IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
kessinkaa
7. črc 2010
@lenivoni no jasně 😉
lenivoni
7. črc 2010
@kessinkaa uvidime jak se budu citit v patek,ale myslim,ze holky psali ,ze budou testit,tak mozna me strhnou
kessinkaa
7. črc 2010
@lenivoni no já bych do krve nevydržela :-p
kessinkaa
7. črc 2010
tak mažu na nákup,pak písnu
evik31autor
7. črc 2010
Hezké ráno děvčata,
Renčo hodně štěstí na krvičce tfuj tfuj tfuj 😃
Barbika hodně štěstí s miminkama kessi nám pěkně rozběhla ketíky tak nám to snad taky výjde :-N
a neměla jít dneska na krev i Valkil sice testy měla pozitivní ,ale mám dojem ,že 7.7. měla jít na krev?

@kessinkaa tak ty už jsi jasná čekatelka na potvrzení těhu čárečky už jsou krásný 😎
a co ostatní čekatelky na // nějak nám nic nehlásíte u některých už by to možná šlo testit néééééé 😉
jinak já dám asi šanci svému tělu do zítra,ráno mě přišlo,že malounko špiním tak se to snad rozjede,ale jinak ráno volám a pádím na včelku :-S
doufalka
7. črc 2010

Holky, já chci taky testit a mít to pozitivnííííí!!!!! Když si vzpomenu, jak jsem si tady v duchu říkala, že Tadelka už je 5.den po ET a blíží se jí doba na testík a jak já se těším až budu alespoň ten 5. den, tak to bude paráda... není :-| Je mi blbě, ale předpokládám, že z nervů. Jsem strašnej plašan. Tatam jsou všechna má předsevzetí být v klidu a v pohodě. Mít doma test, určitě bych ho dnes udělala! 5. den! No nejsem já magor? Já vím, já vím.. nemusíte odpovídat 😃 😉

@evik31 Tak snad dnes nebo v noci, co? 😉 Moc bych ti to přála.
tadelka
7. črc 2010
hezký den všem, koukám, tady zase nikdo není 😃
lenivoni
7. črc 2010
@kessinkaa no ja jeslti to vydrzim do patku, tak pak uz to na tu krev do pondeli vydrzim,protoze pres vikend mame vzdycky program tak na to ani tak nemyslim. v sobotu jdeme na zasnuby, jdu se delat nehty a oboci. tak ono to utece, a krev mam v pondeli rano. takze ja asi vydrzim.
tadelka
7. črc 2010
jsem holky zvědavá, která další bude testovat 😃
lenivoni
7. črc 2010
@tadelka ja to fakt asi nebudu, poctive to vydrzim,me uz uklidnuje ze se tady muze s vami takhle vykecavat.
tadelka
7. črc 2010
@lenivoni já to taky nebudu, chci si užívat co nejvíc hezkých dní, na špatné zprávy je času vždycky dost 😉
evik31autor
7. črc 2010
@tadelka no asi ty 😃
nebo Marty a Gambrinuska jsou před tebou a ještě je tu Marcajda a jestli tu nje ještě někdo tak už nevím ,jelikož se nějak asi nehlásí 😉
evik31autor
7. črc 2010
tak jsem zkoukla tabulku Marty by měla být 14 den od et,ale nějak se nehlásí tak snad to bude v poho
evik31autor
7. črc 2010
gambrinuska,luccy,marcajda ty jsou asi všechny tak 7 den po et
lenivoni
7. črc 2010
@evik31 Ja jsem taky 7. Den po ET
evik31autor
7. črc 2010
😢 kampak jste se ztratily,tak nic no pujdu do penny
evik31autor
7. črc 2010
ale ty nechceš testit né,no teda že vás pak tady bude najednou 😃
lenivoni
7. črc 2010
@evik31 No já jdu na krev v pondělí tak to už asi vydrzim
lenivoni
7. črc 2010
Ach ji kdyby tak člověk měl nejaký mikroskop kde by mohl pozorovat co se v té děloze děje, to by odpadly všechny stresy.
evik31autor
7. črc 2010
@lenivoni držím palce abys to vydržela,já taky pak nechci testit budto to dostanu nebo budou //
lenivoni
7. črc 2010
@evik31 Ja si to taky myslím bud ma přijde anebo ne! Jen jsem těch hormonu u zblba protože přesně priznaky jak před ms, migrena, bolest v podbrisku, akné na obličeji...
lenivoni
7. črc 2010
A Renča se nám nehlasi to by už měla mít touhle dobou vysledky ne?
A teď řeči v autobuse na ceste z práce domu, je tu šílena zácpa tak se to vleče
evik31autor
7. črc 2010
no já myslím,že bude psát až z domova a to jí bude chvilku trvat,a třeba se nám holka stavila na nákupech v HK
evik31autor
7. črc 2010
šla si třeba udělat radost a něco koupit jestli jí to opravdu nevyšlo :-|
evik31autor
7. črc 2010
já čekám do 11 na vycházky a jinak mažu na nákupek,ale některé holky tu nebyly vážně dlouho myslela jsem ,že budou po tom dlouhém výkendu a ono nic 😞
lenivoni
7. črc 2010
Já taky když jsem přidala k vám, tak jsem se koukala do tabulky a měla by vás tu byt fůra, a nic. To čekání je šílené. A jak mas vychazky, kde vlastně bydliš?
evik31autor
7. črc 2010
od 11 do 13 a pak od 15 do 17,ale jsem zlobivá a moc jsem je ted nedodržovala 😉
já bydlím v Hostinném je to kousek od Trutnova a na druhou stranu kosek od Vrchlabí jsou to východní čechy prostě podKrkonoší
lenivoni
7. črc 2010
@evik31 Tak tam musí byt moc krásná příroda! Mate baracek?
evik31autor
7. črc 2010
ne bohužel máme byt v paneláku,ale já vlastním domek kousek od nás na vesnici,ale zatím tam bydlí rodiče,lae jednou by jsme si chtěly udělat bydlení tam
tadelka
7. črc 2010
já jsem dnes 6 den 🙂