• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Jo a protože mě zaujalo, jak paní na oslavě rychle namalovala 10 dětí, tak jsem si objednala barvy na obličej a budu zkoušet facepaiting doma sama... Modelku mám a první výtvor taky:wink: Bohužel jsem ještě neměla tenké štětce (ty mi dorazí až dnes odpoledne), tak je obrázek na obličeji humpolácký, ale na naprostého začátečníka.... Myslím, že to není zlé:wink:
18. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a protože mě zaujalo, jak paní na oslavě rychle namalovala 10 dětí, tak jsem si objednala barvy na obličej a budu zkoušet facepaiting doma sama... Modelku mám a první výtvor taky:wink: Bohužel jsem ještě neměla tenké štětce (ty mi dorazí až dnes odpoledne), tak je obrázek na obličeji humpolácký, ale na naprostého začátečníka.... Myslím, že to není zlé:wink: Dávám jednu z oslavy a svého "vlastního" tygra:wink:
18. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Sorry, nějak se mi to odeslalo, aniž jsem ještě dopsala větu. V druhé verzi už věta je... Nechápu :unamused:
18. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka a to jde namalovat i líp??? je dokonalá. to muselo být radosti. jen nechápu, jak ji potom donutíš to umýt..
s tím dalším pokusem, ted už jsi stejně samoplátce, že? a co ten lubrik. gel, objednalas? něbo zvítězilo něco jiného? já čekám na tu mršku a pak budu něco vymýšlet.. zatím od prosince piju ten zelený ječmen. sice po něm netěhotním, ale jsem jinak zdravá, tak supr..
holky, včera jsem vyklidila skříně. všechno mi je malé a nějakému hubnutí nevěřím, tak to šlo do pytle a pryč s tím. nemíním se ještě trápit nějakou váhou..

tak ve čtvrtek mě čeká mamograf a 2 a3. května jedeme do Plzně na imunologii. to jsem zvědavá co nabádají.. myslím, že nic moc, ale na výlet se těším :grinning:

viděly jste ten dnešní úplněk? byl nádherně červený, to jsem se kochala. ted se mi potvora cpe do postele a to už se teda nekochám..
18. dub 2011 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda ahojky, mám se dobře,cítím se skvěle. chodím normálně do práce a funguju také normálně. nic moc si zatím neodříkám. tedy nenosím těžké a nejezdím na kole.
¨
Jinak zdravím všechny ostatní. To sluníčko dává sílu,co? Mě tedy hrozně nabíjí i když v devět večer už jsem tuhá :slight_smile:
19. dub 2011 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda Ahoj ženo:slight_smile: Gel jsem objednala. Říkám si, že tato částka mě nepoloží a kdyby to mělo pomoci:wink: A pokud jde o platby, tak ano, jsem samoplátce. Už nenadělám nic s ničím. Děsím se toho, jak se za ten víc než 1/2 rok zvedly ceny. Někdo někde psal, že u něj v centru jsou změny přímo nevídané!!! :angry:

Tobě teď tedy přeju, ať se mršky nedočkáš a nemusíš už nic řešit:slight_smile: Mě ta potvora dorazila minulou středu! Chjo. Kdyby všechno fungovalo jako ta potvora, byl by na světě klid, mír a řád :wink:

Dík za pochalu obrázku:wink: Tygra jsem jí namalovala ráno a odvezli jsme jí k babičce... Ta se mezi dveřmi lekla, pak jí pochválila, jak jí to sluší a hned už plánovala, jak si Bára po obědě vleze do vany a před odpolední procházkou to umyjí... No neumyly. Bára nechtěla, takže na to došlo až večer před spaním. Ale jinak ty barvy jsou super a i kdyby s tím spala, tak se jí to nerozmaže a nijak moc to neušpiní polštář - záleží na tom, jak se dítě potí, protože se to prostě ředí vodou. Včera mi došly ty další barvy a štětce, takže budu ve svém živlu. Hledala jsem nějaké kurzy, ale nic jsem nenašla, takže se budu muset zdokonalovat jako samouk. Jak všechny víte, nechodím do práce. Já se sice moc nenudím, máme bohužel spoustu věcí k řešení... Ale samozřejmě pořád nelítám jako hadr na holi, takže bych možná mohla sem tam "pomalovat" nějakou dětskou párty:wink: Bavilo by mě být svým pánem. No nejdříve to musím vypilovat. Potom, když se bude jakž takž dařit musím vyběhat živnosťák a pak... budu pracovat:wink: Zajišťovat celé oslavy by bylo fajn, ale to už chce tým lidí a já se nejraději spoléhám sama na sebe :slight_smile:
19. dub 2011 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko Ahoj:slight_smile: To je dobře, že jsi se ukázala:slight_smile: Super, že je všechno v pořádku a cítíš se dobře. Tak jen tak dál. To pak chápu, že si ženské těhotenství užívají:wink: Je to přáno:slight_smile:
19. dub 2011 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka no, to by byla dobrá práce. a mezi dětmi, to bych ti přála. tak trénuj a vymýšlej.. je supr, že to hned domýšlíš až do konce.
@sslunicko tak tomu říkám fajn těhotenství. to ti moc přeji. a máš nějaké léky? třeba utrogestan nebo tak?
19. dub 2011 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak vidíte včera pohodové tehu a dnes konec. Zítra jdu do nemocnice na vyčištění. Je to holt život. Beru to,jak to přišlo,nehroutim se. Ve čtvrtek hned odjíždíme do chorvatska,vyčistímé si hlavu přes velikonoce a půjdeme dál.
19. dub 2011 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko To neeee :cry: Do prdele! Rozbrečelo mě to. Nemám slov. Tak hodně štěstí a ať na výletě přijdeš na jiné myšlenky. Šlo to přirozeně, tak to půjde zase. Do mého věku máš mraky času...
19. dub 2011 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko drž se kočko ...
20. dub 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko i my posilame hodne sily kocko :slight_smile:
20. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko achjoooo..drž se :pensive:
20. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko : Ahojky slunicko. A co se stalo? Drž se
20. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko ... sluni je mi to moc lito :frowning2: co se stalo? opatruj se!
20. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko drž se!!! Jak píše Doufalka - šlo to přirozeně teď, tak to půjde určitě i příště!!!!

Jinak nám se IVF tak trochu opozdí :frowning2: a to ze zdravotních důvodů.... Chjo... ale snad to pak půjde rychlejc a lépe!!
20. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak už to mám za sebou a jsem zpět doma. jěště trochu odpočívám,ale nic mi není,tak pomalu musím začít balit,zítra po o razíme a já se mooooc těším.
nejvíc mě s... to šestinedělí. žádný sex,žádný sport, koupání, alkohol. no to je fakt děs.
pak jěště jednu ms a budeme se snažit znovu a jěště stihneme ten rok zajíce :slight_smile:

děkuji vám všem za útěchu. jste moc hodné.

doufalko,neplač, život jde dál :slight_smile:
20. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko hm, tak to mě zase něco dostalo. ach jo. jsi ale úžasná bojovnice. a co ti doktoři řekli? asi nic, že? já to mívám přesně takto.. jednu chvíli supr, pak mě začne bolet břicho jako na průjem a je to průser.. prý se mi asi hroutí to žluté tělísko a mám málo progesteronu.. proto jsem se tě ptala na ten utrogestan.
no, tak měj aspon tu dovolenou pěknou. odpočin si a snad to pak rozjedeme spolu..
@barbika taky čekáš na léto? mě se to těma vyšetřeníma taky oddaluje.. no aspon mám ty chvíle strachu v nedohlednu..
@doufalka a pak se můžeme radovat...
20. dub 2011 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda to mě nic není,mám prostě pokaždé ZT a to nepoznáš.
poprvé v 9tt,pak v 5tt a ted jsem byla už v 11tt.
no život jde dál. každopádně jsem měla utroš i všechny léky co normálně potřebuju na imunitu i na srážlivost krve,přesto to dopadlo takhle.

Holky,jsem jěště v práci,ale po o odjíždíme,už se moooc těším.
21. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko je mi to líto :frowning2: .Nemůžeš mít hematologický problém??Vím,že holčičku už máš,ale tohle je divný!!
23. dub 2011 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko je mi to moc líto, začila jsem to taky už několikrát a vím, jak to bolí, jak už ti nekdo napsal, seš velká bojovnice, s tvých slov čiší moc optimismu a o je dobře, nenech se odradit. Držím palečky až je to letošní léto pro vás štastné a to pravé a stejně tak i ostatním, které stále čekají.
24. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám, vše se děsně zamotalo, pokomplikovalo, MS pozlobila, měla jsem 2 těhu testy pozitivní- ale bohužel falešně, ale nakonec se vše o měsíc dokonce urychlilo- nevím, zda to bude k dobrému, ale od soboty jsem v akci a píchám první injekce, od čt bych měla začít druhé a jestli jsem to dobře pochopila od dr., tak kolem půlky května budeuž OPU a ev. ET, jestli teda bude, co zavést... Mám nějaký poupravený protokol- kratší, ale ne vyloženě krátký nebo co, tak se jen trošku bojím, aby to nebylo fiasko už od začátku hl. stran počtu vajíček, neb u nás je "velký odpad" na konci díky PGD... Takže se Vám jdu jen nahlásit... Stále jsem z toho ještě v šoku, bylo to takový zmatený, urychlený a tak si to ještě ani nestíhám pořádně uvědomit, měla jsem ještě na ten měsíc tolik věcí na splnění, tak teď mám, co dělat a ani nemám čas na akci moc myslet- tak třeba to tak je lepší.... Uvidíme... však ono ty nervy ještě dorazí, to se zase teda nebojím...
Všem moc držím palečky v jakékoli fázi boje a budu nakukovat zase častěji a dočítat:slight_smile:
26. dub 2011 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko Holčičko, co to čtu:frowning2: Je mi to moc líto, měla jsem z Tebe takovou radost, že se Vám podařilo přirozeně... Co jsi brala na ředění krve? Píchala jsi si injekce? Máš nějaké trombofilní mutace? Já právě díky opak. neúspěchům teď už konečně poprvé budu píchat Clexane- mám mutace MTHFR, tak si říkám, že i to by mohlo pomoci... Drž se, jsi opravdu neskutečně silná ženská, strašně je to z Tebe cítit a máš můj obdiv...
26. dub 2011 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem zpět z chorvatska. zrelaxovaná s čistou hlavou. už aby byly za námi ty 2 měsíce a hurá do dalšího snažení. těším se.

@kessinkaa ahojky,ano mám trombofilní mutaci homozygotní MTHFR, pokaždé kvůli ní píchám fraxiparin bohužel vliv žádný.

@koubovka1 víš já mám pocit,že čím víc neúspěchů,tím silnější jsem. bůh zkouší ty silné jedince,ti slabí by to neunesli. vím,že to určitě vyjde a to miminko si k nám cestu najde.

@tonytony zlatíčko,tobě držím palce at to tentokrát vyjde. jinak já to beru jak to přišlo. jen ta čekací doba je dlouhá.
dlouhých je i těch 6týdnů bez sexu,sportu a koupání. ale zvládneme to :slight_smile:
27. dub 2011 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko Miluju Tvůj optimismus a sílu jít dál- tohle fakt obdivuju na Tobě nejvíc a nechápu, jak to dokážeš, holka! Tvůj manžel by Tě měl na rukou nosit!
27. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony tony,také nosí :slight_smile: ba ne,to by se strhl a já potřebuju,aby jěště něco vydržel.

já jsem taková od přírody. to víš,že si pobrečím a zanadávám a někdy si přijdu ublíženě,ale co z toho mám.
jen popustím emoce, to jediné prospěje duchu. ale nějak víc se tomu poddávat,to nejde. život je krátký a musí se užívat každý den.
27. dub 2011 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko Chtěla bych být aspoň z desetiny silná a "rozumná" jako Ty- fakt a upřímně obdivuji to:slight_smile: A o to víc Ti držím palce!
27. dub 2011 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony neblázni,já nejsem dokonalá,fakt ne.
27. dub 2011 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko Ale skoro dokonalá určitě:slight_smile:
27. dub 2011 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky zdravím vás jen se rychle po dlouhé době kuknu a nic moc zprávičky.Já mám ted málo času mám ted více starostí s tchýnkou a i jiné,ale to je všude.Jak to dám trochu do pořádku a bude to lepší zase začnu chodit častěji.Všem moc držím pěsti a přeju jen to nejlepší a konečně //.Moc na Vás často myslím.Mějte se a já se ukážu. :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2011 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek