• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@sedmitecka tekze to fakt byla menzes? to je na figu.. no a volno sis s tema nervama taky asi moc neuzila..ach jo..
takze te s námi ceka dalsí boj.. ale letos to zlomime, neboj!! ke tady tech tehulek spousta, tak neco na tom zajici musi byt!!snad doskoci i na nás..
ja byla vcera na ultrazvuku, myslela jsem za koukneme na folikuly a ony tam zadne nebyly.. tak bud uz ovulka probehla a nebo ani nebyla. ty hormony AMT mi uz vysly docela nizke.. holt uz starnu..
ale ze strechy skakat nebudu, me uz je to skoro i jedno.. jaksi se to ve me zlomilo.. vcera jsem u sousedky koukala na malickou a je to nadhera, ale kdo vi, jestli bych to vubec zvladnula. ja tu jsem asi na to pracovaní a rodit budou jine.. a ty to pak odlozi, no ...
holky, to je pocasi, to to bourí..brr
15. črc 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, já jsem stále bez noťasu a nevím, nevím, kdy ho budu mít, tak jsem úplně mimo:frowning2: No úplně ne. Mohla bych se připojovat z pevného PC, ale já ho nemám ráda. Zvyk je zvyk. V noťasu mám stránky uložený a všechno je rach cak... Na pevném musím hledat a je to na pytel.

@marty154 Moc, moc, moc gratuluju a těším se na nějakou fotku Nellinky:slight_smile:

@sedmitecka Je to k posrání, ale nezoufej:wink: Máte sněhuláčky? Jak jsem mimo, tak vůbec nic nevím... Budu ti držet palce do dalších bojů.

@marcajda Neboj, zvládneš všechno levou zadní. Já mám teď taky takové nějaké pocity, že bych to nezvládla, a to mám doma jedno dítě!!! Přijde to tak nějak samo:wink: A jinak máš pravdu - někdo prostě je na chov a někdo do tahu:grinning::grinning::grinning: Já se tak nějak taky smiřuju s tím, že to už nevyjde. Neházím přímo flintu do žita, ale prostě to beru, jak to je. Věk mi stoupá a někdy mám pocit, že už snad ani nemám sílu :unamused: Teď tu mám týden synovce a neteř. Jsou hodní, Bára má společnost, ale... už sotva popadám dech. Každý den vyařit pro 4 osoby, svačiny pro 4 osoby... Jak mám zajeté to své leháro s jedním malým krčkem (muž se stravuje přes den v práci, takže to starost není), tak náhlé zjevení dvou krků navíc je vysilující. Jsou to takoví malí vetřelci. Ale takovej vetřeleček byla kdysi dávno i Bára. Už jsem tu psala, jak moc práce mi dalo, zvyknout si, že se musím o někoho starat. Někomu to naskočí hned... Tak nevím, jak by to bylo teď....

Holky mějte se krásně a piště básně... Nevím, kdy se ukážu. Mě se na té jiné klávesnici i blbě píše. Snad se mi narodí novej noťas po dovolené... Ale úplně s tím počítat nemůžu :confounded:
15. črc 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ty když neco napíšeš, to je básnička.. musis se pro nás holt občas obetovat a napsat :grinning:
no, dovča se vam uz blizi a budu hodne napnuta jak dopadnete s tou minimalkou.. ja asi pujdu stejnou cestou, tak si potom môzeme popovidat zazitky.. ten tvuj, jak vam vajicko odplulo pred odberem teda uz radeji ne..to jsem si vyzkousela trosku tento cyklus :wink:
jo jo, ta pohodlnost vekem stoupá, nejak toho uz nestiham zdaleka tolik jako pred deseti roky..

ja pro zmenu pisu na slovenske klavesnici a nektera pismenka tam proste nejsou, takze taky sranda..
15. črc 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
Všem vám moc držím palce.Chodím sem občas juknout co je nového:slight_smile:.Doma mi zůstaly ještě nějaké léky,tak kdyby měl někdo zájem tak za poštovné nebo nějakou drobnost pro holky bych poslala dál.
16. črc 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda co to je za reci zenska ???? j :wink: asne, ze si taky porodis :slight_smile:
nojo,byla to menses, nebo to spustilo telo jako signal, aby se zbavilo embryi, protoze ja mivam menses tak 5 dni a ted jsem pomerne dost krvacela celych 9 dni, masakr :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale dneska uz nic, takze hned odpolko knasim na zahradu do bazenu, jeste si trochu uzit neschopenky, od stredy asi pujdu do prace, aspon se zabavim jinak.....chtela jsem zustat doma a hned si vyridit laparku, jenze zatim nevim,kdy na ni budu moct jit, asi az zacstkem zari, tak se vratim do prace, v srpnu sivyberu dovolenou a pak sup do spitalu :wink:
16. črc 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahojda, nene,mrazáčky bohužel nemáme, i když to nechápu, jak to, že z 10 nezbylo po PK do mrazáku, ale bohužel no.......

držím ti taky palce a hezky si užij dovolenou!!!
16. črc 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka ahoj sedmi,mrzí mě ,že to nevyšlo. ale jsi statečná a zvládneš to. já také byla objednaná na laparku a místo toho jsem zjistila,že jsem těhotná. tak držím palce at to máš podobně. :slight_smile:
18. črc 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko dekuju sluni :wink: no, statecn nejsem ani trochu, jsem pekne v nervech, nemam na nic naladu...ale zlepsuje se to :wink:
puvodne jsem si chtela protahnout neschopenku do zari, kdy snad pujdu na laparo, ale nakonec jdu od stredy makat, abych se doma nezcvokla a nepremyslela nad tim porad...prece jen mezi lidma to bude lepsi, a v kanclu me ceka tolik prace, ze nebude cas na cerne myslenky ...
a co ty, asi ted nic moc neplanujes vid? po tom vsem v posledni dobe......
18. črc 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka no, doma je to pak dlouhé a člověk vymýšlí co třeba udělal blbě a jiné hlouposti.. ale my to stejně neovlivníme..
ale jak píše sluníčko, třeba se to najednou podaří samo.. bylo by to úžasné.
teda, kde se nám zatoulaly holky? tak tu bylo veselo a těhulky zmizely hned a je tu nějak smutno.. ale třeba se přijdou pochlubit..
18. črc 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka Já nic neplánuju. Hlídám si ovulaci,abych věděla,že je vše tak jak má a to je tak vše ohledně snažení.
Jinak ted makám jako černá,jsem na firmě sama,tak to je záhul. Jěště tento týden a snad jěště odfrčíme někam za teplem.
19. črc 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko ja to taky ted uplne necham byt, uz nemam energii, dnes jsem nastoupila do prace a nevim, kde mi hkava stoji, bylo to dobre rozhodnuti....a v srpnu na jekay last taky odfrcime, uzivat zivota :slight_smile:
a v zari uz se celkem i tesim na tu laparku , at me pekne zreviduji :wink:
20. črc 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, jen chci nahlásit, že u mě se před dovolenou nic nekonná. Vajíčko bylo malé - nepěkné. Tak snad po... Uvidíme.

Mějte se krásně.
29. črc 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no, tak to naštve. takže pěkně odpočívat, nabírat síly a po dovči to bude mnohem mnohem lepší!!!
já se dočkala pravidelné měsiční návštěvy, tak taky docela smutním.. no jo...
vrhneme se na to spolu v září, ju,
PŘEJI TI MOC PĚKNOU DOVOLENOU :grinning:
29. črc 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
přeji krásný den. Tady je tedy ticho po pěšině. Copak všechny jste na dovče? To já vůbec. Od července nikde,ale snad vyrazíme příští týden na jižní Moravu. Máme možnost si půjčit obytné auto,tak snad to vyjde.
8. srp 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko to je muj sen, taková dovča. tak napiš jaké to bylo. no, je to tu nějaké smutné. těhulky se asi odstěhovaly na jinou diskuzi.. ale snad se přijdou pochlubit. a prolízám diskuzi, ale holky na ni nevidím. jen sedmitečku..asi odpočívají, je to hodně náročné, když se to tahne už tak dlouho..
já dovču taky zatím nic. vidím to tak někdy v září..ale zatím se nikam nechystáme..
8. srp 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda tak to auto kalplo a příští středu razíme. já jako dítě jezdila s rodičema do kempů,měli jsme karavan,tak si to připomenu,moc se těším. jedeme z kamarádama,co mají stejně starou holčičku,tak to bude dobrodrůžo. je to pro 6 lidí :grinning:
9. srp 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte, co děláte? Je tu něco nového? Přiznávám, že se mi nechce dočítat :slight_smile: Co dovolené? Já už ji mám od června bohužel za sebou, byli jsme na Krétě, super... :slight_smile: A teď mě čeká jen práce a práce. Jinak v pondělí mi dělali 1.IUI, tak jsem na to zvědavá. Ale vzhledem k tomu, že mi nevyšly ani 3 IVF, tak tomu šanci nedávám. Čekala jsem teda, že mi ho udělají až další cyklus, byla jsem tam v pátek jenom na konzultaci, ale dr juknul na utz a řekl, že by bylo škoda takovej pěknej folikul nechat jen tak, takže hned v pondělí se šlo na to :slight_smile: Jo, folikul byl hezkej, ale ten doktor taky :grinning:
10. srp 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001 ještěrko, tos mě pobavila..pěknej doktor.. no, ale když už se máš trápit, tak vesele :grinning: hlavně at měl dobrou trefu a zadaří se!! to by byl šok, že? po tolika složitých pokusech, pak tím skoro nejjednodušším.. to bych měla radost.mě čeká v září minimálka s fostimonem, takže bud bude folíků víc a IVF a nebo jeden a IUI.jsem zvědavá. v předchozím CARu mi ji s clostíkem dělali 3x a nic :unamused: . asi ještě nebyla na skladě ta správná dušička..
já zatím dovča žádná. minulý měsíc jsem dobrala loňskou, takže zásobu volných dní mám solidní. asi to vyberu v tom září..doufám..
@sslunicko tak to máte naplánované úplně perfektně. to se určitě vydaří.na tomto je moc fajn ta nezávislost. moc moc moc vám přeju krásnou dovču a spoustu pěkných zážitků. hlavně si pořádně odpočin, po lrtošním jaru si to hooodně zasloužíš.
10. srp 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda moc ti děkuji. jestli jsi i na fb,můžeš pak prohlédnout fotečky.
11. srp 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda A kampak se v září chystáte? S tou minimálkou jsem na tebe zvědavá, jak dopadneš. Fostimon jsem taky měla, já na něj reagovala dobře. A podle mě na něj budeš reagovat dobře taky (rozhodně líp než na clostíka). Budu ti moc moc držet palečky. Taky jsem o minimálce přemýšlela, ale můj CAR ji nedělá. Kam na ni jdeš?
11. srp 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001 ja jsem ve FN Olomouc. a to září jsem myslela tu minimálku :slight_smile: ja dělám se zvířaty, tak musím být doma..a na neschopenku jít nechci, stejně nemám jak tu dovču vybrat.budu s miláčkem :grinning: ale někde v rožku srdíčka toužebně koukám taky k Řecku.. mamma mia mě nakazila..i když to natáčeli někde úplně jinde :grinning:
no, uvidíme. a u tebe ř dní za vámi, tak jak se cítíš? už sis vsugerovala nějaké ty příznaky?? já to umím dokonale.kromě zvracení zvládám všechno i pálení žáhy, únavu, lítání na wc, prsa..prostě hééérečka.

@sslunicko tak jak se vrátíš, tak ti do IP dám adresu na fb. ale musím kouknout, jak ji mám, moc, téměř vůbec, tam nechodím. když chci stihnout koníka, tak nestíhám ostatni :grinning:
teda, tady poletují bouřky, snad to budu muset vypnout, v červnu mi to blesk spálil..uhodilo tak 150m od nás a bylo to..
12. srp 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se jdu nahlásit :sunglasses: Na koníka už skoro vůbec nechodím, ptž jsme měly problém ve dvou diskusích, tak jsme se přestěhovaly na emimino :dizzy_face: Všechno u nás probíhá v pohodě a v pořádku. Ještě jsem chodila do práce, ale od pondělí jdu do konce srpna marodit a od září mateřská. Hrozně to utíká, za dva měsíce rodím :sweat_smile:
Včera jsme měli vyrazit na poslední romantickej víkend ve dvou, ale tenhle týden se toho hodně semlelo, samé jobovky, tak jsme doma a snad mě už žádné špatné zprávy nečekají .....Teď čekám, jestli se vybere počasí, abysme jeli alespoň na nějakej výlet, chtěla bych do zoo :slight_smile: ale ne když prší ...
Všem držím pěsti a myslím na vás :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby -i já se jdu po tááááák velké době nahlasit.....nechtěla jsem vás provokovat - ale nebojte čtu vás co 3 dny - tak mám jasno......všem držím palečky......nevzdávejte to holky - posílám všem mnoho sil ....
13. srp 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 ahoj, to jsi hodná :grinning: je až neuvěřitelné jak to letí..už začínáš přikrmovat? to už i sedíte, že? takový veliký kluk.
@baronek ahoj, supr, že to těhotenství tak krásně zvládáš, to je pro radost :grinning: no, špatné zprávy kolem, to už je smutnější, ale život je i o tom a když jste na to dva, tak to určitě zvládnete. tak hlavně at všechno dobře dopadne. a jak se na ten porod chystáš? už máš tašku nachystanou? :wink:
s tím počasím taho asi moc nenavýletujete.. je to léto letos podivné.. ale musíme se přizpůsobit. aspon ti s tím bříškem není horko a těžko.. a bříško je už veliké?
koukala jsem na tu vaši diskuzi, jak vám to promazali.. moc jsem to nepochopila.. připadá mi, že tu jednou za čas proběhne veliká aktivita a pak je zase chvíli klid.. no, naštěstí si nás tu ještě nyvybrali, ale je to škoda, když ta diskuze tak pěkně jede..

přeji pohodovou neděli :grinning:
14. srp 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Tak dneska jsme podnikli výlet na Červenou Lhotu a je tam fakt nádherně, ale hrozný vedro a jsem grogy :slight_smile: na porod se ještě nijak nepřipravuju, tašku budu balit až za měsíc a oblečení začnu prát tenhle týden, od zítřka do konce měsíce marodím a pak od 1. září mateřská :slight_smile: A v září teda plánujete tu minimálku nebo to ještě domlouváš v Caru???
14. srp 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda jo a to promazání diskuse jsem taky nepochopila, najednou se nám tam navezly dvě holčiny, které si vyřizovaly účty s jednou holčinou, co si s náma v diskusi normálně psala a pak to jelo jak o život .... :frowning2:
14. srp 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek uz to mám domluvené a léky doma. jen najit odvahu vrhnout se do toho.. ale uvedomila jsem si, že uz to odkládam opet rok, takze šup na to. bud tyhle nebo další měsícky. bojím se dalsího neuspechu..
z Cervene Lhoty jsem videla fotky od mých neteřinek a taky ji znám z pohádek, je to tam krásné. já před týdnem absolvovala Bouzov a byl tam nářez turistu, tak to mám zas na dlouho vybráno. no, tak sis dnes vyzkoušela teplé leto, jsi uz vdecna za to letosni, že? stejne ti to uteklo jako voda.
a ja si dnes po nekolika letech vozila kočárek, to bylo příjemné. ta moje malinka sousedka uz má pět měsícu.
14. srp 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Příznaky? No jasně :grinning: Mám jich už spousty, což je na 7DPO docela slušný :slight_smile: Řecko miluju. Letos jsme byli na Krétě a loni na Rhodosu a byla jsem maximálně spokojená.
15. srp 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda :slight_smile: na Červené Lhotě bylo teda taky narváno, ale žádný fronty :slight_smile: jen mě zarazilo, že jak se tam točila Zlatovláska, tak nábytek si tam filmaři dali svůj, tenhle se jim nelíbil a to je tak krásnej :angry: :sunglasses:
Strach je normální, ale na neúspěch nesmíš myslet, na to je času dost :wink:
15. srp 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001 máš to devátý den, jak pokračuješ??já 17DC dostala špinění, tak nevím co si myslet.. jestli mě nějak trápí ten muj myom..ale MUDr říkala, ře je z venku dělohy a netlačí na ni, tak nevím co to je..uvidím co se bude dít dál..
jestli si tělo řeklo že chci stimulovat, tak že mě potrápí..
16. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek