• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Mě bude za týden 41.Vidíš, myslela jsem, že jsi mladší než já.
TNF mám 49%, takže úplně stejné koukám :slight_smile: Interleukin 38%. Plus chlamydie, kterých se snažím zbavit už dva roky :frowning2: Plus vysoký Annexin. Jinak snad nikde žádný jiný problém není. Minule jsem měla ještě zvýšenej IFNg, ale ten je snad už ok.
Malíčková je super, viď? Nedám na ní dopustit :slight_smile:
3. led 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak co je nového?
pořád nakukuji a tady pořád nikdo není.
9. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo??? čekám na zprávičky :slight_smile:
18. led 2012 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u mne nic noveho. Mam za sebou 2 tydny na Prednisonu a jeste jednom prasku. Je ste 4 tydny a pak supky dupky znova na krevni test jestli se to nejak vylepsilo :slight_smile:.
No a co tady noveho? Mame tu nejake snazilky v novem roce?????
18. led 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? :slight_smile: Přeji všem hodně štěstí ve snaženíčku!!
18. led 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, tak se hlásím do toho našeho kolotoče. V únoru půjdu nejspíš na minimálku. Jetě to není úplně jisté, ale šla bych moc ráda.

Jsem zvědavá na novinky a dooufám, že nás zase bude bojovat víc :wink:
27. led 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahojky, jsem ráda,že tu někdo napsal.
moc ti budeme držet palce. věřím,že letos budou těhulky všechny.
27. led 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka budeme na tebe moc a moc myslet :slight_smile:
27. led 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda děvčata,tak jsem zde.Od září jsme makala na baráčku,prtoože jsem se stěhovali do svýho a ylo tho až až až a co tady nového?U nás zatím nic.JEdině,že bych vyhrála
2. únor 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!! Tak se po dlouhé době ozývám. Od minulého září jsme si prošli třemi neúspěšnými IUI. V prosinci jsem nastoupila po mateřské do práce, takže začal pěkný kolotoč. Vůbec jsem nic nestíhala. Po těch neúspěších jsem se měla objednat na průchodnost, ale nějak jsme se v CARu domluvili, že to hned v lednu zkusíme znovu a naposled před vyšetřením.
Test jsem si dělala 11 dní po OVU a nic tam nebylo... Teda strašně, ale strašně něco slabýho. Tak jsem si řekla, že už počkám na ms a pak se objednám na tu průchodnost. Ale jaký bylo zjistění, když ms v termínu nedorazila a ani další 3 dny nic. To už jsem začala něco tušit, protože mě bolela neskutečně prsa. To jsem při prvním těhu vůbec neměla... No a když jsem si udělala nějaký 17 den po OVU test, tak už to tam na mě kouklo....// tam byli :grinning: Minulý týden jsem byla v CARu, ale bohužel tam ještě nic nebylo vidět, nebo spíš miniaturní tečka. Dr nechtěla nic slibovat, takže mě čekal další týden nejistoty.
Dneska jsem byla v CARu a už tam byl krásný váček a dokonce náznak srdíčka!!!!! Takže pokud to všechno půjde dál jak má, tak se v září dočkáme miminka!!!!
Člověk asi opravdu potřebuje vypnout a přijít na jiné myšlenky a pak se daří.
Přeju Vám všem hodně zdaru a ať se tento rok dočkáme všechny!!!!!!
3. únor 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukala, že Tonytony už má v profilu 3 děti a nám se sem vůbec nepříjde pochlubit ženská jedna....
3. únor 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika tak supeeeeeeeeeeer
3. únor 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa :grinning: a co Ty, jak je???
5. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika velká gratulace :sunglasses: moc vám to přeju :slight_smile:
5. únor 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.tak co nového? Porad nakukuji a tady nic.
26. únor 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holčičky. Co jse s vámi? Napište alespon jak se máte :frowning2:
16. bře 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko ahojky,no holky stávkujou asi :frowning2:.Já se mám zatím fajn,už mi není tak blbě a mimčo kope,tak jsem klidná.
Jinak jsem byla,na genetickém ultrazvuku,vše je v pořádku a už vím,co tam máme :slight_smile:,ale nechám to,jako překvápko :wink:
Co ty,jak válčíš?
16. bře 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt nám to neřekneš? Ty jsi potvůrka.
Já válčím také v pohodě. Víceméně pořád v poklusu. Momentálně v práci,odpoledne Kačka a její kroužky.
Ted už nám snad přišlo jaro,tak už se těším na posedávání venku na zahrádce. Včera jsem něco málo ostřihlala,ale přes to břicho už to moc nejde.
Malej má něco přes kilo a já břicho jako balon. Ale užívám si to. Je dost akční,pořád kope nebo se tam mele. Ráno vstává na budík. Stačí aby zazvonil,já se nemusím vůbec hnout a už tam rajtuje,ale opravdu dost.
16. bře 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko tak super,že je to vše v pořádku,už je to velkej kluk :wink: .
No ten můj mimouš,tam taky dělá rotiku,dnes si asi předělává vilu :grinning: ,to to jsou za pecky
No neřeknu,musí být překvápko :-P
Taky se teším na posezení na terásce,to bude paráda!!Víkend má být nádhernej,tak jsem zvědavá :dizzy_face:
16. bře 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou dneska NT screening ve 12 tt. Všechno je v pořádku a je to krásný pocit zase vidět toho malinkýho broučka, co ve mě roste :slight_smile:
No a já jsem teda pěkně unavená a spala bych i ve stoje :grinning:
16. bře 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to je dobře, že je vše v pořádku :slight_smile:
@kessi a jména máte vybraná????
17. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika tak super,že je to v pořádku,to jsou vždy nervy :unamused:,tak ještě ten velkej ve 20tt :slight_smile:.Taky bych furt chrněla,hlavně po obědě :wink:

@baronek jak se máš ty???A mimouš?No jména už máme,zase si prosazoval manžel :angry: ...Petr nebo Valinka
17. bře 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa máme se dobře, malej roste jako z vody. Teď jsme byli s manžou na dalším velkém vyšetření kvůli naší azoo a uvidíme, jak to všechno dopadne ....
užívejte sluníčko a načerpejte co nejvíc energie, kdyby se zase počasí zhoršilo :angry:
17. bře 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to teda nervy jsou to pěkný. U Tobíka mi to tolik nepřišlo. Teď se nervuju pořád. A Ty už jsi vlastně v kolikátým??
17. bře 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika no a ted si vem,jak se nervuju já :frowning2: .Už 21tt
@baronek tak to je super,že malej je v pořádku a dělá vám radost
17. bře 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, letí vám to jako blázen :slight_smile:
18. bře 2012 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no to Ti věřím!!! Ale neboj, teď už bude všechno v pořádku a v létě si budeš užívat s miminkem!!!!
Takže už jsi vlastně za půlkou. To je pěkný!
18. bře 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky opět vás svolavam . Kde jste kdo?
Prijdte říct co nového.
3. dub 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Ahojky,my zatím v pořádku ve čtvrtek jsem byla,na kontrole.Jsem předpisově zavřená,čípek dlouhý,mimčo i placenta v pořádku.
Co ty,už si skoro u cíle :slight_smile:
3. dub 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ahojky, já se cítím fajn, i když někdy dost unavená. Stíhám všechno co před těhu a síly pomalu odchází.
Dnes jsem byla v poradně. Malý má 1700g. Já zavřená,vše ok.
3. dub 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek