IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
anevin
1. črc 2010
@rvasata A do porodnice nás povezou hasiči 😃
rvasata
1. črc 2010
@anevin 😃 😃 😃 noo a budeme to mít s muzikou.Jupííííí
anevin
1. črc 2010
@rvasata Tak to se musím zastat,můj chlap byl na mesa a tesa a chudák na něm měl 7 stehů.
evik31autor
1. črc 2010
no já doufám,že to pak někdy do toho důchodu schodím,mě si ten můj s těmi kily navíc bral(viz album) on tohle nějak neřeší,ale já zas jo už mě to sere,on vždycky říká,že není línej se najíst jenže on to přes léto schodí a mě to nejde a to šlapu jak debil na rotopedu :-p
evik31autor
1. črc 2010
já mám teda doma taky docela soucitnýho chlapa,když my něco je tak mě obskakuje už říkal jak budu těhu tak nedělám nic no pošůček prostě,holky já s hasičema nejedu my máme velký auto máme citroen berlingo tak je to v poho 😃
kessinkaa
1. črc 2010
@evik31 náhodou jsi byla krásná nevěsta
anevin
1. črc 2010
@evik31 Já myslím,že my se už důchodu nedožijem.Ještě párkrát posunou hranici a není co řešit 😃
evik31autor
1. črc 2010
tak snad aspon do toho hrobu to stihnem 😃
rvasata
1. črc 2010
@anevin au,tak to pak teda v tomhle případě jo.Ale to je málo který
rvasata
1. črc 2010
@evik31 Se na to vyprdni.Pak to schodíme najednou 😃
rvasata
1. črc 2010
@evik31 😃 😃 😃 😃 😃 Jsm si to předsavila.No já budu muset já se tam jinak nevejdu.Nebo si jedině manžel bude muset půjčit z práce dodávku
evik31autor
1. črc 2010
@kessinkaa no už bych se asi nevdávala a nebo nedělala takovou svatbu jsem myslela,že mě z toho zařizování mrskne
evik31autor
1. črc 2010
@rvasata to myslíš,že budeš mýt takový megabřuch 😃
evik31autor
1. črc 2010
holky vy máte ve snažilkách naši debatu já ji tam prostě nemám musím kliknout na zmínky o mě abych se sem dostala se něco děje či co :-S
rvasata
1. črc 2010
@evik31 no už teďka je váha dooost velká a přesdstava to co jsem měla s malou a kdyby se povedli 2 hahhaha
rvasata
1. črc 2010
@evik31 neví jdu to okouknout.Já jsem si jí dala do oblíbených
evik31autor
1. črc 2010
no zase ji tam nemám musela jsem zase přes odkaz tak jsem debil nebo já nevím
rvasata
1. črc 2010
@evik31 AHa tak to teda nevím.Asi jako s mojí fotkou .Jak jsem to studoval atak to musí vidět a jak máš např ty nebo spousta tak by to být nemě+lo dle jejich pravidel tak já fak nevím...
evik31autor
1. črc 2010
hodila jsem to taky do oblíbených a prdákuju na to jdu pověsit prádlo,já mám taky dost velkou váho z toho si nic nedělej a to jsem mimi ještě ani neměla je to holt k zoufání :-|
rvasata
1. črc 2010
@evik31 Hlavně ž jemse štastný a super ženský,ne?????
evik31autor
1. črc 2010
a měla jsi tam tou tému nebo taky né
evik31autor
1. črc 2010
mě kvůli fotce zatím nikdo nic nepsal,já akorát vím,že by tam měly být maximum 2 teba s manželem a pak musí být jedině s dětma a jiný tam maj fotky z dovo a ze svatby a děti nikde tak nevím jak to berou :-S
rvasata
1. črc 2010
@evik31 jo v oblíbených měla a mám
rvasata
1. črc 2010
@evik31 to radši nebudu řešit :-p
evik31autor
1. črc 2010
já to ted už v oblíbených taky mám,ale na stránce to není napíšu admině top je nějaký divný at stím něco udělaj pořád tady s tím vrklaj a takhle to vypadá
rvasata
1. črc 2010
@evik31 já jsem chtěla taky napsta jakou teda fotku,když ostatní nemají dle pravidel,ale pak jse na to se vyprdla.
evik31autor
1. črc 2010
tak jsem ji napsala tak uvidíme,a jaká by měla být fotka dle pravidel
evik31autor
1. črc 2010
hle tak jsem nás našla normálně jsme v neplodnosti ale nevím jako proč nás přesunuly
rvasata
1. črc 2010
@evik31 jeee to snad je lepší někdy neřešit 😃
evik31autor
1. črc 2010
Děvčata tak nás přesunuly do neplodnosti,protože ivf patří do neplodnosti a né do snažilek ,ale docela po dlouhé době tady
tak doufám,že nás všechny holky najdou 😉