• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@marcajda Ahoj, Tak co je nového? Co to špinění? Už víš, co to bylo? Ten myom? Mě IUI dopadlo negativně (dneska 4 DC), ale nevzdávám to a jdu hned tenhle cyklus do dalšího :wink:
25. srp 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že od včerejška jsem na řádné MD :sweat_smile: teď jen čekat, na kolik mi spočítají mateřskou :slight_smile:
Doma všechno připraveným, ale musím říct, že se zatím docela nudím, nevím roupama co dělat, tak pleju, natírám dřevník a takové věci, co bych normálně asi nedělala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@marcajda takže tenhle měsíc bude stimulace???
2. zář 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, stimulku jsem zrušila a už to nechám být. takže se ani sem už nebudu moc cpát.
holky, mějte se krásně a všem vám držím pěsti at dopadnete líp než já.
přeji vám jen úspěchy.
5. zář 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda No mě padá čelist:-O Ty jsi to definitivně zabalila bez posledního pokusu???? Tak to jsi skutečně frajerka a klobouk dolů. Je potřeba si v sobě udělat jasno. Já to pořád ještě nedokážu. Sice jsem teď pokusy odsunula, ale na říjen minimálku plánuju a na prosinec komplet pokus. Já tak nějak pořád doufám, ale už tak nějak necítím, že se z toho zřítím.

Stále nemám noťas. Tedy mám starý polokřáplý a čekám na nový, hodný, rychlý, který se nebude zahřívat... Už aby to bylo.

Jsem zvědavá, jestli to tady někdo semnou ještě potáhne dál:wink:
6. zář 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, po dlouhé době se opět hlásím. A teda nestačím zírat...
@baronek koukám, že už se blížíš pomalu, ale jistě do zdárného konce. Ty jo, když si pomyslím, že jsem na tom měla být stejně jako Ty.... :wink: Tak hlavně ať Ti to všechno dobře dopadne.

@marcajda jak píše doufalka - KLOBOUK DOLŮ!!!!

My za sebou máme 4 IVF, které opět nedopadlo... Ale já prostě cítím, že to jednou vyjde a budu bojovat... Holt si říkám, že "Kdo si počká, ten se dočká" :grinning:

Teď doma řešíme školku. Od září chodí Tobík prvně do školky a je to teda něco. První den jsme ho tam nechali hodinku a celou jí proplakal. Tak jsme se domluvili, že tam ze začátku budu s ním. Tak je v pohodě, ale jakmile se pokusím jenom naznačit, že si odskočím, tak má v očích děs a hrůzu, chytne se mě jako klíště a nepustí a pláče.... Holt je na mě zvyklí a jak říkám, tak i závislý. Bohužel máme ještě pracující babičky, tak je pořád se mnou. No, ale snad se to nějak poddá.
7. zář 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já taky bojuju,je to těžké,ale vzát to nechci.Byla jsem už 3x na transféru a 2x byla druhá čárka,ale nesílila :frowning2: .Doktorka mi ted dělá,všechna vyšetření,než půjdem znovu,ale nevidí důvod,proč bych nebyla těhotná.
7. zář 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kessinkaa drž se a bojuj!!! Moc Ti to přeju, aby to konečně vyšlo!!!!! Moc si to zasloužíš!!!
7. zář 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika díky.Bojovat musím,jinak se zblázním.Taky ti držím palečky :slight_smile:
8. zář 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda teď to chce určitě čas, si odpočineš, necháš projít hlavou a třeba další pokus bude :slight_smile:
@kessi, barbika, doufalka holky, moc vám držím pěsti, obdivuju, že jste tak statečný a nevzdáváte to :sunglasses:
8. zář 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy, tak to je "super". že je nás stále dost:slight_smile: Tedy nejlepší by bylo, abychom nebyla ani jedna a už jsme se raději motaly kolem kočárů, ale takhle v grupě se to válčí prostě líp.

Držím nám všem palce.

@kessinkaa Já a Barbika dítě máme a ty... No však všechny víme, že ty jsi ho vlastně taky měla, takže nevidím JEDINÝ rozumný důvod, proč ho nemít opět. Samozřejmě nám šance snižuje věk a sním klesající hormony, ale to naše těla určitě zvládnou:slight_smile:

Takže s chutí do toho a dítě je hotovo:wink::slight_smile:
9. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, ani ja jsem vas neopustila ale moc se toho za posledni dobu nenaklabosilo a tak jsem vas chodila cist co mate noveho ale moc jsem nepsala.

Ja jsem poctive chodila cele jaro a leto na IUI a ted se chystam v listopadu na IVF! Uz se na to zacinam tesit.
13. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu k vám?? mě ted čeká 3 IUI a potom už asi 1 IVF. ted jsem poprvé dostala Clostylbegyt, tak uvidíme co z toho bude. držím vám všem palečky. :slight_smile:
13. zář 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jsem zpět z dovči. Bylo krásně teplíčko,zato ten návrat.
Já se chystám k dr. pro clostík. Nějak mi zase stávkuje ovulace. už 3.měsíc nic.
Asi stres a kila nahoře dělají svoje.
19. zář 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak porad to tady nejak vazne :slight_smile:. Ja jdu tento tyden na UZ na posledni IUI a kdyz to nevyjde tak se jde na IVF. Datumem to vychazi posledni tyden v rijnu. Bude to me treti :slight_smile:. Zase uz p0ravidelne chodim k lecitelce ktera me na IVF pripravuje prirodni lecbou, tak ze by do tretice vseho dobreho? A co se chysta tady? Vim ze leto hodne holek vypustily ale podzim je tady tak vzhuru do toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. zář 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No jasněééééé:slight_smile: Držím ti všechno, co jde:slight_smile: Já ještě nevím, jak to bude. Mám létání a neodpočinu si kvůli pratetě, tak nevím, jestli to lámat přes koleno. Uvidí se. Ale zbraně neskládám:wink:
27. zář 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, léto pryč,ale počasí krásné,tak je tu pořád prázdno ,co?

Tak já konečně po létě zašla na gyndu pro clostík. 3měsíce ovulka stávkuje a já nejsem schopná si tam zajít. Tak ted už ho mám a uvidíme.
Za 10dní letíme do Egypta,tak budeme zase vyhřívat kostičky a nasávat mořský vzduch.
3. říj 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak copak je to tady?Koukám,koukám mrtvo.Tak honem,ať to tady zase frčí.Jak se máte?
11. říj 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se jdu pochlubit, už nejsem 2 v 1 :sunglasses:
František junior se narodil 11.10.2011 přirozenou cestou, ale zadečkem napřed, takže pro mě nezapomenutelný zážitek :stuck_out_tongue_closed_eyes: rodila jsem 14 hodin, ale malej za to stál :slight_smile: Je to pohodový miminko, jenom spí, papá a kaká :sweat_smile:
18. říj 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@baronek no tak to obrovska gratulace!!!!!!!!!!!! No zadeckem napred - to jsi se asi zapotila a pekne nafunela co????? tak hod nejake foto :slight_smile:
18. říj 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Juu tak to mooc gratuluju.Taky bych ráda viděla fotečku :slight_smile:
19. říj 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jsem
zase zpět v čr a tady 3 příspěvky? co s vámi holky je?
chybíte mi tu.
19. říj 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jejda, nakoukla jsem a taková krásná zpráva!!! moooc gratuluji a at si to mateřství jen a jen užíváš.František má moc pěkné datum narození:slight_smile:

@sslunicko a jaká byla dovča?? taky bych nějakou brala, letos to byla bída.

u mě jinak nic nového. jen se zabývám jinýma věcma než zkoušením o miminko.. holt..
tak tu zase napište nějaké dobré zprávy, at se mohu radovat s vámi:slight_smile:
mějte se pěkně
20. říj 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ahojky, dovča super,moc jsme si to užili. zato tady se s tou zimou pořád nemůžu srovnat. my měli letos dovolených fakt dost,takže já jsem spokojená.
21. říj 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Tak ja byla dnes na klinice podepsat vsechny papiry a udelat plan vsech procedur a za dva tydny (kdyz dojde mrcha podle ocekavani) zacinam stimulovat na me treti IVF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uz se desne tesim!!!!!!!!! A kdyby se zadarilo tak to zjistim pred jeziskem :slight_smile:
25. říj 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, take je to tady!!!!! mrcha prisla o tyden drive ale dnes jsme s primarem v CARu ze jdeme do toho!!! takze vecer si mazu pro leky a od zitrka zacinam stimulku na treti = posledni IVF!!! Tak nam prosim drzte palce a myslete na nas! Budu prubezne informovat :sunglasses: .
31. říj 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek zlato držím moc a moc palce. a věřím,že budete mít krásný vánoční dárek.
31. říj 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, rychly update: vypada to na 8 folikulu - dnes mel ten nejvetsi jiz 15 mm (7DC) a tak to na odbery vypada na ctvrtek pristi tyden. dalsi UZ v pondeli. Myslete na mne a drzte palce :slight_smile:
5. lis 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek moc držím palečky!!!!!! Přeci jenom ten "Náš rok" pořád ještě trvá!!!!! Já v to pořád pevně věřím, i když už od prosince nastupuji do práce.
Ale musíme tu všechny pořád dál a dál bojovat a jednou se toho našeho snu dočkáme!!! Moc to tady všem přeju, i když už se tu tak často nescházíme...
@tonytony, jak to s Tebou vůbec vypadá.... Už jsi určitě za půlkou, viď :wink:
5. lis 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek moc držím palečky :slight_smile:
6. lis 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hoky dnes na kontrole (9DC) mam na levo 2 x 17mm kulik a na pravo 15mm, 14mm, 12mm. Takze odber tento tyden ve ctvrtek a vypada to na 5 kuliku. Holt tuto 3 stimulku jedu vice na kvalitu nez kvantitu. Tak snad budou vajucha o to kvalitnejsi. nastup ma odber ve ctvrtek 8:30 tak na mne myskete :slight_smile:.
7. lis 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek