• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
jsem vyslala manžela nakoupit, tak mám spoustu dobrůtek :grinning: budu jak sud
3. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já při prvním IVF a ET zůstala doma a ležela a nepovedlo se. Tak jsem se po KETu rozhodla jít do práce (a to nemám sedavé zaměstnání) a Tobík se uchytil :grinning:
Takže je to u každého asi jiné. Teď taky nevím jak to bude, protože Tobíkovi je 19 měsíců a manžel dělá krátký/dlouhý týden a babičky jsou ještě pracující. Takže budu muset fungovat normálně, jenom ho nebudu moct tahat...
Jinak se nám rýsuje další teplý den. Takže odpoledne zase strávíme u bazénu :grinning:
3. črc 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka doufalko ja normalne chodim i do prace,cili jezdim mestkou hromadnou dopravou, chodim na kupovat vencit psa. Jen nemam zvedat tezke veci do konce muzu cvicit ale ne behat jen rychla chuze a nedelat lehy sedy. Pry neni prokazene ze kdyz jenom lezis tak je vetsi uspesnost.
3. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holky.Bože tam je vedro.Malá s taťkou jsou ve velkým bazénu a já tady jen slintám.Ale pocákali mě a voda je jako kafe. :sunglasses: Dodělala jem omajdu,přijede taťka a jedeme na narozeniny.Dneska to je 30 den od MS po 1ET a nic ani náznak...že by. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni Tak s tím bych souhlasila.Já jsem minule opravdu jen a jen ležela a nic teďka nic nepřeháním,tak v normě,ale dělám vše.Jen tedy nic nezvedám,žádný sex :grinning: a koupání....Ale já si myslím,když se tam budou chtít udržet tak se tam udrží...Takhle si to alespoň říkám já.Možná se jen uklidnňuju,ale ....
3. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Taky jsem měla v úmyslu včera vyslat manžela na nákup dobrůtek, ale... jednak skládali tu gigantickou trampolínu, pak čistil filtraci u bazénu a pak tu vyluxoval... No neměla jsem srdce ho někam večer hnát. Jídla tady mám dost a dost.

Holky souhlasím s váma. Jak jsem psala, tak i já jsem příklad toho, že pohyb neškodí. Důkaz se teď koupe a řádí v bazénu u švagrové :grinning: :grinning: :grinning: Ale teď už je pozdě, je strašný vedro. Na nějakej ten nákupek se vydám až navečer. Sice mám klimatizaci, ale když to auto nechám někde chcilku stát...(chybí mu tu zvracecí smajlík :wink: ).

@rvasata To vypadá opravdu nadějně :slight_smile: :wink:
3. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata hele a probehla vcera nejaka oslava?
3. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mě skoro strašíte, já první den vzorně proležela..
ale docela se mi daří se zatím nestresovat..a to si myslím, že je základ.
Tadelko, prsa zatím vůbec nic..tak kdo ví, jak to dapadne, ale zase si říkám, že těma utroušama-taky 3x2- je v těle hormonů dost.
s mamkou jsme uvařily oběd a byl výborný. kohout na paprice. konečně nějaké pořádné jídlo. včera jsem si vařila slepičí vývar a supr silný, tak budu mít dnes i k večeři. nakupovat se mi vůbec nechce, tak to doma tak různě plácám ze zásob..
Lenivoli, vítám tě, to je fajn, povídat s někým z takové dálky :slight_smile: zatím mám kamarádku nejdál na ostrově Jerzey :slight_smile:
je to supr, jak se dá v dnešní době toulat. já jsem sice hrozný lenoch a nejdál jsem byla v Dánsku, ale mí známí už dohromady pojezdili celý svět. tak s chutí prohlížím jejich fotky :wink:
3. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda no cestovani je super,ale potom ziti tak daleko od domova uz je trosku jinaci pisnicka. Doma je vzdy nejlepe :slight_smile:
3. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, já jsem právě dost závislá na mamce..ale teda tak zdravě :grinning: tata nam umřel, tak chci ji být na blízku..takže dovča a ryche zpátky.. no, ale nikdy neříkej nikdy- mám přítele na slovensku, tak kdo ví, jestli neskončím tam.

jdeš na HCG docela brzy,že? nevíš od kdy se dá těhotenství podle krve poznat?
já dělám v zemědělství, tak jsem na dovči a tak bych si ho chtěla udělat co nejdřív. ať jdu do práce, pokud by nic.. teda, já stále velmi doufám :slight_smile:
3. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikui, když ta menzes pořád nejde, nemohla bys mít taky třeba cystu? ta to může takto zastavit.. teda, ale buď z druhé strany ráda, že se v tomto horku netrápíš :grinning:
3. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Tady chodis na krev 16.den po odberu vajicek a to mi vychazi na pristi sobotu tak me objednali na krev az na pondeli. Ale ms bych podle sebe mela dostat vcera ale podle doktoru pristi patek, kvuli tem hormonum co do sebe cpu. Me vubec testovat nedoporucuji, ze pry to vubec není spolehlivé. Znova pry kvůli hormonum. Takže já počkám na odběr krve. Sice nevím jak to vydrzim. Jo jo na mamce jsem taky závislá, ale teď o cele ivf nikdo neví, zbytečně by měli nervy.
3. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda A kdy jdeš do zpátky do práce?
3. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď v utery mi vychází služba, tak tam půjdu a napíšu výplaty a uvidím, možna od středy už normálně, nebo vydržím, v pátek si zajdu ke svému gynekologovi na krev a podle HCG buď půjdu na neschpenku, nebo do práce od dalšího pondělí. je mi to doma dlouhé, ale zas v práci jsem se zvířaty a taky s různými léky, tak nějaké riziko tam je.. fakt nevím, kdybych neměla po dvou SP, tak vůbec nepřemýšlim a už jsem v práci od pátku :slight_smile:
3. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jedu domů. mamku si vezmu sebou na kafíčko a já si dám CARO :wink: ona ho tu nemá, tak musí se mnou. sedneme na terasu pod slunečník a jak nám bude :slight_smile:
ostatní děvčata se taky rozprchla po letních radovánkách :slight_smile:
Leni, přidej se do tabulky

a přeji krásný den a víkend a svátky.. :grinning:
Holky, jsem zvědavá, která z nás to nevydrží a bude testovat první :slight_smile: já si domu raději test nekupovala..
3. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se nerozprchla :wink: Ležím na posteli, mám na sebe puštěnej větrák a přežívám. Noťas hřeje, tak mi je protivnej a k PC ke stolu se mi nechce, tam je větší vedro, než tady, kde jsem teď. Slyším, jak někdo ze sousedů seká dřevo a asi bude grilovat.... No v tomhle vedru??? Vždyť je na padnutí i večer!

@marcajda Tak já jsem zatím netestla :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Test taky nemám a kupovat nehodlám. Tedy až ten 10. den, jak jsem psala.
3. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dnes je teda super hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: těm, které máte bazén závidím :grinning:
jinak já testy taky nemám a ani je nebudu kupovat, koupím ho den před testováním :wink:
3. črc 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer,já byla chvilku v bazénku na madračce.Nechci to přehánět,ale nedalo se odolat :slight_smile: .Já test má,je od kámošky pro štěstí.....snad bude pozitivní
3. črc 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa kdy chceš testit?
3. črc 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka vůbec nevím :fearful: ,snad ve středu nebo tak.....ů
3. črc 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa :slight_smile: a jak se cítíš?držím palce, ať tam najdeš //
3. črc 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka vůbec nevím,snažím se to nekoumat,jde to špatně,ale jde.První dny dloubalo,to bylo minule taky a občas pobolívá bříško.Dnes taky dloubání.Musí to vyjít a i tobě,už máme věk SAKRA :wink:
3. črc 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa nám to výjde :wink: věřím tomu
3. črc 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka musíííííííí.jak se cítiš ty??kolikátý den jsi??mám v tom hokej :sunglasses:
3. črc 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa já byla na ET ve čtvrtek, tak že jsem 2den, je mi fajn, jenom prsa mě bolí už od OPU, mám je moc citlivé
3. črc 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra se už půjdu projít a začnu fungovat normálně šetrněji teda :slight_smile:
3. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že jsme tady jenom my dvě, ostatní se válí někde u vody :grinning:
3. črc 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka taky bych se válela,miluju léto!!!Jsem raděj doma u bazénku :slight_smile: .....u vody to bude,jako na vánoce v obchoďáku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to je fakt, přeně jako o vánocích :grinning: tak já si můžu napustit tak leda dětský nafukovací bazének na balkóně :grinning:
3. črc 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka proto zlatej barááááák!!!!bazén,pergola a krb to je moje potěšeníčko,alespoň něco
3. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek