doktoři, už máš termín?
@doufalka jakpak se máte? už jste kolem domu dořádili? a taky by to chtělo nové zprávy o rybičkách :grinning:
21. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile:

Taky to tu jdu trošku zachránit:slight_smile::wink:

@marcajda Kolem domu jsme ani zdaleka nedořádili. Zrovna včera tu byli chlápci, kteří porazili další 2 stromy (polosuché - povolení máme) a uřízli na 100 letých kaštanech 2 větve, které měly průměr pořádného stromu! Jakž takž nám to nařezali na špalky a chlapy to všechno teď musí nějak uzpůsobit na pálení a uskladnit (nevím kde:grinning:). Čeká nás ještě stříhání pár desítek metrů živého plotu a rekultivace trávy... Zkrátka jaro je tady. Hurááááá:slight_smile: Strašně ti závidím to malování. Jsi šikovná ženská!!! Taková do nepohody.-) Malování nás taky čeká. Vidím to tak na červen. Potřebuju nábytek vystěhovat na balkony a pak to vzít jedním vrzem načisto. S dítětem to prostě nejde dělat na etapy :angry:

Pokud jde o rybky, tak přežily 3 ks. Když jsem obry odvezla do zverimexu a koupila pidi midi tetry a neonky, tak jsem tam ty 3 plaváčky dala a... buď je tetry sežraly nebo uhynuly. Prostě nejsou vidět. No nedá se nic dělat, ale už blo neúnosný, pořád měnit vodu v té nádržce a hlavně podle těch úhynů, jim to tam moc nesvědčilo:frowning2: Nové akvárium je hezké, čisté..., ale ty malé rybyčky v hejnu jsou tak neosobní. Není to prostě Brusinka a Adéla a Hvězdoočko. Dneska se na ně jdeme podívat a neseme jim jejich oblíbenou mňamku. Nemyslela jsem, že se nám bude takhle stýstat :unamused:
22. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jaro je tu,co? Je to paráda,když člověk může být na zahradě.
@doufalka my také děláme na zahradě. tedy dali jsme do kupy bazén a dnes nám přijeli zahradníci. nejdřív měli jen přesadit jeden vzrostlý stromek,který nám zahradník před 6lety dal hrozně blízko plotu a jemu se tam nelíbilo.
Nakonec je z toho střihání thůjí, živého plotu z ptačího zobu, vertikulace, stříkání a hnojení trávníku a jěště malý ořez některých stromků.
Už se těším až dorazím z práce a budeme to tam mít ostřihaný. :slight_smile:
22. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko tak to jsme dělaly včera u kamarádky. minulý tyden jsme ostříhaly jabloně a včera to ostatní. a už se to pár let nedělalo, takže docela divočina. mám ruce rozpíchané.. ale tato práce mě hodně baví. mnohem vic než třeba umývání oken, což mě taky čeká.. a pak jsme chtěly od jejího manžela pochvalu, protože nebyl doma až když jsme skončily, ale nic moc. tak jsem mu popsala, jak by taková pochvala mohla vypadat, smál se, ale nic.. musím vysondovat, jestli se pak polepšil.

@doufalka tak jste udělali velké stěhování. to možná ty tři velké skonči v nějakém jezírku. máš pravdu, že ty malé rybky nejsou tak zajímavé. ale aspon je změna :slight_smile:
a tak vás bude v létě čekat spousta grilování, když už máte dřevo nachystané. na to se už moc těším. v dubnu mi budou dodělávat dlažbu na dvoře, ta to tam pak bude taky nachystané na večerní posezeni.už jsem si koupila muškáty, fuksie..a bude se krášlit.
loni jsem si plánovala, jak pak v těch kytkách budu odpočívat s rostoucím bříškem.. letos už nějak neplánuji.začínám být skeptická :frowning2:
tehulku sousedku si už nechali v nemocnici, končí sedmý měsíc a začala se jim otevírat. ale snad to bude dobré. pořád nějaké starosti.
22. bře 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda ahojky zdravím termín nový zatím nemám z fakultky v HK se zatím ještě neozvali tímto tempem nestihnu 2ivf ani do letošních vánoc :angry: a tak se strašně těším do dalšího boje vždyt se to vleče už rok je to hrozný :confounded: ale koukám tady to taky nějak vázne
25. bře 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přeji krásný pátek. Ty poslední dny jsou úžasné,to sluníčko je pro mě dokonaý dobíječ baterek.
Sice se to ted o víkendu zkazí,což mi mrzí,prootože pak člověk neví,co by dělal.
Malá se naučila jezdit na kole bez koleček,tak budeme nejspíš muset jezdit i ve větru dešti :grinning:

Ale tady to nějak vázne, všechny jste asi pořád někde venku,co?
25. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný den ženy koukám tady zase nikdo :astonished:
26. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem, ale jen na chviličku a jdeme něco pracovat. tak jsem se na ten víkend těšila :slight_smile: miláček včera koukal na fotbal a já od pul 9 spala, tak jsem krásně vyspaná.
no a jinak menzes dorazila s železnou pravidelností :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a já opět tak doufala. holky, mě už to vůbec nebavi..
@sslunicko tady je zatím krásně, přijedte jezdit k nám :slight_smile: me se hodně líbí ta kola bez šlapek. děťata tu na tom řádí..
26. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda jé mě už to nebaví holka dávno,ale co nadělám :cry:
26. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda
@evik31
přidávám se do klubu, mě už to taky nebaví:frowning2:

A ještě je dneska tak ošklivo, že to člověku moc nálady nepřidá.
Z mého špinění se rozjela docela pěkná mrcha, ale stejně jsem s ničím nezačala, žádná stimulace, nějak nemám chutˇ, náladu, nic.
26. bře 2011 ve 12:34  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruzi tak clostík zustane zatím v šuplíku? me se blíží ta návšteva fakultky a tak to asi brzo začne.
Evi, tenkrát jsme to taky plánovaly spolu, ach jo.. tobě se to pořád posunuje. a bolí tě ty kameny? myslim, žes tehdy psala, že by to mohlo tehotenství rozjet?
tady je zatím pěkný den. teda jsou mraky, ale i sluníčko. ale my malujeme druhou část kuchyně, tak jsme stejně zalezlí doma. ted jsme zvládli strop, tak odpočívámje. s miláčkem se mi maluje jedna radost :grinning: a tu jídelničku mi pochválil, tak jsem spokojená :grinning:
26. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek