• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@doufalka mě někdy příjde,že ten nahoře zkouší kolik toho unesu někdy je to fakt na palici ,je to strašnej záhul na nervy :frowning2: my máme ted v práci dvě těhule a docela mě to dostalo té první co bude rodit to moc přeju je jí 40 a snaží se strašně dlouho,ale u té druhé to můj rozum nepobírá je jí taky 40 našla si o 15 let mladšího a kvůly tomu ,aby jí neutekl si pořídí 4 dítě,je to takový sociální případ o děti se moc nestará spíš o hospůdky,děti chodí ušmudlaný atd.no nebudu to tu popisovat každá si to jistě umýte představit a podívej ta si řekne budu těhu a je to, a to už se mě fakt bouří mysl v hlavě v čemže je ona lepší než já ,když jí to jde a mě né :frowning2: někdy je to fakt na psychouše :confused: proto tě úplně chápu
31. bře 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak jsem to všechno taky prostudovala, nejraději bych koupila všechno a jsem tam, kde pořád.. v prrrr..
ale já mám vše v pořádku, žádné bolesti, vše pravidelné, ovulka je, tak cpát se vitamíny, převitamínovat se? aby pak něco nezačalo bujet.. jo, je to náročné..

@evik31 Evi, tak tuto otázku si kladu taky a jako věřící ji mám i komu klást, ale odpověd žádná.. nakonec jsem teda dospěla k tomu, že tu jsem za odměnu a mám si ten život v klidu užít.. ale teda zas tak moc si ho neužívám.. pořád chci něco co tu asi nemám naplánované..ale poslední pokus a balím to a končím s blbnutím.. pak to hodím za hlavu a at teda rodí děti ty co jsou na to holt líp naprogramované.. asi je jim u těch některých nezodpovědných matek líp, asi nejsem dost dobrá..prostě padla.

@barbika tak to jsou ceny, ach jo.. a přitom by krátký měl být lacinější, ne? připadá mi, že tam je těch hormonů mín.. mě taky čeká krátký, ale ještě placený..

@sslunicko jsi náš zázrak!! tak krásně se to čte. to je tak úžasné, že vše zařídila příroda, že nikdo nikam nepíchal spermošky, že nejsi přecpaná hormony, že do tebe nepíchali. já mám takovou radost. jen at tě pořádně hlídají, at jsi v pořádku a krásně naskakují týdny a měsíce. budeme si tě tu užívat :grinning:
31. bře 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda třeba se ti to povede až to nebudeš čekat ty tu šanci máš si zdravá umě normální početí bohužel nehrozí :frowning2:
1. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak vás jdu všechny po delší době pozdravit.Ani nevím,jak se vám vede nebo tak,jelikož jsem tu dlouhoooo nebyla,jsem totiž chvíli doma a větší chvíli ve špitále,takže asi tak.Ani vás nestihnu dočíst,jsem tu jen na skok.Ale těm,kterým to vyšlo mocccccc gratuluji a ty které čekají nebo se připravují hodně štěstíčka :slight_smile: .Mějte se a hezký víkend. :wink:
1. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No jasně. Marcajda je zdravá a třeba oproti mě je ještě i mladice:wink: :angry: :wink: Je mi líto, že u tebe to přirozeně nehrozí, ale na druhou stranu máš velkou výhodu v tom věku. Máš ještě dost času a jak jde výzkum rychle dopředu, jsem naprosto přesvěčená, že ty rozhodně budeš v náručí chovat své vlastní miminko:wink: Jen nesložit zbraně a šetřit, co to dá. Já už vím, že to za to stojí, takže i kdybychom se s manželem měli chodit pást, budeme to ještě zkoušet:slight_smile:

@marty154 Jejda! Ty jsi tu opravdu dlouho nebyla! Ty i miminko jste v pořádku? Já jsem si s Barkou taky pobyla v nemocnici. Vím, že to není nic povzbudivého, ale brala jsem to tak, že když jsou nějaké problémy nebo pochybnosti, jsem alespoň pod dozorem :wink: Pěkně se hýčkej a užívej poslední měsíce relativního klidu:slight_smile:

@marcajda Taky bych vždy nejraději koupila vše, co si tady přečtu! Ale stejně jako ty, mám cyklus pravidelný, tak do toho asi nepůjdu. Ale ten gel, ten si tedy pořídíme!!! Pořád je to částka nepodstatně nižší, než minimálka. Jenomže tento měsíc jsem už v druhé půli, takže zase až za měsíc... A když to nevyjde, tak v dubnu bude minimálka. Už je rozhodnuto!:grinning: A když nevyjde ta minimálka, tak v květnu nebo červnu IVF.
1. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 ahojky jakpak to,že jsi po nemocnicích špiníš,nebo ti není dobře či co ,holka to si teda to těhu asi moc nemůžeš užívat vid achjo to mě mrzí :frowning2: tak snad už to bude lepší a bude líp a už máš pro princeznu vybrané jméno coooo :wink: už jste s tatkou přemýšlely :slight_smile: na fotečky bříška asi nemáš čas vid,když si pořád ve špitále tak se budem těšit na fotečky miminka :grinning: pokud nám ji tedy ukážeš :grinning:
@doufalka no já mám pocit,že už nemám výhru ani v tom věku bohužel :unamused: aby jsme mohly šetřit neustále na ivf na to asi mýt nebudem hlavně kdyby jsme si měly platit vše samy to už by jsme asi finančně nezvládly :frowning2: tak snad to výjde ted musím věřit,ale ta skepse tam už trochu je
jinak já jed zítra s manžou na ryby aspon u té vody vypnu a nebudu snad o tom přemýšlet
1. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak mě ten gel taky docela nadchl, ale máme dovču už od tohoto úterý, tak to by přijít nestihl. zajdu se zeptat do lékárny, co mi nabídnou. ale myšlenka je to dobrá :slight_smile: ještě ti musím napsat můj chovatelský úspěch. čistila jsem akvárko a když jsem po dvou bezmyšlenkově vylitých kyblech špíny ze dna nesla třetí, tak kouknu a tam maličká neonka.. 2roky jsem na ně čekala a ted jsem si je možná vylila na zahradu :frowning2: aje po napuštění vody jsem tam teda dvě viděla, tak se pozná..to jsem chovatel..
@evik31 holky, nehažme flintu do žita. na věku zas tak úplně nezáleží- nakonec přece říkají, že po 35 je ta šance už malá a to se pak už nemění, takže už nám šance zůstávají na stejném bodě až do přechodu :grinning: :grinning: :grinning: a Evi, ty máš ještě dlooouhé tři roky juchání..
ono to nějak dopadne, nebojte. jejda, já jsem dnes ale vtipná.. :frowning2:
a co jste na těch rybach chytili? byl z toho nedělní oběd a nebo třeba nachlazený močák? u mě by to asi bylo to druhé :wink:

@marty154 taky tě moc zdravím a i když po nemocnicích, hlavně, že bříško zdárně roste!!! vydrž to, stojí to za to :grinning: však to víš nejlíp, že?jsi zlatíčko, že jsi za námi přišla.
3. dub 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda ahojky na rybách bylo fajn manža nic s kámošem nechytly ale 6letý Pepík jim to natřel chytl krásného kapra :grinning:
3. dub 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 a to měli určitě výrazně lepší výbavu :grinning: tak to bývá :grinning: a jaký byl víkend, odpočinutá?
3. dub 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda ale jo docela jsem si odpočinula dneska jsem sice byla v práci a apak doma uklízela jak pako,ale je to fajn ,škoda že není ještě jeden den volna aspon ,že je krásně hodně mě to dobíjí ještě ty ledvinykdybych měla zasebou a hurá do snažení
3. dub 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: To byl nádherný víkend, že? A jak jsme si mákli... No parááááda!!! Měla jsem tu neteř a synovce, tak jsem o Báře vůbec nevěděla. Dopoledne vyběhli na zahradu na trampolínu a písek, pak domů na oběd a odpoledne zase venku... Včera synovec s chlapama řezal a poklízel dřevo a večer jsme opékali buřtíky. Já jsem si větví natrhla obočí (když něco dělám, dělám to pořádně, ne?:wink:) Prostě paráda dny:slight_smile:

@marcajda S neonkama je to teda paráda:slight_smile: Ještě, že jsi si jich všimla. To krásně pohladí, takové zjištění, že? Hele a máš opravdové neonky, nebo ty "levé"? Rozdíl je ten, že ty levé mají ten červený proužek jen od půlky bříška. Pravé neonky jsou červené od hlavy až k ocasu. Ale proč se ptám... Já jsem zjistila, že když je zhasnu a třeba v noci neplánovaně rozsvítín nebo ráno, do temného pokoje, tak jsem zjistila, že ony ten červený proužek nemají!!!!! No to je jen taková malá záhadička, která mě zaujala:slight_smile: A jinak gel se mi zdá taky dobrý. A navíc mi dneska kamarádka řekla, že u ní v práci přirozeně otěhotněla holčina po několika pokusech IUI a IVF!!! Tak mi, stejně jako ssluníčko, vlila optimismus do žil:slight_smile:

@evik31 Před lety jsem mívala rybářský lístek a rybařila jsem ráda. Teď už bohužel není čas a nějak jsem se změnila, tak je mi těch ryb líto (ale moc ráda je jím). Například bych už neuměla ani vytáhnout háček... Dříve jsem na vánoce zabíjela kapra. Dnes ani nemůžu být u toho, když je zabíjí někdo jiný. No takovej alibismus, když je jím. Já vím.
3. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak víkend byl opravdu nádherný. Užívali jsem si včera na zahradě a v sobotu jsme měli zabijačku.
Včera manžel s malou i plavali v bazénu.
Kačka včera zvládla dojet na oslavu k bráchovi na kole a to je 6km.
4. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko jejda a to máte krytý nebo hooodně vyhřívaný bazén?? a teda na kole je šikulka. to je pořádný kus cesty. měli jste hodně nabitý program.. a jak se cítíš? taky jsi jela na kole?
to já byla i s neteřinkama v práci a měli jsme tam v sobotu v podvečer velkou poruchu, tak bylo veselo. místo do 5 jsme tam skysly do 8..Pak se přišlo na závadu, tak jsem utekla domu holky uložit. ale aspon jsme stihly jeden porod telátka, tak mi děvčátka asistovala. to měly zážitek.
@doufalka tak ty jsi bývala rybářka? tos mě překvapila. a neonky mam oboje, ale pomnožily se asi ty levé :grinning: a taky jsem je studovala po zhasnutí, ony fakt úplně zblednou..
byla jsem se v lékárně zeptat na ten lubr. gel, ale neznala ho. a protože na dovču odjíždím už zítra a ovulku mám taky ted někdy, taak internetové objednání už tento cyklus nestíhám..ale my se budeme snažit i bez něho :grinning: :grinning: :grinning: a v pondělí se pochlubím, jak se nám dařilo :wink: už se tolik těším, jak si odpočinu. dnes večer jdu ještě prodávat na bar do divadla, ale jsem po tom víkendu pěkně vycuclá..
i když jinak byl víkend fakt krásný. snad na nás bude počasí hodné i na té dovči.. zatím venku popršelo, ale to bylo potřeba. já jako zemědělec musím být spokojená :grinning:
4. dub 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile: Dneska to vypadá na parádní den:slight_smile: Koukám, že zde přetrvává okurková sezóna... To to bude vypadat, až se do toho všechny vrhneme najednou:wink: Už se moc těším.

Bára má v pátek narozeniny. Mám nějakou nostalgickou náladu. Je hrozný, jak rychle vyrostla. V pátek bude mít oslavu s kamarády v zábavním centru a v sobotu to oslavíme s rodinou. Nějak se přistihuju při tom, že mi úplně stačí jedno dítě, jenom bych si přála, aby nerostlo, aby byla pořád taková maminčina holčička, jako je teď. Je naprosto úžasná, hodná, přátelská... Ale samozřejmě umí i zlobit, kňourat...
6. dub 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jóóó takléééé!!! MArcajda si bude dovolenkovat a já tu budu trpět samomluvou, jóóóó????? Tak dobře, bo mě se jen tak nezbavíte:wink::grinning:

Krásný dnešní den :wink: :slight_smile:
7. dub 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Ahojda,no co to čtu.To je božíííííííí.Já to říkám,že se zázraky dějí.Moc gratuluju
7. dub 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,holky jak se tady pořád máte?
7. dub 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile:

@rvasata Ahoj zdravím tě:slight_smile: Jak se máš? Co děláš? Povídej, přeháněj:slight_smile:

Tak dneska má moje "malá" Bára 5 let. Měla oslavu s kamarády a vše se vydařilo na 1* :slight_smile: Do školky jsem jí udělala takovou mašinku z miňonek. Oslavu doma bude mít až zítra s babičkou a sestřenicí a bratrancem... Chtěli jsme jí s manželem dát dárky ještě večer, ale od kamarádů toho dostala tolik, že jsme se v těch dárcích nechtěli ztratit, tak jsme to nechali na zítra, kdy to bude asi dost podobné:wink:

Dodělala jsem bramborový salát a marcipán. Dopoledne dodělám dort a připravím chlebíčky a odpoledne asi pak odpadnu a budu jen tupě zírat:slight_smile: Těším se na zítřejší Bářinu radost a taky na večer, až si lehnu do postele. Dnes půjdu spát asi až zítra a zítra budu vstávat časně... :confounded:

Tak pěkný větrnný víkend:slight_smile:
8. dub 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahojky!!! Barunce přejeme všechno nejlepší k narozeninám!! No a Ty vydrž všechny ty přípravy pro oslavu Vaší malé princezny!! :wink:
9. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ahojky,jako luxusní oslava!Taky přeji vše nej a hlavně to zdravíčko ....vše jiné si člověk koupí :wink: .Já jdu v úterý do centra,tak uvidím co bude.No já byla v nemocnici,na prohlídku po šestinedělí a vše je ok,tak snad květen to jistí.....už aby to BYLO!Co vy,kdo se chystá??
9. dub 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Barunce taky přeju všechno Nej!!! Ten vláček z miňonek je super nápad, k sobě jsi to lepila čokoládou???? Zkusila bych to udělat synovcům ....
Všem přeju krásný a doufám, že celý slunečný víkend :grinning:
@kessinkaa květen je za chvíli, jsi hodně silná a to je dobře :slight_smile:
9. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:¨poslední návštěva už je zády k nám, takže můžu vydychnout. Bylo to ale všechno bezva :slight_smile: Děkuji za přání pro Báru. Já jsem dneska dopoledne dopatlala ten dort. Když jsem dělala potahovku, zjistila jsem, že nemám dostatek moučkového cukru, takže jsem si při tvorbě nemohla moc vyskakovat. Ale Báře se dortík líbil, takže jsem byla strašně ráda:slight_smile: Z dárků je taky nadšená... Co víc si přát?:wink:

@kessinkaa To je dobře, že je všechno v pořádku. Držím ti palce, aby se nic nezhatilo:wink: My asi půjdeme tento cyklus na tu minimálku, ale jistě to nevím.

Dnes mi strejda volal zase jobovku, asi už to není ani k uvěření, že si moje prateta v LDN zlomila ruku:frowning2: Už jsem myslela, že do 14-ti dnů půjde domů, bude s babičkou a mě ubude ježdění do nemocnice... No uvidí se, jak to vlastně bude. Blbé je, že ona tu ruku potřebuje na berle, protože nemůže díky operovanému krčku plně došlapovat:frowning2: Cožpak to vážně nikdy neskončí? Je to hrůza. Už to sice beru tak nějak statečněji, ale klidnou mě to tedy nenechává:frowning2:
9. dub 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik. tak je nadherna dovolena za nami.. frnk a zitra zas do prace, jeste ze mam zitra odpoledni.. holky, masaze, bublinky, kyslikove terapie, vodni a saunovy svet.. jako v pohadce. jen teda s tehu se to moc neslucovalo, ale stejne jsme se snazili :grinning: a hlavne jsem krasne odpocinuta..

@doufalka teda, smekam, za prve, jak jste tu oslavu nachystali a za druhe nad temi dorty. moc se ti povedly. jsi sikulka.
no, ale ta prateta, to je "radost" musite zaridit tu LDN, takto jsi moc unavena a to neni dobre. tak by vam s tetou pomohli a ty bys za ni jezdila ve vetsim klidu. mas to tezke. no a jak jsi psala, ze by ti i jedno ditko mozna stacilo, to je dobre znameni, to se pripravujes na to druhe :wink: odpojujes tu hlavu :grinning:

@kessinkaa to jsem rada, ze se telicko tak pekne uzdravuje a chysta na ketik. a ten se POVEDE!!!!a snad ti pak bude spatne jen po ránu a prvni tri mesice a budes si to krasne uzivat!!! jejda, treba si to budeme uzivat spolu. jsem zvedava co mi reknou ve stredu, jdu na prvni schuzku. a pak se to zas rozjede..
10. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ahoj ženo:-ú) Ráda tě po dovolence vidím! To je dobře, že jsi si to tak užila a i to ostatní, že se dělo....:wink: A jsi odpočatá. To je paráda! Díky za pochvalu oslavy i dortíku. Jak mám pořád nějaké nervy, ktak jsem se dopředu bála, jestli to všechno klapne a jestli se děti nebudou nudit... A jak to tak chodí, když má člověk strach a netěší se, tak to nakonec dobře dopadne. Je to asi paradox, ale to páteční odpoledne, které jsem tedy měla nabité a neodpočala jsem si..., jsem si vlastně nádherně odpočala, protože jsem musela myslet jen na oslavu a děti a všechno ostatní jsem vytěsnila. Děti byly skvělé, a to mě přivedlo k přesvědčení, že jim během května uspořádám zahradní párty, na které facepaiting obstarám vlastní rukou a ony se vyřádí na trampošce, s míčema, balonkama... Prostě chci zase vidět ty spokojené ksichtíky. Už jsem si obstarala barvy na obličej:slight_smile:
10. dub 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka díky za přivítání. tak už mám i první den práce za sebou. měla jsem pocit, že jsem tam nebyla měsíc..
ale odpočinutá jsem parádně.
zařid si firmu na dětské večírky, budeš úžasná :wink:
ja musím jít rychle spát, dnes nestíhám, tak se tu mějte krásně :slight_smile:
11. dub 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ahojik, jak pokračuješ s tím svým kamenem? ještě tě napínají??
11. dub 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji krásnou neděli, jakpak se máte?
@sslunicko, jak se cítíš? vše v pohodě?
a co @rozmarynek, jak pokračuješ, ty jsi naše bojovnice :slight_smile: vždycky, jak si říkám, že je přede mnou poslední pokus, tak vzpomenu na tebe, jak se dovedeš snažit.

holky, mějte se pěkně
17. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ahoj holky. Tak ja minuly cyklus mela zase 3 dny ducha a pak nic. Asi se tam neco delo protoze mrcha byla i o 5 dni zpozdena. Dneska jsem 2 DC a od zitrka zacinam zase zobat Clostik. Take vas pozdravuji z lazni Prieznic, jsem tu na tydennim pobytu :slight_smile:.
17. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak se z nich vrat tak odpočinuta jako já. bylo to mazlení těla úžasné!! tak to s tebou vypadá, že si tělíčko pomaličku zvyká, že se to povede. zatím takové otukávání. jejda, ale jsi fakt bojovnice. tak si pěkně odpočin a načerpej další síly.
17. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile:

Koukám, že se všechny doma chystáte na další pokusy a tak to tu vázne....

@rozmarynek jen si pěkně odpočiň a naber síly. Každý duch je dobré znamení. My minimálku tento měsíc zase odsunuli. Máme uprostřed měsíce tolik povinností, že by se jen těžko kloubily s UZ a vyšetřeními a následným ležením... Uvidíme příští měsíc a nebo pak ten další. Nějak jsem otupěla. Sice nechci na nic čekat, ale taky nesmím mít nic moc naplánování... což tento měsíc bohužel mám. Máma má 60-tiny, tchán 70-tiny, manžel a tchán a brácha a synovec svátky... budu péct dorty, teď budeme barvit vajíčka. Bára se na velikonoce těší snad víc než na vánoce (asi to chytila ode mě, protože já velikonoce prostě miluju). Do toho prateta... strejda má práci mimo Prahu, takže nějakej ten den jezdit nebude...

Zkrátka tento měsíc to buď vyjde přirozeně, nebo se budeme muset těšit na nějakej další :wink: :grinning:
18. dub 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek