IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
kessinkaa
2. črc 2010
@tadelka tak nějak.Pořád přemýšlím,jak mi bylo minule,když to na chvilku dopadlo,ale taky mi nic moc nebylo.Zatím neplaším,ale ono to začne
evik31autor
2. črc 2010
@rvasata mě už to asi nemyslí tím hicem :-p
@tadelka oprava nebude jak v sauně,ale už je :-p
@kessinkaa no ledovou kávičku si asi půjduudělat dobrej nápad 😉
@lenivoni štastnou cestu domu a pro tebe možná i dobrou noc ,tam mě je nějaký časový posun ,ale nevím až tak jaký,ale kdyby náhodou tak dobrou 😃
jinak jak se cejtíte skoro maminy jsem ted tady nějak mezi váma sama všichni jste už po et a ket
kessinkaa
2. črc 2010
@rvasata Tak já miluju ten bazén,plácnou se a opalovat,taky není můj koníček.Taky tady máme chládeček,lituji lidi v paneláku
lenivoni
2. črc 2010
Tak to je super, ja tu mam o 8 hodin posunuty čas, tak půjdu dříve. A kdy jsi měla transfer? Jedno nebo dvě? A jak se cítis? Já v podstatě úplne v pohode, chodím i do práce.
lenivoni
2. črc 2010
@lenivoni Odpoved byla mirena na keessinku.
tadelka
2. črc 2010
no já holky taky přemýšlím, jak mi bylo minule, snažím se zabavit a moc nepřemýšlet, ale ono se to řekne :-|
lenivoni
2. črc 2010
@evik31 Jo časový posun je 8 hodin ale dnes to vidím na dlouho, chci se dívat na tenis na Berdycha a to ru je deset večer. Snad vydrzim
kessinkaa
2. črc 2010
@lenivoni transfér byl v neděli.Mám 2 ledňáčky a cítím se fajn.Je to můj 6 transfér 😞 ,5 konečně vyšel,ale jen do 6 týdne 😢
tadelka
2. črc 2010
@kessinkaa teď je to tutovka 😉
tadelka
2. črc 2010
@kessinkaa jsi na neschopence, nebo chodíš do práce?
evik31autor
2. črc 2010
@lenivoni jo
berdych je super my s manžou koukaly jak hrál s Federerem
lenivoni
2. črc 2010
Já obdivuji všechny co jsou doma na neschopence, já bych se snad kazdou sekundu pozorovala. Chodi ru ještě někdo jiný do prace?
evik31autor
2. črc 2010
jinak holky nějak se nám nehlásí ty už další těhulky co maj za sebou transfér dýl.asi pilně holky odpočívaj 😎
Renčo nevíš jestli budou mýt v sanusu dovolenou?
lenivoni
2. črc 2010
@evik31 Ja vím budeme mu odtud drzet palce klukovi mladýmu!
evik31autor
2. črc 2010
@lenivoni já už jsem přes měsíc doma nechal mě doma po et a ted čekám na ket,jinak myslím ,že ty co jsou po et jsou doma,možná ještě ty co stimulkujou chodí do práce
evik31autor
2. črc 2010
@lenivoni no já si myslím,že už si zaslouží pořádnej úspěch jen at jim tam ukáže,oni si ty velký hvězdy moc o sobě myslej tak at jim trošku spadne hřebínek 😉
kessinkaa
2. črc 2010
@tadelka jsem na neschopence i kvůli věku
lenivoni
2. črc 2010
@evik31 Ja vím budeme mu odtud drzet palce klukovi mladýmu!

@evik31 Nevyznam se v těch vašich zkratkach. Jaky je rozdíl mezi et a ket?
rvasata
2. črc 2010
@kessinkaa To jo tam vůbec musí být na zdechnutí a ještě,když se ani lísteček nehne.
lenivoni
2. črc 2010
@kessinkaa A můzu se zeptat kolik ti je ?
tadelka
2. črc 2010
@kessinkaa já taky a taky i kvůli věku 😃 jsem doma už skoro dva měsíce a je mi fajn, jsem v klidu
kessinkaa
2. črc 2010
@lenivoni ET čerstvé,KET mražené
rvasata
2. črc 2010
@evik31 No to právě nevím.Mě to vůbec nedošlo.Ale jestli třeba nemají teďka.No doufám,že nebudou mít příští týden,ale to by sesatřička neříkala ať přijdu.. :-x
kessinkaa
2. črc 2010
@lenivoni za pár dní 37
kessinkaa
2. črc 2010
@tadelka 🙂 já jsem doma,taky dlouho a kolik ti je???? 🙂
tadelka
2. črc 2010
@kessinkaa o rok míň, než tobě 🙂 jsme prostě obě ještě v pubertě 😃
lenivoni
2. črc 2010
@kessinkaa ok dík teď u tomu rozumím
lenivoni
2. črc 2010
Tak Jo cesta z práce mi díky vám taky rychle ubehla. Diky. Teď jen doma uvařit nejakou vecu a dat si nohy nahoru. relax
evik31autor
2. črc 2010
@rvasata já si myslím,že asi se jinak budou střídat a,když tam nebude jeden dr. tak tam místo něj bude jinej,podle mě si asi nebudou brát dovo všichni najednou a ted jsem tam byla v pondělí a nic tam nevyselo tak snad se prostřídají
evik31autor
2. črc 2010
@lenivoni to já půjdu za chvilku vařit obídek 😃

Začni psát odpověď...

Odešli