• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Holky, no tady je ted srumec!!!!!!!!!!!!! Tak to se tu brzo bude tehulit o sto sest!!!! jen tak dale a cekam napnute na dalsi zpravicky!!!!!!!!
20. kvě 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa urcite to dopadne dobre, ty nemas problem otehotnet a jeste k tomu krasna emryjka - uvidis za 9 mesicu si uz budes konecne mimi drzet v naruci!!!! Moc si to zaslouzis a moc ti to preju!!!! jestli je Buh spravedlivy tak me slysi a neodvazi se ti to tentokrat prekazit!!!!!
20. kvě 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozmarynek díky moc a jak ty??čárečka je silnější???
20. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ja jsem netestovala do stredy to uplne hazim za hlavu - kdyz mrcha nedojde tak testnu az ve stredu rano nez pujdu k lecitelce.
20. kvě 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak moc držím palce,už se to musí prolomit hergot
20. kvě 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Moc držím vše, co mám. Teď už to bude jen dobrý, uvidíš- kdo jiný by si to už měl zasloužit:slight_smile:Opatrujte se:slight_smile:
21. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony dík,ale začínám se bát...to brzo.Jak ty,nějaké příznaky a změny
21. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Ani i to nepiš, dnes to na mě taky padlo a taky se začínám bát... Víš, takovvá ta raodost po tom všem, že jsoun 2 zdravá( pro nás fakt zázrak) mě děsně nabudilo, že to prostě je určitě ono a musí to dopadnout, ale teď mi začíná docházet, že prostě ani 2 nic nemusí znamenat... Není mi právě vůbec nic, břicho naprosto splasklo( u toho 2.IVF, kdy se embryjko aspoň chytilo, jsem měla břicho ještě asi měsíc jak v 5.měsíci), trošku sem tam bříško zabolí, prsa pobolívají, ale zatím nenalitá- je brzy, to určitě, ale to víš, že člověk číhá a srovnává... A jak mi nic není, tak ani spát nejde, tak je to dlouhý a člověk přemýšlí a to taky není dobře... Ale Ty miminka přijímáš dobře, ne? V tom u tebe prosblém nebývá, nebo se pletu?
21. kvě 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony No nevím ,jestli dobře nebo né 1 transfér biochemka,2,3,4 NIC ,5 v 6ttSP a 6 byla Kačenka a v 9 měsíci byl konec
21. kvě 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Tak to jsem si to popletla, asi i jak Rozmarynek psala, že nemáš problém otěhotnět, tak jsem se v tom utvrdila, tak to se omlouvám:frowning2: Každopádně moc a o to víc na Tebe myslím a věřím, že po tom, co jsi si prožila, už se fakt vše obrátí k dobrému:frowning2:
21. kvě 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony no uvidím,raděj nemyslet,snad se to povede a bude vše v pořádku
21. kvě 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Ano, raději nemyslet, taky bych byla pro amputaci mozku na ty dva týdny teď:frowning2: Tak se drž, kočko, já Ti to moc moc přeju- aby ta bolest, co Tě potkala byla, co nejdřív vykoupena :slight_smile:
21. kvě 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony díky,musí jinak se zblázním
21. kvě 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa MUSÍ- to je to správný:slight_smile: Prostě MUSÍ a basta:slight_smile:
21. kvě 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kessinkaa Tak jak se cítíš, Kessi? Já vůbec nic, žádný příznaky, nic nebolí, moc dobře to nevidím, bohužel:frowning2:
23. kvě 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony já nevím,raděj se nepozoruju,ale nervíky už mám!!!
23. kvě 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Tak to já jsem si říkala, jak se pozorovat nebudu, jenže při každém IVF jsem nějaké příznaky měla a teď nic, tak to prostě nelze si neuvědomovat... Jediný co, tak mám už 3.den ráno průjem:frowning2: To asi nic pozitivního taky není:frowning2: Drž se!
23. kvě 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa @tonytony @rozmarynek Ženy, myslím na vás :slight_smile:

Dnes jsem byla v mém centru a pozitivní zpráva je, že nezdražili:slight_smile: NATIV nás bude stát necelých 16.000Kč. Sice je to pálka, ale při minulém jsem ještě platila nějakou injekci na oddálení ovulace (což doufám, že teď nebudu muset). No tak jsem na nás zvědavá.
23. kvě 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka díky,jsem ráda,že už to máš za pár :wink:
23. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Doufalinko, tak už se Ti to rozběhne, moc budu držet palce- všechny, co mám:slight_smile:
23. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no, tak to tě fakt nestíhám :grinning: ale budu držet pěsti stejně jako je držím děvčatům :grinning: po dnešním přečtení si k nim přidávám i rozmarýnka :grinning: jejda, tam to taky bude těžce vybojované. holky moje, at vám to vyjde!!!!
23. kvě 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u mne nic. Vcera jsem skocila na krev a negativni a jiz 3 dny mam tmavy vytok (stara krev) z kouskama sliznice tak to beru jako kramy a pelasim dnes do CARu zkontrolovat delohu na UZ a domluvit co tento cyklus. Jinak asi se tam dole zase muselo dit, mrcha meskala 5 dni a zese byl duch na testu.
Takze bojujeme dal :slight_smile:.
24. kvě 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ach jo, to je mi líto, ještě, když byl duch:frowning2: Moc mě to mrzí, ráda bych četla něco hezčího, moc držím palečky, ať něco v Caru vymyslíte:slight_smile:
24. kvě 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Je mi to líto:frowning2: Jsem ráda, že to nevzdáváš. Podívej na mě. Z tolika pokusů jeden zázrak... A taky mívám ty duchy. Tak třeba budeš stejný případ:wink:

@marcajda No já taky úplně přesně nevím, kdy na to vlítneme:wink: Už se těším. To bude éééérotika!:grinning:
24. kvě 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka včera jsem si na tu érotiku koupila nové prádélko :grinning: to zas bude odhalování.. se taky těším :frowning2:

děvčata, to vám to krásně ubíhá, už pátý den :grinning: moc na vás myslím.
25. kvě 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile: Dneska na mě padla taková depka, že jsem si musela udělat radost a šla jsem se objednat ke kadeřnici. Kadeřnictví jsem vybrala úplně náhodně, protože moje kadeřnice, která mi kdysi dělávala hlavu se před 2 lety odstěhovala na Vysočinu a od té doby jsem nebyla nikde:frowning2: Když jsem tam přišla, řekla slečna, že má okénko a klidně mě vezme hned. Takže jsem teď ostříhaná a namelírovaná..., ale nevím, jestli spokojenější. Účes dobrej, pramínky super, ale... Je to zkrátka nezvyk. Neměla jsem melír fakt ty 2 roky. Dopoledne jsem si chtěla koupit něco na sebe, ale zjistila jsem, že už mám hroší velikost a není možné nic kloudného sehnat.

Už aby to přešlo. Se omlouvám, za "náladičku", ale musela jsem to vypustit. Doma se manžel snaží, aby byla co největší pohoda a abych myslela pozitivně, tak mu to nechci kazit. Jak jsem byla v tom našem centru, tak sliznice nebyla nic moc... No možná to Marcajdo vážně sfoukneme spolu:wink: 10.6. by měla dorazit mrcha a pak se uvidí
25. kvě 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka hroší velikost.. ty jsi expertka.. já kupovala tu podprdu a ona mi vystavila už takové menší padáky, tak jsem se jim bránila, že se paní až smála a při vší hrůze mi byly akorát.. a rostou a rostou, hned bych se s někým rozdělila. ale je fajn, že mi kryjí stále rostoucí bříško..si to těhotenství užívám bez miminka..
a určitě jsi krásná, Barunka tě jistě ohodnotila :grinning:
25. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a termíny se shodují, menzes 6.6, doktor 16.6 a jestli to hned rozjedeme, tak to vychází.. to jsem zvědavá..
dobrou noc
25. kvě 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda
@doufalka

Holčinky, tak vám oběma držím palce do boje:slight_smile:
26. kvě 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

koukám, že je tady pěkně živo :slight_smile:

@tonytony : držím moc pěstičky!!! je super, že to dopadlo tak, že ET proběhl a to , že nemáš příznaky nic nemusí znamenat- drž se a moc přeju pozitivní výsledek na krvi!!

@kessinkaa : kočko, to je super, že embroušci se rozmrazili a jsou ve výborné kvalitě- to už je poloviční úspěch! a teď na Tebe moc myslím a držím pěsti, aby byly na testu //!!! opatruj se moc!
@marcajda a @doufalka : holky, tak to už máte za chvilku a společně to dokážete :wink:
@doufalka : teď jsi mne úplně navnadila s tou kadeřnicí.. potřebovala bych ostříhat ofinu a zkrátit celkově vlasy, tak se hned dneska objednám :slight_smile: akorát nevím, zda si budu nechávat dávat barvu- skrze miminko- někde jsem četla, že to není moc zdravé a když, tak by měly být použity nějaké šetrnější a kvalitnější barvy v těhotenství.. no uvidíme...

holky opatrujte se a Eviku, ať už Ti i ten poslední šutřík dá pokoj a můžeš jít znova do boje a zcela ve formě! myslím na vás!
26. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek