• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka Tvůj zadeček si klidně roztáhni :grinning: :grinning: .to je jasný.že to tam je :sweat_smile:
8. črc 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no myslim,ze hodne holek tak ten 10 den po ET bud zacalo spinit anebo se rozjela ms.
8. črc 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka hele tebe dneska taky boli hlava? Ja dokonce volala na kliniku jestli je to normalni a kolik panadolu za den muzu snist.
8. črc 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí

@rvasata :grinning: :grinning: :grinning: Úplně jsem se lekla, co to píšeš :grinning: :grinning: :grinning: Tak jo, já raději povolím, než se v tomto pitvat :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Radši.Půjdu dělat koblížky...ale mám nějakou lenoru
8. črc 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lenivoni Jeden z hlavních průvodních znaků, které mě provázely prvním trimestres s Bárou byla urputná bolest hlavy. Bolela mě prostě pořád. Někdy jen takový tlak, jindy klasická migréna, ze které jsem se až poblindila... Tehdy mi bylo řečeno, že smím jen a pouze čistý paralen. Zatím ta hlava není tak tragická, tak ještě nic nebreru. Kdybych chodila do práce, nemohla bych ovšem fungovat. Takhle si dám obklad a nachvilku je klid :slight_smile:
@doufalka testniiiiiiiiiiiiii :wink:
@kessinkaa Šestý den???? Hele, nehecuj mě jóóó, nebo si pro to zajedu a mánii svou rozjedu :grinning: Dnes by to ještě nemělo cenu. Prázdnej test se dá čekat celkem spolehlivě, takže bych zklamaná být nemusela, jen kdyžtak příjemně překvapená. Pregnyl už v těle nemám jistě :slight_smile:
8. črc 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak dik za ulikdneni, ja myslela ze mam migrenu jak pri ms - to mi vzdycku muze prasknout hlava. No me ted taky rekli,ze jenom paralen. Protoze chodim do prace, tak jsem vcera schrupla dva a dneska taky dva,ale uz je to trosku lepsi, pres den se to trosku uklidni,asi jak piju vodu. Ale kdyz se rano vzbudim,tak je to sila. Vcera jsem do jsem si musela jit ublinkout bylo to silene
8. črc 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no když bys měla mamáč 10,tak už tam něco bude :wink:
8. črc 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí

@kessinkaa, @lenivoni Hele, nechte si toho vy můry jedny :grinning: Koukám tady: http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343 na ty stránky a ty hodnoty mi říkají, že by tam opravdu nic být nemuselo, takže.... :wink:
8. črc 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a kdy to prubneš,jsem zvědavááááááááá
8. črc 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka hele a kdy ten pregnyl vyprcha? Kdy sis ho pichla?
8. črc 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí

@kessinkaa Tak jestli nebude takové vedro, tak pro ty testy dnes zajedu a zítra to prubnu :wink:

@lenivoni Já si pregnyl píchla jen jednorázově v sobotu 26.6. ve 23h. a v těle se drží maximálně 10 dní.
8. črc 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka už ted jsem zvědavá :sunglasses:
8. črc 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí

@kessinkaa O tom mi něco povídej :wink: :slight_smile:
8. črc 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka takze kdyz ja pichla 23.03. tak to uz v tele nemam urco,jo?
8. črc 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni No těch 10 dní je podle doktorů maximum. Neměla by jsi v sobě mít ani stopu :wink: Ale já tě k testování fakt nelámu. Sama se toho bojím. Ale na druhou stranu já nesnáším čekání. Raději jsem zklamaná hned, než si dělat marné naděje a pak BÁC! Ale to jsem já. Já potřebuju mít všechno rozříznuto hned a žádné otálení. Kdybych čekala do 14 dne a hýčkala si naději a tam NIC nebylo, tak by mě to asi skolilo víc, než to zjistit ten 8. nebo 9. den... Pak se ještě klidně může stát zázrak a můžu být krásně překvapená... Ovšm to je jen moje strategie. Každý to má jinak. Testy mohou být falešně negativní, ale málo kdy jsou falešně pozitivní. To procento je tak malé, že ani já při své smůle nevěřím, že by se to stalo zrovna mě :wink: No a kdyby to bylo biochemické, tak bych to stejně nejspíš nejdřív zjistila a teprve pak by přišel konec... No prostě tak, no.
8. črc 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí

@kessinkaa Jsem teď úplně vedle... kolik máš zavedeno miminek? Dvě? Koukala jsem teď na ty tvoje dálnice a podle testů jsou to ty s tou menší citlivostí... To je síííla ti řeknu - na ten 8. den! To fakt vypadá na dvojčata!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka hele ja bych ani nepremyslela o testovani nebyt holek tady na konikovi. Doktor mi to v podstate zakazal,kvuli tem emocim. I proto v podstate tady jdes na krev docela brzy 10 den po ET,ale protoze me to vyslo na sobotu tak jdu az v pondeli. Nekolikrat mi doktor zduraznoval,ze krev je jediny spolehlivy test. Takze ja testovat nebudu, zitra to jeste zvladnu a pres vikend na to premysleni ani nebude moc cas, mame docela nabity program a no pal v pondeli rano hned hujda.

8. črc 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jj dvě,ale minule to taky vypadalo,ale bylo prd.manžel by chtěl dvojky :grinning: ,já klíďo taky
8. črc 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lenivoni No jo no, vlastně ty jdeš takhle brzy na krev. Tak to bych to možná taky vydržela:slight_smile: Já mám v ezprávě uvedeno, že si mám udělat test 19. 7. a v případě pozitivního výsledku se mám objednat na 27. 7.!!! To je 25 dní po ET!!!! No to by vydržel asi jen blázen :wink: Nevím, zda tu máme spolehlivější testy než v austrálii, ale tady se testům v podstatě věří :slight_smile:

@kessinkaa No jasně, já vím, že to nevyšlo, ale třeba se něco stalo při rozmražování... Už jsem mnohokrát psala, že ti držím opravdu všechno co jde, aby to teď vyšlo:slight_smile: I s ohledem na tvůj věk (jsem starší, tak se neurážej, jo?:wink:) by pro vás bylo dobrý, kdyby se dvojky podařily. Když si představím, že bys měla třeba za 2 roky mít zase takovéhle nervy... O další dítě se pak můžete pokusit i s dvojčaty a neúspěch by tak nebolel :wink: Ale teda musím říct, že když jsem si po spokojeném a bezdětném 12-ti letém soužití s manželem přinesla domů Báru, bylo to jak výbuch a měla jsem poporodní psychózu! Je to nepopsatelná změna. Jasně, že jsem šťastná, že ji mám, ale ty hormony po porodu... To taky nepochopí, kdo to nezažil. naštěstí, když se lidi takhle snaží, je téměř pravidlo, že vedle sebe musí mít kvalitní protějše, když to všechno ustojí. Takže když pak přijde nějaká "havárie", je tu ta opora :slight_smile:
8. črc 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásné ráno tak je jak :grinning:
8. črc 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u mě vše při starém tak se rozhoduji volar ,nebo ještě čekat ach jooooooooo :frowning2:
8. črc 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí

@evik31 Volala bych. V nejhorším případě ti řeknou, aby jsi čekala :grinning:
8. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka poslechla jsem volala jsem takže pokud to do zítřka nedostanu tak frčákuju na injekci
8. črc 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se po delší době :slight_smile: tak jsem dneska 9. den po ET a cítím se mizerně... na testu nic... :confounded: tak jsem si včera pobrečela :pensive: v neděli to ještě testnu, ale nedělám si naděje... myslíte, že je ještě šance, že se // obejví později? do caru na krev jdu ve středu...
8. črc 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucccy šance je vždycky jestli jsi to ještě nedostala držím pěsti a kde jses tak dlouho toulala
8. črc 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí

@evik31 No tak vidíš:slight_smile: I ty se dočkáš :slight_smile:

Mám dneska nezvykle super náladu:slight_smile: Před chvilkou mi volala kamarádka, že by přijela s dětma, tak jsem šťastná!!!!! Bára její děti miluje a já je miluju všechny! K této kamarádce máme jet od pondělí na Orlík. Radost z dovči mi kazí jen to, že se asi v Orlíku nebudu moct koupat. Ne asi, ale určitě. Loni když jsme tam touto dobou byli, tak už byla voda plá sinic... Asi si dáme na zahradu bazének:slight_smile:

Tak jdu vyluxovat a dát péct drůbež, aby bylo co dát do úst:slight_smile:
8. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ZAe nic jo????To je potvora jedna.Já bych brnkla a zeptala se.Takhle by jsi taky mohla čekat do soudného dne
8. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek