IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
rvasata
6. črc 2010
@evik31 já bych nečekala a brnkla tam.Aby se na tebe alespoň koukli a viděli by jesatli je vše O.K hlee a těhu třeba fakt ne??? 😉 Jo a tady na fotce mám min. o 15kg míń.hahaha
evik31autor
6. črc 2010
@rvasata je tak my pošly aspon trošku sem ke mě
rvasata
6. črc 2010
@evik31 hop chytej.to vědět tak ti jí pošlu rovnou.Hele měla jsi u transféru ještě to AH???ten Hatching nebo jak se to píše ]-(
evik31autor
6. črc 2010
@rvasata no test jsem teda nezkoušela a ani mě to nenapadlo,když mě braly krev a nic mrcha mě trvala až do 3.června a jinak v červnu jsem to už nedostala a ted už je 6.července tak nevím po et mrcha přišla a další cyklus už se jí nějak nechce,to já bych jen kvůli injekci do HK nejela na injekci bych si zajela do Trutnova
evik31autor
6. črc 2010
tak to nevím tak asi né mě pak dělali akorát ICSI
evik31autor
6. črc 2010
mě vajíčka propíchly jehlou nevím otom ,že by je nařezávali
rvasata
6. črc 2010
@evik31 no tak to mě taky.Právě Kessinka tuším mi to říkala.Já se embryoložky zeptám.Třeba by to pomohlo.Za zukoušku nic nedám,že?Jo ták.takže ty jsi měla ET mrrcha přišl a teďka je další měsíc a čakáš na ni?Já myslela,že jsi teďka po ET.No hele pročpak by jsi těhule teda nemohla být???nooo
evik31autor
6. črc 2010
nemám vejcovody broučku takže u nás je přirozené těhu vyloučeno to by se musel stát zázrak a v ty já v poslední době moc nějak nevěřím 😃
rvasata
6. črc 2010
@evik31 jo holka slyšela jsi o panně Marii??AHA???? 😃 😃 já sjem tak vtipná.Jsem zvědavá jak budu vtipná zítra.
rvasata
6. črc 2010
@evik31 Al háčkuju a háčkuju,takže realaxuju.Mám tolik věcí dělat,že to budu vyrelaxovaná až až.
evik31autor
6. črc 2010
měla jsem jít na ket ted v červnu ale nedorostla my sliznice tak Dejmek řekl,že počkáme na další mrchu a pak mám brát estrofen ,no a už je červenec a ona nikde bestie
já myslela ,že nařezávaj obal vajíčka,když je obal tvrdej a oni nařezávaj už přímo embryjko a to je pak dobré k čemu teda nějak tomu nerozumím,tak pak budeš asi muset podat info
evik31autor
6. črc 2010
to máš toho tolik na háčkování jooooooooo 🙂
rvasata
6. črc 2010
jojo dělala jem pro známou 2 čepulky pro prcka.Sárince mám rozděláno svetřík a pro kámošku si koupila přízi a chce deku 😃
evik31autor
6. črc 2010
a ty jseš ještě doma na mateřský,malá už má 3 to půjde pomaloučku do školky asi vid,jsi to těhu mohla krásně napojit |-|
rvasata
6. črc 2010
@evik31 no já tomu taky ne.Ale zeptám se embryoložky....až tam půjdu za to nic nedám.Ale jestli to je lepší tak si piřplatím.Třeba proto.A i kdyby nebyl tvrdej obal tak i tak...třeba tam je ten problém. 😎
evik31autor
6. črc 2010
no tak to máš práce nad hlavu,jé kdybych já byla tak šikovná já tak vyšívat ,háčkování a pletení my dvakrát nejde :-N
rvasata
6. črc 2010
@evik31 Ale prdlačku.Malý te%dka už budou v září 4.Doma budu rok zadarmo.Do školky nás totiž loni nevzal a letos jo.Tak jsem na pracáku,ale je to na prd.Musela jsem tam říct,aby mi dali alespo%n podporu že mám hlídání a stejně teďka nedostávám nic.....no jo no.
rvasata
6. črc 2010
@evik31 Hele já jsem háčkovat neuměla vůbec.Jakmile tě něco baví tak se to naučíš fakt rychle a háčkovaná je jednoduchý.Já teda plést neumím. 😃
evik31autor
6. črc 2010
ale podle mě ten obal vadí oplodnění a né když je už oplodněné a to naši nanučky přeci jsou tak fakt nevím holka v děloze ten obal nepraská nebo joooooo :-|
já jsem teda z toho jelen tak jsem zvědavá co ti řeknou
kessinkaa
6. črc 2010
@rvasata já je neměla nařízlé.To dělají,když je obal tvrdý a hlavně jen blastocystám,si myslím
doufalka
6. črc 2010
@evik31 Ahoj po krásném víkendu🙂

Tak vám povím děvčata, že já jsem se vždycky na testování těšila, nemohla jsem se dočkat a "prázdným" testům jsem nevěřila, až jsem nakonec byla zklamaná... Ale vzrovna v tuto chvíli se toho testu úplně bojím. Nevím, proč by to nemělo vyjít. Věřím tomu, vlastně už uvažuju o tom co bude... Já snad, až nadejde čas, ten test neudělám 😞 Pokud jde o příznaky, tak těm moc nevěřím a absolutně mi nic není. Sem tam zabolí břicho jako na mrchu, ale jenom pramálo a prsa, ta mě bolí už od píchání hormonů a taky to není nic strašného. Pamatuju si, že s Bárou jsem nemohla skoro ani mrknout. Chůze z našeho 3 patra byl návcik na porod.... Nyní nic. Ale jak říkám, tak myslím, že každá to má jinak a stejně tak i každé těhotenství je jiné, takže to není směrodatný...

Barka si čistí zuby, tak ji jdu přeprat, aby si lehla do postele a já měla klid. Manžel jde zítra do práce a nám padly nějaké plány... Vůůůůbec nevím, co podnikneme.
rvasata
6. črc 2010
@kessinkaa no já tomu prd rozumím.Ale kámošce to udělali a nevím,nevím jestli měla rzovna blastocyty.No zeptám se.Já tomiu i tak pořád tak nějak blbě rozumím
evik31autor
6. črc 2010
a to chodíš teda i do práce,když máš hlídání ,no s těma penězma to je mazec,nikomu nedaj nic je to hrozný
rvasata
6. črc 2010
@evik31 já jsem tuplovaný jelen.Hele ale k něčemu to asi bude....no zeptám se
doufalka
6. črc 2010
@evik31 To říznutí se provádí před ET. Když ti vloží embryo, tak teprve v děloze praskne obal a začne uhnizďování. Je to pro snazší uchycení embrya
rvasata
6. črc 2010
@doufalka NEmysli negatiavně,ale pozitivně.Určo ti to vyjde.Jestli tak netestuj a nech se překvapit,jestli to teda vydržíš 😉 já testovala brzo a ikdyž to bylo negativní tak jsem se rouhodil a je to zbytečné..Věřím že ti to vyjde.Neboj
rvasata
6. črc 2010
@evik31 ne nechodím do práce.Jsme doma.....
evik31autor
6. črc 2010
@doufalka po krásném výkendu je fajn,ale mohlo by být i líp 😉
evik31autor
6. črc 2010
@doufalka a tak jsem zase o něco chytřejší,ani jsem nevěděla,že ten obal musí prasknout ,aby se embryo uhnízdilo 😃
evik31autor
6. črc 2010
tak to my určo nedělaly