• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@barbika a co ty? Snazite se? Takze do konce roku se trebas i u vas zadari???
7. lis 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, zitra touhle dobou budu na stole kde mi budou odsavat kuliky!!!!!!!!!!! jeste 24 hodin a vse to vypukne!!!
9. lis 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek budu na tebe myslet:slight_smile:)))
9. lis 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek taky na tebe moc a moc myslíme :slight_smile: a držímě všechno, co máme :grinning:
10. lis 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem zpet, tak mame 5 vajuch - vypadaji pry dobre. Na dve delame iXi (nevim jak se to presne pise) a tri at si poradi sami :slight_smile:. Volam zitra v 10 rano kolik se jich oplodnilo a zacalo delit :slight_smile:.
10. lis 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak bohuzel. Ani jedno vajicko se neoplodnilo. je to dost zahada, na 2 se dokonce delali ICSI :frowning2:.
11. lis 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek to je mi moc líto .... :angry: :fearful:
11. lis 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem dnes na klinice domluvila s primarem ze kdyz jsem uz nabuzena hormony, a vse je vlastne nachystane na KET tak ho preci jen udelame - jen pouzijeme embryjka darovana. Takze v utery po obede si jdu pro bobanky od darcu (paru kteremu se zadarilo a tak zbytek mrazacku daroval na adopci), holt to budou geneticky bobanci cizi ale pod srdickem si mimi odnosim ja a porodim taky ja a tak si myslim ze se s tim vyrovnam a mimi bude stejne MOJE!!! Tak drzte na utery palce at se bobankum u mne bude libit a moje telo je prijme.
12. lis 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, a z teto skupinky se ted krome mne nikdo nesnazi????? nebo jste se pomalu prestehovali pod jine diskuze?
14. lis 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ahojky,tak zítra na tebe budu myslet a držet palečky,aby se bobánci pěkně zavrtali :wink: a kolik bobánků dostaneš do bříška-2? Tak tfuj-tfuj,pro štěstí,ať se zadaří :slight_smile:
14. lis 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,moc zdravím. Tady pořád mrtvo.

@rozmarynek sleduju tvé postupy a moc držím palce.

Co ostatní holky odtud,kde je jim konec?
18. lis 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko jo jo je to tu uplne opustene. ja mam v brisku 3 bobany ale z toho jen dve byly hezke blastocysty. To treti se mi zdalo nejake poskozene a tak podle mne jen do poctu aby se to nemuselo vyhodit. Dnes mne ale prestali bolet prsa a bradavky - no ale topopisuji ze se konecne vyplavil Ovitrell a hormony ze stimulky a ted kdyz zase zacnou bolet tak uz to bude kvuli mimi :slight_smile:. Tak mi drz palce at se jeden bojovnicek zavrta a nepusti. Dnes jsem 8 DPO a 3 den od ET.
18. lis 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek moc držím pěsti a určitě napiš, jak to vypadá ... kdy hodláš testit????
20. lis 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ahojky,tak jak se cítíš???Pořád na tebe myslím a držím palečky. :slight_smile:
20. lis 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no nevipada to dobre :frowning2:. Mrcha sice jeste nedosla ale testik zatim negativni :frowning2:. Vim ze je teoreticky jeste mala sance ze by se neco ukazalo na testu pozdeji ale touhle dobou by melo byt uz embryjko zakousle a produkovat alespon mimimalni davky HCG a ja bych mela alespon ducharit :frowning2:. takze moc uz nedoufam ale jiskricka je vzdycky dokud nedorazi mrcha. Dnes jsem 13 DPO a 8 den po ET (26 DC).
23. lis 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko koukám,že už jsi zase těhu :slight_smile: ,už jsem to viděla,na emiminu,ale nechtěla jsem,to psát,než to řekneš ty.Tak držím palce
@rozmarynek ach jo,když to nevyjde,tak jaké máte plány??Je to fakt nespravedlivé :frowning2:
23. lis 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek zlato,ale 8.den je hrozne brzy,to jsem na testu neměla nikdy nic. Výdrž ještě.
23. lis 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ahojky a jde se pohybujes po emiminu. Děkuji za palce. :slight_smile:
23. lis 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko já už tam jen hodím oko,nikam nepíšu :slight_smile:.A viděla jsem,že už tam týdny zase máš :wink:
23. lis 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no jo,povedlo se to v zari,ale kdy netuším. Vůbec jsem s tím nepocitala a čekala MS. Měli jsme odjet do Egypta a já si před odjezdem sla k dr pro clostik,protože jsem Pres léto neměla ovu a už nechtěla čekat. Porad nesla tak jsem si den před odjezdem udělala test a už byl jasně pozitivní.
Zatím jde všechno dobře a půjde i dal. 8.12. Jdu na screening. Nikdo to neví,jen já a manžel. Chceme to říci o Vánocích. To budu na konci 16tt.
23. lis 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko to je super,už si to taky zasloužíš,po tolika potratech :frowning2: .To je lepší,snad neotěhotnět,než zažívat tu hrůzu.Tak snad už jsi to prolomila :slight_smile:
23. lis 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko jejda ty jsi tehulka :slight_smile: No super!!!!!!!!!! Obrovska gratulace. A zadarilo se na prirodno a nebo jsi po IVF?
A muzu se zeptat kdy jsi nasla prvni carku na testiku po ET nebo KETu? Ja at to pocitam zleva nebo z prava tak kdyz mi davali blastocysty (5ti denni) a dejme tomu ze do 10 dni po jejich oplozeni by meli byt plne uhnizdeny tak uz by se 8 den od transferu melo neco ukazat na testiku - to uz by meli byt 3 dny zavrtane :frowning2:.
23. lis 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no v to doufám, snad nám tatínek shora pomáhá.
23. lis 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek děkuji moc. Psala jsem to nahoře. Jinak je to moje 2 přirozené těhotenství po 4 IVF.
Teď jsem našla čárku pozdě a už dalnici,.
Po ivf jsem ji našla AZ tak 14 den a na jaře po tom přirozeném tehu jsem mela temer neviditelného ducha 11.den po ovu.
23. lis 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko po ivf ten 14 den byl po OVU a nebo po transferu?
24. lis 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek všechno po ET. od OPU to opravdu nepočítej. Je to hrozně brzy.
Dnes jsi kolik? Testuješ každý den?
24. lis 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem 14 den od OPU a 9 den od ET. Dnes tam bil takovy sedy stin a az po limitu :frowning2:.
24. lis 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek 9.den sedy stinek po limitu? To zni velice dobře :slight_smile:
24. lis 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek taky si myslím, že to vypadá slibně :grinning:
24. lis 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ty sede stiny po limitu podle mne jsou falesne. mel by to byt ruzovy stin :frowning2:. No zitra rano jeste testnu ale opravdu tomu neverim.
24. lis 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek