IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
gambrinuska
22. čer 2010
holky já mam krátký protokol, jen ten puregon a OPU u mě vypadá neděle až úterý uvidim v pátek 😉
tadelka
22. čer 2010
luccy: snaď nám to výjde 🙂
berulenicka
22. čer 2010
Evik, díky za přivítání. Jestli je taky 7. den jako já, tak je opravdu odvážná, že testovala..7. den mi přijde hrozně brzy 🙂
tadelka
22. čer 2010
holky, taky jste tak nafouklé? 🙂
gambrinuska
22. čer 2010
jo tadel už to na mě pěkně leze a jsem taky dost náladová, bud jsem nasraná nebo bulim =-) chudák manžel
evik31autor
22. čer 2010
Evík31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
tadelka
22. čer 2010
gambrinuska: já jsem taky pěkně náladová a nasraná jsem sjkoro furt 😃
lucccy
22. čer 2010
tadelka: vážně se nic nezjistilo? tak to mě mrzí 😞 ale tentokrát to dopadne dobře 🙂
evik31autor
22. čer 2010
holky pádím obalit ten květák a oloupat brambor tak doufám,že až se vrátím budu stíhat dočítat 😃
gambrinuska
22. čer 2010
Evík31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
Gambrinuska:1IVF puregon-krátký protokol, OPU 27-29.6
gambrinuska
22. čer 2010
Holky postupně se všechny přidáme do tabulky pro přehlednost 😉
Tabulka:
Gambrinuska: 1IVF puregon-krátký protokol, OPU 27-29.6
tadelka
22. čer 2010
luccy: myslím si taky, že je to hodně o psychice, tak myslím, že by v tom mohl být problém
evik31autor
22. čer 2010
tak jste toho naštěstí moc nenaklábosily takže stíhám dočítat 😃
děvčata vše je jen o psychice,ale tomu asi těžko zabráníme,tzak at si s náma ty naši miláčkové taky chvilku užívaj 😃
ten můj teda za to nemůže jelikož nemám vejcovody,ale ono mu to občas to mé prudění neuškodí 😃
evik31autor
22. čer 2010
jinak doplnujte tabulku at máme hezký přehled 😎
gambrinuska
22. čer 2010
evik u nás je zas problém taky jen ve mně 8-( teda zatiom co víme, bez injekcí prostě neovoluju, takže jen s doktorama,
ted jdu loupat brambory k obědu já :-S koupila jsem včera 2 pstruhy tak dneska bude rychle vařeno 😉
Evik ty jsi na neschopence?
evik31autor
22. čer 2010
@gambrinuska jojo já jsem na neschopence ,když se nezadařil ET tak řekl,že my ji nechá at si pořádně odpočinu myslel ,že mě sliznice doroste sama a ket pujdu už v červnu ,ale bohužel tak jsem vyfasovala léky a až příjde mrška začnu zobat ,ale neschopenku my nechal jinak jsem ji dostala v den ET
já jinak taky sama neovuluju,ale myslel si ,že po těch hormonech to půjde samo :-p
78marcela
22. čer 2010
@valkil - Ahoj, raději netestuj, počkej, co nejdéle, ať se zbytečně nenervuješ, držím pěsti..
@evik31 - Ve škole není přestávka, ale protože už jsem poslední dny, látka dobraná, tak jsem s děckama většinou na počítačích, oni si hrají hry nebo procvičují, a já na koníkovi. Taky nevím, protč to tak mám, je to pěkně blbé, protože takhle se to dozvím až kolem 28.8, ale to bych už měla být zase v práci. Tak jsem se byla domluvit s ředitelem, že si to půjdu oddělat o prázdninách, abych po KETU mohla opravdu jenom ležet.
@marcajda - Hrubé práce mu naplánuju a budu to dirigovat i z lázní🙂 To jsem mu taky řekla a on mě na to odpověděl, že na jemné úpravy, na které se těším, nezbudou peníze...no tak uvidíme. Folící vyrostou, neboj.
@gambrinuska - vítáme tě, prima, že jsi tu.
78marcela
22. čer 2010
@tadelka, @berulenicka - Ahojky, prima, že se pěkně rozrůstáme...s tím květákem, chtěla jsem ho dělat minulý týden, nějak jsem na něj zapomněla, i s hlávkovým salátem, nechala jsem ho ve špajzce na chodbě a taky tam byl pak pěkný odér, i bez vaření.
Fakt obdivuju všechny, které vařit umí a ještě to dělají rády.
evik31autor
22. čer 2010
@78marcela takovou práci bych taky brala ,ale jen ke konci roku ,během né to bych se z těch pubertáků asi zbláznila
jinak jsme znova založily tabulku ,aby jsme se v tom pak vyznaly kdo je kdo tak se tam dopísni až budeš mýt chvilku 😃
evik31autor
22. čer 2010
už se smaží manža si poručil salátek okurkový s acidem to já nemusím :-p
78marcela
22. čer 2010
Přidávám se do tabulky:
78marcela: 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.8)
78marcela
22. čer 2010
Jestli budu mít čaas, tak pak udělám nějakou stabilní v excelu a strčím ji někam do profilu, jestli to půjde.
evik31autor
22. čer 2010
tobě jo ty si holka šikovná,ježíš já bych jela stebou do lázní ach joooooooo 😢
valkil
22. čer 2010
Tak jsem musela chvíli vytvářet nějaké hodnoty v práci
Jinak dnes jsem 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
Testovala jsem, že test byl citlivý, ale asi málo
Hlavně někde mi někdp psal, že se počítají i ty dny s prodlouženou kultivací...
78marcela
22. čer 2010
@evik31 - jejda, tak pojeď, byla bych nejšťastnější...bojím se, že tam budu s nějakou starou bábou...furt se mi tam nechce, ještě jsem ani neodeslala ty papíry, ach jo.
Štve mě že to bude až v půli srpna, ten KET...jediné pozitivní je, že je tam pak dlouhá mezera na tu rekonstrukci, když dojedu z lázní 25.7, za tři týdny se toho dá hodně stihnout.
78marcela
22. čer 2010
@valkil - neboj, to se objeví, a 7. den je hodně brzy. A kup si mamatest 10 na potom, ty jsou nejlepší, já měla taky mamatesty, ty mi to ukázaly poctivě a pak jsem měla RapiClear, oba stejně citlivé a ten mi neukázal nikdy nic. A to stál 70Kč jeden ks, zatímco mamatest balení po dvou ks jen 33,-
Ale testuj až v neděli nejdřív.
lucccy
22. čer 2010
tak jsem zpět z oběda 🙂

78marcela: 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.8)
valkil: 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
lucccy: 1.ivf stimulace Synarel+Puregon, kontrola 24.6.
evik31autor
22. čer 2010
já bych jela marcel,ale mě je nedají ach jooooooooo :-|
@lucccy co bylo dobrého,holky to všecky píšete z práce,nebo jste doma? 😉
valkil
22. čer 2010
Já bych klidně doma byla, ale ty peníze 😞
Navíc mi bylo blbě jen v den OPU, to bylo fákt nechutný 😢
78marcela
22. čer 2010
@evik31 Evčo a tobě ji dali jenom tak tu nechopenku? Já bych na ni taky docela šla po lázních bych si to prodloužila, myslíš, že mi ji taky dají?

Začni psát odpověď...

Odešli