• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Holky napadlo mě.Mám vůbec brát utrogestan????JEstli to zbytečně MS neprodlužuje
5. črc 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcham z prace na bus,ozvu se az budu na ceste domu.
5. črc 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Mě nakonec MS přišla i přes ten utrouš. Protože mám ve zprávě napsáno, že testovat mám i když budu krvácet, tak bych ho asi brala. Už jsou to jen 2 dny... Ale ty nejlíp víš, jak to u tebe vypadá :unamused:

@lenivoni Tlaky v podbříšku a píchání a bolest jako na mrchu jsem měla při prvním pokusu a je z toho krásná a hodná a milovaná a vymodlená.....dcera :wink: Asi to není pravidlo, ale ráda bych nějaké to píchání a bolení... Občas břicho bolí, tak uvidím :wink: :slight_smile:
5. črc 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem :slight_smile:
5. črc 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no mě ten první pokus taky přišla MS 14 den i přes utroše
5. črc 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata A který den jste poprvé vždy našly nejaké spineni anebo krvácení, když to nevyšlo?
5. črc 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka To děkuji za uklidnění, já jsem totiž natlakovana jako tlakovy hrnec! Už jsem přemýšlel ze zavolám na kliniku jestli je to normální.
5. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni při prvním pokusu začlo špinění 10 den po transferu a fakt o bylo špinění.Teďka to bylo jiné jen 1x denně miminum od 10dne taky,ale dneska to je 13 den a je to víc skoro až MS
5. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka ahojda
Dobré ráno všem
tak v noci byla konečně bouřka, hned se líp dýchá :grinning: to čekání je nekonečné :unamused:
5. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Tak to se mám ještě na co těšit, já jsem teprve 5 ty den po transferu. Zustavej pozitivni, a hlavně už netestuj!!!!
5. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni no neboj,testovat už nemá smysl.Prostě holt to nevyšlo..Ale ty mysli pozitivně a v klidu.Určo se pěkně zavrtávaj
5. črc 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Tak tady teda nespadla ani kapka.Je to tady hnus fialovej.Neboooj uteče to
5. črc 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jen aby to uteklo a bylo to kladně vyřízené :grinning:
5. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, nevím, jestli to není nějaké znamení, ale dnes jsem měla teda sen :unamused: zdálo se mi o tchánovy a babičce, kteří jsou už dávno mrtví :frowning2:
5. črc 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka jo tak takovým snům nerozumím.Ale třeba to je dobré znamení
5. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka určitě alespon tobě to vyjde :wink:
5. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no uvidíme, radši se do snáře dívat nebudu :wink:
5. črc 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata a jak je tobě, jak se cítíš?
5. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ze mě tečou čůrky potu. Od rána jsem byla už 2x ve sprše, ale než se utřu, jsem mokrá od potu :angry: Fakt prádelna. Zlatej pařák. Tedy alespoň u nás :wink: 70% vlhkost!!!!

@lenivoni No nevím, zda je to přímo uklidnění a zda tam existuje nějaká přímá spojitost - spíš ne, ale protože můžu porovnávat se zdařeným pokusem, tak píchání a bolení a nafouknutí je OK :wink: :grinning: Já jsem měla snad každou minutu pocit, že dorazila mrcha. Ale to až později, to už jsem z testu věděla, že se zadařilo :slight_smile:

Jedeme nakoupit. Těším se na tu klimatizaci v nákupáku. Manžel bude mít co dělat, aby mě odtamtud dostal :grinning: A to teda nesnááááším nákupy!

5. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka po psychické stránce nic moc.Je mi to strašně líto.Věřila jsem tomua nevím zda to znova podstupovat.A já bych si tak přála mimineko
5. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ještě nehaž flintu do žita, uvidíš ve středu a hlavně se nevzdávej. Já jsem po každém neúspěchu byla na prášky, ale po pár dnech jsem dostala velkou sílu a chuť bojovat dál, strašně bych chtěla aspoň jedno a nevzdám se, dokuď ho nebudu mít :wink:
5. črc 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka A ty budeš a 2.holky zlatý moje ještě že taday jste :slight_smile:
5. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata díky za podporu, hned je to veselejší :grinning: vždyť ty se taky dočkáš :wink: ty máš doma jednu princeznu, která ti dodáva sílu :slight_smile:
5. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Tak to máš pravda.Je to sluníčko mýho života.Dočkáme se všechyn postupně.Určitě.Jen musíme asi být trpělivý :slight_smile:
5. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata přesně tak :slight_smile: teď zrovna hledám na netu, kdy dochází po ET k uhnízdění :wink: nemůžu nic najít
5. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka co mě řekli tak prý 7 až 8 den tak nevím :wink:
5. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no lepší bude, když budu myslet na něco jiného :grinning:
5. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím z lázní. Dneas je tu dobře, není takovej pařák, krásně se dýchá...
@evik31
@marcajda - v lázních se mi už teda vcelku líbí (i když doma je doma), ale beru to zase jako krůček blíž k miminku. I z toho důvodu bych to protažení o týden brala. Z lázní bych přijela 2.8. a 7.8 by byl asi Ket. Tak uvidíme, co a jak.
Jinak holky, mám takovou intimní otázku, včera tu byl za mnou přítel a konečně po dvou měsících jsme se pěkně tulili :wink: a potom jsem si všimla, že jsem lehounce špinila, ale pouze u toho styku, jinak běžně vůbec nic, to jen, jak jsem se utírala, tak to tam bylo.
Tak se chci zeptat, jestli jste to měly někdy taky, jestli je to po všech těch hormonech nebo proč? Nevím, jestli mám volat doktorce...menses mi skončila minulý týden v neděli, takže fakt netuším, co by to mohlo být. Nechci volat doktorce kvůli nějaké kravině, ale zase nechci něco zanedbat, abych mohla hned po těch lízních na ten ket.
5. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek