• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@lenivoni Já chodím do práce, není důvod nechodit :wink:
2. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata já sem ještě tady :angry:
@kessinkaa jo jdu nakládat 3kg a to má mamina 4kg kuřecích křidýlek a klobásky ještě budou no začínáme už dneska ,ale to bude jen páreček asi,máme párty mamka má dneska narozky
2. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 hmmm tak to je mazec :grinning: ,že mamku zdravím,když je ten rak :wink:
2. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Evik neboj ja jsem take 4 dny mimo. Zitra jedu na 2 dny na chalupu k tete na boruvky a pak na pon a utery jsem na druhe chate u kamaradky. Takze se napojim az v utery vecer. No jsem zvedava kolik stranek budu docitat :slight_smile: hahaha
2. črc 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni....kdyz najedes mysi na na nase foto tak ti naskoci ramecek (pop-up) kde si piseme malou zpravicku jak jsme na tom. To ti pomuze se trochu orientovat kdo je v jakem stadiu cekani :slight_smile:.
2. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 bojím,bojím,já odbíhám.Tady je na chcípnutí.To je hnus.Páááni Vy si bude ale žerinkat :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik bude grilovačka? já jedu pryč až v neděli a moýžná na celej týden, tak to už nedočtu vůbec :confused: ale snad se odreaguju a zapomenu na blbý testování :wink:
2. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak snášíte to vedro já docela na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: , letos se asi neopálim nejradši bych šla do bazénu :wink:
2. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska super,dalsi do party a kdy jdes na odber krve?
2. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek diky moc to pomohlo alespon se nemusim ptat dokola ty same otazky
2. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi vsechny obedvate co?
2. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni my ještě ne.Já háčkuju a odbíhám na WC se pořád kontrolovat.Jsem jak cvok :grinning:
2. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak masino naloženo a ted budu čekat až my rozmrzne listové testo jelikož chci dělat závin na slano a zapoměla jsem ho vyndat jsem pako :angry:
tak koukám každý skoro pádí pryč já asi dneska do bazenu vlezu zatím můžu tak houby zle :grinning:
2. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa jdu si udělat tu ledovou kávičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni mě objednali na krev až na 14.7 a chci vydržet co nejdýl netestovat, už jsem jednou zažila nesílící čárku tak se chci vyhnout zklamání co nejdéle :pensive:
2. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tedáá to jsou líkadla, já jsem si dala studenou sprchu a pustila větrák :sweat_smile:
2. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gambrinuska tak at ti hlavně u větráku nenastydnou miminka :wink:
2. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: tak kdo se to bude bavit s Renatkou :angry:
2. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
všichni na tě prdákujou vid :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holka všude se asi odpočívá a maká,jo a na výkend nám hlásí tropy děvčata :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :sunglasses: :sunglasses: to bylo na mě :grinning: :grinning: no jestli bude ještě hůř jak tedka,bleee.Ještě,že máme stín,jiank bych musela být zalezná doma,když nesmím na sluníčo
2. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se nacpala a půjdu namočit,nožičky do bazénu
2. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa já jsem dala malou spát.půjdu si zavést utrouše,lehnout,háčkovat a pak hurá dostínu ven a malá cachtat.Máme dneska s manželem 5ti leté výročí,tak jsem zvědavá... :wink:
2. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata já utroš až kolen čtvrté.Tak to bude DAR jak blázen co???Tak dej vedět,jak se vytáhnul jů :wink:
2. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no to jsem zvědavá,no věříme,že si ten největší dar teprve dáme.Pak mám narozky :slight_smile: :slight_smile: 6e by oba dva bobánci.No ale jinak jsem taky zvědavá..... :grinning:
2. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Já si zavádím 3x denně 2 tablety.Fůj
2. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mě volala ségra u nás v práci začly propouštět prej mám být ráda,že mám neschopenku takže jsetli se ket nepovede tak asi budu ještě bez práce se už z toho poseru :confounded:
2. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Kliiidek,takže se Ket povede a bude to.co to je za přemýšlení,že se nepovede.Víš,že nejseš zase tak daleko tak abych tě nepřijela proplesknout a prásknu to dr.že nemyslíš pozitivně. :angry:
2. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem Vás jakžtakž dočetla. Vůbec nestíhám net, hrůza. Teď Tobík na chvíli usnul, tak se snažím všechno dohnat.
Včera jsem byla na kontrole se štítnou žlázou a myslela jsem, že tam vyrostu. Byla jsem objednaná na půl 2 a pan dr si odešel ve 12 na oběd a vrátil se až v těch půl 2. Takže předemnou bylo asi 15 lidí. No z ordinace jsem vypadla ve 3 totálně zplavená. Ale naštěstí všechno OK, dokonce mi snížil dávku léků a na kontrolu až v lednu 2011. HURÁ!!!
Ale prošvihli jsem včéra první let Emirátů z Dubaje. Chtěli jsme se tam zajet podívat na tu slávu a vítání. Ale dr nám to nějak překazil.
Tak jsem aspoň koupili pro Tobíka bazén (sice jsme proti tomu, ale v těchle vedrech se plahočit někam na koupaliště...) a sestavili a napouštěli. No a dneska, až se vzbudí, ho půjdeme vyzkoušet :grinning:
No nic, holky přežijte ty vedra ve zdraví a já zkusím dneska zase nakouknout...
2. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek