• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa Kessi, nekecej!!! Já už tady včera nekoukala- usnula jsem u TV- asi po 5letech:slight_smile: Tak to je paráda! Moc moc potichounku gratuluju!!!!! a teď už jen a jen dobré!!!!
31. kvě 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. kvě 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata, máte úžasnou naději, krásně si to prožívejte, taky to s vámi prožívám a jsem šťastná.

imuno mi vyšlo v pořádku.. jsem zdravá jako buk.. takže je jasné, že ty děti prostě jen neumíme vyrobit..pošlete nám někdo návod??
ve fakultce mají červenec dovolenou, takže se mi pokus opět odsouvá..

31. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás jenom pozdravit a čtu tady jen dobré zprávy, takže tichounce gratuluju :grinning:
Já jdu ve čtvrtek na genetický ultrazvuk a konečně se snad dozvíme pohlaví, tak jsem napnutá :sunglasses:
Jinak pořád chodím do práce a vůbec mě to nebaví :cry:
31. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa nebudu nic psát,až déle,ale ukápla mi slza. :slight_smile:
31. kvě 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak tady to vypada na uplny prulom stoleti!!!!!!!!!!!!!!! To se tu bude tehulit, youpeeeeeeeeeeeeee!!!! Jinak ja vcera na UZ mela jednoho 18 mm a ostatni drobot. Dnes rano uz byl na UZ 21.5 mm a perina 8 mm triproudovka a tak jsem na zitra vyfasovala Ovitrel a v patek na IUI. Tak trebas se zadari i mne a budu hned v druhe vlne za vami :slight_smile:.

1. čer 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony @kessinkaa teda ženy, rozbrečely jsmte mě, abyste věděly :cry: to je taková nádhera....zatím jen potichu, ale MOC vám to přeju a držím palce i na nohách!!!!!!
1. čer 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak Rozmarýnku, čekáme na Tebe:slight_smile: To zní moc hezky!
@marcajda
@sedmitecka Holky, moc díky...ale hlavně nezakřikonut, já se teď od včera zase vc bojím- odpoledne mívám dost křeče v břiše, dnes i takovou, že jsem sjela jako blesk dolů do klubíčkaa myslela, že je to mopje poslední hodnika a to beru ráno magnézko, tak nevím, jestli to je normální nebo blbý:frowning2:
@baronek Tak držím na zítra palečky- dej vědět, co se Ti v bříšku schovává:slight_smile:
1. čer 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Jak Ti je, Kessi?
1. čer 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony neboj, je to určitě normální!!!§ chápu tvůj strach, taky budu mimo, po tom, co už nás potkalo, ale musíme myslet pozitivně!!§ didáváš mi pozitivní náladu a naději., když vidím, jak to vyšlo, my začnem se stimulkou za cca dva týdny, tak už se psychicky chystám :wink:
odpočívej a magnézko je super , šikulka :slight_smile:
1. čer 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka Já jo? Tak to teda nevím, já tady vyhlášená stresmanka, jak někdo psal, že bych něco pozitivního dávala? ožná jen to, že to i u takového sraba jako jsem já může vyjít i přes ten stres- jen aby ale až do konce... Bojím, bojím... moc...
1. čer 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony to se ti určitě chystá děloha, vyrábí to hnízdečko, to není jen tak :grinning: víš jak se třeba vlaštovky nalítají, to musíš taky něco v sobě postavit :grinning:
@rozmarynek ty to valíš, ja kazdý měsíc zírám jaká jsi bojovnice. tomu říkám jít za svým cílem. tak tfuj tfuj tfuj :grinning:
1. čer 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Aha:slight_smile: Tak to jo, už to chápu:slight_smile:Takže vydržať:slight_smile:
1. čer 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony drrrržžž!!! :grinning:
1. čer 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda kdyby ti bylo tolik jako mne tak bys to taky valila :grinning: proti mne neuprostne hraje cas a tak sebou musim mrskat :slight_smile:.
2. čer 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Držíííííííííííííím:slight_smile:
2. čer 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Naprosto chápu... a moc Ti přeju, aby se už štěstí unavilo:slight_smile:
2. čer 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony nebo jse nic, snad je ta příroda kurňa taky trochu spravedlivá :wink: :wink: :wink: odpočívej, nic nedělej a hýčkej si pupíka, bude to dobrý, držííím!!!!!
2. čer 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony jinak tě úplně chápu s tím stresováním, já jsme v tom případě stresmenka číslo dvě, ze všeho hned na nerva a bojím se už dopředu, víc než při prvním :frowning2: :frowning2:
2. čer 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Stresmenka je opravdu výraz pausjící přesně na tebe!:wink: Kdo to vymyslel, ťal přesně do černého! Ale ono mi to tvoje stresování "vadí" hlavně kvůli tobě, protože stres je aktivátor hrůzných věcí!!!! Na druhou stranu jsi potvrdila mou teorii, že na psychice prakticky nezáleží. Samozřejmě je lepší být v pohodě, ale která z nás je v pohodě a dokáže se od našeho problému zcela oprostit???? Myslím, že žádná. Rady typu: nesmíš na to myslet... nesmíš se nervovat... jsou k prdu! Ale to už asi všechny víme, ne?
2. čer 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jukám, co je tu nového. Kessince a "Stresmence" ( :wink: ) gratulace (ale zatím radši ještě potichoučku) k //, Rozmarýnkovi k folikulu a Marcajdě k dobrýmu imunu. Tak, gratulace jsem rozdala.... Mám pocit, že se tu blýská na lepší časy :wink:
Já měla MS dostat v úterý stále nic, dnešní test negativní, asi se mi zpozdila v důsledku virozy. Škoda. Ale pro jistotu jsem stejně každých pět minut na WC a kontroluju.... :grinning:
2. čer 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda No jo!!! Na tebe jsem zapomněla, ty zdravá ženo!!!! Tak jak to, že vám to sakra nejde???? Hele, kontrolní otázka: víte vůbec jak přesně na to :wink: :grinning: :wink: :grinning: :wink: :grinning: Nepotřebujete nějaké školeníčko???? :grinning: :grinning: :grinning: Se omlouvám za přiblblé vtípky, ale to je jediné co mě napadne, když si přečtu, že jsou partneři v pořádku :sweat_smile: :wink:

@rozmarynek Chápu tvé sprinty a moc držím palce a vše, co jde:wink:

@jesterka001 To jsou záááhadnosti!!! No takové překvapení bych ti moc přála :slight_smile:
2. čer 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Já to tak v životě fakt mám- ať se to týkalo čehokoli, to, čeho jsem se bála a stresovala, vyšlo, to, v čem jsem si byla jistáa v pohodě, totálně vybuchlo:frowning2: A na psychiku v tomhle fakt upřímně moc nevěřím- i s malou jsem otěhotněla v době, kdy jsem byla v presu jako prase po dost dlouhé době pohody:frowning2: Asi prostě stres potřebuju... Zatím ale nechci fakt nic zakřiknouzt, nic není ještě vyhráno, ale dnes mě ta druhá čárka, jak vykoukla hned ještě ani nenasákla moč a ještě byla výrazně tmavší než kontrolní, zase trošku na pár dní uklidnila:slight_smile:
2. čer 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem zpet z CARu. Tak muj krasny velik kulik na pravo byl bud tesne po prasknuti a nebo prave praskal protoze byl jeste krasne videt ale mel uz jen 16 mm a tak pry ze uz se zacala vyplavovat ta folikularni tekutina ktera nese ty vajicka a nebo ze prave praskl ale je jeste videt. na leve strane to fakt jeden kulik dneska dotahl na 17 mm a pekne jsem i jeho vcera a dnes rano citila a tak trebas jeste behem dne rupne take . perina krasne nachystana (zase spickova triproudovka). takze jsme tam vypustili partu bojovnicku a ted je to zase v rukouch bozich. No a jeste po vcerejsim nabadani lecitelky jsem vlezla do auta - zajela kousek dal k parku a ctvrt hodiny lezela v aute s nohama na palubni desce aby bojovnicci meli lepsi skluzavku do vejcovodu hahahaha.
Takze vse je jak ma byt ale jak rika pan doktor priroda je zacarovana a tak to vubec nic jeste neznamena .
3. čer 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Teda, to vypadá moc hezky, tak držím, co se dá a budu čekat dobré zprávy za pár dní:slight_smile: A hýčkat se a nechat se hýčkat!
3. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak ahoj všem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatíčka,tak čárka mi nesílila,ale je vidět,že tělo těhotnět chce!!Depku už jsem překonala a jdu dál!!!Napíšu,až se to povede a bude srdíčko,nechci to zakřiknout .Bojujte,budu VÁS sledovat.
5. čer 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Beru a byla jsi na krvi?
5. čer 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony no jasně že joo
5. čer 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa :frowning2: To je mi moc líto! Každopádně je dobře, že má tělo snahu... Třeba jen cítilo, že je ještě brzy po tom všem... Vím, slabá útěcha, mrzí mě to, moc jsem Ti to přála, moc!
Já se tak bojím, když vidím, jak ze dne na den může být zase vše jinak:frowning2:
5. čer 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek