• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 

@doufalka Jo třešňová bublaninka... Já mám výpadky... Jsem dneska nějaká "momentálně" zaostalá :unamused:
7. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí

@rvasata Tak se holky koukejte, no. Mě to tááááák nebaví. Já si vezmu nějakou knížku... i když myšlenky jsou úplně někde jinde :confounded:
7. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Kdepáák,žádný hnusný myšlenky,nebo dostaneš.TYTYTY.Já u toho spíš budu háčkaovat :wink:
7. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka děkuji a přesně jak píše rvasata: Žádný hnusný myšlenky!!!!

Já konečně uspala toho našeho raubíře a jdu si zavést Crinone, pak si vzít něco k jídlu a ležet u tel a koukat na TOP Star :grinning:

Jo holky nemáte některá recept na marmeládu z višní?? Nikde nemůžu nic najít a my máme letos višní habakuk....
7. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka pekla jsem třešnovou bublaninu :wink:
7. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika a co kuchařka on-line,nebo Top recepty já chodím na maminčiny recepty,ale tam asi nic takového není ,ale pak se juknu :wink:
7. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak jsem mrkla na tu on-line kuchařku a top recepty a je tam třešňová. Tak to zkusím. Snad v tom žádný rozdíl nebude, když mám višně :grinning:
Jdu si lehnout, dobrou a zítra doufám, že budou zase jenom samé dobré zprávy!!
7. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám ze jste pekne rozepsaly, vítám laurinku. Já už mám ctvrtek rano tudíž jsem 8smy den po ET, toto utika šle pomalu.
7. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenivoni tobě asi hezké ráno néééé :grinning: já jdu chrupkat takže dobrou už takhle ponocuju dost :grinning:
@barbika možná k višním přidat víc cukru,aby byla sladší :wink:
7. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenivoni at ti to v práci utíká uvidíme se za pár hodin ,no vlastně neuvidíme :unamused:
7. črc 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ju vám všem přeji dobrou a klidnou noc, ať všechny spite krasne tvrde!!! A zádné černé myšlenky! Budu čekat až se zas všechny vzbudite!
7. črc 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě dožehlila příííííšernou kupici prádla. Má být pařák, tak nevím, kdy bych to žehlila. Nám se byt neochladí ani v noci. Bolí mě z toho záda, ale zvedla se mi nálada, protože mi není dobře :grinning: :grinning: :grinning: To jsem krásně pitomá, co? :wink: Vím, že někdo nemá příznaky, ale já je s Bárou měla, tak je chci i teď. A basta! :wink: :grinning: Jo a mám předsevzetí! Báře budu měnit jen spodní prádlo a jinak bude běhat jen v triku a sama si budu brát jen nátělníky, které nežehlím :grinning: :grinning: :grinning: No nejsem já mazaná?

Leni dobrou noc a práci zdar! Já jdu taky chrupkat.
7. črc 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Krásný den jo holky.TAk budete Renatku utěšovat.Ono to na mě padlo v noci :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. črc 2010 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a asi poklidím.Opolko přijede kamarádka a udělám nějakou mňamku. :sweat_smile:
8. črc 2010 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holčiny.Nějak nemůžu spát,je mi furt divně.Žaludek na vodě,ale asi si musím zvykat :slight_smile: :slight_smile: .Doufalko,víš že by jsi žehlit neměla??!!
8. črc 2010 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata to je mi lito renco, takze zadne klidne spani??? urcite neco uvar, to te muze rozptylit...a jake mate pocasko? Co taklhe nejaka prochazka. ani nevis, jak me ta druha pulka dne vzdycky rychle s vami tady utece,tak snad tobe taky.
8. črc 2010 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa myslim,ze to uz tak brzy muze byt spatne? Me je tedy taky silene. Ale spise migrena, hrozne unavena a zaludek jak na vode, tak nevim jestli to neni z tech davek hormonu.
8. črc 2010 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni Ahojky,nevím,ale dřív to dost holek říkalo.Není mi úplně zle,ale žaludek na vodě a fakt od pondělka.
8. črc 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Renčo,ty se drž!!!
8. črc 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni no teďka rádno je docela zima,ale snad se to zlepší.No procházka...jedině do lesa a tam se zase bojím.Jsem strašpytel.Bydlíme na vesnicia tady končím svět :grinning: :grinning: Odpoledne mi přijede kamarádka tak to bude fajn
8. črc 2010 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2010 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak to tady ctu tak nekritictejsi je den 10 po ET. Takze to nejhorsi me teprve ceka.
8. črc 2010 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni proč myslíš???
8. črc 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata copak se křeníš?
8. črc 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to je můj dnešní výraz
8. črc 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Ale,ale......v srpnu to dotáhneš neboj nic!!
8. črc 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Nevím,jestli v srpnu,ale až tam půjdu tak si pro ně půjdu a nic jiného mě nezajímá
8. črc 2010 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko:slight_smile:

@rvasata Nebuď labuť! Ty to příště dáš! Víš ty, jak já mám staženej zadek, když je to poslední pokus od státu????? :wink:

@kessinkaa No vím, no. Ale kdo to za mě vyžehlí? Navíc prvně mě na to upozorňovali, ale teď mi embryloložka řekla, že mám dělat vše, jen se nepřepínat. Tak tak činím. Ani nepíšu, co všechno dělám, protože by to mohlo vypadat jako pokoušení osudu, ale přísahám, že nic, co by mě unavilo, nebo namáhalo :wink: A s tím žehlením... jak jsem psala, rozhodla jsem se nosit jen věci nežehlivé (alespoň po následující dny) :slight_smile:

@lenivoni Když se zadařilo v mém prvním pokusu (a mám z toho Báru), tak mi bylo špatně snad od 4. dne od ET. Měla jsem v břiše strašný tlak jako na mrchu a žaludek na vodě a bolavá prsa... Každý to má jinak. Někdo nemá nic, Jen chci říct, že to tak brzy může určitě být - a nemusí :wink:
8. črc 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ty jo panenko zehli do pulnoci a v sedm rano uz je vzhuru!!!!!!!!!!!!!! mas muj obdiv!!!!!!!!!!
8. črc 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lenivoni :grinning: :grinning: :grinning: Chlap chodí v 6h. do práce a já mám bohužel strašně lehký spaní :unamused: Někdy se mi podaří spát dál, ale velmi často ne. Je to ovšem blbá situace, protože Bára ještě spí a já jí nechci budit, tak ležím v posteli. I dneska jsem si dala takovou tu škrabošku na oči (z letadla), co pěkně zatemňuje...., nic nepomohlo. Mám cukání si jet koupit test a testit :grinning:
8. črc 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek