IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
evik31autor
6. črc 2010
holky já vám tak závidím,že už čekáte na // taky bych chtěla,ale to bych nesměla čekat na něco jiného žeeeeee 😃
rvasata
6. črc 2010
@evik31 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak to jsme dvě.No tak logicky je asi větší šance.Tak se zeptám a chci to.Když mi říká že jsou ukázkový teďka byli 9 a 10 buněčný kurňa já jsem v pořádku tak co to jeeeeee.Takže řeknu nařiznout,přeříznout a fofrem 🙂 🙂 no oni mě tam už tak znají to je vždycky trapasu.Jak jsem tam ležela a jela tam s tím hyperstimulákem vlastně v noci no hůrza holka a to tak nemám ráda pozoronost :-N
evik31autor
6. črc 2010
kam jste se ztratily no nic no tak si jdu uvařit kávičku :-p
rvasata
6. črc 2010
@evik31 pche budeme čekat na čárky spolu.no jestli budou mít dovču tak jak si myslím,tak stejně KEt bych měla v srpnu tak třeaba bychom mohli spolu ale okamžitě ale okamžitě privolej mrchu
rvasata
6. črc 2010
@evik31 no joooo já jí nestačím ]-( ]-(
evik31autor
6. črc 2010
@rvasata tak tam aspon nebudu jedinej pošuk jsem zvědavá co ti zítra řeknou,hlavně se jukni jestli budou mýt dovolenou a pak my podej info jooooo,abych byla v obraze,ale já mám tucha,že se střídají ti doktoři tak jinak mě vezme jinej no se holt nezblázním no
evik31autor
6. črc 2010
@rvasata ale stačíš,ale já bych měla jít na ket ted v červenci 12DC mrchy mám přijít na ultrazvuk a pak by mě už řekl kdy bude ket,ale jestli to tak bude dlouho trvat tak to bude začátek srpna
rvasata
6. črc 2010
@evik31 já to tam zjistíma když nebudou mít nic napstaného tak se poptám,žeeeeee.To tam zítra proštuduju skrz na skrz a podám info.Si vezmu diářek.Abych to nezapomněla. 😃 😃
rvasata
6. črc 2010
@evik31 jojo no ještě podle sliznice,co?Já taky byla ten 12DC pak tuším za 2nebo 3 dny a pak za 5 dní Ketííík.
rvasata
6. črc 2010
@evik31 Hele ale mě by asi jiný dr.vadil.No hlavně synek primáře...toho opravdu ne
doufalka
6. črc 2010
@evik31 Moc ti přeju, aby líp už konečně bylo 😉 A AH ti nedělali zcela jistě, protože to není levná záležitost a jiste by to s tebou probrali. V Pronatalu stojí AH+PK 6.000Kč (PK 2.500Kč+AH 3.500Kč) 😉
rvasata
6. črc 2010
@doufalka Můžu ještě PK???? 😃
doufalka
6. črc 2010
@rvasata No přece prodloužená kultivace 😉 Tady je hezky přehledně vše o těch vajíčkách a embryích... http://www.iscare.cz/laborator.html Mimochodem Dr. Hulvert z Iscare dělal dříve v Pronatalu a léčil mě a odoperoval mi druhou dělohu... Moc milej pan dochtór 🙂
rvasata
6. črc 2010
@doufalka NO mě to pak došlo..Jojo tak tu my jsme měli ,ale to asi většina.-jdu to zkouknout a pročíst.Ať nejsem pořád za debila
evik31autor
6. črc 2010
@rvasata jojo vem si diářek,mě by snad ani jinej dr. nevadil hlavně,žeto bude mýt výsledek nééééé
doufalka
6. črc 2010
Blbá jsem! Chtěla jsem hodit hlavně tuto stránku, kde je video, jak probíhá ten AH. Prostě se naruší obal a je vidět, jak už se to pomalu souká ven a v tu chvíli vám to zavedou 😉 Tak to je tady: http://www.iscare.cz/ivf-videogalerie.html
doufalka
6. črc 2010
Kam jste všechny prchly?????? Že já vám půjdu spát!!!!???? 😉
evik31autor
6. črc 2010
@doufalka tak jsem to zkoukla teda dosti poučné
tadelka
6. črc 2010
@doufalka já jsem tady 😃
evik31autor
6. črc 2010
né koukám na tvá videa 😃