• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 já bych nečekala a brnkla tam.Aby se na tebe alespoň koukli a viděli by jesatli je vše O.K hlee a těhu třeba fakt ne??? :wink: Jo a tady na fotce mám min. o 15kg míń.hahaha
6. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata je tak my pošly aspon trošku sem ke mě
6. črc 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 hop chytej.to vědět tak ti jí pošlu rovnou.Hele měla jsi u transféru ještě to AH???ten Hatching nebo jak se to píše :angry:
6. črc 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata no test jsem teda nezkoušela a ani mě to nenapadlo,když mě braly krev a nic mrcha mě trvala až do 3.června a jinak v červnu jsem to už nedostala a ted už je 6.července tak nevím po et mrcha přišla a další cyklus už se jí nějak nechce,to já bych jen kvůli injekci do HK nejela na injekci bych si zajela do Trutnova
6. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to nevím tak asi né mě pak dělali akorát ICSI
6. črc 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě vajíčka propíchly jehlou nevím otom ,že by je nařezávali
6. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no tak to mě taky.Právě Kessinka tuším mi to říkala.Já se embryoložky zeptám.Třeba by to pomohlo.Za zukoušku nic nedám,že?Jo ták.takže ty jsi měla ET mrrcha přišl a teďka je další měsíc a čakáš na ni?Já myslela,že jsi teďka po ET.No hele pročpak by jsi těhule teda nemohla být???nooo
6. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nemám vejcovody broučku takže u nás je přirozené těhu vyloučeno to by se musel stát zázrak a v ty já v poslední době moc nějak nevěřím :grinning:
6. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jo holka slyšela jsi o panně Marii??AHA???? :grinning: :grinning: já sjem tak vtipná.Jsem zvědavá jak budu vtipná zítra.
6. črc 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Al háčkuju a háčkuju,takže realaxuju.Mám tolik věcí dělat,že to budu vyrelaxovaná až až.
6. črc 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
měla jsem jít na ket ted v červnu ale nedorostla my sliznice tak Dejmek řekl,že počkáme na další mrchu a pak mám brát estrofen ,no a už je červenec a ona nikde bestie
já myslela ,že nařezávaj obal vajíčka,když je obal tvrdej a oni nařezávaj už přímo embryjko a to je pak dobré k čemu teda nějak tomu nerozumím,tak pak budeš asi muset podat info
6. črc 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to máš toho tolik na háčkování jooooooooo :slight_smile:
6. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dělala jem pro známou 2 čepulky pro prcka.Sárince mám rozděláno svetřík a pro kámošku si koupila přízi a chce deku :grinning:
6. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ty jseš ještě doma na mateřský,malá už má 3 to půjde pomaloučku do školky asi vid,jsi to těhu mohla krásně napojit :pensive:
6. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no já tomu taky ne.Ale zeptám se embryoložky....až tam půjdu za to nic nedám.Ale jestli to je lepší tak si piřplatím.Třeba proto.A i kdyby nebyl tvrdej obal tak i tak...třeba tam je ten problém. :sunglasses:
6. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to máš práce nad hlavu,jé kdybych já byla tak šikovná já tak vyšívat ,háčkování a pletení my dvakrát nejde :sweat_smile:
6. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ale prdlačku.Malý te%dka už budou v září 4.Doma budu rok zadarmo.Do školky nás totiž loni nevzal a letos jo.Tak jsem na pracáku,ale je to na prd.Musela jsem tam říct,aby mi dali alespo%n podporu že mám hlídání a stejně teďka nedostávám nic.....no jo no.
6. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Hele já jsem háčkovat neuměla vůbec.Jakmile tě něco baví tak se to naučíš fakt rychle a háčkovaná je jednoduchý.Já teda plést neumím. :grinning:
6. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale podle mě ten obal vadí oplodnění a né když je už oplodněné a to naši nanučky přeci jsou tak fakt nevím holka v děloze ten obal nepraská nebo joooooo :unamused:
já jsem teda z toho jelen tak jsem zvědavá co ti řeknou
6. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata já je neměla nařízlé.To dělají,když je obal tvrdý a hlavně jen blastocystám,si myslím
@evik31 Ahoj po krásném víkendu:slight_smile:

Tak vám povím děvčata, že já jsem se vždycky na testování těšila, nemohla jsem se dočkat a "prázdným" testům jsem nevěřila, až jsem nakonec byla zklamaná... Ale vzrovna v tuto chvíli se toho testu úplně bojím. Nevím, proč by to nemělo vyjít. Věřím tomu, vlastně už uvažuju o tom co bude... Já snad, až nadejde čas, ten test neudělám :frowning2: Pokud jde o příznaky, tak těm moc nevěřím a absolutně mi nic není. Sem tam zabolí břicho jako na mrchu, ale jenom pramálo a prsa, ta mě bolí už od píchání hormonů a taky to není nic strašného. Pamatuju si, že s Bárou jsem nemohla skoro ani mrknout. Chůze z našeho 3 patra byl návcik na porod.... Nyní nic. Ale jak říkám, tak myslím, že každá to má jinak a stejně tak i každé těhotenství je jiné, takže to není směrodatný...

Barka si čistí zuby, tak ji jdu přeprat, aby si lehla do postele a já měla klid. Manžel jde zítra do práce a nám padly nějaké plány... Vůůůůbec nevím, co podnikneme.
@kessinkaa no já tomu prd rozumím.Ale kámošce to udělali a nevím,nevím jestli měla rzovna blastocyty.No zeptám se.Já tomiu i tak pořád tak nějak blbě rozumím
6. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to chodíš teda i do práce,když máš hlídání ,no s těma penězma to je mazec,nikomu nedaj nic je to hrozný
@evik31 já jsem tuplovaný jelen.Hele ale k něčemu to asi bude....no zeptám se
@evik31 To říznutí se provádí před ET. Když ti vloží embryo, tak teprve v děloze praskne obal a začne uhnizďování. Je to pro snazší uchycení embrya
@doufalka NEmysli negatiavně,ale pozitivně.Určo ti to vyjde.Jestli tak netestuj a nech se překvapit,jestli to teda vydržíš :wink: já testovala brzo a ikdyž to bylo negativní tak jsem se rouhodil a je to zbytečné..Věřím že ti to vyjde.Neboj
6. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ne nechodím do práce.Jsme doma.....
autor
@doufalka po krásném výkendu je fajn,ale mohlo by být i líp :wink:
autor
@doufalka a tak jsem zase o něco chytřejší,ani jsem nevěděla,že ten obal musí prasknout ,aby se embryo uhnízdilo :grinning:
6. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to my určo nedělaly
6. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek