• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa a bydlíš ve městě nebo někde na vesnici?
3. črc 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa soulasím s Tebou, zlatej barák :grinning: My jsme teda byli s manželem proti bazénu doma (starat se o to atd....) ale teď když je Tobík tak je to pohodička. Žádný stresy na nacpaným koupališti, v klidu doma, no prostě pohoda. Máme teda nízký, pouze 76 cm a průměr 3 m, ale na to smočení to bohatě stačí :slight_smile:
3. črc 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mizím, mějte hezký večer a zítra ahoj :slight_smile:
3. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka bydlela jsem ve městě a ted 5 km od na vesnici
3. črc 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika no my máme zatím 4,60x 1,20 ,ale pak chcem 8x 4....to bude žůžo!!!To mi povídej,koupálka děs.Tady si vylezu,udělám ledovou kávičku a pohoda.
3. črc 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni no dostala jsem kytku toť vše...no už tohle neřeším.Se nebudu přeci rozčilovat....
3. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jééééééééé chudinko,to bych byla naštvanáááá
3. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa No já už jsem nějak rezignovala.Doufám,že teďka to vyjde miminka a pak uvidím.Nebudu se teďka strestovat.STačí,že se střesuju normálně.lNo stejně s tím nic nenandělám.jakýho si maminka vychovala..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem, opět nás čeká hodně teplý a slunečný den. Tak všem čekatelkám na // držím palce ať to přežijí ve zdraví a nám ostatním taktéž :wink:
Dneska to zase vidím na odpolední koupání v bazénu a teď dopoledne to tu musím nějak poklidit atd....
4. črc 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli přeji,to je zase pařáček :wink: .Taky si vlezu na madračku,ale kapku do stínu,nemůžu to přehánět.Doma fakt nevydržím,když je tak krásně.
4. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Holky tak asi u mě bohužel nic.2dny jsem 1x denně utřela krev,ale fakt pidi,kdybych se nedívala tak ani nevím a dneska už odrána pokaždý tak jsem zkusila test sice ne z ranní moče ale byl totálně bílý tak je to jasný.Zase u mě ani jeden nechtěl být.Já tady řvu jako debil a nejde mi to zastavit :frowning2: :frowning2:
4. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Ach jooooooooo,je mi to moc líto!!!!
4. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Díky moc.No já jsem ho dělat zase neměla nooo.Jenže jak jse se utřela tak jsem zase zpanikařila.Mohla jsem mít do středy klid ateďka se budu nervovat.Nekrvácím, tak třeba mám naději...ale to se asi jen utěšuju :frowning2:
4. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den všem :slight_smile: tak dnes máme opět velice slunečno :grinning:
4. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata je mi to moc líto :unamused: přeju ti hodně síly a hlavně to nevzdávej
4. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka :frowning2: Díky.Na krev jdu ve středu tak třeba budu překvapená a jedno tam bude jako dárek pro mě.Nekrvácím nic..tak uvidíem.třeba nemám takl vysohé HCG...Se asi utěšuju,ale...
4. črc 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata to je fakt, znám jednu holku, která měla po 15dnech od ET negativní test, když šla na krev, tak měla níské HCG, ale po dvou dnech to začalo rychle stoupat a dnes má kluka jako buka :slight_smile: tak se hlavně nevzdávej a věř si. Moc moc držím palce :wink:
4. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Díky třeba.Dokud nebudu krvácet tak je naděje..Mě to s malou taky neukázalo..no neubdu testovat a je to.Díky moc za podporu. :dizzy_face:
4. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata přesně, dokuď nekrvácíš, nic není stracený, hlavně se tomu nepoddávej :wink: jestli jenom špiníš, tak je to z toho, jak se mimísci zavrtávají
4. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Držím palce, naděje umírá úplně poslední krev toho ví víc, než blbé papírky :wink: Jak to, že jsi testy nevyhodila??? Nebo k někomu neposlala? Když jsem ve svém minulém pokusu neměla 12. den žádnou čárku, psaly mi některé holky, že se jim objevila až třeba 15. den! Strašně mě to uklidnilo. Sice to pak nevyšlo, ale to je věc druhá, já jsem nešpinila, nekrvácela - prostě nic. Tobě to třeba mohla vzdát jedna bobulka, a proto to špinění a nebo to nevzdal nikdo.... Ještě to nevzdávej :wink:
4. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka já ani nešpiním.Jen když otřu a to až ode dneška pokaždý a fakt pidi.....budu se snažit,ale neměla jsem to dělat teďka zbytečně řvu a třeba to není ztraceno
4. črc 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka MInule jsem špinila o dost víc a 4 dny v kuse tohle je skoro nic.TAk třeba jedna tam zůstaně.Jste moje holky zlatýýý
4. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata premyslim,co vlastne napsat aby jsem te utesila a dala najevo ze vsechno jeste neni ztracene. Myslim,ze si to kazda musi projit sama,ale moc dobre vis nadeje umira posledni. Muj doktor mi nekolirat zduraznoval,ze i kdyz prijde ms,neznamena to ze nejsi tehotna.
4. črc 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni Však já vím.To jsem si taky říkala při prvním pokusu.Já ale nekrvácím..jsem to asi blbě napsala.Jen utírám dneska trošku krve,ale nekrvácím.Minule jasm špinila jinak....Tak třeba
4. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak to fakt nic není, hlavně nebreč prosím, aby jsi si neublížila :slight_smile: no vypadá to, že se opravdu zavrtávají :grinning: a hlavně už netestuj a vydrž to do krve. Stres a nervy ti fakt nepomůžou
4. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka no já byla teďka fakt v poho a je to uplně jiný.Minule jsem fakt špnila jako špinila teďka až dneska trošku víc,ale na slipovce nic není.No jsem se zbytečně rozházela.Však nebudu testit..Třeba to vzdává jen jeden.Díky tohle mě tak pomáhá :sweat_smile:
4. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak vidíš :slight_smile: proto já jsem řekla, že testovat budu až za 14 dní a to jen kvůli tomu, že na základě výsledku testu musím volat do centra, jinak bych snad netestila vůbec :grinning: Máme my to prostě trápení, ale takový je život a uvidíš, že bude dobře :wink:
4. črc 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka To máme.a ještě,že se máme.Že na to nejsem sama.Ale třeba budu překvapená.no já si to taky řekla a dokus jsem netestila tak jsem byla v pohodě...budu pořád doufat a doufat
4. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jasně, hlavně to nevzdávat, musíme si věřit, protože já tomu veřím, že když si člověk věří, tak se dějou věci :wink: prostě já jsem si zakázala špatné myšlenky a myslím jenom pozitivně :grinning: My to zvládnem, nebój :wink:
4. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Taky jsem to tak měla.Takže žádný testování.Ono to člověk nepřidá a zbytečně asi i něco zkazí.Přitom testy nemusí každýmu ukaázat to samý,že...Takže my jsem holky šikovný a my to zvldáneme.Spolu všichni
4. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek