• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Já jdu teď všem dětičkám uzavírat známky, dnes si ještě dopisovaly písemky a snažily se to uhrát. Ale u mě neuhrály, dva (nebo tři) mají na vízo kouli jak vyšitou.
22. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik: po dlouhé době jsem měla čočku s uzeným a vajíčkem :slight_smile: jinak píšu z práce, pracuji v kanceláři, takže není důvod být na neschopence, i když mi to v caru nabízeli hned od 1. dne stimulky; dovču si beru od příštího týdne :wink:
22. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela: já jsem taky učitelka, ale pouze vystudovaná, učit jsem nikdy nešla, máš můj obdiv, že učíš :wink:
22. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy - no, učím, ale nejsem vystudovaná (zatím). Co ty máš za obor, jaké předměty? A proč jsi nešla učit? Nebavilo by tě to?
Mě zezačátku hrozně, ale čím dýl učím, tím je to horší a mám pocit, že jakmile dostuduju, tak s tím švihnu a bude to.
22. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás dočetla :slight_smile: já jsem na neschopence už měsíc, mám prima doktorku, tak jsem v klidu a odpočívám. Mám dost psychicky náročnou práci, tak to nebudu riskovat :wink:
22. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, vy ste toho teda napovídaly... :slight_smile: du si vás dočíst...

vítám tadelku :slight_smile:
22. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evík31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
Gambrinuska: 1IVF puregon-krátký protokol, OPU 27-29.6
78marcela: 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.8)
valkil: 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
lucccy: 1.ivf stimulace Synarel+Puregon, kontrola 24.6.
martiiik18: 1IVF- březen 2010- dlouhý protokol-potvrzeno těhu, 16.4.revize dělohy 7+1 tt- není srdeční akce, 2 IVF - dlouhý protokol, OPU 6 vajíček ( PK, AH, ICSI), ET 21.6.- 2 embryjka, čekání na krev- KO 3.7.
22. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
martiiik18: děkuji za přivítání :slight_smile:
22. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
78marcela: 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.8)
valkil: 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
martiiik18: 1IVF- březen 2010- dlouhý protokol-potvrzeno těhu, 16.4.revize dělohy 7+1 tt- není srdeční akce, 2 IVF - dlouhý protokol, OPU 6 vajíček ( PK, AH, ICSI), ET 21.6.- 2 embryjka, čekání na krev- KO 3.7.
marcajda : 5IUI, od 9.6.stimulace GONAL-1 IVF, kontrola 23.6.

krása, tabulkujeme..
holky, jsem ráda, že nás tu je tolik, těším se na zítra co bududočítat. mějte se krásně a pěkné odpoledne!!
držte mi pěsti ať už dorostou
22. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela: no nešla jsem učit, protože psychické zdraví je mi přednější :grinning: mám češtinu a občanku :slight_smile:

jo, kočky, mám takový zvláštní dotaz ohledně stimulace na ivf a ovulace - i když beru Synarel na navození chemického přechodu a Puregon na růst vajec, jsem nyní 15. den cyklu a mám jakoby klasickou ovulaci, tedy dle ovulačního hlenu, je to normální???? měly jste to taky? trochu mě zaráží, že vůbec ovulace je, když mám být hormonálně úplně rozhozená :confused:
22. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký odpoledne holky,tak jsem volala do caru a vypadá to zatím dobře,zítra jedeme na ET-už se moc těším.Ani nedospím.Taky vítám další bojovnice :slight_smile:
marcajda : tak zítra hodně štěstí a neboj dorostou!!!!!
No nic musím vás pěkně dočíst.

Evik31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
marcajda : 5IUI, od 9.6.stimulace GONAL-1 IVF, kontrola 23.6.
marty154 : 1IVF puregon-krátky protokol,OPU 18.6.(10vajíček),ET 23.6.
22. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela mě ji daly v den et a nechal my ji prostě si mám odpočinout a hlavně mám taky dost fyzicky náročnou práci a hlavně si myslel,že na ket půjdu hned a říkal,že je zbytečné neschopenku ukončovat a pak zas vystavovat,že bych taky přišla o peníze
nemocenská nic moc,ale my ted v práci stejně nemáne moc práce holky si pořád vybírají dovolenou tak jsem docela ráda,že jsem doma,holt mámasi prima doktora
@marcajda držím pěsti to víš ,že jo koukej pak hlásit krásný vajucha :grinning:
22. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky jsem úča :wink: , ale učila jsem jen na praxi, sběhla jsem kvuli penězům dělam v laborce, jinak mam aprobaci MAT-CHEM :dizzy_face:
já si pícham ten Orgalutran-abych předčasně neovulovala :confused: ale u vás s tim dlouhym je to asi jinak
22. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 tak zítra tu budeme mýt další skoro těhulu no ,že vás těhotných tu ,ale přibívá tak budeme držet palce ,aby to tak i zůstalo :grinning:
22. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154: tiše závidím, já už bych taky chtěla jít na transfer :slight_smile: zatím se drží všech 10 embríjek? kolik si necháš zavést?
22. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělam na směny, tak ted mi vychází volno, pak mam pár dní dovču a od1.7. jserm na nemocenský, chtěla jsem mít ještě 1 normální výplatu-je to hnus jak je to o penězích. U nás vystavují neschopenku od OPU
Holky co už to máte za sebou jaký máte názor na prodlouženou kultivaci a asist. heat. :confused: já nějak furt nevim
22. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska: ty jo, tady je to samá úča :grinning: no právě, mudři to asi mají nějak vymyšlené, ale zkrátka by mě to zajímalo, jak je to s tou ovulkou...
22. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucccy já jsem ten syranel neměla takže fakt nevím :unamused:
22. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska: o PK a AH jsem si hodně četla a asi půjdem do PK, aby pak mudři zavedli jen ty nejlepší a přeživší mimísky :wink: u AH váhám, ale předpokládám, že to s námi mudři ještě proberou
22. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nechávam PK na počtu vajíček ale o AH se nějak nemůžu rozhodnout, ještě to vyzjistim snad v pátek :confused:
22. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccy: u dlouhého protokolu se šplíchá ten syneral, aby Ti utlumil v podstatě výrobu hormonů v mozku, takže ovulaci si určitě neměla, jelikož když si pícháš, tak pak nějak 36 hodin před OPU si píchneš injekci ( já měla Ovitrelle) a ta Ti vyvolá ovulaci ( tím Ti dozrají vajucha) a pak si připravená na OPU... teda tak si myslím, že to je...
22. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska: jj, jasné, bude se to odvíjet od OPU... to čekání je hrozné :angry:
22. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 teda ty to máš zmáklý :wink: já se v tom ještě občas topim :confused:
22. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18: jj, taky si myslím, že na to je ten Synarel a před OPU se píchne na vyvolávačka (v našem caru dávají, myslím, Pregnyl), ale nejde mi z hlavy ten klasický ovulační hlen, no každopádně se na to na kontrole ve čtvrtek zeptám, díky :wink:
autor
@gambrinuska mě snad ani prodlouženou kultivaci nenabýdli,já jsem měla jít 3 den po OPU na ET,ale jelikož mě museli dodatečně vajucha oplodnit metodou ICSI tak se mě to posunulo na den 4,takže mě dělali -et 4 den po OPU a to určitě prodloužená kultivace nebyla,někde jsem četla ,že to pak spousta vajuch nevydrží,že je lepší když jsou co nejdřív v děloze tak opravdu nevím no jsem z toho tedy jelen :confounded:
@evik31- Neboj taky brzy budeš těhulka!!!!!! Všechny se dočkáme.
@lucccy- taky se dočkáš,do dneška jsem byla celkem v pohodě,zítra už to budou nervy.Zatím se drží všechny,jsou to
bojovníci,určitě uvažujeme o zevedení 2,ale uvidíme,co doporučí doktor.Taky to máš za pár,ve čtvrtek máš přece kontrolu,ono to uteče neboj,ještě ať pěkně dozrávají.
22. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy já se snažim nějak zaměstnat, dneska jsem si půjčila asi 5 knížek, vařim a uklízim, ale furt ted to jde :wink: horší na nervy bude asi to čekání na výsledek :pensive:
22. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luccy, Gambrinusko: PK je dobrá v tom, že se vám vyčlení opravdu ta nejkvalitnější embryjka, ale někdo zase říká, že embryjkám je líp v bříšku, než na misce- ale já ji měla u obou IVF a AH- tam ho doporučují na základě tvrdosti obalů embryjek, nebo když je žena starší- k té 40, tak jí AH doporučí...ale my sme měli AH taky u obou IVF... řekli sme si, že když už tak už....
22. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holt každé centrum si to vede jinak no co naděláme snad vědí co s námi dělají :grinning:
22. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Nám ICSI doporučil doktor rovnou, u nás se za to platí 7tis, tak už to taky máme :zipper_mouth:
22. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek