• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
holky já mam krátký protokol, jen ten puregon a OPU u mě vypadá neděle až úterý uvidim v pátek :wink:
22. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccy: snaď nám to výjde :slight_smile:
22. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik, díky za přivítání. Jestli je taky 7. den jako já, tak je opravdu odvážná, že testovala..7. den mi přijde hrozně brzy :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky jste tak nafouklé? :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tadel už to na mě pěkně leze a jsem taky dost náladová, bud jsem nasraná nebo bulim :confused: chudák manžel
22. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evík31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
22. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
gambrinuska: já jsem taky pěkně náladová a nasraná jsem sjkoro furt :grinning:
22. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadelka: vážně se nic nezjistilo? tak to mě mrzí :frowning2: ale tentokrát to dopadne dobře :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky pádím obalit ten květák a oloupat brambor tak doufám,že až se vrátím budu stíhat dočítat :grinning:
Evík31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
Gambrinuska:1IVF puregon-krátký protokol, OPU 27-29.6
Holky postupně se všechny přidáme do tabulky pro přehlednost :wink:
Tabulka:
Gambrinuska: 1IVF puregon-krátký protokol, OPU 27-29.6
22. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccy: myslím si taky, že je to hodně o psychice, tak myslím, že by v tom mohl být problém
22. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jste toho naštěstí moc nenaklábosily takže stíhám dočítat :grinning:
děvčata vše je jen o psychice,ale tomu asi těžko zabráníme,tzak at si s náma ty naši miláčkové taky chvilku užívaj :grinning:
ten můj teda za to nemůže jelikož nemám vejcovody,ale ono mu to občas to mé prudění neuškodí :grinning:
22. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak doplnujte tabulku at máme hezký přehled :sunglasses:
22. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik u nás je zas problém taky jen ve mně :rolling_eyes: teda zatiom co víme, bez injekcí prostě neovoluju, takže jen s doktorama,
ted jdu loupat brambory k obědu já :confounded: koupila jsem včera 2 pstruhy tak dneska bude rychle vařeno :wink:
Evik ty jsi na neschopence?
22. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gambrinuska jojo já jsem na neschopence ,když se nezadařil ET tak řekl,že my ji nechá at si pořádně odpočinu myslel ,že mě sliznice doroste sama a ket pujdu už v červnu ,ale bohužel tak jsem vyfasovala léky a až příjde mrška začnu zobat ,ale neschopenku my nechal jinak jsem ji dostala v den ET
já jinak taky sama neovuluju,ale myslel si ,že po těch hormonech to půjde samo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkil - Ahoj, raději netestuj, počkej, co nejdéle, ať se zbytečně nenervuješ, držím pěsti..
@evik31 - Ve škole není přestávka, ale protože už jsem poslední dny, látka dobraná, tak jsem s děckama většinou na počítačích, oni si hrají hry nebo procvičují, a já na koníkovi. Taky nevím, protč to tak mám, je to pěkně blbé, protože takhle se to dozvím až kolem 28.8, ale to bych už měla být zase v práci. Tak jsem se byla domluvit s ředitelem, že si to půjdu oddělat o prázdninách, abych po KETU mohla opravdu jenom ležet.
@marcajda - Hrubé práce mu naplánuju a budu to dirigovat i z lázní:slight_smile: To jsem mu taky řekla a on mě na to odpověděl, že na jemné úpravy, na které se těším, nezbudou peníze...no tak uvidíme. Folící vyrostou, neboj.
@gambrinuska - vítáme tě, prima, že jsi tu.
22. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka, @berulenicka - Ahojky, prima, že se pěkně rozrůstáme...s tím květákem, chtěla jsem ho dělat minulý týden, nějak jsem na něj zapomněla, i s hlávkovým salátem, nechala jsem ho ve špajzce na chodbě a taky tam byl pak pěkný odér, i bez vaření.
Fakt obdivuju všechny, které vařit umí a ještě to dělají rády.
22. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela takovou práci bych taky brala ,ale jen ke konci roku ,během né to bych se z těch pubertáků asi zbláznila
jinak jsme znova založily tabulku ,aby jsme se v tom pak vyznaly kdo je kdo tak se tam dopísni až budeš mýt chvilku :grinning:
22. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už se smaží manža si poručil salátek okurkový s acidem to já nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se do tabulky:
78marcela: 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.8)
22. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli budu mít čaas, tak pak udělám nějakou stabilní v excelu a strčím ji někam do profilu, jestli to půjde.
22. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tobě jo ty si holka šikovná,ježíš já bych jela stebou do lázní ach joooooooo :cry:
22. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem musela chvíli vytvářet nějaké hodnoty v práci
Jinak dnes jsem 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
Testovala jsem, že test byl citlivý, ale asi málo
Hlavně někde mi někdp psal, že se počítají i ty dny s prodlouženou kultivací...
22. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - jejda, tak pojeď, byla bych nejšťastnější...bojím se, že tam budu s nějakou starou bábou...furt se mi tam nechce, ještě jsem ani neodeslala ty papíry, ach jo.
Štve mě že to bude až v půli srpna, ten KET...jediné pozitivní je, že je tam pak dlouhá mezera na tu rekonstrukci, když dojedu z lázní 25.7, za tři týdny se toho dá hodně stihnout.
22. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkil - neboj, to se objeví, a 7. den je hodně brzy. A kup si mamatest 10 na potom, ty jsou nejlepší, já měla taky mamatesty, ty mi to ukázaly poctivě a pak jsem měla RapiClear, oba stejně citlivé a ten mi neukázal nikdy nic. A to stál 70Kč jeden ks, zatímco mamatest balení po dvou ks jen 33,-
Ale testuj až v neděli nejdřív.
22. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět z oběda :slight_smile:

78marcela: 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.8)
valkil: 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
lucccy: 1.ivf stimulace Synarel+Puregon, kontrola 24.6.
22. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych jela marcel,ale mě je nedají ach jooooooooo :unamused:
@lucccy co bylo dobrého,holky to všecky píšete z práce,nebo jste doma? :wink:
22. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych klidně doma byla, ale ty peníze :frowning2:
Navíc mi bylo blbě jen v den OPU, to bylo fákt nechutný :cry:
22. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Evčo a tobě ji dali jenom tak tu nechopenku? Já bych na ni taky docela šla po lázních bych si to prodloužila, myslíš, že mi ji taky dají?
22. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek