• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa Prosííííím, flusni :wink: také na mě :grinning:
5. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa a jak se cítíš? nějaké změny?povídej přeháněj :grinning:
5. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka :grinning: tys tak hezky poprosila :grinning:
5. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka flus :grinning: ...fuj,fuj,fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj
5. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka No to muší bejt:wink:

@kessinkaa Děkuju ti děvče zlatý a držím všechno, co můžu:sunglasses:
5. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka no cítím se,podobně jako minule.První a druhý den dloubání,druhý den večer bolest hlavy.Jinak minule,jsem měla citlivá prsa,ted ani né,ale zase mám dva dny,žaludek na vodě
A tady se na Renatku zapomíná? :angry:
@kessinkaa a špinila jsi?
@doufalka Dííííííííííííííííííííky.Snad už jsi to první mimčo v 37 zasloužím.
5. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak se opatruj a hlaď si bříško :slight_smile: držím moc palce, ať se držíte
5. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka nééééééééé,ted néé
5. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata to víš že néééééééééééééééé
5. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí

@kessinkaa Roozhodně zasloužíš! Zaslouží si ho každá hodná žena :slight_smile: A to čekání je jen týrání!

@rvasata Myslím, že Kessinkaa na tebe ráda hodí nějakou tu slinu, jen pozor! Teď už tu zmiňuje i nevolnost... Aby tě náhodou nepoblindila :wink: :grinning:
5. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Renčo chytej!!!!! FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
5. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ježiši tak tohle si jediný může nechat.to snad ani nepotřebuju.Ale to ostatní joooo
5. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa :grinning: :grinning: jsi zlatoo.díííky jsem to chytla všema 10ti takže to by bylo :sweat_smile:
5. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak to je dobře :slight_smile:
5. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata,nějak nemohu spát......je mi divně
6. črc 2010 v 05:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani mě není nijak záviděníhodně :unamused: Mě poříd bolí hlava. Ale to mám po stimulaci pokaždé. Je to šílený. Nemůžu si vzít prášek... vlastně nechci si vzít prášek. Paralen bych snad mohla a tak trpím a nemůžu spát. Ale jak tak zírám do monitoru, tak noťas taky není to nejlepší, co jsem pro sebe mohla udělat. Jdu si dát studenou sprchu a uvidím.
6. črc 2010 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Je i divnej tlak!!Já se melu,celou noc.Tak jsem upakla buchtu a budu se nudit.
6. črc 2010 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa No sice teda nemůžu spát, ale že by mě to donutilo něco dělat... to teda ne :confounded: Bohužel se mi probudila už i Barka a je po klidu. Zcela nevychovně jí pustím animáčka a ještě se natáhnu s obkladem na hlavě.

@tadelka Ty jsi blondýna z Londýna? Jsem si tě představovala úplně inááááč. Sluší ti to :wink: Ještě, kdyby ti byly respektovány proporce fotky a neořezávalo se to. Pak by jsme mohly mít v ikoně celouhlavu :grinning:

Jo a ta sprcha nepomohla.
6. črc 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak doufám,že ti bude líp
6. črc 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holky.Tak jsem nemohla vůbec spát ukrutnou bolestí břicha.To jsem minule neměla. :frowning2:
6. črc 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Chudinko,už ti je líp??A co jinak nálada?
6. črc 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ahoj zlatoo,no hlee břicho bolí,ale tak hrozný to není.Něco vydržím.Jsem si ani utrouše nezaváděla..jen jsem teda spolka.Ale už si myslím,že to nemá žádnou cenu.A akorát zavádění brzí MS.Jinak po psychické stránce hrozně.Takže fakt nevím,co mám dělat. :frowning2: :frowning2:
6. črc 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Já vím,že ti je hrozně,ale zatím jednoho prcka máš.Si mlaďounká a je to teprve podruhé.To zvládneš neboj.IVF,je prostě dlouhá cesta :frowning2:
6. črc 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa já vím,to je mi jasné,že někdo je na tom daleko daleko hůř.že si nemám vůbec na co stěžovat.Je jasný,že dr.dělají co mohou a že uplný zázraky neumím.No mlaďounká to nevím.Nejhorší je,že mě napadají fakt blbosti,jak chci miminko...asi si odpočinu chvilku od toho.
6. črc 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem :slight_smile:
6. črc 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka ahojky,jak se cítíš??
6. črc 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ahojky, cítím se furt stejně, včera večer mi bylo na zvracení, ale to bylo určo z jídla, jinak prsa bolí pořád. A co ty? jak je tobě?
6. črc 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek