IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
rvasata
2. črc 2010
@evik31 Tak snad jo.A já doufám,že já jsem těhulinka takže....a to tam snad ještě Dejmíček bude 😃
kessinkaa
2. črc 2010
@tadelka 😃 😃 😃 😃 😃 tak nějak....i se tak cítím.Taky ještě nemáš děti?
tadelka
2. črc 2010
@kessinkaa taky nemám :-| a neumím si představit, že bych měla být bezdětná
kessinkaa
2. črc 2010
Já si myslím,že má Sanus týden od 19.7.Holky co vaříte?
rvasata
2. črc 2010
@kessinkaa Jako myslíš celkově zavřený?????že tam nebude nikdo???
kessinkaa
2. črc 2010
@tadelka no já taky né!!!Jsem měla radost,když se to konečně povedlo,nemohla jsem věřit a pak šok.Je to hrůza,už jsem do toho nechtěla,ale doktorka tvrdí,že se to povede,když už jsem jednou otěhotněla.Ty jsi po kolikáté?
tadelka
2. črc 2010
tak já nic nevařím, maminka dodala svíčkovou 😃
kessinkaa
2. črc 2010
@rvasata tak nějak,jen jeden doktor pro pohotovost
tadelka
2. črc 2010
@kessinkaa tak já mám 4 ET a jednou jsem měla taky // ale hcg bylo nízké a pak konec 😞 ten smutek je ještě horší, než kdybych měla negativ.test
kessinkaa
2. črc 2010
@tadelka no moje řeč!!I když jsem chtěla zažít //,ale takhle né!!!Kolikáté ET,jsi měla biochemku a jak to je dlouho??
rvasata
2. črc 2010
@kessinkaa jééééééééééééé tak to je blbý.
tadelka
2. črc 2010
bylo to druhé ET a bylo to v září a ty?
kessinkaa
2. črc 2010
@tadelka já ted v květnu
tadelka
2. črc 2010
@kessinkaa 😞 tak to je moc čerství, to je mi líto
evik31autor
2. črc 2010
@kessinkaa to mě ani neříkej to bych tam pak akorát měla jezdit ,ale já mám pocit,že na jiné diskuzi psala jedna holčina ,že HK sanus dovo nemá,že jí právě poslali z PC protože ten dovo měl a ten HK jede pořád no tak uvidíme,až tam teda jednou budu volat ,že jsem to dostala tak my to sestra řekne :-|
kessinkaa
2. črc 2010
@tadelka no snad to zvládnu.Už by bylo na čase!!!
evik31autor
2. črc 2010
@kessinkaa koukala jsem jakou máš výbavu na ket a už víš kdy na něj půjdeš
kessinkaa
2. črc 2010
@evik31 Hele fakt nevím,uvidíš co ti řeknou
tadelka
2. črc 2010
@kessinkaa určitě to zvládneš, tvoje tělo už je na mimi připravené 🙂
kessinkaa
2. črc 2010
@evik31 já už byla v neděli
evik31autor
2. črc 2010
@kessinkaa a tohle všechno baštíš dál jo i ten estrofen
evik31autor
2. črc 2010
@kessinkaa no vidíš co mě toho uniká tak to budeš za chvilku testit 😃
kessinkaa
2. črc 2010
@evik31 jj všechno.testit budu,tak za týden....snad to vydržím,stejně čárkám,už nevěřím
gambrinuska
2. črc 2010
Ahojky holky chvilkui je člověk mimo auž nestíhá dočítat 😉
koukam že máme nový přírůstek @lenivoni -měli jsem ET ve stejný den 😉 a taky nemáme sněhuláčky |-| tak snad je nebudem potřebovat :-N
Eviku co vaříš, vůbec nemam inspiraci, včera jsem dělala tortili s kuř.masem a zeleninou a byla to fakt namka 😃
rvasata
2. črc 2010
😎 😎 😎
rozmarynek
2. črc 2010
Ahoj holky, tak jsem na dve hodky byla pryc a ted jsem docitala 2 stranky. No dneska je nejaka povidava hned po ranu 🙂.
Pokusim se odpovedet na vice otazek najednou 🙂. Ja jsem po ET mela moznost dostat neschopenku ale protoze mam sedave zamestnani a mohu dokonce delat i z domu tak jsem si ji napsat nenechala.

Jsem po prvni ET (IVF) kde mi zavedli dva mimisky. Bohuzel jsme nanucky nemeli takze ted kdyz krev je negativni a rozjela se mrcha (druhy den) tak si za 3 mesice musim prodelat cele kolo od znovu. mezitim se pokusime jit alespon 2x na IUI (inseminaci) aby to cekani na druhe IVF nebylo tak dlouhe, a clovek nikdy nevi....trebas se i to povede.

Moc drzim palce @doufalce v 11 na tebe budu myset a drzet vsechny palecky.

evik31autor
2. črc 2010
@gambrinuska to bych si dala taky,my dnes budem mýt špenát se špalíčkama a uzeným
no dočítat tak nějak v poslední době nestíhám,a to to nechci vidět po výkendu co tu nebudu a v pondělí zas jedu pryč to nuž nebudu mýt vůbec šanci dočíst leda ,že by někde vegetily všechny 😃
evik31autor
2. črc 2010
holky já jdu naložit masino na výkend tak zatím,né že tady toho hodně nažbrblíte 😃
rvasata
2. črc 2010
@evik31 Neboj,však dívej,já mlčím jako hrob 🙂
kessinkaa
2. črc 2010
@evik31 jéééé to bych si dala,tak nápad na víkend 🙂