• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@sslunicko potichu blahopřeji,snad se to tady rozjede
26. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, že bychom o něčem nevěděly?
kessi, ráda tě tu vidím :grinning:
26. bře 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda no asi to nechce zakřiknout,ani se jí nedivím.No já nakukuju,ale nemám nějak sílu psát :frowning2: .Už abych byla znovu těhotná,jinak mi hrábne,ale vůbec si to neužiju.Hlavně vím,že už nebudu nic kupovat.Co ty,kdy se chystáš na IVF?
26. bře 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda jo ted koukám,že v květnu,to snad půjdu i já.
26. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted v dubnu mám schuzku a pak se uvidí. jestli budou napřed něco zkoumat nebo se pujde opět rovnou do boje..
koukám na jiných diskuzich, ze se zamrazuji embria hned v počátku. u nás se čeká ani nevím na co a pak řeknou, že není co mrazit. tak zrovna nad nad tím přemýšlím. mrzi mě, ze vše podstoupím a ani nemám mrazáčky. coz znamená, ze mám tak maličkou nadeji. musím to s nima probrat. ráda bych to zamrazení pro tu nadeji zaplatila.
takze mi další menzes vychází koncem dubna a budu mít krátký protokol, tak asi ten začátek května.

a hlásím, že máme vymalováno, uklizeno a nastěhováné. a krásno!!! jsem taaak spokojená.
26. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ahojky, to kolo bez šlapek měla kačka také,ale to je pro ,,menší děti,ted už má velké kolo
27. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji krásný den,
teda holky,tady je teda mrtvo,kde jste kdo?
29. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa moc ti děkuju.
29. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko teda co to tu vidím :grinning: Gratuluji!!!!!!
29. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko tak uz nam potvrdis ze jsi tehu??? :slight_smile: nebo mame jeste pockat s gratulaci abychom neco nezakrikly :slight_smile:?
29. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko jejda jejda, to je krásná zprávička :grinning: jakpak se to podařilo? pochlub se. to mám ale velikou radost.

holky, tak jsme se zase jednou dočkaly a máme tu další těhulku. to je fajn.
@rozmarynek a co ty?jak jsi zabojovala s tím clostíkem?zobeš, nebo jsi to nechala na dalši cyklus.
@barbika zlatíčko, jakpak se daří tobě?
29. bře 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 a co naše Evka, kdepak jsi. že by už to šutrování?
29. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda clostik jsem zobala statecne 3 - 7 den :slight_smile: a dnes jsem byla na IUI :slight_smile:.
29. bře 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no,supr!!a folíci narostli?dostalas pochvalu od pana doktora?
29. bře 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda ahojky ještě nešutruju :unamused:
29. bře 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 a uz se aspon ozvali??
29. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda ještě né a to mě štve nejvíc to čekání je strašný hlavně mě bolí dost i záda už
29. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 a jsi doma nebo pracuješ? takže tě to pořád zlobí..naprd..
29. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruzi tak už je dobře?mrška za tebou, venku krásné počasí..pookřálas? a dětičky nezlobí??no a u mě taky mrška proběhla :grinning: vsak vís :grinning:
29. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka zdravím tě, už jsi tu dlouho nebyla.. není čas?máš to náročnéé.. šikovná ženská jsi ty
29. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hezke rano. Tak ja si za par hodin jedu pro druhou varku, pak dam vedet jak bylo v CARu :slight_smile:. Tady nam trochu vazne diskuze, kdyby nebylo Marcajdy tak by to tu uplne umrelo :frowning2:. Tak zatim papa, jdu balit.
30. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak tfuj tfuj tfuj
30. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ahojky! Moc sem nepřispívám, protože není co... Ale poctivě si to tu všechno čtu a sleduju nastálé situace :wink: Teď se tak pomalu připravujeme na ten květen a šetříme každou korunku co se dá, aby jsme mohli jít do toho placeného IVFka. Je to těžké, ale co by jsme pro mimíska neudělali.
@baronek jakpak se cítíš těhulko :o) Co takhle fotečku mimíska, už by měl být krásně vidět :wink:
30. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika a kolik vás to bude stát???
Já zatím pořádnou fotku nemám, jenom takovou skvrnu, ale v pondělí jdu na UTZ, tak mi doktor řekl, že už to bude takovej malej človíček :slight_smile:
30. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile: Venku je tááák krásně, co?:wink:

Máte všechny pravdu. Vázne to tu. Ale ze své zkušenosti z jiné diskuse, kam chodím, je to jednou za čas normální. Prostě vyschnou prameny, je okurková sezóna... Já, jiste jako i vy ostatní, řeším své malé i velké problémy a už tady s nimi nechci otravovat, ale na druhou stranu se těžko nutím do optimismu, takže raději nepřispívám. Ovšem Slůníčkům úspěch mě nenechal v klidu a musím GRATULOVÁÁÁT!!! :grinning: :grinning: :grinning: Taky mě zajímají podrobnosti :sweat_smile:

My jsme se stále ještě nedohodli, kdy se do dalšího pokusu pustíme. Asi dnes večer předestřu téma a už se někam dobereme. Jak pořád melduju, nemám moc času a nemůžu jím plýtvat. Situace u nás je sice blbá. Včera a dnes tu byla švagrová. Dnes absolvuje svou čtvrtou chemoterapii a po té třetí jí bylo 10 dní moc ouvej :frowning2: Prateta (psala jsem vůbec, že si zlomila krček?) je ještě v té nemocnici, ale brzy asi půjde domů. Ovšem po té narkóze je na tom mentálně ještě hůř, než byla, takže je to opravdu o nerv. Moje sestra se právě nachází taky v pořádnejch srajdách, coož je pro mě nový, takže zatímco s ostatním jsem se již jakž takž sžila, tohle je nová ráda na solar. Nicméně... Myslím, že horších ran už moc přijít nemůže, takže bych do toho asi teď šla. Minimálně do té minimálky. Teď jsem ovšem v napětí, jak po novém roce Pronatal zdražil. Jsem zvědavá, nač nás ty naše procesy vyjdou :unamused:

@sslunicko Ještě jednou moc moc gratuluju a držím palce, ať to tentokrát klapne a dotáhneš to do konce:slight_smile:

@baronek Věřím, že konečně dostaneš krásnou fotku a my se s tebou budeme moci pokochat:wink::slight_smile:
30. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojy holky ano, potvrzuji že jsem těhu a máme srdíčko. otěhotněla jsem přirozeně. neuvěřitelné po 4. ivf a těsně před plánovanou laparkou.
koupila jsem si na vyplnění času před laparkou ovulační testy a femigrad. no a vyšlo to hned první cyklus.

šla jsem na začátku března ke svému gyndaři na preventivní roční prohlídku,komplet mě prohlédl,vše jsme probrali a že mám přijít po laparce a domluvíme se na dalším postupu.
no a za týden jsem k němu šla znovu s pozitivním testem. nevěřil vlastním očím.
každopádně po mých peripetiích nechtěl nechat nic náhodě,tak chodím na uz každý týden. nejdřív,jestli je to v děloze,pak jestli to roste a pak jestli je srdíčko.
ted už jdu v úterý do poradny na krev a pro průkazku.

rok zajíce je prostě zázračný a já mu věřila. :slight_smile:
30. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky děvčata ,nějak se to tu rozpovídalo koukám :grinning:
@marcajda chodím do práce na neschopenku půjdu až se vrátím z nemocnice
@baronek
@sslunicko gratuluju k těhotenství aspon někdo tu těhuluje :wink:
@doufalka já taky když si myslím ,že už nemůže být hůř tak se taky vždy něco nového vysere s prominutím teda :angry:
30. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak zatím orientační cenu nám řekli 50-60 tis. Měla bych mít tentokrát krátký protokol, tak jsem na to zvědavá...
No a kdy jdeš na ten první velký UTZ? Já si pamatuju, že to bylo nějak v tom 12 tt a už jsem z toho měla moc hezkou fotku - právě už toho krásnýho maličkýho človíčka :o)
30. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko No to je prostě paráááda!:slight_smile: Koukala jsem na ten Femigard a ihned chtěla ten zázrační lekvar zakoupit:grinning::grinning::grinning: Jenomže moje mrcha je pravidelná, bez problémů, takže to asi není pro mě nic moc:frowning2: Ach jo! A tak mě to navnadilo!!! Dočetla jsem se, že když nejsou problémy, může to působit opačně, a to bych teda opravdu nechtělááááá :fearful: Ale ještě něco nastuduju, a uvidí se.

Jo a rozhodla jsem se ještě investovat do Pre-Seed gelu pro podporu otěhotnění (http://www.ovulacnitesty.cz/pre-seed/). Zkrátka už jsem ochotná udělat cokoliv.

@evik31 No toho, že se zase něco objeví se opravdu hodně bojím, ale když se za posledními pár měsíci ohlednu a představím si totéž ještě před sebou, tak nemá smysl na něco čekat. Je to nekonečný sled jobových ran a já opravdu nemám čas:frowning2:

Ženy, já bych tak spala. Pořád a pořád. Změna času na mě zapůsobila tak, že úplně s přehledem chodím spát před 20h. (tedy vlastně před 19h.) a alespoň se díky té hodině nemusím stydět:slight_smile:

Jdu se pustit do nějakého úklidu a odpoledne jdeme s Bárou k její kamarádce. Od pondělí bude Bára chodit do školky. Ona ovšem strašně moc nechce. Chjo.
31. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to bysme si rozumněly, já totiž taky chodím spát okolo osmý a není to vlivem těhotenství, takhle jsem chodila spát vždycky ....
@barbika v pondělí mám poradnu, tak mi řekne, co a jak. Máme to teď složitější, protože můj doktor marodí, tak jezdíme do jiného města na záskok ....
Je to nemalá částka, ale věřím, že tenhle rok se to povede, jak psalo sluníčko, rok zajíce je zázračný :grinning:
31. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek