• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@tonytony blahopřeju,ale já už to věděla,podle dálnice na testu :wink:
16. čer 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Děkuju, já tomu nevěřila, že to moje tělo dá a fakt vím, že to bude záhul a risk velikej, ale stojí mi to za to! Kessi, moc moc Ti držím palce, aby jsi se připojila, co nejdřív!
@bublenudle Děkuju, děkuju, však Ty už to máš taky za dvěřmi, ne? Moc na Tebe myslím, aby to už dopadlo! Moc!
16. čer 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Zlati,já jdu v utery na konzultaci do Repromedy a domluvit se na dopln.vyšetřenich...imunologie..a v srpen-záři na me poslední IVF...necham si udělat i PGD...tak snad se konečně zadaři...opatruj se... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Zvaž ještě ev. i to PICSI- u nás asi fakt zafungovalo, budu moc držet palce, já vím, že to už je za dvěřmi- sleduju Tě:slight_smile:
16. čer 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Aha,a co to je??? ja chci aby mi udelali i imunologii atd..2xIVF,1xKET vždy blastyčky a nic..a ted to mimoděložni těhu,přirozeně...tak nevim,co ještě udělat,no.. :pensive:
16. čer 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle No to nevybírá embryolog spermie na ICSI jen okem- podle toho, jak se mu spermie líbí dle tvaru nebo jak se pohybuje, ale nechá spermie u takového gelu s kys. hyaluronovou, která složení odpovídá vnitřku vajíčka a ty spermie, které se ke gelu přichytí, tak by měli být ok a zdravé a nejlepší- je to takový víc přirozený výběr, jestli rozumíš... Je tady na MK o tom i diskuse... Je to ale dobré pokud se u manžela zjistí, že má vyšší podíl "špatných " spermií- těch, co mají fragmentovanou DNA, což se zjišťuje tzv. halospermem- a my měli 34% špatných, takže ta indikace PICSI tam byla, dr. říkal, že kdo je má v normě, tak to ztrácí pak na významu, tak bych to ještě zvážila, to vyšetření aspoň u nás v Caru bylo za 2500, což není už taková darda a výsledek je do týdne...
16. čer 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nas jsou spermie ok...asi jen par procent odchylka...ale to je prej normalni,tak ja nevim...zeptam se v utery v Repromede ...už nevím,co vic udělat..chodila jsem i na akupunktury,Mojžiška atd..no uvidime...ty pekne odpočivej a uživej si mimušek :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony obrovska gratulace k srdickum a rovnou dvema :slight_smile:. Tak uz jsi oficialni tehulka :slight_smile:!!!!!!!
16. čer 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Děkuju, asi to tak bude, furt tomu nemůžu uvěřit! Za 14 dní měchtějí ještě vidět v Caru- asi jak jsou tam ta 2 miminka a to jedno je o asi 3 dny pozadu, ale jsem ráda, že to ještě zkontrolují než mě odešlou dál k mému OG:slight_smile:
16. čer 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony jen at te pekne kontroluji, kontrol neni nikdy dost a dvojcatka jsou vzdy trosku od sebe - jedno je vice dominantni a tudiz malinko vetsi. Tak se holka setri a hlad brisko a jak ten cas leti ani se nenadejem a budes nam psat sms z porodky :slight_smile:.
Jinak to letesni jaro se mi zda fakt produktivni!!!!!!!!!!!! tak holky sup sup at muzeme zase obnovit tabulku :slight_smile:
16. čer 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No, počkej, počkej, hezky se taky aktovně připojit a co nejdřív:slight_smile:
16. čer 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Ahoj, to je nádherná zpráva, moc vám držím palce ať o vyjde až do konce. A rovnou dvě, to je super!
16. čer 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony ty bláho, no to je nádherná zpráva, veliká gratulace a ať je všechno v pořádku a kulíšci prospívají!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tedy dneska jsem zahájila stimulku a už mám v sobě 300 jednotek gonalu , zítra zase 300 a pak 225 denně, takže o něco víc než minule, od šestého dne přidáváme cetrotide a ještě jednu injekci navíc, jmenuje se Luveris a má způsobovat kvalitnější vajce, tak uvidíme, co zmůže za zázrak :wink: :wink: :wink: .... a za týden na ultrazvuk :slight_smile:
16. čer 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko sluničko, čtu tady zpětně tvé příspěvky, a musím říct, jsi statečná a silná ženská a já ti moc moc přeju, aby si tě to štětsíčko v podobě miminka už našlo, zasloužíš si to, po tom všem, čím musíš procházet, tohle období musí být pro tebe fakt strašný, drž se!!!! užij si dovču a seber tam sílu do dalších dní....
16. čer 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ahojda, no je to tak,až včerejšek byl první den a ode dneška stimulujem, měl jsi pravdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže když menses až odpolko, první den je až ten další :wink:
16. čer 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony No madam já padáááám!!! Moc gratuluju:slight_smile: To je náááádhera!!!! A hned 2 srdíčka... Držím palce:slight_smile:
17. čer 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka No, my padáme od včera taky, ale je moc brzy ještě na to dělat závěry, fakt je to hodn ěna začátku a ještě se může s dvojčátky cokoli udát, to jedno je slabší, tak uvidíme na UZ za 14 dní, ale radost mámeobrovskou- i když šok snad ještě větší:slight_smile: Moc díky:slight_smile:
17. čer 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony tvuj šok bych taky chtela prožit. to je nádhera. jen ted všechno pekne v klidu a pohode a kazdý den modlitbičku :grinning: moc ti držím pesti.

holky moje, kéž by se to stestí usmalo na vsechny a co nejdrív.
19. čer 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka no , už začínam být profík..po tech letech navštevování doktoru :cry: .. brrrr :cry:
19. čer 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda všem, hezký nedělní večer přeji :slight_smile:
tedy holky je to celkem masakr, dneska jsem teprve 4. den stimulky a břicho mi dává zabrat, bolí víc a dřív než poprvé, co to jeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
docela mě mrzí, že jsem nešla na neschopenku už od teď, zítra v práci to bude maso..... včera jsme byli na výletě a měla jsem dost, au au....a od zítřka už bodáme ty injekce tři, se poséééru :grinning:
19. čer 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka ahoj, jsem ti tu včerapsala a koukám, že se to neulozilo.. máš teda pořádně silné dávky, to se nedivím, že ti bříško tak reaguje..ale aspon budou vajucha a pak embrijka a bude zásobička :grinning:
tak jak jsi zvládnula další injekci a co v práci?

holky, mě se taky daří. včera jsem na dálnici v plné rychlosti potkala srnce. naštěstí si to v poslední vteřině rozmyslel a uskočil. já neměla šanci mu uhnout. bylo to v noci a uviděla jsem ho v poslední chvilce. no a tak jsem vyvázla ve zdraví. a tak jsem ráno pro změnu spadla ze schodů.. to už teda bolelo a jsem pěkně duhová..tak doufám, že budu zase chvíli opatrnější, neměla bych ty své andílky strážné tolik pokoušet.
20. čer 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ahojda, děkuji za zprávičku :slight_smile: dneska je to pohoda, břicho povolilo a jde to, v práci se flinkám, už jsme jednou nohou v neschopnosti, nemůžu se dočkat, po x letech nemocná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mám silné dávky, těch 300 ty první dva dny byl asi pro tělo nářez, tak snad bude aspoň tomu odpovídající úroda :wink:
a jéje, srážka se srncem, hlavně, že to takhle dopadlo, mám z toho taky starch, vždycky když jedu od našich po tmě, tam je silnice lesem ,kde jsou jich tlupy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka tak si to volno doma pořádně užij :grinning: máš na něj nárok.jsou tací co nikdy nepracovali a jsou doma. tak proč z toho státu nevyčerpat nějakou tu korunku, když jim tolik let penízky jen posíláme. a když se dobře zadaří, tak bys zůstala na rizikovém? přemýšlelas nad tím?
máš krásné roční období, to je super. na jiné diskuzi jsem posílala Lenču na zahradu mezi kytky a ona je alergička, tak nic moc :grinning:
kdy máš první kontrolu?tys na prvním IVF doma nebyla? vzorně jsi pracovala?
21. čer 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda přesně to si říkám, že po x letech, kdy jsme jen makala jako blbá si tu nemocenskou řádně užiju, i když mě budou z ptáce určitě atakovat a otravovat - do mailu nepolezu a mobil vypnu :grinning: :grinning: :grinning:
už na mě čeká hora knížek a postahované filmíky, navíc má začátek července propršet, tak se to bude lenošit jedna radost :slight_smile:
a ano, pokud otěhotním, zůstávám doma na rizikovém hned, mám to silně doporučeno, ve 34 letech, po potratu a se dvěma dělohama jsem jasná :confused: :confused: :confused: při prvním IVF jsme chodila do práce, jen po ET jsem si brala 3 dny dovolenou, no blbec noooo.....
21. čer 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen si užívej, tělo musí odpočívat a chystat se. už si to opravdu zasloužíš, tvá cesta je dost trnitá. ty naděje a zklamání, bojuješ urputně.
a věk máš ještě v pohodě. já netušila, že existují dvě dělohy, tak jsem tu pročetla diskuzi o tom. ale snad to vadit nebude, holky rodí i s nima.
no, jdu spát, třeba se k nám zase někdo přidá diskutovat. Evik taky začala stimulovat.
21. čer 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda není to tak strašný, vždycky když se mi chce fňukat, pročtu si tady na koníkovi pár opravdu krušných příběhů a je mi zase hej, v podstatě si nemá na co ztěžovat, jsem zdravá, nikde se nenašel zádrhel , jen to prostě nejde a nkdo neví proč :grinning: :grinning: :grinning: ale zase dva a půl roku ještě není taková hrůza :wink: snažím se být nad věcí, jinak to už nejde, depky jsme si užila po prvním neúspěchu :frowning2:
dobrou noc a krásné sny přeji :slight_smile: a děkujiiiii!!!
21. čer 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
napsalas to pěkně. taky si říkám, že hlavně že jsem zdravá a že mám rodinu a přítele co je mi oporou.
a nakonec, když jsem to bez miminka vydržela do 38, tak to zvládnu i dál.mám úžasné neteře a přítel má dceru, tak nám není zas tak zle.. taky díky a už to opravdu balím :grinning:
21. čer 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka ahoj, tak co je s tebou nového? folíci zdárně rostou? už byla kontrola?no, nebo se už i blíží transfer? ty to míváš rychlé :grinning: a co bříško..
24. čer 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme doma a jsem výkonná 34-letá slípka , ...... odsáto 18 folíků a v nich 13 vajec, z 10, které byly čištěny pro ICSI jich je 9 zralých, takže všechny nabodnuté, a ty 3 další kousky jsme nechali na doporučení embryologa svému osudu oplodnit přirozeně, tak jsme zvědavá, jestli to umí samy :wink:
je mi ok, po cestě jsme dali obídek a teď jdu chrnět, abych mohla večer se známými na večeři :slight_smile:
25. čer 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek