• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Ahojda holky,moc zdravím.Koukám,většina je těhulek.No super,tak povídejte jak to bylo a tak :sunglasses:
8. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata a co je u tebe nového????
17. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,kde jste pořád. kde je ta stará parta,pořád vás vyhlížím a nic.
rvasti a co ty?
17. dub 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko jooo nikde nikdo :frowning2:
My vše v pořádku,máme 683g.Dnes jsem byla na zátěžáku na cukrovku,tak jsem zvědavá,jestli se mi vyhne :angry:
Co ty?
17. dub 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Asi většina jenom nakukuje a nic nepíše. Je pravda, že taky jenom mrknu a když nevidím nic nového, tak nepíšu. Ale hned to napravím...
Končím 4 měsíc (teda podle tabulky co mám - nějak se v těch tabulkách nevyznám, každá to má jinak.... :sweat_smile: )
Teď už jsem týden doma, protože mám hodně nízky tlak a pořád se mi motá hlava, takže v práci bych byla na nic. Přeci jenom vstávám v půl 5 a dělám dvanácky.
Jinak mimi se nám ještě na UTZ neukázalo, tak jsme zvědavý copak to nosím pod srdcem :grinning:

No a jinak ten čas neskutečně leti... Už jsme se registrovala k porodu....

A kde máme naše spolubojovnice jako Marcajda, Doufalka, Evík, Rozmarynek atd....?? Holky, ozvěte se!!
17. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, kde jsou.

@kessinkaa tak to je super. To ti moc pekne utíká.
Já se mám fajn. zatím porad funguju normálně. chodím do práce s malou na kroužky,domácnost.

Už se mi to krátí. Těším se.
17. dub 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko to teda, už to máš opravdu za pár :grinning: To je dobře, že všechno zvládáš bez problémů!!!
17. dub 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo,halo kde je kdo???
Já vše v pořádku,mimoš kopká,dloubá a přestavuje domeček :grinning:.Nemám ani těhu cukrovku,tak jsem štastná!!!
Je mi líto,že sem nechodíte.
30. dub 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to mě také. moc rada bych holky viděla.jak se mají atd.
30. dub 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
každý asi jenom nakukuje ....
30. dub 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Já tedy ani nenakukuju. Mám blbý období a skoro se ani nezastavím, ale snad nám to brzy skončí. Vypadá to, že se mi do 1/2 května podaří umístit tetu do slušného sanatoria pro alzheimera. Jak jsem chtěla jít na pokusy v únoru a březnu a dubnu... To prostě nevyšlo. Pořád jen motání a ježdění kolem tety... Když už do toho dám ty peníze, musím na to mít klid. Ten prostě nemám, mám nervy naprosto na cucky:frowning2:

Všem vám přeju krásná a pohodová těhotenství:slight_smile: Mojí kamarádce minulý týden zazvonil telefon a.... dneska by měla dostat 3 měsíční holčičku:slight_smile: Navíc vlastní sestru jejich prvního adoptovanýho chlapečka:slight_smile: Doufám, že tato dobrá zpráva je první v řadě a další budou rychle následovat:wink:
3. kvě 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahojky, to je jasný, že se potřebuje klid a moc držíme pěsti a pěstičky :slight_smile:
8. kvě 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jsem moc rada,ze si zavítala. Nemáš to jednoduché,tak snad se to u vás brzy sklidni . Určité zase brzy napis.
8. kvě 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek
Ahojda no u mě nic nového,teda nic.Jsme přestěhovaný ve vlastním domečku a jsme tak nějak zklidnění,ještě mít peníze a hurá bojovat.Jsem to nevzdala :sunglasses:
10. kvě 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko No páni,to je super čísilko.No jsem zvědavá,jestli se ho taky ještě někdy dočkám
10. kvě 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všechny ostatním holky zdravím.A další novinky?
10. kvě 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata to ti chválím, že jsi nic nevzdala a gratulace k novému bydlení :slight_smile: Baráček je lepší než panelák :astonished:
11. kvě 2012 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko tak sluníčko naše,ještě jednou velká gratulace!!!Maxík je krásnej i sestřička :wink:
21. kvě 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko i já se připojuji k velikánské gratulaci a přeji hodně zdravíčka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. kvě 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo???? a jak se všechny máte??? jak si užíváte sluníčko????
25. čer 2012 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!!
Tak začali vedra a já mám angínu. Nějak se semnou táhne rýma a kašel od začátku těhu a teď to vygradovalo....

@kessinkaa jak zvládáš ty vedra?? Hrůza, viď :slight_smile:
29. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Ahojky no moc nezvládá,sotva se vleču!!!Ještě že máme zastřešenou terasu a bazén :grinning:.....ale už to bude za chvilku :wink:
Co ty a vy holky????????????????
29. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyhle horka jsou vážně příšerný, takže koukejte zalézt někam do stínu :slight_smile: a hlavně dodržovat pitný režim :slight_smile:
2. črc 2012 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, tak jsem se na vás po dlouhé době koukla:slight_smile:
@sslunicko nejdřív Tobě veliká gratulace!!! to je krása a i páreček se vám povedl. to se ale máš!!!

no a ostatní těhulky, máte to v tomto počasí hooodně náročné. ale vy to zvládnete! Hlavně že je všechno v pořádku.

u mě nic nového. Po přítelových záletech jsme se rozešli a tak tím skončilo i to mé snažení:slight_smile: ale třeba s novým vztahem... Ale nějak s tím už nepočítám. Což neznamená, že nedoufám..
Co jsem měla léky na krátký protokol, tak jsem je dala tady v práci holčine a ona je hned na první pokus těhulka:slight_smile: to jsem měla velikou radost. Byla jsem na ni kouknout a už má krásné bříško. Tak jsem aspon někde dopomohla.

@doufalka ty ještě pořád bojuješ s tetou? to je tak těžký úkol, obdivuji tě. Kéž by vám vyšlo to sanatorium. mají tam pro nemocné dobré zázemí a tobě se uleví.toto je nemoc, která se vlastně ani nedá uhlídat, musíš být tak vyčerpaná. snad jednou budu mít taky takto ochotnou neteř co se o mě postará!
a ty bys šla do adopce? já ne. nevěřím si. a taky zjištuji, že jsem čím dál pohodlnější. jsem hotová i když hlídám neteře a to už mají 8 a 12. takže se o sebe vlastně postarají samy:slight_smile:

Děvčata, at se vám tu daří, vzpomínám na vás často. a zase za vámi ráda přijdu!!! mějte krásné a pohodové léto!!
4. črc 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda to je dost, že ses taky ozvala :slight_smile: je mi to líto s rozchodem .... a nový vztah se už rýsuje????
10. črc 2012 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: holky kessinka už má svoji holčičku u sebe :slight_smile:

užasná,nádherná. moc a moc jim to přeju
11. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa MOOOOOOOC VELKÁÁÁÁÁÁ GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ať jste s malou co nejdřív doma a pořádně si začnete užívat jedna druhý!!!!
11. črc 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kessi se připojuji ke gratulaci :grinning:
12. črc 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile: Člověk tu "chvilinku" není a ono se to tu tak rozrodí!!!!

@sslunicko @kessinkaa Ženský jedny sakramentský! Moc vám gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Máte někde ta svá holátka vyfocená? Já už tu jsem prakticky cizí a nevím, kam se kouknut.... To je náááádhera, to je nádhera:slight_smile:

@marcajda Tak ti nevím, jestli tě mám litovat, nebo zda gratulovat. Ale spíš gratulovat a držet palce:wink: Ještě máš čas... Já bych do adopce taky nešla. Kdysi jsem se tu o tom rozepisovala. Taky si nevěřím. A když vidím, jak se s tím rovná ta moje známá, tak mám pocit, že bych to nedala. Holčička je zatím andíleček, ale chlapeček (4a1/2) už jim nejednou zamotal hlavu. Oni jsou ovšem silní, děti jsou vymodlené (i když "z domečku"), tak věřím, že všechno zvládnou. O sobě přesvědčená nejsem. Já jsem musela i předlouho dumat o tom, zda bych unesla dárce. Nakonec jsem dospěla k závěru, že to jo. Dítě by bylo z jedné, či druhé strany biologické a kdyby jsem to odnosila... Prostě dárce jsem nezavrhla:wink:

Ženy, tak se snažte, ať se to tu pořádně rozrůstá a všem vám přeju krásné dovolené a dětem orázdniny:slight_smile:
16. črc 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak po nějaké době zase zdravím.
jsem tak nějak v jednom kole. s Maxíkem je to v pohodě,už jsem se sehráli i když ty začátky byly trochu těžší.
momentálně zastupuju bráchu v práci,tak fungují babičky na 1000%,ale už máme týden za sebou a myslím,že v pohodě. jěště týden a zase si začnu na plno užívat mateřské.
10. srp 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek