IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
valkil
2. črc 2010
@lenivoni Já chodím do práce, není důvod nechodit 😉
evik31autor
2. črc 2010
@rvasata já sem ještě tady ]-(
@kessinkaa jo jdu nakládat 3kg a to má mamina 4kg kuřecích křidýlek a klobásky ještě budou no začínáme už dneska ,ale to bude jen páreček asi,máme párty mamka má dneska narozky
kessinkaa
2. črc 2010
@evik31 hmmm tak to je mazec 😃 ,že mamku zdravím,když je ten rak 😉
rozmarynek
2. črc 2010
@evik neboj ja jsem take 4 dny mimo. Zitra jedu na 2 dny na chalupu k tete na boruvky a pak na pon a utery jsem na druhe chate u kamaradky. Takze se napojim az v utery vecer. No jsem zvedava kolik stranek budu docitat 🙂 hahaha
rozmarynek
2. črc 2010
@lenivoni....kdyz najedes mysi na na nase foto tak ti naskoci ramecek (pop-up) kde si piseme malou zpravicku jak jsme na tom. To ti pomuze se trochu orientovat kdo je v jakem stadiu cekani 🙂.
rvasata
2. črc 2010
@evik31 bojím,bojím,já odbíhám.Tady je na chcípnutí.To je hnus.Páááni Vy si bude ale žerinkat 😃 😃
gambrinuska
2. črc 2010
Evik bude grilovačka? já jedu pryč až v neděli a moýžná na celej týden, tak to už nedočtu vůbec =-) ale snad se odreaguju a zapomenu na blbý testování 😉
gambrinuska
2. črc 2010
holky jak snášíte to vedro já docela na nic :-p , letos se asi neopálim nejradši bych šla do bazénu 😉
lenivoni
2. črc 2010
@gambrinuska super,dalsi do party a kdy jdes na odber krve?
lenivoni
2. črc 2010
@rozmarynek diky moc to pomohlo alespon se nemusim ptat dokola ty same otazky
lenivoni
2. črc 2010
asi vsechny obedvate co?
rvasata
2. črc 2010
@lenivoni my ještě ne.Já háčkuju a odbíhám na WC se pořád kontrolovat.Jsem jak cvok 😃
evik31autor
2. črc 2010
tak masino naloženo a ted budu čekat až my rozmrzne listové testo jelikož chci dělat závin na slano a zapoměla jsem ho vyndat jsem pako ]-(
tak koukám každý skoro pádí pryč já asi dneska do bazenu vlezu zatím můžu tak houby zle 😃
evik31autor
2. črc 2010
@kessinkaa jdu si udělat tu ledovou kávičku 😃 😃 😃 😃
gambrinuska
2. črc 2010
@lenivoni mě objednali na krev až na 14.7 a chci vydržet co nejdýl netestovat, už jsem jednou zažila nesílící čárku tak se chci vyhnout zklamání co nejdéle |-|
gambrinuska
2. črc 2010
@evik31 tedáá to jsou líkadla, já jsem si dala studenou sprchu a pustila větrák :-N
evik31autor
2. črc 2010
@gambrinuska tak at ti hlavně u větráku nenastydnou miminka 😉
rvasata
2. črc 2010
8-( tak kdo se to bude bavit s Renatkou ]-(
evik31autor
2. črc 2010
všichni na tě prdákujou vid 😉 😉 😉 😉 😉 😉
evik31autor
2. črc 2010
holka všude se asi odpočívá a maká,jo a na výkend nám hlásí tropy děvčata 😎 😎 😎
rvasata
2. črc 2010
@evik31 😎 😎 to bylo na mě 😃 😃 no jestli bude ještě hůř jak tedka,bleee.Ještě,že máme stín,jiank bych musela být zalezná doma,když nesmím na sluníčo
rvasata
2. črc 2010
@evik31 ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
kessinkaa
2. črc 2010
Tak jsem se nacpala a půjdu namočit,nožičky do bazénu
rvasata
2. črc 2010
@kessinkaa já jsem dala malou spát.půjdu si zavést utrouše,lehnout,háčkovat a pak hurá dostínu ven a malá cachtat.Máme dneska s manželem 5ti leté výročí,tak jsem zvědavá... 😉
kessinkaa
2. črc 2010
@rvasata já utroš až kolen čtvrté.Tak to bude DAR jak blázen co???Tak dej vedět,jak se vytáhnul jů 😉
rvasata
2. črc 2010
@kessinkaa no to jsem zvědavá,no věříme,že si ten největší dar teprve dáme.Pak mám narozky 🙂 🙂 6e by oba dva bobánci.No ale jinak jsem taky zvědavá..... 😃
rvasata
2. črc 2010
@kessinkaa Já si zavádím 3x denně 2 tablety.Fůj
evik31autor
2. črc 2010
tak mě volala ségra u nás v práci začly propouštět prej mám být ráda,že mám neschopenku takže jsetli se ket nepovede tak asi budu ještě bez práce se už z toho poseru :-S
rvasata
2. črc 2010
@evik31 Kliiidek,takže se Ket povede a bude to.co to je za přemýšlení,že se nepovede.Víš,že nejseš zase tak daleko tak abych tě nepřijela proplesknout a prásknu to dr.že nemyslíš pozitivně. ]-(
barbika
2. črc 2010
Ahoj holky, tak jsem Vás jakžtakž dočetla. Vůbec nestíhám net, hrůza. Teď Tobík na chvíli usnul, tak se snažím všechno dohnat.
Včera jsem byla na kontrole se štítnou žlázou a myslela jsem, že tam vyrostu. Byla jsem objednaná na půl 2 a pan dr si odešel ve 12 na oběd a vrátil se až v těch půl 2. Takže předemnou bylo asi 15 lidí. No z ordinace jsem vypadla ve 3 totálně zplavená. Ale naštěstí všechno OK, dokonce mi snížil dávku léků a na kontrolu až v lednu 2011. HURÁ!!!
Ale prošvihli jsem včéra první let Emirátů z Dubaje. Chtěli jsme se tam zajet podívat na tu slávu a vítání. Ale dr nám to nějak překazil.
Tak jsem aspoň koupili pro Tobíka bazén (sice jsme proti tomu, ale v těchle vedrech se plahočit někam na koupaliště...) a sestavili a napouštěli. No a dneska, až se vzbudí, ho půjdeme vyzkoušet 😃
No nic, holky přežijte ty vedra ve zdraví a já zkusím dneska zase nakouknout...