• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rvasata jasně :wink: tak povídej, co budeš dnes dělat, mě už včera večer začalo malinko v hlavě šrotovat, tak jsem řekla dost a vytáhla jsem manžela na půlnoční procházku. Dnes, abych se nějak zabavila, tak upeču roládu a chci udělat nějakou lepší večeři. :grinning:
4. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka no přijede můj ťaťka.Buchtu hotovou mám od včera.TAk se natáhnu a dám si asi ledový kafčo a osvěžím si nožky.K obědu máme rajskou..taky zbyla ze včera.A máš pravdu.člověk se musí zabavit :slight_smile:
4. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata přes svátky je docela dobrý program, tak mám o zábavu postaráno, no a pak nevím, budu muset zase něco vymyslet. Hlavně nesmím sedět jen tak nečinně, to se pak jen kontroluju a přemýšlím
4. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
normálně z toho horka jsem dostala chuť na pivo, tak jsem si dnes koupila nealko :grinning: a je mi fajn
4. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
měla jsem prima recept na dort ze zakysaných smetan, ten se dává do mrazáku, je to jako nanukáč, no a nemůžu ho najít :unamused: neznáte to tady někdo?
4. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka Tak to slyším holka zlatá poprvý.no já jsem pivu nepřišla nějak na chut.Jsem byli obědvat.Tak jsem si narvala bříško půjdu uložit malou,vezmu si i tak utrouše a i uvivím jak to vypadá lehnu si a pak se plácnu venku :slight_smile:
4. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka tak do mrazáku to neznám, ale dělám piškoty na to různý ovoce a zaleju tou zakys. smetanou a dám do ledničky. Pak je to výborná mňamka a v těchle vedrech úplně úžasně osvěžující :grinning:
Teď jsem chvilku poslouchala Otázky V. Moravce a Kalousek tam mluvil o porodném. Sice se mi to nelíbí, bude totiž jenom na první dítě a pro rodiny s výdělkem do 2,4 násobku živ. minima. Ale zase když si to tak na druhou stranu vezmu, aspoň to dostanou ti co nemají peněz na zbyt i když jenom na první dítě. (ono možná u naší menšiny klesne porodnost, protože někteří z toho žili :slight_smile: )
4. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata neklesej na mysli, třeba se opravdu zavrtávají a to lehké špinění je toho známkou! Zkus nad tím nepřemýšlet (vím, že to nejde....) a užívej si krásnýho dne :wink:
4. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak teď hledám na netu, snad ho najdu :slight_smile: jinak na politiku se nedívám, protože mám jen jedny nervy :unamused:
4. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata hezky odpočívej a hlaď bříško :wink:
4. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata hrozna rada slysim,ze zustavas pozitivni. To jsi myslim,ze je nejdulezitejsi. Budeme drzet pestiky. Ke konci den mas pravdu,ze tam mas dva mimisky.
4. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka to já to taky nesleduju, přepínala jsem programy a najednou jsem uslyšela téma porodné, tak jsem tam chvilku vydržela. Teď tady taky brouzdám na netu.
Když ten recept najdeš, tak ho sem hoď. Docela bych to taky zkusila :wink:
@barbika Užiju díky.Je to jiný než-li první pokus tohle se nedá nazvat snad ani špinění a při zavádění nic není to minule bylo.Tak snad
@tadelka Hladím.Zavedla jsem si utrouše a čisto tak snad to je dobrý znamení,idkyž....DNeska je to přesně měsíc,co jsem to dosala minule tak třeba proto. :slight_smile: jo a mluvím na ně ,ať neblbnou
4. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika jj, až ho najdu, tak ho sem vložím
4. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenivoni No snad tam zůstane alespoň jeden.I to by byl zázrak.
4. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata je hrozný, jak se v těhle situacích člověk sleduje a hlídá. Ti co tím neprojdou vůbec neví o čem je řeč...
4. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika Tak to máš svatou pravdu.Ví prdlačku.Proto je super,že se tady máme a vím o čem mluvíme a dokážeme se jedna do druhé vcítit :slight_smile:
4. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic, jdu se taky na chvilku natáhnout dokud Tobík spinká. A pak půjdeme zase do bazenu.
4. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika tak jsem to našla, jen já tam dávám borůvky, maliny a takové kyselejší ovoce, je to víc osvěžující

Dort ze zakysané smetany - studený

Ingredience:
3 sáčky piškotů, 2 větší ovocné kompoty (doporučuji jahody), cukr (krupice), zakysaná smetana

Postup přípravy: Nejdříve si připravíme do větší misky směs na zalití. Smetanu vlijeme do misky a smícháme jí s cukrem. Poté si vezmeme větší misku, do které na dno budeme pokládat piškoty. Když už je dno celé zakryté následuje vrstva ovoce - potom zalejeme smetanou a to celé opakujeme, dokud se miska nenaplní. Doporučuji poslední vrchní vrstvu z piškotů. Pro ozdobu můžeme použít ještě malé kousky ovoce, případně mátu. Nakonec vložíme do mrazáku asi na tři hodiny a může se podávat.
Doporučuji jako občerstvení v horkých letních dnech.

tak dobrou chuť :slight_smile:
4. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata tak to vypadá dobře, drž se :slight_smile:
4. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka to opravdu zni dobre, to teplo vam docela zavidim,ja jsem tady zabalena v dece,mam navleky, pyzamo, radiatory pustene na plne pecky a cekam na tenis. Zacne az za dve hodky,nevim jestli vydrzim a neusnu. Zitra zase mazu do prace.
4. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenivoni nevím, jestli mi něco neuniklo, ale kde bydlíš?
4. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata to je super zprava,ze je cisto. Ja jsi myslim,ze za normalnich okolnosti by sis spineni ani nevsimla. To jen ze se ted vsechny pozorujeme jako pod miskroskopem mozna i hure. Ja byla dnes nakupovat a musela jit v shopping centru dvakrat na zachod neb jsem mela pocit ze ze me neco vyteka :wink:
4. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka australie,pridala jsem se k vam teprve tento tyden.
4. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka Snad jo.Uvidíme :sunglasses:
4. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenivoni máš pravdu.Já normálně toaletťák nezkoumám...a na slipovce nic nemám...to minule sjem měla.....
4. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenivoni aha a to tam máte takovou zimu? :grinning:
4. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka ted je asi takovych sedm stupnu a devet hodin vecer. ale pres den tu normalne sviti slunicko a je nadherne modra obloha, takze se to i vysplha na tech dvacet ale jakmile se setmi okolo pate,mrzneme :wink:
4. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenivoni tak to ti nezávidím, ale ten chládek bych docela brala aspoň na hodinku :grinning:
4. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek