• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@tonytony To posrání najednou moc dobře znám. Známe ho všichni. Ty by jsi potřebovala zajít k psychiatrovi. Myslím, že by tam vaši situaci zevrubně rozebrali a to by ti dalo prostor k uspořádání priorit. Nechci zjišťovat vaše poměry, na to nejsem dost drzá, ale... Kdyby jsi nechodila do práce, starala se o domácnost a dceru - neměli byste co do úst? Pokud by to šlo s utaženým opaskem zvládnout, nepřemýšlela bych. Chci dítě, tak prostě udělám, co je nutný. Pár týdnů doma, v klidu a třeba by pak to snašení bylo o nečem jiném :wink:
17. kvě 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony ahoj,mzrí mě,jak to dopadlo. ale jak píše doufalka,vzala bych si to pozitivní. mohlo to vzniknout nemocí během stimulace a hlavně máš jěště jeden pokus.
důležité je,aby jsi si ze všech špatných věcí vypíchla ty pozitiva a věř mi,že vždycky se nějaká najdou.

s tím pos...ním,to známe fakt všichni. nikdy nezůstane u jedné věci. ale víš,důležité je,že jste všichni zdraví. máš dcerku,je jěště malá,užívej si jí,tohle se ti už nevrátí. další dítě může být kdykoliv déle,ale tohle období u malé ti nikdo nevrátí.
hele já v dubnu potratila a týden na to mi odvezli tatínka do nemocnice,kde je do dnes. a můžu říct,že první týden to vypadalo opravdu zle.
nehroutím se. prostě to beru,jak to přichází. užívám si toho co máme a nemyslím na to co bude.
jak psala doufalka,ty by si nemohla být prostě doma s malou a jěště si ji nějaký rok užívat? nedokážu posoudit jak moc je to finančně náročné,ale určitě bych o tom přemýšlela.
17. kvě 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Když to čtu, tak vidím sebe v říjnu... nevím, kde jsem vzala tolik sil a odvahy a hodila to všechno zahlavu.... Uvažovala jsem v té době o psychologovi.... nakonec mi podobnou službu poskytli kamarádky psycholožky, které mě naučily pozitivně myslet a věřit na zázraky. Vůbec to totiž není k zahození někdy takovou pomoc vyhledat....
A tak držím palce, ať se vše v dobré obrátí :slight_smile: !!!!!!!
17. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata,dnes 10dc sliznice 10,4mm a v pátek ket.....bojím,bojím
17. kvě 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa budu na tebe mooooc myslet - a přeji hoooodně štěstíčka :slight_smile:
17. kvě 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 díky Jani,budu to potřebovat :wink:
17. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Tfuj, tfuj, tfuj..........
17. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka díkes,pak budu plivat já :wink:
17. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Kessinko, moc Ti držím palečky, moc!
17. kvě 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to je krásná zpráva, budu se klepat za tebe, tak můžeš být úplně v klidu :grinning: jejda, moc ti to přeju.

17. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka evka už má šutry venku, tak jsem sama zvědavá co bude bojovat dál. holky, ted to dáme!!!
17. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony
@marcajda díky moc,zatím jsem v klidu,nějak mi to nedochází :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa super,budu držet palce :slight_smile:
18. kvě 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko dííííííííííííííík,bude to mooooc potřeba :wink:
18. kvě 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jakpak se tu máte ,omlouvám se za svou docházku,ale nějak nestíhám je toho na mě moc a jsem v poslední době nějaká vyštavená :frowning2: Marcajdo děkuju moc mě to potěšilo :grinning: jinak jeden šutr tam stále jest,abych upřesnila tvé informace a taky tam zatím zůstane :frowning2:
18. kvě 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No už jsem tě tu postrádala!!! Fabulovala jsem, kdo půjde do dalšího kola a ty jsi mi tu s informací o likvidaci kamenů chyběla!:slight_smile: Tak to je dobře, že máš rozdrceno a ten jeden je třeba pro štěstí:wink: :slight_smile:

Jinak tedy se na koníkovi moc nevyznám. Chodím jen sem a před časem ještě na uzavřenou Pronatalovskou diskusi, ale jinak nikam, takže informace o ostatních vůůůůbec nemám a jsem jich lačná! :grinning:

@kessinkaa :slight_smile: Máš na to početí krásné počasí. Myslím, že zítra by to šlo :wink: :slight_smile:
19. kvě 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak u nás se stal zázrak- předevčíry jsem celou noc, jak nám řekli, že to vypadá, že na vyšteření nebude ani jedno embryjko, jsem nespala a modlila se a modlila... a ráno volala do Caru se slzami i v hlase, kde mi embryoložka řekla, že "zkusí" vyšetřit 2 embryjka, která by snad nějak mohla jít vyšetřit... a začala se ptát, jestli nám má volat, kdyby to dopadlo špatně, abychom zbytečně nejezdili- což se nikdy u předchozích ivf neptala, prostě automaticky jsme měli vždy přijet, takže samo, že jsem z toho cítila, že naděje je hodně mizivá... Já, že ne, že určitě přijedeme ať tak nebo tak, že to budeme stejně chtít konzultovat... šla jsem pak dopoledne ještě do kostela a modlila se celou cestu do Brna... Manžel- optimista mi upřímně tentokrát řekl, že mám počítat, že to je konec, že tomu sám taky nevěří( jindy věřil až moc) a o to větší šok byl, když nám řekli na místě, že obě ta embryjka jsou zdravá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mám je obě u sebe- nechtěla jsem riskovat, že by se ev. tod ruhé nerozmrazilo, kdyby to nedopadlo, vím, že moje tělo na dvě asi stavěné není, ale strašně moc chci věřit, že aspoň to jedno to po tomhle všem nějak vybojuje, pokud ne, tak už amen s námi, takovouhle šanci už nikdy mít nebudeme! Takže kéž by, přijde mi to, jak zázrak, byť ještě není nic jisté- resp. vůbec nic, ale jsem za tohle nesmírně vděčná, byli jsme tak v šoku, že jsme brečeli oba a já se snad stokrát ptala, jestli to myslí vážně, že jsou obě zdravá a k ET! prostě psycho... Nevím, proč mě v tom tel. tak stresovaly, když to jindy před tím nedělaly, jestli to fakt vypadalo tak blbě a taky nevěřily, nevím, ale já teď musím bojovat! Za 11 dní máme výročí svatby a byl by to ten nejkrásnější dárek na světě!
Strašně se uvnitř "raduju" a zároveň moc bojím, ale jsem vděčná za tuhle pro nás až neskutečnou šanci! Moc všem díky za oporu, u nás to je jak na houpačce tohle IVf- šílený naděje a pády, kéž by na konci bylo to naše ŠTĚSTÍ!
19. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@doufalka no taky myslím,že zítra by to šlo :grinning: ....dnes ve 13h volááááám

@tonytony no vidíš,tak to bude v pohodě!Ty budeš testovat na výročí a my ho máme zítra :wink: ,tak to musí klapnout
19. kvě 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Děkuju, TObě taky moc držím palce! Koukám, že je nás víc blázínků, co do toho praštili v květnu:slight_smile: Drž se na zítra!
19. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony díky :wink:....no my to chtěli,já i manžel jsme měli první svatbu v červnu a nevyšlo to :grinning:
19. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa To já si vždycky přála svatbu v květnu- je to nejhezčí měsíc a pokud se to teď povede, budu ho mít ještě raději:slight_smile: Drž se na zítra!
19. kvě 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka no ono tak nějak nebylo co psát uvízla jsem na mrtvém bodě a hlavně spousta starostí okolo a opět hnusných my prostě z nich nevyjdem,tak doufám,že to aspon zakončíme novým životem aspon jedním at se máme aspon na co těšit :confused:
a co ty jak to s tebou vypadá :wink:
@tonytony
@kessinkaa moc vám držím palce oběma :wink:
19. kvě 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa já se taky vdávala v červnu a taky to nevyšlo..ale to asi nebude měsícem.
holky, teda vy mě tu napínáte. jedna už počítá, druhá zítra. to budu moc doufat s vámi. jak píše doufalka, počasí by na to bylo :grinning:
@evik31 evi, prvního mám narozeniny, tak se vyprdni na nějaké cysty a pojd se mnou slavit :wink: já před dvěma roky prožívala svou první návštěvu v CARu, před rokem své první IVF, tak letos na to prdím a chci slavit.. teda jestli mi 30.5 neřekne imunoložka nějaké děsivé informace..I když zjišťuji, že jsem schopná rozdýchat kde co..
holky moje, všechno v životě musí být v rovnováze, tak jste si ted musely užít průsery a smutky a ted se to krásně zhoupne na opačný pól a budou krásné zprávy a radosti. to se už těším s vámi.
@tonytony tak tomu zrovna říkám dobrá zpráva. jen tak dál.hlavně žádné stresování!!! ted už je to v těch rukách co jsi se k nim krásně pomodlila. takže mu důvěřuj, ted už to stejně neovlivníš :grinning: dobře to dopadne :grinning:
19. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 dík za palce :wink:

@marcajda no měsícem to nebude,ale nikdy nevíš :grinning:
tak eskymaci jsou rozmraženi,zítra mezi 8-9 do bříška .Pan doktor říkal,že jso přesně podle tabulek
19. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kessinkaa Super zprávička, tak zítra hezky šup pro ně a hýčkat!
@marcajda Děkuju, modlím se a snažím se opatrovat, jak jen jde!
19. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa dobrá zpráva, Vinetů :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa myslím na tebe, moc. doufám, že je vše O.K. bud na sebe moc opatrná a lad bříško a ukecávej :grinning: a mužíček at te na rukou nosí, to mu vzkazuji, ale to určitě dělá :grinning:
@tonytony první den za tebou, jakpak se máš? doufám, že žádné stresování, máš ho od nás zakázané :wink:
20. kvě 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda No, snažíme se opatrovat a bojovat. Jsem trošku nervozní z toho, že mi není vůbec nic, což vždy něco po OPU a ET pár dní bylo, ani unavená nejsem, tak je to dlouhý, ale snad to nemusí nic špatného zmanenat a něco se dít začne, dnes nebo zítra by asi mělo být zavrtávání, tak se fakt snažím jen odpočívat vleže, sem tam se projdu po baráku- ale jen dole, schody ne, kouknu sem a zase zalezu k TV:slight_smile:
20. kvě 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Taky nakukuju, s čím přijdeš a doufá, že s dobrými zprávičkami:slight_smile:
20. kvě 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devčátka,vše je v pořádku,miminka mám v bříšku.Embryolog i doktorka říkali,že jsou embrya krásné kvality,tak ukáže čas.To budou nervíky ach jooo
20. kvě 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek