• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@tadelka dobrou noooooooooooooc :grinning:
6. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Dobrou doc, ať tě blechy.... :grinning:

@evik31 To nééééé, to néééééé, sněhobílo nééééééé!!!! :cry:

Manžel mi koupil CD Martina Chodúra a tak si ho tu pouštím a pomalu se mi začíná líbit. Až na jednu písničku (paparazzi) jsou všechny jeho :slight_smile: Myslím, že to je frajer.
6. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka no u mě by ted nic jiného holka na testu nebylo :unamused:
6. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka juuu teďka jsem to zkoukla
6. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No od tebe bych brala nějakou tu dobrotu, kterou jsi měla o tom víkendu. My budeme asi grilovat zítra. Před chvilkou jsem zjistila, že neteř nedorazí, takže změna plánu! Zítra ještě nemá být vedro, tak s Barunkou uklidíme a něco ukuchtíme a pak pojedeme nakoupit. Před cca měsícem si zlomila ruku a měla 3 neděle sádru. Jako bolestné dostala akvárium s rybkama. Bohužel jsme koupili jednu nakaženou a tak jsme je museliléčit.... Vybrala si závojnatky černou a oranžovou - Brůsíka a Adélu. Bohužel Adéla moje léčení nepřežila a tak jsem Báře řekla, že je v karanténě mezi dalšíma v prodejně, kde jsme ji koupili... No tak ji tam zítra "vyzvedneme" :grinning: Nekoupila jsem jí rovnou, protože Brůsík to dostal taky a doléčoval se a kdyby to měla ta nová chytit, tak by mě asi kleplo :angry: No jsem to lhářka, co? Ale když ona je za ně tak šťastná, že jsem jí nemohla říct, že zemřela.
6. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka některá lež nebolí
6. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já jdu chrupkat jsem nějaká zmožená :frowning2:
6. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí

@evik31 DObrou noc, jsem taky K.O., ale jakmile se dotknu postele (jsem dotknutá už nějakou tu dobu - Bára už spí :wink: ), tak mi začnou šrotovat myšlenky a spánek je v tahu :unamused:

Jdu taky spát. Dobrou :slight_smile:
6. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobroooou
6. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak at to u doktora dobre dopadne. Hned nam dej vedet!!!!!!!!!

Holky ja s tim testovanim fakt nevim, mam, nemam...je to jako trhat listky kopretine, vy teda do toho v patek pujdete?
7. črc 2010 v 05:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Dobré ráno,taky na tebe myslím,tak dej vedět
7. črc 2010 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa teda takovehle rani ptace? jakou jsi mela noc?
7. črc 2010 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni Ahojky,já nemohu spát :frowning2: ,už to tak mám dýl.A hlavně se mi zvedá žaludek.Co ty???
7. črc 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa me dneska rano na ceste busem bylo silene blbe, hned jak jsem vystoupila musela jsem rychle bezet na verejne zachodky se vyprazdnit.
7. črc 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni no vidíš,tak to snad je,na dobré cestě :slight_smile:
7. črc 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni no já mám testovací mánii....ale silnější je
7. črc 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa hele to je super to ti fakt zavdim, jak jsem rekla, ja nevim jesli mam testovat nebo nemam. nevim jestli ta nevolnost neni jenom z toho progeteronu. nejak mi z toho sibe. koliklaty den jsi po ET, 10ty?
7. črc 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa vlastne ti jeste poradne gratuluji,myslim,ze jsem to jeste neudelala
7. črc 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni no zatím neratuluj,až v březnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Dnes jsem 10 den po KET,né po ET
7. črc 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ok po KET, takze ty jsi nemela tentokrat tu injekci co ti muze spatne cist ty tehotenske testy, chapu to dobre,ze? Ja jsem dneska jenom 7dmy den po ET,a mela jsem tu injekci,tak se bojim,aby jsem treba nejasala zbytecne anebo byla zbytecne zklamana.
7. črc 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni to tě chápu....myslíš asi pregnyl co??To nemám v sobě nic,proto jsem mohla testovat.Nikdy jsem to neudělala,tak brzo,ale začínala jsem mít,depku.Tak manžel řekl,abych ho šla udělat :wink:
7. črc 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa přidávám se k tiché gratulaci :wink:
@lenivoni drž se a držím palce ať je ta nevolnost z úplně něčho jiného než progeteronu :wink:

Holky já se za chvíli vydávám směr CAR a na KET. Docela se toho bojím, ráno jsem se vzbudila a pobolívá mě břicho jako na mrchu. Ale přičítám si to pregnulu, který jsem před týdnem píchala. Tak nevím. Nemáte s tím některá zkušenost.
No ale taky mě vzbudila dobrá zpráva. Kamarádka dneska ve 4 ráno porodila. Tak si říkám, že by to mohlo být dobré znamení, že když ona přivedla na svět miminko, tak to naše by se u nás mohlo dneska chytit :slight_smile:
No jsem na to zvědavá :grinning:
@lenivoni
7. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to mas super manzela, takova podpora. ten muj zase rekl at netestujeme,on byl pri vsech tech konzultacich s doktorama, a tam neustale zduraznovali,ze jenom vysledek z krve je ten spolehlivy. Kvuli vsem tem hormonum co bereme a kazde telo se s nima vyporadava jinac. Co nadelem,ale nevim jestli do pondeli vydrzim,zase si rikam,kdyz ms nedorazi, tak to je znameni. Me totiz vzdycky pred tim ms vzdy dorazila na den presne.
7. črc 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ženy:slight_smile:

@barbika Držím palce a posílám virtuální pohlazení na p´bříško :wink: Hezky ty prďoly přivítej, až ti je zavedou, aby věděly, že tam mají zůstat, že jim s tebou bude dobře :wink: Pokud jde o břicho, tak to mě střídavě bolelo při celé stimulaci i v den ET... Neboj, oni ti zkontrolují dělohu i sliznii :wink:

@kessinkaa Tohle je jasný důkaz, tak teď jen aby to tak vydrželo - a já věřím, že ano :slight_smile: Já chci takýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@rvasata Tak hodně štěstí na tu krev :slight_smile:
7. črc 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Díky moc a drž se!!!
7. črc 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni no nikdy mi nedovolil testovat,nevím co ho to popadlo.Tvrdil,že ví,že tam jsou....no ale nejdřív tam nic nebylo a já myslela,že umřu
7. črc 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka snad už to dotáhnu,snažím se na to nemyslet :slight_smile:
7. črc 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ok tak to jsi pak musela testovat nasledujici den,a cely den jsi byla v napeti? Nebo kdy se to porpve ukazalo?
7. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni né pak se ukázala,za 5 minut....je to trochu dýl,ale na 8 den,po ketu a 25 citlivost testu to jde.Dnes jedu do krámu,tak koupím testy s 10 citlivostí.O víkendu to prubni :wink:
7. črc 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa rikas ,ze jo.................
7. črc 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek