• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
TAky mam takový názor, že asi připlatíme všechno :confused: co jde snad to aspon trochu pomůže :pensive: :sweat_smile:
22. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mě řekl doktor, že PK je podle množství a kvality vajec, ale taky doufám, že mi ji teď udělají, prý je větší šance na těhu až 60%
22. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
gamb, tadelka: jj, bude to stát balík, doufám, že už na to máte pěkně našetřeno :wink: jsem zvědavá, jaká bude koncová částka... :unamused: ale co by člověk pro mimíska neudělal :slight_smile:
22. čer 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccy: no právě, co by člověk neudělal :slight_smile: penízky samozřejmě máme, taky jsem řekla doktorovi, že chci vše, co se dá udělat, tak že s tím počítáme a co ty?
22. čer 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám PK nabídli rovnou, protože prý do dělohy se embryo v přirozeném procesu oplodnění dostává taky až pátý den. Takže dávat tam menší nemá prý tolik úspěchů, samo by se tam takhle malé ani nedostalo.
22. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gambrinuska tak to my jsme za ICSI platily 11 000,-,ale bylo v tom i 3000,- za zamražení zbylích embrií jinak jsme celkem platily skoro 30 000,- a za KET zatím nevím no jsou to dardy :confounded:
22. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli první IVF za 33 200 Kč a teď nás to vyšlo na necelých 23 000... mohli by to zlevnit...

evi : co takhle holky píšou, tak KET je mezi 2000- 5000...
22. čer 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to počítala a výjde nás to teď kolem 20tis, tak uvidíme, co nám napočítají
22. čer 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji všem hezký večer :slight_smile: budu zase zítra :dizzy_face: pa pa
22. čer 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád holky píšu příspěvy a stále mě to tam nechce pustit, napíšu, odšlu a nic. Tak už jsem vzteklá. Takže znovu - my taky měli Pk, protože ta je vhodná pouze u většího množství embryí, aby se vytřídila ta úplně nejlepší. Když jsou třeba jen tři čtyři vajíčka, tak by to moc smyslu nemělo.
Jinak nás to zatím vyšlo na 23000 a teď k tomu přibude KET za 5000,-, což je myslím taky docela darda za 10 minut práce.
No, hlavně když se zadaří, protože další si asi nebudeme moct dovolit, protože jsme úplně z peněz vycucaný kvůli tomu bytu a zařizování...
22. čer 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá, vyšlo to, konečně. Ještě teda vítám ty, co jsem předtím nepřivítala...
22. čer 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Můžu se k vám přidat?V sobotu jsem byla na ket
22. čer 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin Jasně, jen se přidej, budeme moc rádi. Před některými z nás KET teprve je, takže uvítáme, až nám sdělíš, že pod KETu jsi našla krásné //
22. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doufám,že už konečně ty // uvidím,zatím se je viděla jen na ovulačním testu:slight_smile:
22. čer 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem, psala jsem v sekci květen ale patřim mezi ty neuspěšné ale už jsem to rozchodila a našla vás tady. dnes jsem byla u Mudr a koncem srpna razim do druhého kola.
22. čer 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to čekání je dlouhé. :frowning2:
22. čer 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj anevin- vítám Tě... já byla na ET včera a dneska už su děsně znuděná a nemůžu se dočkat příštího pondělí, nebo lespoň neděle.. :slight_smile:

clera: máš nanučky, nebo jdeš znovu na IVF?
22. čer 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin To je, to je asi to nejhorší, co na celém procesu je. Ale výsledek určitě bude stát za to, že jo.
@clera - Jsme na tom stejně, taky se nezadařilo, ale srpnové druhé kolo bude ok, uvidíš, že jo. proto jsme založili tyto stránky a tu smůlu z května jsme nechali tam. Tady jsme si přiťukli na šťastné těhu a uvidíš, jaké budeme mít za pár měsíců pupíky.
22. čer 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
martiiik18 - buhužel žádné sněhuláky nemam takže jedu rovnou do druhého IVF ...

jinak taky doufam že kvšten bude zaoomenut a třetí kolo nebude potřeba protože ... mám vysoký FSh takže s vajíčkama jsem na štíru .. snad v srpnu zas něco málo vyplodim .. v prvním kole jsem vypotila celé 2
22. čer 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A do jakého centra chodíte,já do iscaru.
22. čer 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
anevin - do pražského Pronatalu
22. čer 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já v prvním kole vypotila 1 a ve druhám 53folikulů a v tom bylo28 vajček.18 se nám jich oplodnilo a ted chodím na kety,protože všechno zmrazily kvůli ohs.
22. čer 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
anevin - to by bylo krásný ale obávám se že to neklapne ... za 4 budu nadšená i ráda :slight_smile: ... uvidíme v srpnu .. ale snad dopadneme líp než minule :grinning:
22. čer 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba jo,ale já si vyprosila vyšší dávky léku :sunglasses:
22. čer 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už právě mám hraniční hodnoty pro ten vysoký hormon .. takže lepší to nebude budu ráda když to nebude horší
22. čer 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
anevin: já na Obilňák do Brna..
clera: nezoufej, já taky neměla po prvním IVF žádný sněhuláčky, též sme šli znovu do druhého IVF a teď též nemáme nic zamraženo.. ale snad to už nebudeme potřebovat ( jedině až na další mimi).. sama sem se teď přesvědčila, že kvalita je nad kvantitou, takže Ty dvě vajucha co se Ti urodí budou úplně stačit :slight_smile:
22. čer 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem Vás všechny dočetla. Až teprve teď jsem se dostala k netu. Ucpal se nám doma odpad a všechno to šlo do sklepa. Takže jsme měli s manžou krásné odpoledne :grinning:

Jinak jsem ráda, že je nás tu tolik a myslím si, že budou postupně přibývat zprávy o //.

Já jsem zvědavá na pátek co mi dr řekne a kdy by mohl být eventuálně KET...
22. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda holky vy jste se tu ,ale rozepsaly nestíhám dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@anevin vítej přeji taky ty vytoužené // mě taky čeká ket :wink:

@clera vítej zpátky jsme rádi ,že se vrátila :slight_smile:
jinak já stále chodím do sanusu v hk

@barbika tak to jste si s manžou udělali krásnou chvilku vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my si udělali výlet k našim a přivezla jsem si velkou mísu jahod takže zítra bude jahodový den :grinning:
22. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo mám vás prej pozdravovat od manžela je zvědavej co si tady pořád datluju :grinning:
22. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 můj chlap je taky zvědavej, jestli ho nepomlouvám na koníkovi. A že se mu věnuju (koníkovi) víc než učení. I víc než jemu.
22. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek