• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
a koukám tady nikdo :cry:
6. črc 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak víkend ti závidím, hlavně ten bazének s grilovačkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo užila jsem si ho ,ale klidně bych ho oželela kdyby mrcha dorazila :unamused:
a co ty jak se cítíš :wink:
6. črc 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak snad brzo dorazí, po včeličce určitě :wink: já se cítím dobře, občas bolí břicho jako před mrchou, ale posledně mě bolelo teda znatelně víc a jinak prsa bolí pořád už od OPU. No ale jak se to pomalounku blíží to testování, tak začínám mít docela bóbiky :grinning: tak týden si ještě budu užívat a pak děj se vůle boží :slight_smile:
6. črc 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak držím moc a moc pěsti,aby to dopadlo :sunglasses:
6. črc 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 díky :wink: a co ty, zítra jdeš do práce, nebo jsi na neschopence?
6. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem pořád po et na neschopence čekáme na tu mršku,aby jsme začly s tím ketíkem ,ale nějak se jí holce nechce,tak se mě to prodlužuje já jsem říkala,že budu testit nakonec v srpnu s Marcelkou a možná i stěma co nedopadne et ,ale nikomu to samozřejmně nepřeju :wink:
6. črc 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem to ted počítala a jsem 42DC dokonce :frowning2:
6. črc 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 díky Eviku.
6. črc 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak hlavně, že jsi doma v klidu :wink:
6. črc 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka no takhle si ten klid moc neužívám :fearful:
@kessinkaa jo holka moc ti přeju,aby ti to tentokrát všecko vyšlo a došla jsi až ke zdárnému konci a pak už bude dobrý i to ostatní,taky v to doufám :unamused: ,ale doufám,že tu s náma zůstaneš a budeš nám zdělovat ty hezký zprávičky jako je mě pořád blbě a jsem opuchlá atd. :grinning:
6. črc 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 určitě tady zůstanu!!!Je to super téma,může tady být každá.
6. črc 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa kam bys chodila, ještě by ti bylo smutno :grinning:
6. črc 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi a dá se na tu neschopenku zvyknout, že? první dva dny doma jsem se nudila a pak najednou se mi ten čas tak rozběhl, že se mi ani dnes do té práce nechtělo :wink: ale bylo tu dobře. jestě dodělávám sklady, umyju podlahu a hurá domů. a zas pěkně odpočívat. jak celý den sedím, tak mě pořádně tlačí břicho, už se k televizi začínám těšit..
@tadelko, jak jsi popsala to břicho, tak máme pocity stejné, to jsem ráda, asi to tak má být :wink: jenom ta prsa pořád nic..
a venku prší a prší, to je změna, dobrý den jsem si vybrala do práce :slight_smile: a zítra si už budu zase doma užívat pěkné počasí a vyjímečně snad budu i dlouho spat, já blázen vstávám o půl 7, nechápu to, byla jsem takový spáč..
6. črc 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda tak tebe prsa můžou začít pobolívat, mě můžou přestat, kdo ví :grinning:
6. črc 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, však v pátek uvidíme..
6. črc 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda jo zvyknout se dá rychle ani ym to nepřijde ,že jsem někde od poliviny května doma jak to letí
6. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda a tys byla blázínku pracovat joooooooooo,no jseš teda poděs :angry:
6. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, když já mám do pátku dovolenou a tak jsou výplaty povinnost. nevím, jak by se lidičkové tvářili, kdyby 14 nebylo na účtu..
jejda a v pátek se uvidí :wink: je sranda, že jsme se toho 30ET tady sešly čtyři, doufám , že bude 8 čárek // // // // !!!
6. črc 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co budou dělat až budeš těhu a budeš doma :sweat_smile:
6. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda holky dlouhý výkend v tahu a tu skoro nikdo :unamused:
a kdepak se fláká ten náš plašánek Renatka :grinning:
6. črc 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, když budu na neschopence, tak to je něco jiného..
renča je smutná, že má měsíčky.. místo aby přišly k tobě tak přišly k ní :frowning2: :frowning2:

no, já to tu dnes balím. mějte se krásně a co nejdřív si vás zase najdu :zipper_mouth:
6. črc 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer
6. črc 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Evičkuuu tady jsem a četla jsi to???Beeee :frowning2: :frowning2: :frowning2: svině červená dorazila.Tak zítra tam sice jdu,ale pro sichr a stejně potřebuju papír.No tak další Ketík.Se zeptám jestli není možné AH jestli třeba není problém tam.KDyž jsou 9ti buněčný kurňa a já jsem O.K tak proč u mě nezůstanou :frowning2: :frowning2:
6. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda jakto ,že má Renča měsíčky tak to jsem nějak přehlédla,jen jsem četla ,že špiní holka a ona už má mrchu joooooo no tak to mě mrzí :unamused: já na ni čekám a nic a ona si pořád bere jinou adresu,no jo no tak se s
Renatkou budem v sanusu potkávat dál a já vím ,že jsme se jednou asi potkaly to tam byla s malou teda pokud to byla ona a já myslím,že ano akorát bych řekla ,že měla trošku kratší vlasy než na fotce
6. črc 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ted jsem se to dozvěděla a já doprčic pořád nic pobolívá mě občas břicho,ale stejně nic :confounded:
6. črc 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak to jsem určo nebyla já.Malá se mnou nikdy vevnitř nebyla :grinning: Ale budeme třeba se tam i potkáme.To by bylo dobrýýý
6. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zítra tam asi brnknu jestli si nemám dojít ke své dr. na injekci,nebo jestli mám ještě čekat :confounded:
6. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: no sice to není nc hrozného.Ale je to tady.Já nikdy nemám moc silnou MS,ale břicho mě bolí jako svině
6. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš a já myslela,že joo tak paní ti byla vzhledově hodně podobná
6. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek