• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek ahoj, jdu jen tak okolo, u nás v CARU kázali testovat až 12-14 den po 5ti denní kultivaci, tak se drž :slight_smile:
24. lis 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jste zlaticka jak mi pomahate udrzet alespon tu malou jiskricku. Dnes rano jsem curla a snehobilo. mam sice ted jiny test nez vcera ale stale s citlivosti 10. Dnes jsem 10 den po ET.
25. lis 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek to je ještě brzy :unamused: testuj určitě až za dva dny .... a jaké máš pocity a bolí tě něco???
25. lis 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kolik jste mely sliznici pred transferem? Je to muj strasak :frowning2:
25. lis 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak co holka,jak to vypadá? čekám tu každý den zprávu a nic. nenapínej nás
28. lis 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj @sslunicko.....uz 3 dny spinim a testiky negativni. Dnes uz jsem vysadila utrouse jinak by se mi ta mrcha nikdy nerozjela. Takze bohuzel ani darovanym embryjkum se u mne nelibilo :frowning2:. Ale ja se nevzdavam, ted pres vanoce se hodim do klidu, udelam si to imuno vysetreni a po Novem roce se na to zase vrhnu. :slight_smile:

A co ty tehulko? jak se citis? Kdy jsed na UZ aby byla fotecka?
28. lis 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ahoj zlato,to ne,to je nespravedlivé. Ach jo. Ale jsi jako já,nezdolna :slight_smile:
Já jdu do poradny v patek. Fotek mam plno. Můj dr mi je Dela od zacatku Kazdou návštěvu. Pristi čtvrtek jdu na ten prvotrimestralni screening.
28. lis 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile: Pamatujete si ještě na mě? To jsem já, věčně optimistická, až nesnesitelná Doufalka:wink: No bohužel v poslední době už tolik optimismu nemám:frowning2: Mám pořád trápení s pratetou a tak na pokusy není čas... Vrhneme se do toho zase v lednu nebo únoru. To už snad bude o tetu postaráno.

Ale jak tu čtu, tak jsem ráda, že alespoň jedna z nás se dočkala :grinning:

@sslunicko Moc gratuluju a držím palce:slight_smile: To je prostě nááááádhera!

@rozmarynek Ať mi někdo tvrdí, že spravedlnost existuje... Neexistuje!!! Ale jsi úžasná, že to nevzdáváš.

@kessinkaa Upřímně jsem si myslela, že ty budeš ta první, které se to teď povede :wink: Ale ono se to povede, já tomu věřím a držím palec:slight_smile:

Až se zase dostanu do toho kolotoče, ukážu se častěji, bo je potřeba to s někým sdílet a když jsou tu takové bojovnice...:wink:
28. lis 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ahojky,neboj nic,bojuju a vybojuju :wink: .Chod se koukat,až sem tu novinu dám.Jsi taky nezmar a hrozně ti to přeju!!!
28. lis 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek musíš bojovat,ale máš moc velké mezery......to chce střílet,pokus za pokusem :slight_smile:
28. lis 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa mezery nemam zadne jen jsem to tady nedavala k dobremu. mam za sebou jiz 15 IUI 3 x IVF a 1 x KET :slight_smile:. Vice se toho snad ani za dva roky stihnout neda :slight_smile:! :grinning:
28. lis 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka nazdar zenska!!!!!!!!!!!!!! jsem rada ze jsi se zase ozvala. Moc na tebe holka vzpominam!!!!

Ja mam jednu varku darovanych embryjek za slevovou cenu v GESTu v mrazacku :slight_smile:, takze pockam na imuno vysledky a pak si pro snehulacky pujdu - vidim to na leden/unor. Vse zalezi jestli se pred tim jeste nebudu lecit diky vysledkum z imuno. Takze koukej to doma vyresit a po Novem Roce se tu sejdem na novem bojovnem poli !!!!!!
28. lis 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka moc děkuju a jsem ráda,že jsi zašla. Moc nám tu chybíš.

@kessinkaa u tebě taky věřím,že příští rok to miminko budeš držet v náručí. Jak jsi ted na tom? Jdeš na nějaký pokus?
@rozmarynek máš toho za sebou dost. držím palce.
všechny se příští rok dočkáme miminka už budeme mít doma.
29. lis 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak po dlouhé době se zase hlásím. I když si to tady poctivě čtu, tak nepřispívám. Nějak není nálada :frowning2: Mám za sebou 3 neúspěšné pokusy IUI. Ale nevzdáváme to. Od prvního teď nastupuji zpět do práce, a doufám, že se nám zadaří. Přeci jenom, doma jsem se pořád pozorovala a upínala na výsledek. Takže po Novém roce to zkusíme opět znovu.
Prostě ten boj nevzdáváme!!! A jak už tady psala @doufalka po Novém roce se do toho s chutí pustíme všechny a budeme následovat naše úspěšné těhulky :grinning:
29. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak máme za sebou oslavy narozenin a doma 5letou slečnu. Utíká to hrozně. Přijde mi to nedávno,co jsem porodila ten malý uzlíček.
6. pro 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je dobře, že se nevzdáváte a příští rok bude určitě úspěšný :sweat_smile:
My taky začneme s celým kolotočem, už jsem nás zaregistrovala na vstupní vyšetření k andrologovi, je to prý kapacita, tak uvidíme. Teď čekáme, kdy bude volný termín, ale může to být až půl roku a doufám, že přijdou na to, kde je u manži problém a začne se s léčbou :grinning:
6. pro 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baronku,tak vy půjdete hned takhle do druhého?
13. pro 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko ono to nepůjde tak rychle :astonished: nejdřív manža musí podstoupit nová vyšetření a pak se uvidí, co nám řeknou, jestli to má smysl ..... jestli se nějaké spermijky objeví :confounded:
13. pro 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji krásné a pohodové vánoce a hlavně plodný rok 2012 :grinning:
23. pro 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také všem přeji krásné a pohodové Vánoce a kdybych už nezašla tak i štastný Nový rok.
23. pro 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všem krásné vánoce,splnění všech přáníček a do nového roku 2012 jen to nej.......... :wink:
23. pro 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak zdravim v tom novem roce a doufam ze tu se mnou zustane par bojovnic!!!!!!!!!!!!!!!!
ja mam vysledky imunologie, stihla jsem si dojit jeste pred vanoci na vysetreni a co byste rekli!!!???? je tam nalez jako prase - mam autoimunni reakci na embryjka a telo na ne reaguje prehnane a zabiji!!!! takze doufam ze jsme odhalili pricinu a ted se po preleceni konecne zadari!!! Zitra jdu pro leky a dohodnout 8 tydenni lecbu a pak rychle hura pro mrazacky!!!

Kessinko, nechces uz vybalit tu novinu!!!!! :slight_smile:

Tak holky, at uz jste tady s novym elanem a vetrem do plachet. Specialne vyhlizim moji partacku starsi vetev Doufalku!!!!!!!!!!!!!!!!
2. led 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ahoj,tak to je moc super. Je lepší když se něco najde a Da se s tím něco dělat.

A co ta kessi,jsem zvědavá.
2. led 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak to je super a teď se to určitě podaří :grinning: se divím, že tě na imuno neposlali z caru už dávno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jsem napnutá co Kessi :slight_smile: doufám, že je to, co si myslím :grinning:
2. led 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už si ji našla. Je to super.
2. led 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko tak já si to jdu taky najít :slight_smile:
3. led 2012 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ahojky :slight_smile: Nevím, jestli si na mě pamatuješ, občas sem něco napíšu, i když teda pomálu. Koukám, že máš stejný nález jako já. Já teda k tomu mám ještě antifosfolipidový syndrom. A vedle v dskuzi jsem koukala, že i chodíme ke stejné dr. Já k ní chodím už dva roky. Moc držím palečky, ať se zadaří! :wink: A kdybys měla nějaký dotazy, klidně se ptej.
3. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001 no super ze jsi se ozvala :slight_smile:. No ale slyset od tebe ze se lecis jiz 2 roky a stale nic moc povzbudive neni :frowning2:, hm...
jak jsem psala na vedlejsi diskuzi (pred par minutama) tak dneska jsme s Malickovou probirali me vysledky a ona ze pry mam jen ten TN alfa mirne zvyseny a to by melo po Prednisonu klesnout. Ty ostatni cytokyny ktere mam take zvysene tak ty pry naopak jsou podporujici uchavani embrya a tak ze jsou zvysene nevadi - to bylo pro mne prekvapenim. Jinak mam vse ok a ona pry muj nalez nepovazuje za nijak katastroficky a kdyz se nam podari srazit ten TN alfa na 20% ni hodnoty tak by se melo zadarit (jestli tedy tohle je opravdu jen ta jedina pricina, ale to vi jen buh).
3. led 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek TNF Alfa mám taky zvýšený, kolik máš? Prednison mi nikdy nedala, nevim proč :frowning2: Pouze gamaglobuliny a při IUI si píchám Clexane na ředění krve, jinak nic.
Snažíme se pět a půl roku, z toho poslední dva roky v CARu. Ale u mě je už problém i s věkem, asi. Loni jsem stihla 3 IVF, ale nic. Na další už nemáme, takže už budeme zkoušet jenom IUI.
Neboj, tobě se to povede :wink: Pokud to nemáš nějak katastrofální, tak určitě :slight_smile:
3. led 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001 no s vekem mam problem take, mne bude za 14 dni 43 :slight_smile:. Tobe je kolik? tu hodnotu TNF alfa mam 49%, a ty?
3. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek