• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@martiiik18 I když jsem byla těhotná s Barkou, melírovala jsem o 106:wink: Nečti diskuse, zeptej se doktorky:wink:Všichni mi potvrdili, že barvení a melírování nevadí:slight_smile:

@tonytony Díky:slight_smile:

@marcajda No tak to asi dopadne, že budeme čekat spolu. Já bych tedy, pokud by to ten příští cyklus vyšlo, měla ET někdy kolem 24. 6.. Ty budeš normálně stimulovat?
26. kvě 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka : četla jsem to v nějakém časopise- byl o tom článek, že když je barva kvalitní a já nevím co, tak že by to nemělo vadit... zeptám se na to i kadeřnice a uvidíme :slight_smile: děkuju za info :slight_smile:
26. kvě 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 tak rychle nás neopouštěj, napiš jak se ti daří? užíváš si to s blikáním nebo bez??pojd nám dodat trochu nadějí :grinning: je to tak úžasné, že těhulkuješ :grinning: akorát ten 16 týden se mi skoro nechce věřit, to tak letí.
a sportování jsi už zanechala? a jsi na neschopence? ted je na ni úžasné počasí, celé dny bych doma dokázala vyplnit :grinning:
@tonytony díky díky, hlavně at nám už pak můžeš radit s nadhledem protřelé těhulky :sweat_smile: :grinning: moc na vás s Kessi myslím.
26. kvě 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka to bych asi začínala se stimulací. teda pokud nebudou mít v červenci prázdniny, ted me trochu holčina vylekala na sousední diskuzi..ale snad to stihnu, už mě opouští ta skepse a začínam se těšít na tu naději.
@martiiik18 a nemá to melírování spíš spojitost s hormonama v tělě, že nekvalitní barvy nechytají? podobně jako by se nemelo chodit při menzes? nezdá se mi, že by něco napatlané na vlasy mohlo zlobit v bříšku? kór když už je vytvořená placenta a samostatný krevní oběh..
26. kvě 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,

@marcajda : s tím barvením opravdu nevím, proč by se to nemělo nebo tak... jen jsem o tom něco málo někdy četla a je možné, že jsem to i popletla :slight_smile: no užívám si to se zvracením- i když teď jsem 3 dny uř nezvracela :D a jednu chvíli jsem spadla o cca 7 kg z původní váhy před těhu. teď jsem už 1 kg přibrala :slight_smile: Dr. chtěl, aych jela na týden do nemocnice na kapačky, ale to se mi moc nechtělo, tak jsme se domluvili, že počkáme podle toh, esi se to neustálí a pak jsem 3 dny nezvracela apak zase jo, ale miminko roste a to je hlavní :slight_smile: jsem od začátku května na neschopence, protože jsem dojížděla do práce přes 60 km tam a pak ještě zpět... bylo to hodně unavující a vždycky po tom cestování mi bylo o hodně víc špatně... a v autě se mi taky dělalo špatně, tak jsem to vzdala radši... příští pátek jdu k Dr. na krev na ty tripple testy,ale věřím, že to bude v pořádku, protože máme za sebou NT screening a tam vše bylo ok. no nebude dlouho trvat a budeš s @doufalka a @tonytony a @Kessinka těhulka taky :wink:
27. kvě 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě moje pocity totálně selhaly a asi byly prostě utlučeny strachem z minulých pádů a zkušeností a potvrdilo se, že jakékoli příznaky mohou znamenat cokoli, i žádné pocity... Strašně potichoučku šeptám, že je tam mám- na 10kovém mamatestu i na nějakém no name 25kovém je docela slušná! Tak se jen modlit, aby to nedopadlo jako minule a neslábly- ale to bylo tenkrát embryjko špatné, teď byla dvě a zdravá, tak se tím moc uklidňuju, že to snad už teď dopadne... V pondělí pojedu na krev do Caru a doufám, že bude HCG dostatečný- po té minulé zkušenosti s biochemickým mám strach se ještě radovat, ale aspoń trošku to ze mě spadlo... ´
Omlouvám se, že píšu až teď- čurala jsem už v 5 ráno, ale testovat jsme měli s MM sílu až po 9.hodině a doteď to rozdýcháváme... testovali jsme spolu, bylo to maso:frowning2: Ještě teď se oba klepeme... a modlíme se, aby to došlo až do zdárného konce, protože víme, že tohle je jen začátek a stačí moc málo...
Moc díky všem za podporu v těch mých nervech a srabu!
Všem moc držím palečky, ať najdou to co já dnes a hlavně už nezmizí!
27. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony moc super zprava, takze jeste bez gratulace jen potichoucku posilam usmev a silu do boje :slight_smile:. tak tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Děkuju, já TObě poslím moc štěstíčka v dalším měsíci, co Ti teď začíná- ovulka bude za chvilinku, ne?
27. kvě 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony dnes jsem 6DC a beru Clostilbegyd a pripichavam male davky Gonalu aby bylo vice vajicek najednou a pak asi koncem pristiho tydne nebo o vikendu jdu na IUI :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No, to jsou exklusivní vyhlídky:slight_smile: Moc budu držet palečky, kéž by se to tady prolomilo:slight_smile: Písej!
27. kvě 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Potichu a potají gratuluju a držím palce:slight_smile:

@rozmarynek Máš to pěkně naplánovaný:slight_smile: Strašně moc ti držím palce a vše, co jde:wink:

No a pokud jde o mě... Já jsem tento měsíc chtěla už ten Nativ, ale díky clostilu byla sliznice na nic. Potají jsem šla na odběr vajíčka (tímto se omlouvám, ale prostě se mi už o tom ani nechce mluvit). Myslím, že to posral doktor, protože vajíčko bylo nezralé. Já jsem sice říkala, že mám dlouho cykly, ale přesto mě odebrali 15den... No ono nakonec dozrálo, ale nepodařilo se ho oplodnit. To jsem se dozvěděla dneska ráno. Tak jsem to tu obulela, jela jsem si koupit něco pro dobrou náladu a příští měsíc jdu do toho opět. Tentokrát transparentně:wink: Když to nevyjde, po návratu z dovolené jdeme do klasického IVF.

Toť od nás. Jedu vyzvednout babičku a půjdeme do IKEA. Přestěhovala se v rámci domu do menšího bytu a potřebuje různé drobnosti.
27. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka To je mi, líto, bojovnice, že vajíčko dopadlo takhle:frowning2: A nejde něco na sliznici na podporu s Clostilem brát?
27. kvě 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Popravdě řečeno, já ani nevím, jestli by něco šlo brát. V normálním cyklu mám sliznici vždycky ukázkovou. V příštím cyklu jsem rozhodnutá do toho jít bez clostíku jen s tou dozrávací injekcí nakonec. V začátcích snažení jsem clostilbegyt jedla dost a měla jsem po něm cysty a teď mi udělal takovýhle guláš... Už ho nechci :angry:
27. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka MNě pomohl k dceři tenkrát, tak na něj nadávat nemůžu... Tak držím palce na změnu strategie:slight_smile:
27. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony potikchu gratuluju a tajne veřím, že je to OK a vše dobře dopadne.
28. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony koukala jse na tebe i jinde a téééda je to nadějné. to by byla krása, moc ti to přeju.
@koubovka1 potkávám tě na diskuzích, četla jsem, když se ti to povedlo a ted koukám, že čekáte dvojčátka, to je úžasné. bude to dřina,ale úžasné..to je můj sen. tak at se vám moc pěkně daří :grinning:
28. kvě 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jejda, jejda, tak mohla být další úspěch, ale do léta se to podaří, uvidíš. je dobře, že už víš, že na ten clostík blbě reaguješ, mužeš se ho vyvarovat..a další kolo bude vítězné.a to nám pěkně vyzvoň :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Děkuju, krása by to byla... ale strach a cesta jsou stále ještě veliký.. Držím palečky i Vám:slight_smile:
28. kvě 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jen narychlo- naprosto nevhod přijela mamka, která nic neví- HCG je 776:slight_smile: Takže je to tam!!!Jen teda nevím, jestli se z toho dá soudit na počet mimísků, ale hlavně, že to tam je a aby vydrželo!!! Mám radost, ale začínám se bát už UZ, aby bylo srdíčko... Vždyť víte... Tak pa, pa, až mamka odjede, přijdu:slight_smile:
30. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
co to tu čtu.

@tonytony to je naprosto úžasné. naší velké stresmence se to podařilo. Holka,hrozně gratuluju a moc ti to přeju.

@doufalka držím palce at to příště vyjde. zasloužila by jsi si to
30. kvě 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Stresmanka se na chvíli teď uklidní a před UZ to zase přijde, neboj:slight_smile: Ale moc díky:slight_smile: Mám velkou radost:slight_smile: Moc držím palečky, aby i u Tebe brzy byla radost, jsi fakt pohodové Sluníčko:slight_smile:
30. kvě 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to taky napíšu,mám // ale bojím o tom mluvit :slight_smile: ,tak jen tak jooo pssssssssst
30. kvě 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa - moc tiše gratuluji :grinning: a přeji ti ať je vše bez probémů
30. kvě 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. kvě 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy, rozbrečely jste mě. Držím palce a gratulovat.... zatím nebudu:wink: To jsou krásné zprávy :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka raděj nééé,já mám nervy,jak špagáty ....ach joo
30. kvě 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Nevím, kdo by měl být víc napnutý, než ty. Jestli já jsem se v těhotenství bála, tak ty v tom dalším (už úspěšném) budeš chodící hromádka neštěstí. Ale nic se neboj blesk 2x do stejného neuhodí. Alespoň se to tak nějak říká, tak tomu musíme věřit:wink::slight_smile:
30. kvě 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka budu se snažit!!To víš,já to fakt nechci vzdát,už jsem byla u cíle,máme mraky věcí a chci vedět,jáké to je nést mimčo z porodnice
30. kvě 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa - nevzdávej .. :slight_smile: určitě to vyjde.
31. kvě 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@kessinkaa : zatím tedy potichu, ale moc gratuluji!!!! vše půjde jak má a ten pocit jak si neseš miminko z porodnice se Ti už nevyhne!

@tonytony : gratulace stejně jako pro Kessinku :slight_smile: ať se Ti pěkně těhulí :slight_smile:

holky, to je super, že vám to vyšlo :slight_smile:

@doufalka a @marcajda : vy už se taky pomalu připravujete na těhotenství, že? držím pěsti!
31. kvě 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek