IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
kessinkaa
1. črc 2010
@rvasata já bych chtěla,aby mi bylo 17....to byl kráááásný věk
evik31autor
1. črc 2010
tak jsem zpátky a úplně hotová :-p a vytu pořád klábosíte 😃
rvasata
1. črc 2010
@kessinkaa čoveče a já ani neeeeeeee.no možná tak 20 😃
rvasata
1. črc 2010
@evik31 🙂 no ty seš taky rychlá.No co jiného,že venku hic,dítě si hraje....... 😎
kessinkaa
1. črc 2010
@rvasata ve 20 už nebyla,taková pohodička
rvasata
1. črc 2010
@kessinkaa A to já jsem se právě rozjížděla.Před tím jsem byla moc uťáplá 😃
kessinkaa
1. črc 2010
@rvasata já jsem rozjetá,od narození 😃 😃 😃 😃 😃
rvasata
1. črc 2010
@kessinkaa 😃 😃 😃 😃 seš éro.No což,alespon se chlap nenudí.Půjdu připravovat oběd,ale vůbec se mi nechce a pak lehnout na chvli
kessinkaa
1. črc 2010
@rvasata já už mám druhého manžílka 😉 ,se s tím nemažu 😃
rvasata
1. črc 2010
@kessinkaa 😃 😃 😃 😃 říkám éro
kessinkaa
1. črc 2010
@rvasata 😎 😉
evik31autor
1. črc 2010
no normálně jsem nemohla ve snžilkách najít naši debatu tak jsem musela kliknout na odkaz abych se sem dostala a vyjste stejně už v tahu a to jsem si k vám udělala ledovou kávu 😞 no jo no něž jsem to trochu pofackovala tak vy jste fuč =-) a co vůbec vaříte já budu dělat žemlovku a ještě tam mám omáčku od včera
rvasata
1. črc 2010
@evik31 jo fuč prdlačku já dokud mám zapnutý PC tak načuhuju.Ja špagety s masovou směsí 🙂
evik31autor
1. črc 2010
tak ty jsme měly předevčírem 😃
to já mám zaplý pc pořád a taky občas juknu 😃
evik31autor
1. črc 2010
bože já bych tak chtěla zhubnout aspon 20kg třeba by mě pak nebyl taky hic :-p
rvasata
1. črc 2010
@evik31 pche já bych potřebovala 30 co jsem nabrala fůj hnus blee.No ač je to k nevíře tak se nepotím. 😃
rvasata
1. črc 2010
já ho teda vypínám odpolende,když jdeme ven a zapínám až večer.
kessinkaa
1. črc 2010
já jsem tady taky.noťas v pozoru 😃 .taky bych potřebovala zhubnout,ty hormony za ty roky HRŮZA!!!já dělám kuřecí plátek a ameriky
evik31autor
1. črc 2010
no když tady čtu co kuchtíte tak si asi pujdu pro mrkev zahájena dieta :-p
rvasata
1. črc 2010
@kessinkaa no já teda od května,ale díky hyperstimuláky 8kg navíc a nejde to dolů a to už před jsem měla o min15 navíc.noo fůj.Hlavně,aby se to povedelo
anevin
1. črc 2010
Dobré ráno nebo už poledne 😉 .Já jsem za rok a půl snažení přibrala 20kg,tak počítám,že pujdu rodit s metrákem :-S
evik31autor
1. črc 2010
to já mám problémy s váhou od mala mám to v genech po tatkovi holt jsem podědila po něm jen to blbý váhu a cukrovku my dal sice jen slabou ,ale už musím užívat léky :-p a jestli budu těhu tak si budu asi muset píchat inzulín,ale já to klidně těch 9 měsíců cydržím :-p
anevin
1. črc 2010
@evik31 Já mam guláš od včera,tak nemusím vařit 😃 .On stejně raději vaří manžel,mě to moc nejde 😎 .Já raději peču už aby byly vánoce.
rvasata
1. črc 2010
@anevin To je jedno.Já s tím metrákem,když se podaří půjdu určitě...a asi i víc...ale co hlavně zdravý pak se to dá dolů.
rvasata
1. črc 2010
@evik31 😉 viď?co bychom neudělali
evik31autor
1. črc 2010
no jo no co naděláme :-|
rvasata
1. črc 2010
@evik31 Nic,ale budeme mít krásná miminka zdravá a bude ty nejšťasnější apak to všechno schodíme
evik31autor
1. črc 2010
vydržíme vše ,chlapi to maj stejně jednodušší :-S
anevin
1. črc 2010
@evik31 Tak to jsme na tom stejně,váhu mam taky po tátovi.Cukrovku jsem měla těhotenskou a ted jen co to budu mít potvrzené ze sona,tak musím mastit pro glukometr a píchat a píchat.Doufám,že se mě ten inzulín vyhne,ale i tak je to drobnost,hlavně,že budu mít mimi.
rvasata
1. črc 2010
@evik31 Maj jediný co v tomhle směru udělají je,že si vyhoní ptáky...no to je tada kauf a pak nic.a ještě to stejně nepochopí jak se cítíme....